Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

latest

Ghost Recon Wildlands یکی از بازی های در دست ساخت Open World و Tactical Shooter هست که توسط Ubisoft Paris ساخته و توسط Ubisoft برای PC, PlayStation 4, Xbox One منتشر خواهد شد. این دهمین قسمت Tom Clancy's Ghost Recon خواهد بود و اولین بازی با ویژگی محیط Open World هست. این بازی از setting عالی که در Ghost Recon: Advanced Warfighter معرفی شد استفاده میکند.

Game Setting

داستان بازی در بولیوی اتفاق میافتد که در بازی بزرگترین پخش کننده مواد مخدر از جمله کوکائین در سرار جهان است. محموله های این گونه مواد مخدر توسط کارتل Santa Blanca کنترل میشوند، یک موسسه قدرتمند که نفوذ آن منطقه را بی ثبات کرده. افزایش قدرت این Cartel های مواد مخدر به دلیل اینکه آنها به عنوان بک خطر جهانی تبدیل میشوند دولت آمریکا را نگران میکند پس ارتش آمریکا یک گروه حرفه ای سرباز ها به نام "The Ghosts" را برای نابودی و فاش کردن رابطه این Cartel ها و دولت محلی عازم بولیوی میکند.

Gameplay
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands یک بازی در سبک Tactical Shooter است که در بولیوی اتفاق میافتد. پلیر ها به جای اعضای تیم "The Ghosts" بازی میکنند که یک تیم حرفه ای در ارتش آمریکا هستند. بازی از ترکیب آینده محوری که در Future Soldiers و Adanced Warfighter استفاده شده بود بسیار دور شده، اما در کل زمان بازی در عصر مدرن است مانند بازی Tom Clancy's Ghost recon در نتیجه تسلیحات نظامی بازی واقع گرایانه هستند و بشتر به اسلحه هایی که هم اکنون ارتش ها در سراسر دنیا استفاده میکنند شباهت دارند ولی، بازی دارای برخی تجهیزات مانند، Drone ها که میتوان از آنها برای تگ کردن نیروهای دشمن و اهداف استفاده کرد. این بازی اولین ورودی به سبک Open World این سری است که دارای 9 اقلیم مختلف شامل: کوهستان، جنگل، صحرا، دشت نمکی و ... و همچنین سیستم آب و هوایی دینامیک و تغییر شب و روز را نیز ارائه میکند. اتمام مراحل در طول روز به بازیکن اجازه میدهد تا دشمن را سریع تر شناسایی کنند در حالی که بازی کردن در شب تاریک به آنها یک مزیت تاکتیکی میدهد از این جهت که شب به آنها کمک بزرگی برای مخفی شدن میکند. بازیکنان قبل از شروع ماموریت باید ابتدا محل را شناسایی کنند. وسایل نقلیه مختلفی نیز در بازی حضور خواهند داشت مانند Dirt Bike ، Helicopter و Dune Buggies و... . Wildlands برخلاف نسخه های قبلی دارای Side-Missions هم خواهد بود.

در زمان بازی مراحل، بازیکنان میتوانند از راه های مختلفی برای رسیدن به نقطه شروع هر مرحله بروند. بازیکنان میتوانند با چتر از هلیکوپتر پریده، پیاده روی کرده و یا به سمت Objective ها رانندگی کنند. بازیکنان میتواننداز روش های متنوعی برای اتمام هر Objective استفاده کنند، مثل استفاده از سبک Stealth، نبرد نزدیک (Melee) و یا استفاده از انواع اسلحه های دور برد و نزدیک بردی که در بازی قرار دارند. در بین مراحل بازیکنان میتوانند در محیط دنیا گشت و گذار نمایند و بازی دارای Outpost هایی است که میتوانید آنها را از بین ببرید. بازیکنان همچنین میتوانند دشمنان را از نزدیک برای دفاع با یک دست نگه داشته و با دست دیگر شلیک نمایند.

این پست آپدیت خواهد شد.
هرگونه کپی برداری ممنوع می باشد.

Last edited by a moderator:

aminmoradi

کاربر سایت
Dec 4, 2012
218
نام
امین
اتفاقا جهان باز خیلی بهتر از بسته هست شما کلی دستت بازه برای کارهای تاکتیکی کلی آزادی عمل داری تو بازی تو بازی خطی تاکتیکی وجود نداره بکش برو جلو مثل نسخه قبل هیچ لطفی هم نداره با رفیقات بازی کنی نمیدونم انکار شما به ماهیت بازی پی نبردید که اینطوری از بازی میگید بعضی بازیها رو باید درک کرد باید باهاش ارتباط برقرار کرد نه اینکه تو نیم ساعت اول بخوای ازش نتیجه بگیری
میگم بازی رو پلات کردم شما میگی نیم ساعت؟ این بازی زجر آوره

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
دوستان با تعریفهایی که اینجا شنیدم واقعا دپرس شدم!!!!=((
الان تابستونه و وقت زیاد داریم اما بازیهای خوبو من رحم نکردم همرو رفتم تا ته......دو دل بودم برا گرفتن وایلدلند گفتم بیام تاپیک یه سر بزنم که دیگه تیر خلاصی بود برام انگار!!!!
من چون تیم ندارم و کسی هم نیست تو رفقا که با این بازی حال کنه باید تک برم از اول تا آخر.......یعنی بازی حتی برا یه دور هم جذابیت نداره8-|؟؟؟؟؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
دوستان با تعریفهایی که اینجا شنیدم واقعا دپرس شدم!!!!=((
الان تابستونه و وقت زیاد داریم اما بازیهای خوبو من رحم نکردم همرو رفتم تا ته......دو دل بودم برا گرفتن وایلدلند گفتم بیام تاپیک یه سر بزنم که دیگه تیر خلاصی بود برام انگار!!!!
من چون تیم ندارم و کسی هم نیست تو رفقا که با این بازی حال کنه باید تک برم از اول تا آخر.......یعنی بازی حتی برا یه دور هم جذابیت نداره8-|؟؟؟؟؟
اینقدر به شایعات و چرندیات بقیه توجه نکن.بسیار بازی عالی و جذاب هست حتی به صورت افلاین و تک نفره.فقط حتما اپدیت 9 گیگی بازی رو بگیر که مشکل هوش مصنوعی یارهاتم حل بشه

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
اینقدر به شایعات و چرندیات بقیه توجه نکن.بسیار بازی عالی و جذاب هست حتی به صورت افلاین و تک نفره.فقط حتما اپدیت 9 گیگی بازی رو بگیر که مشکل هوش مصنوعی یارهاتم حل بشه
دقیقا منم بازی کلش تکی رفتم خیلیم حال داد الان دارم پلات میکنم زده ام نشدم اینقدر تنوع داره که تکراری نمیشه

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,342
دوستان من میخام نسخه ی دلوکس ادیشن بازی رو بخرم؟ بازی شامل سیزن پس میشه؟ تا حالا چند تا dlc عرضه شده؟ کلا چند تا dlc داره؟ میخام بدونم اگه ارزش داره نسخه ی دلوکس بخرم اگر نه نسخه ی معمولی.... از بازیش هم خوشم میاد. ممنون میشم عزیزی که بازی کرده جواب بده

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
دوستان من میخام نسخه ی دلوکس ادیشن بازی رو بخرم؟ بازی شامل سیزن پس میشه؟ تا حالا چند تا dlc عرضه شده؟ کلا چند تا dlc داره؟ میخام بدونم اگه ارزش داره نسخه ی دلوکس بخرم اگر نه نسخه ی معمولی.... از بازیش هم خوشم میاد. ممنون میشم عزیزی که بازی کرده جواب بده
نسخه دلوکس فقط شامل 4تا آیتم ظاهری میشه و اصلا هم ارزش نداره.نسخه گلد شامل سیزن پس بازی هست و ارزش داره

• Like
Reactions: g - unit

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,342
نسخه دلوکس فقط شامل 4تا آیتم ظاهری میشه و اصلا هم ارزش نداره.نسخه گلد شامل سیزن پس بازی هست و ارزش داره
ممنون از جوابت ولی رفیق نگفتی چند تا dlc داره؟ آیا همه ی dlc هاش اومدن؟ تاریخ انتشارشون کی میشه؟؟

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
ممنون از جوابت ولی رفیق نگفتی چند تا dlc داره؟ آیا همه ی dlc هاش اومدن؟ تاریخ انتشارشون کی میشه؟؟
دوتا dlc داره.نارکو رود و فالن گوست.بله هر جفت dlc ها هم منتشر شده و میتونید دانلود کنید

• Like
Reactions: g - unit

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
دوستان بازی جذابیت داره !
بخواهیم با دیویژن مقایسش کنیم !کدوم بهتره
دیویزن عالی بود برا من
والا اینم عالیه.من نسخه گلد 100 دلاری رو دارم و حتی 1 ثانیه از هزینه ای که کردم پشیمون نیستم.به زودی هم بخش pvp به بازی اضافه میشه.
اینکه بین دیویژن و گوست کدوم بهتره مقایسه خوبی نیست چون این بازی ها دو مسیر جداگونه رو دنبال میکنن.

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام دوستان
من بازیو برایه 4 گرفتم ولی دلم نمیاد یک نفره بازیو برم هنوز شروع نکردم فقط کارکترم ساختم!اگر کسی میخواد این بازیو انجام بده و پایه باشه از اول تا آخرش باهم بریم لطفا اد کنه یا اینجا اکانتش بزاره اد کنم وقتشو هماهنگ کنیم بازی کنیم اگر 4نفر بشیم که عالیه 2 نفره هم باشیمم بازم خوبه من یک هفته منتظر میمونم ببینم دوستی پیدا میشه اگر نشد خودم بازیو شروع میکنم!
ویرایش:همین الان یک آپدیتم داد اینم حجمش باز 9 گیگه!

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
يه اپديت دادن و در توضيح اش توي چيزتيوب گفتن كه سيستم TIER رو به بازي اضافه كردن تا بعد از رسيدن به سطح 30 كه اخرين سطح بازيه بتونيد باز هم پيشرفت كنيد
بازي سخت تر ميشه و چلنج و پاداش هاش هم متفاوت ميشه

از نظر من خيلي دير اين كارو انجام دادن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر