Grand Theft Auto Online | PC

تریلر معرفی hiest

HIST پنج نوع ماموریت کلی را دارد که توضیح مختصری هر هیست بزودی براتون میگذارم

خب اولین ماموریت hiest به اسم The Fleeca Job می باشد.در این ماموریت شما باید ابتدا یک ماشین ضد گلوله بدزدید سپس دوربین های بانک هک میکنید و نهایتا به بانک دستبرد میزنید و جعبه را میدزدید .
نکات بازی:
ماموریت 2 نفره خواهد بود .
پاداش ماموریت
• *$57,500 (Easy)
• *$115,000 (Normal)
• *$143,750 (Hard)

[/SPOILER]

ماموریت دوم the person break می باشد ، شما باید در این ماموریت نهایتا پرفسور ریشسکی از زندان فراری بدید .

نکات بازی

• ماموریت 4 نفره می باشد
  • پاداش ماموریت
$200,000 (Easy)
$400,000 (Normal)
$500,000 (Hard)

شما قبل از فراری دادن پرفسور باید 4 ماموریت فرعی برید که هر کی شرح میدهم
The Prison Break: Plane

ابتدا یک هواپیما سرقت کنید

The Prison Break: Bus

در ماموریت دوم یک اتوبوس حمل زندانی هم سرقت کنید

The Prison Break: Station

ماموریت سوم شما 2 دسته میشودید

گروه اول پلیس میشوند و باید یک ماشین پلیس بدزد که سپس باید بروند ایستگاه پلیس وساعت خروج ماشین حمل زندانی ببینند و نهایتا ماشین پلیس دزدیده شده را نابود کنند

گروه دوم باید یک ماشین کلاسیک از یک کشتی بدزدند

The Prison Break: Wet Work

ماموریت چهارم شما باید یک کیف بدزدید

The Prison Break Finale

ماموریت نهایی هر نفر یک وظیفه داره

Prison Officer

شما در نقش یک پلیس باید اتوبوس حمل زندانی به کنترل بگیرید و با زندانی به زندان نفوذ کنید و پرفسور فراری بدید

Prisoner

شما در نقش زندانی همراه زندان بان وارد زندان میشید و دو نفری پرفسور را فراری میدهید و با همدیگر به سمت فرودگاه میروید

Demolition

شما باید اتوبوس حمل زندانی واقعی را دوباره سرقت کنید و ان را نابود کنید سپس یک هلیکوپتر جنگی بدزدید سپس باید هواپیمای خودی را از دست جت های ارتش نجات بدید تا تیم به فرودگاه برسند

Pilot

خبلان که باید برود فرودگاه و هواپیمایی که قبلا دزدیده شده پرواز کنه تا تیمی که رفتند پرفسور فراری بدند بیان فرودگاه و ان ها را از دست پلیس ها فراری بدهد

در ماموریت The Humane Labs Raid شما ابتدا باید 5 ماموریت فرعی انجام دهید( که هر یک شرح میدهم) تا بتونید ماموریت اصلی انجام بدید.

در ماموریت اول باید کی کدی بدزدید

;
Humane Raid: Insurgents
در ماموریت دوم باید 2 ماشین بدزدید
;

Humane Raid: EMP
در ماموریت سوم باید 4 جت جنگی بدزدید

Humane Raid: Valkyrie
در ماموریت چهارم باید یک هلی کپتر بدزدید

Humane Raid: Deliver EMP
در ماموریت پنجم باید با یکی از ماشین هایی که دزدیدیم مخفیانه وارد ازمایشگاه بشیم و ماشین حاوی emp را در ازمایشگاه قرار دهیم

Humane Raid: Finale
در ماموریت اخر شما سوار هلیکپتر دزدیده شده میشوید 2 نفرتون با چتر نجات به یک ازمایشگاه میروید و اطلاعات انجا را هک میکنید سپس از راه دریایی به سمت ساحل فرار میکنید و دوباره سوار هلیکوپتر میشوید و نهایتا فرار میکنید
در حین فرود تا رسیدن ان دو نفر به ساحل افراد هلی کپتر باید دشمنان را نابود کنند

پاداش ماموریت

$270,000 (Easy)
$540,000 (Normal)
$675,000 (Hard)

در این ماموریت باید 4 تا ماموریت فرعی انجام دهید

Series A Funding: Coke

اولین ماموریت 2 دسته میشین دسته اول سوار هلیکپتر و دسته دوم سوار قایق میشین تا به کشتی حاوی مواد مخدر مورد نظر دستبرد بزنید

Series A Funding: Trash Truck
در این ماموریت شما در نقش سوپور میشوید و موادی را که در کیسه زباله هست بر میدارید در حین عملیات با گانگستر ها میجنگید

Series A Funding: Bikers
شما باید مخفیانه 2 ماشین ون که در داخل ان حاوی قرص ازنوع مواد مخدر هست سرقت کنید.

Series A Funding: Weed
شما در این ماموریت ماموریت 2 کامیون و ماشین فوق سرقت کنید

Series A Funding: Steal Meth
شما باید کانتینر حاوی شیشه را با تریلی بدزدید

Series A Funding: Finale
در ماموریت اخر شما باید مواد دزدیده شده را با 2 کامیون دزدیده شده در ماموریت( Weed ) به محل فروش مواد برید و در حین انتقال باید از ان در مقابل گانگستر ها حفاظت کنید

The Pacific Standard Job: Van
شما باید 4 تا ون از طریق رادار پیدا کنید سپس از پلاک امها عکس گرفته و یکی از انها را بدزدید

THE Pacific standard job: signal
شما باید قایق موتوری به جزیره رفته و از انجا یک نفر را باید بدزدید

The Pacific Standard Job: Hack
شما باید یک ون ببرید به یک محل ببرید و در انجا ون دیگری که سرور داخل ان هست بدزدید
و سپس ون حاوی سرور را نابود کنید

The Pacific Standard Job: Convoy
شما باید یک کامیون حاوی مواد انجار زا که برای شکستن قفل ها می باشد را بدزدید

The Pacific Standard Job: Bikes
شما باید 4 موتور بدزدید

The Pacific Standard Job: Finale
شما باید از بانک سرقت کنید که بعد از بعد از سرقت از بانک با موتور دزدیده شده فرار کنید

ابدیت Lowriders
این ابدیت تغییرات زیادی به بازی اضافه کرد اولین تغییر میشن های لامر هست و تغییر دوم میکانیکی یا گاراژ خود لامر هست که جدیدا اضافه شده و بعضی از ماشین های کلاسیک را فوق اسپرت میشه کرد که براتون در پایان پست گذاشتم تغییر سوم اضافه کرد ماچاته و ماشین پیستول هست تغیرات چهارم مربوط به هالوین هست که ماشین و ماسک و لباس اضافه شده

گروهی که جدیدا ساختم هر کی دوست داشت بیاد
Rockstar Games Social Club - Crew : What do you think---

Last edited by a moderator:

Mohamad_ndr

کاربر سایت
Jun 22, 2016
399
این بخاطر پهنا باندی هست که داری باس یه نت پهن باند تر بگیری مثللا اگه ۵۱۲ هست ۱ مگ بگیر بعضی بازی هم نت پهن باند میخوان مثات من با ۲۵۶ battlefiled 4 بازی میکنم راحت ولی تو gta v توو سیزن هایی شلوغ left میخورم
والا من که پهنای باندم خیلی خوبه ولی بازم همش لودینگه
Community بازی هم داغونه با هیشکی نمیشه یه ماموریت Co-op یا Heist رفت
یه سری بازی خراب کن و نوب

helgast

کاربر سایت
Nov 30, 2014
230
نام
امرحسین
والا من که پهنای باندم خیلی خوبه ولی بازم همش لودینگه
Community بازی هم داغونه با هیشکی نمیشه یه ماموریت Co-op یا Heist رفت
یه سری بازی خراب کن و نوب
اگه دقت کنی ترول های خارجی زیادی درباره این موضوع هست کلا همه این مشکل رو دارن خیلی مربوط به نت نمیشه

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
آپدیت جدید منتشر شد
1.79GB ! نسخه social club .

با چیزشکن مشکل دانلود حل میشه
اما ترافیک سرور اونقدر زیاده که هر 5 دقیقه connection lost to server میده !

هشدار صریح و واضح راک استار به چیترهای محترم

hryu_dsc_0289.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: -Poormaz-

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
سلام همگی :x من هم از تخفیفا استفاده کردم و بازی رو خریدم
استیم add کنید منه نووب رو هم یاری بفرمایید :D ( استیمم رو پروفایل بازیسنترم هست )

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,456
یه ماموریت Supply Run مخفی توی بخش آنلاین کشف شده که مربوط به موجودات فضایی هست. فعلا فقط با هک تونستن انجام بدن این ماموریت رو.
/watch?v=NTmifTqNRWQ

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
بازیش واقعا حرف نداره :x توی این 10 ساعتی که بازی کردم واقعا حال داد
البته ختما باید با دوستاتون باشید
ما 4 نفری باهم میرفتیم hiest خیلی خوب بود اما یه ذره تکی رفتم بازی کنم حوصلم سر رفت
البته لودینگ هاش واقعا رو اعصابه :| اما به نظرم اگه با دوستاتون باشید ارزشش رو داره ( 3 روز دیگه تخفیف ها تموم میشه )

Alirezav

کاربر سایت
Jul 3, 2017
3
سلام.
من حدود چند روزی میشه وقتی جی تی ای انلاین ps4 رو اجرا میکنم زمان لود کردنش یه ذره طولانی میشه و در اخر ارور timed out loading player data رو میده قبلش بازی به راحتی اجرا میشد. در داخل بازی هم چندین بار وارد میشم همونطوره .اینترنت هم سرعتش مناسبه و بازی های دیگه مثل بتلفیلد 1 بخش انلاینش رو راحت اجرا میکنه. بازی هم اپدیت شده به اخرین نسخش. میخواستم بدونم دلیل این مشکل چیه ؟ ایا بخش انلاین جی تی ای فیلتر شده ؟لطفا پاسخ بدید . ممنون.

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
سلام.
من حدود چند روزی میشه وقتی جی تی ای انلاین ps4 رو اجرا میکنم زمان لود کردنش یه ذره طولانی میشه و در اخر ارور timed out loading player data رو میده قبلش بازی به راحتی اجرا میشد. در داخل بازی هم چندین بار وارد میشم همونطوره .اینترنت هم سرعتش مناسبه و بازی های دیگه مثل بتلفیلد 1 بخش انلاینش رو راحت اجرا میکنه. بازی هم اپدیت شده به اخرین نسخش. میخواستم بدونم دلیل این مشکل چیه ؟ ایا بخش انلاین جی تی ای فیلتر شده ؟لطفا پاسخ بدید . ممنون.

سلام
توی PC هم همین مشکل هست
چون من خودم این اتفاق برام میفته
دوستام هم همینطور ! ( دوستام ایران نیستن )
پس مشکل از فیل_تر نیست
فکر کنم خود بازی مشکل پیدا کرده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر