Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

usmarine

کاربر سایت
Sep 21, 2009
603
نام
ArashQ
دوستان من نسخه فری این بازی رو روی پی سی دانلود کردم و تا اکت یک اجازه بازی داد، حالا میخوام بازی رو بخرم، سوالم اینه ارزان ترین راه برای خرید چیه، و اگر یک سی دی کی تهیه کنم میتوانم روی دوتا پی سی استفاده کنم؟
من تا حالا تجربه خرید بازی روی کامپیوتر ندارم، ممنون میشم کمک کنید

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
دوستان من نسخه فری این بازی رو روی پی سی دانلود کردم و تا اکت یک اجازه بازی داد، حالا میخوام بازی رو بخرم، سوالم اینه ارزان ترین راه برای خرید چیه، و اگر یک سی دی کی تهیه کنم میتوانم روی دوتا پی سی استفاده کنم؟
من تا حالا تجربه خرید بازی روی کامپیوتر ندارم، ممنون میشم کمک کنید
اول اینکه نمیشه روی دوتا pc فعال کرد. اون گیم به یوزرت پیوست میشه.
دوم اینکه پیشنهاد میدم نسخه "بتل چست" رو بخری که بازی کامل رو داشته باشی. CD Key ش هم توی اگر فروشگاه های ایرانی موجوده 120 تومن ایناست!.

AW 13

کاربر سایت
Mar 18, 2015
164
تو اپدیت 2.6 قراره ریفت چالشی! اضافه کنن پکیج نکرو هم عرضه میشه باهاش. اون روهم میخوان بفروشن. چقدر حریصه این بیلی :D
اگه بازی اصلی و reaper of souls رو داشته باشی این کلاس جدیدو میگیری و هم دیگر متعلغات جدیدو

AW 13

کاربر سایت
Mar 18, 2015
164
Q: Who will be able to play the Necromancer?

A: We’re still settling on final details, but the Necromancer will be available as part of the Rise of the Necromancer pack, set to release in 2017. Players will need both Diablo III and Reaper of Souls to access this content (or, in the case of console, the Ultimate Evil Edition on PlayStation 4 or Xbox One).

اگه بازی اصلی و reaper of souls رو داشته باشی پچ 2.6.0 رو با تمام متعلقاتش فری میگیری

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Q: Who will be able to play the Necromancer?

A: We’re still settling on final details, but the Necromancer will be available as part of the Rise of the Necromancer pack, set to release in 2017. Players will need both Diablo III and Reaper of Souls to access this content (or, in the case of console, the Ultimate Evil Edition on PlayStation 4 or Xbox One).

اگه بازی اصلی و reaper of souls رو داشته باشی پچ 2.6.0 رو با تمام متعلقاتش فری میگیری
حالا زبانم خیلی شاهکار نیست ولی اینی که من دارم توی بخش خبر اپ بلیزارد میبینم نوشته که برای PC یا RoS و کنسول یا UEE قابل خریدن هست. هیچ صحبتی از دریافت ریاگان مجانی نشده. خلاصه تا 7 روز دیگه مشخص میشه.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,913
نام
فرهاد
چه جانوری هستن اینا :D یادمه گفته بود WC3 هیچ وقت ریمستر نمیشه و اینا. الان میخوان D2 رو هم ریمستر کنن. به به :D.

وقتی Diablo 3 Rise of the Necromancer که فقط یه قسمت داره و یه کارکتر؛ شرکت معظم میاد میده 15 دلار! جانوریشون رو باید از اینجا فهمید دیگه :D

D2 رو با WC3 رو درست ریسمتر کنن مشکلی نیست :D

• Like
Reactions: Fratos

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
وقتی Diablo 3 Rise of the Necromancer که فقط یه قسمت داره و یه کارکتر؛ شرکت معظم میاد میده 15 دلار! جانوریشون رو باید از اینجا فهمید دیگه :D

D2 رو با WC3 رو درست ریسمتر کنن مشکلی نیست :D
میگن PoE در کمتر از سه ماه چند کلاس به بازی اضافه کرد!. از این طرف گریم دان هم داره نکرو عرضه میکنه کاملا مجانی و اینکه خیلی وقته روش وقت گذاشتن (با توجه به اینکه استودیو مستقل هستن با بودجه محدود). حالا اینا بعد از 3 سال میخوان کلاس اضافه کنن اونم خیلی متفاوت هست با نکرو D2 صدا ملت در اومده که هیچ، 15 دلار هم میخوان بگیرن بابتش. به قول یکی میگفت، برای 15 دلار بهتره مرده بمونی نکرو! :D

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
983
نام
Ahmad
دوستان سلام ، یه سوال
الان کسی که اصلا بازی رو نداشته باشه بخواد بگیره
باید هر سه تا نسخه رو بگیره ؟ یا فقط نسخه اولی D3 و necromancer رو بگیره کافیه ؟

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
312
دوستان سلام ، یه سوال
الان کسی که اصلا بازی رو نداشته باشه بخواد بگیره
باید هر سه تا نسخه رو بگیره ؟ یا فقط نسخه اولی D3 و necromancer رو بگیره کافیه ؟

الان یه نسخه بتل چست اومده ازش، اون رو بگیر که دیابلو معمولی و reaper of souls رو داره. اینا رو که گرفتی میتونی بعد بسته نکرومنسر رو از شاپ بگیری. توی سایت های ایرانی ندیدم کسی پک نکرو رو واسه فروش گذاشته باشه.

• Like
Reactions: AhmadGr

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
983
نام
Ahmad
الان یه نسخه بتل چست اومده ازش، اون رو بگیر که دیابلو معمولی و reaper of souls رو داره. اینا رو که گرفتی میتونی بعد بسته نکرومنسر رو از شاپ بگیری. توی سایت های ایرانی ندیدم کسی پک نکرو رو واسه فروش گذاشته باشه.
ممنون ، من که خودم دارم یکی از دوستام میخواست
من خودم میخوام نکرو رو بخرم ولی توی شاپ بلیزارد هم نیومده هنوز !!! مشکل از لانچر منه یا اینکه هنوز نیومده ؟

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
983
نام
Ahmad
دوستان بهترین راه واسه لول آپ چیه ؟
من نکرومنسر رو 16 کردم (لول 133 هستم )
برم adventure ؟ یا با یه پلیری که خیلی قویه برم torment های بالا اونجا لول آپ شم ؟
و یه بیلد خوب واسه barbarian هم میتونید بدید ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر