PlayStation Ni-Oh

Is1g8.jpg

بعد از سالها بالاخره امروز دوباره از بازی پرده برداری شد. سازنده بازی Team Ninja ـست که سری Ninja Gaiden و Dead or Alive رو در کارنامه خودش داره و با توجه به تریلر میشه امید داشت که یه عنوان با کیفیت دیگه ازشون ببینیم. داستان بازی در زمان سامورایی ها اتفاق میوفته و قراره مبارزه شخصیت اصلی با شیاطین رو نشون بده. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده، بجز اینکه بازی انحصاری PS4 ـه و سال دیگه منتشر میشه.

Update:

اطلاعات جدید از بازی منتشر شده:

• در پایین تصویر سمت راست چهار آیکون وجود داره که هر کدوم سبک مبارزه شما رو مشخص میکنند.
  • قابلیت های دفاع و حمله شما به سبکی که انتخاب میکنید بستگی دارند.
  • قابلیت تغییر سبک ها در طول مبارزه و حتی در هوا هم وجود داره.
  • مکان هایی که بازیکنان در اون مردن با کاتاناهای خونین مشخص شده اند.
  • ظاهرا میشه این نقاط رو فعال و با شخصیت های مرده مبارزه کرد که در صورت پیروز شدن Loot خیلی خوبی نصیبتون میشه.
  • مشخص نیست که بعد از فعال کردن این نقاط شما با بازیکن میجنگید (PvP) یا با AI.
  • تعویض سلاح و آرمور به صورت Real Time انجام میشه(بازی متوقف نمیشه) پس بهتره جای امنی رو برای اینکار انتخاب کنید.
  • نیزه در بازی وجود داره و میتونید از اون برای مبارزه با چندین دشمن در آن واحد استفاده کنید.
  • روح های محافظ (Guardian Spirits) ـی در بازی وجود دارند که ویلیام میتونه اونا رو برای مدت محدودی در سلاح خودش قرار بده و از قدرتشون استفاده کنه. روح های مثل گرگ آتشین و جغد آبی رنگ.
  • روح های محافظ بعد از مرگتون ظاهر میشن (شاید راهی برای کمک به بازیکن باشن؟)
  • ممکنه محدودیت برای تعداد دفعاتی که میتونید از این قابلیت استفاده کنید وجود داشته باشه.
  • مجسمه های در بازی هستند که میتونید در اونجا با استفاده از Exp هاتون آپگرید کنید یا روحی که همراهتون هست رو تغییر بدید.
  • در بعضی نقاط ممکنه با روشنایی هایی در محیط روبرو بشید که در صورت وارد شدن به اونها روح هایی ظاهر میشن که میتونید باکشتنشون Loot های خوبی بدست بیارید.
  • باسی که در این دمو نمایش داده شد Onryou نام داره (شیطان انتقامجو) که یک نوع Oni(شیطان) قوی به حساب میاد.
  • خوب شدن و Healing شما به صورت رئال تایم اتفاق میوفته پس باید دنبال یه موقعیت خوب برای انجام اون بگردید.
  • گرگ آتشین قابلیت حمله با استفاده از آتش رو به سلاح ویلیام اضافه میکنه در حالی که جغد آبی به اون اجازه بهبود پیدا کردن رو میده.

تریلر ها:

vn9Qb.jpg

Ni-Oh Official Trailer
1080p

با انتشار اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
من demon souls- dark souls1,2,3 و bloodborne رو تموم كردم. اين بازي رو با كلي ذوق خريدم اما واقعا سخته برام...
به نظرتون با بيشتر بازي كردن قلقش دستم مياد يا بايد بيخيال بشم؟ همين اول بازي ٥٠٠ بار مردم...

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
چند تاسوال داشتم
1-چرا مثل بلود بورن یا دارک سولز وقتی میمیری وبر میگردی جایی که مردی سلاح زندگی رو برمیداری ارمیتاها رو بهت بر نمیگردونه کار خاصی باید انجام داد یا سیستم بازی اینجوریه
2- Salt کارش چیه
3-جادوی Tlisman از چه مرحله ای فعال میشه . من الان مرحله سوم هستم
4-این که میگن 60 فرم بازی کنید پیش فرض بازی 60 فرم هست یا باید کار خاصی انجام داد . ضمنا ps4 من پرو یا اسلیم نیست .

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,022
نام
مصطفی
من demon souls- dark souls1,2,3 و bloodborne رو تموم كردم. اين بازي رو با كلي ذوق خريدم اما واقعا سخته برام...
به نظرتون با بيشتر بازي كردن قلقش دستم مياد يا بايد بيخيال بشم؟ همين اول بازي ٥٠٠ بار مردم...
باس تو کشتی رو که بتونی بزنی بازی برات راحت تر میشه دستت میاد من سر باس کشتی شاید 2 ساعتی معطل شدم ولی دیگه بقیه باس ها رو راحت تر زدم حتما تا آخر تجربش کن بسیار عالی هست بلاد بورن در کل برا من سختر از این بود.

• Like
Reactions: mostafaamiri

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان در مورد اين تروفي Master of Quality كه بايد تمامي وسايل ارزشمند بازي را به دست بياري، جايي تو بازي هست كه بفهمي چند تاشون را تا حالا به دست آوردي؟

من الان يه مرحله مونده تا بازي را تموم كنم و قطعا بيشترشون را گرفتم ولي نميدونم دقيقا چند تا هنوز مونده.

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
باس تو کشتی رو که بتونی بزنی بازی برات راحت تر میشه دستت میاد من سر باس کشتی شاید 2 ساعتی معطل شدم ولی دیگه بقیه باس ها رو راحت تر زدم حتما تا آخر تجربش کن بسیار عالی هست بلاد بورن در کل برا من سختر از این بود.
با بدبختي زدمش!!!
اين بازي تا آخر همين شكليه؟ يه باس ميزني بايد چند تا مرحله نسبتا تكراري بري تا يه مرحله جديد بياد؟
نميدونم بازي بيش از حد سخته يا من خيلي بازيم بده... هر چي بيشتر بازي ميكنم بازم سخته!!!

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
با بدبختي زدمش!!!
اين بازي تا آخر همين شكليه؟ يه باس ميزني بايد چند تا مرحله نسبتا تكراري بري تا يه مرحله جديد بياد؟
نميدونم بازي بيش از حد سخته يا من خيلي بازيم بده... هر چي بيشتر بازي ميكنم بازم سخته!!!
قاعدتا بازی برای اونایی که با سبک میازاکی اشنایی دارن اسونه
اتفاقا بازی هر چی سخت تر بهتره که:D
سعی کنید با سلاح سبک و مخصوصا کوساری گاما شروع کنید دستتون راه بیفته
پ.ن:نه مطمین باشید بعد 20-30 ساعت کم کم بازی دستتون میاد.حتما ادامه بدید
پ.ن:واسه باس فایت ها سعی کنید قلق گیری کنید یعنی هر سری یه مدل حمله کنید تا متوجه بشید چه مدلی باید با هر موجود و باس مبارزه کنید
دوستان در مورد اين تروفي Master of Quality كه بايد تمامي وسايل ارزشمند بازي را به دست بياري، جايي تو بازي هست كه بفهمي چند تاشون را تا حالا به دست آوردي؟

من الان يه مرحله مونده تا بازي را تموم كنم و قطعا بيشترشون را گرفتم ولي نميدونم دقيقا چند تا هنوز مونده.

سلام این لیستشه
Smithing Materials | Nioh Wiki
همشو هم اگر یادم باشه میتونی از طریق اهنگر جمع اوری کنید

چند تاسوال داشتم
1-چرا مثل بلود بورن یا دارک سولز وقتی میمیری وبر میگردی جایی که مردی سلاح زندگی رو برمیداری ارمیتاها رو بهت بر نمیگردونه کار خاصی باید انجام داد یا سیستم بازی اینجوریه
2- Salt کارش چیه
3-جادوی Tlisman از چه مرحله ای فعال میشه . من الان مرحله سوم هستم
4-این که میگن 60 فرم بازی کنید پیش فرض بازی 60 فرم هست یا باید کار خاصی انجام داد . ضمنا ps4 من پرو یا اسلیم نیست .
سلام
همون بلودبورن هم که بهت پس نمیداد باید چکار میکردی یادته؟اونجا باید برمیگشتی جایی که کشته شدی و ببینی اگه سر زمین نیست بگردی ببینی کی برداشته(که چشمون ابی رنگ میشد متوجه میشدی طرف برداشته)
اینجا هم وقتی کشته شدین برگردین به همون منطقه به شکل گاردینتون میمونه تا برگردین سراغش و برید اوکی کنید بهتون پس میده(گاردین واستون نگهش داشته)
ببینید کلا واسه استفاده از جادو و یا کارهای نینجایی شما باید فعالش کنید از توی منو که وارد بشید همه ی گزینه ها اونجا قرار داره باید یه سری پوین ازاد کنید و از بین کارهای نینجایی و جادو یه سری ها رو انتخاب کنید
اون salt رو مغزم نمیکشه فراموش کردم کاش عکسی چیزی قرار میدادین:D

Last edited by a moderator:

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
با بدبختي زدمش!!!

سلام داداش.

سر كشتن غول هاش يه روشي هست كه مقداري وقت گيره ولي بازي را فوق العاده آسون ميكنه. ( به خصوص سر مبارزه با باس هاي كوچيك ترش )

اونم اين كه فقط كافيه دور هر باس با فاصله نسبت بهشون همش بدويي و بعد اين كه چند تا ضربه زد به سرعت بهش نزديك بشي و بزنيش ( نهايتا يكي دو ضربه ) و دوباره همين روشو تا آخر تكرار كني. ( چون معمولا همه باس هاي بازي بعد زدن چند تا ضربه پشت سر هم يه مقدار مكث ميكنن ) با تكرار اين كار هم بعد يه مدت استقامتشون خيلي كم ميشه و ميتوني با چند تا ضربه كلا نوار استقامتشونو قرمز كني و يه آسيب جدي بهشون بزني.

چون با اين روش احتمال اين كه حتي يه ضربه هم نخوري و نهايتا دو سه تا خون مصرف كني زياده. خود من از اواسط بازي همين روشو فهميدم و ديگه سر همه باس هاي بعديش به همين شيوه عمل ميكنم

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سلام داداش.

سر كشتن غول هاش يه روشي هست كه مقداري وقت گيره ولي بازي را فوق العاده آسون ميكنه. ( به خصوص سر مبارزه با باس هاي كوچيك ترش )

اونم اين كه فقط كافيه دور هر باس با فاصله نسبت بهشون همش بدويي و بعد اين كه چند تا ضربه زد به سرعت بهش نزديك بشي و بزنيش ( نهايتا يكي دو ضربه ) و دوباره همين روشو تا آخر تكرار كني. ( چون معمولا همه باس هاي بازي بعد زدن چند تا ضربه پشت سر هم يه مقدار مكث ميكنن ) با تكرار اين كار هم بعد يه مدت استقامتشون خيلي كم ميشه و ميتوني با چند تا ضربه كلا نوار استقامتشونو قرمز كني و يه آسيب جدي بهشون بزني.

چون با اين روش احتمال اين كه حتي يه ضربه هم نخوري و نهايتا دو سه تا خون مصرف كني زياده. خود من از اواسط بازي همين روشو فهميدم و ديگه سر همه باس هاي بعديش به همين شيوه عمل ميكنم
اینجور که اصلا فاز نمیده اونوقت!:D
درستش اینه بازی رو اساسی انجام بدی
به راحتی میشه قلق هر باس رو پیدا کنی و خیلی شیک و حرفه ایی بازی کنی طوری که واقعا از انجام بازی لذت ببری
پ.ن:از روشی که شما گفتی سر یه باس فقط مجبور شدم انجام بدم اون باس دومی توی میدان جنگ(حالا اسمش یادم نمونده):D

• Like
Reactions: THE BEST BOY

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
اینجور که اصلا فاز نمیده اونوقت!:D
درستش اینه بازی رو اساسی انجام بدی
به راحتی میشه قلق هر باس رو پیدا کنی و خیلی شیک و حرفه ایی بازی کنی طوری که واقعا از انجام بازی لذت ببری
پ.ن:از روشی که شما گفتی سر یه باس فقط مجبور شدم انجام بدم اون باس دومی توی میدان جنگ(حالا اسمش یادم نمونده):D

اتفاقا من خودم تا جون يه بازي حتي اگه پلاتينيومش هم نكنمو در نيارم، ول كنش نيستم يعني لذتو ميبريم :D

ولي روشي من گفتم خيلي هم هر دمبيلي نيست :D مثلا اون باس دو مرحله مونده به آخرش، بيشتر وقتا قدرت ويژشو فعال ميكرد و باعث ميشد حتي وقتي بزنيش هم هيچ مكث خاصي نكنه و واقعا تو اون لحظه بايد فرار ميكردي تا استقامتش به كم ترين حد ميرسيد و بعد به سرعت ميزديش تا قدرت ويژش بره يا براي اون باس زنه من خيلي از روش فرار نتونستم استفاده كنم و منتظر ميشدم يه كم قر و فر بده تا استقامتش كم بشه و بعد ميزدمش تا همه استقامتش بره

كلا آخه يه جوري حساب كني اصلش هم بايد همين فرار كردن باشه چون واقعا از يه جايي به بعد بيشتر باس هاش ضرباتشون طوري هست كه وقتي گارد هم ميگيري و حتي از اون جادوي پر كردن سريع استقامت استفاده ميكني، بازم به سرعت همشو ميبرن و ديگه چيزي براي ضربه زدن نميموند. البته كليت روش من بيشتر به درد باس هاي كوجيكش ميخوره وگرنه اون گنده هاش كل محيط را گرفتن و اصلا نميزان فاصله بگيري:D

• Like
Reactions: voldmort

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
مون بلودبورن هم که بهت پس نمیداد باید چکار میکردی یادته؟اونجا باید برمیگشتی جایی که کشته شدی و ببینی اگه سر زمین نیست بگردی ببینی کی برداشته(که چشمون ابی رنگ میشد متوجه میشدی طرف برداشته)
اینجا هم وقتی کشته شدین برگردین به همون منطقه به شکل گاردینتون میمونه تا برگردین سراغش و برید اوکی کنید بهتون پس میده(گاردین واستون نگهش داشته)

باور کنید بارها این کارو کردم گاردین برمیگرده اما ارمیتاها نه دوباره صفر میشن . خیلی واسم عجیبه

من الان هم بلود بازی میکنم هم نیوح این دوبازی عملکرد کلید دایره و ضربدرشون عکس همه . دیونم کردن این دو تا بازی میرم تو بلود قاطی میکنم تو pvp های بلود چند دفه سر این موضوع نفله شدم . :D بعد میام توی نیوح یه جاهایی به جای زدن دایره ضربدر میزنم میافتم ته دره :)) یه وضیه

• Like
Reactions: voldmort

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
باور کنید بارها این کارو کردم گاردین برمیگرده اما ارمیتاها نه دوباره صفر میشن . خیلی واسم عجیبه

من الان هم بلود بازی میکنم هم نیوح این دوبازی عملکرد کلید دایره و ضربدرشون عکس همه . دیونم کردن این دو تا بازی میرم تو بلود قاطی میکنم تو pvp های بلود چند دفه سر این موضوع نفله شدم . :D بعد میام توی نیوح یه جاهایی به جای زدن دایره ضربدر میزنم میافتم ته دره :)) یه وضیه
خوش به حالت دوتا شاهکار واس خودت داری که بازی کنی
واس من که بازی دلخواه خیلی کم مونده
به نظرم یکی یکی بازی کن حیفه:D
تازه قاطی هم نمیکنی دیگه
پ.ن:گاردینت دستش کجه به نظرم عوضش کن که ارمیتاها رو نبره:))

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
خوش به حالت دوتا شاهکار واس خودت داری که بازی کنی
واس من که بازی دلخواه خیلی کم مونده
من بلود رو خیلی وقته تموم کردم اونم نه یه بار 6 بار . الان فقط pvp میزنم . لول 520 بلود اکو دارم واسه مکث لول [350,000,000,000] ولی فعلا دارم جمع میکنم تا به مکس بلود اکو هم برسم بعد میزارمش کنار . نیوح رو هم مطمئنا دور اول فقط واسه شناخت بازی و گرم شدن بازی میکنم . جزیاتش خیلی بیشتر از بلوده ولی بلود یه چیز دیگس .
در مورد 60 فرم هم هنوز جواب نگرفتم . کسی نمیدونه جریانش چیه ؟ بازی پیش فرض 60 فرم هست یا باید کار خاصی انجام بدم .

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
اين بازي ماموريت فرعي هم داره؟ چطوري ميشه فرق ماموريت اصلي و فرعي رو فهميد؟
وقتي به ماموريت فرعي رو انتخاب كنيم نميشه ديگه كنسلش كرد؟ حتما بايد مرحله رو رد كنيم؟

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سلام من این رو نمیتونم شکست بدم اسمشدnucهست یه روز مشغول هستم نمیشه شکستش داد
درود
فکر میکنم به اب حساس بود ولی خب روش مبارزه باهاش خیلی ساده هست
ببینید چند مدل اتک داره که شما به راحتی میتونید جاخالی بدید.
اولا که زیاد بهش نزدیک نشید مگر اینکه بدونید الان وقت اتک زدنش نیست
اون زمانی که یهو وای می ایسته به خودش فشار میاره(:D)میخواد از اسمون برق به زمین بفرسته که شما تنها کاری که این لحظه باید انجام بدید دویدن به اطراف هست اونم برای چندثانیه ایی که اتک تمام بشه
همچنین وقتی میخواد قل بخوره رو زمین باز با داشتن فاصله راحت کنار بکشید
یه اتکش که معمولی هست با دمش میخواد ضربه بزنه که کافیه اون فاصله حفظ بشه تا دیمیج نخورید
یه اتک دیگه داره که از دهنش عین لیزر با سرعت خیلی کندی سرشو میچرخونه که بزنه و اون لحظه به راحتی میتونید کنارش برید و به زیر شکمش ضربه بزنید و بعد هم چند ضربه قشنگ میشه به سرش زد و هیچ کاری نمیکنه!
پس شما فقط فاصلتون رو حفظ کنید و زمانی که اومد با دهنش لیزر بزنه سریعا برید کنارش و اتک هاتون رو بزنید یعنی قشنگ چندثانیه راحت میشه دیمیج بهش وارد کرد
به راحتی میشه بدون حتی خوردن ضربه این باس رو شکست داد:)
به هیچ عنوان با عجله مبارزه نکنید و فقط اون زمانی که گفتم برید اتک بزنید
پ.ن:اگر هم جادو جمبل بلدید که یه نوع جادو کند کردن دشمنه که باهاش راحت میتونید شکستش بدید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر