PlayStation God Of War

gqhw_rsa3_gow_topic.png

0y2l_gowbox.png

10 نکته در مورد گاد آو وار

ld16_gow4.png

74829

کریتوس ، کسی که به خاطر انتقام خون خانواده ی خود المپ را بر سر المپیون خراب کرد ، اینبار به سراغ اساطیر اسکاندیناوی رفته. اما نه به عنوان کریتوس خشمگین و جویای انتقام قبل، بلکه به عنوان مردی با تجربه که نگاهش به زندگی تغییر کرده. و پس از سال ها،دوباره فرصتی به دست آورده تا طعم پدر بودن(گرچه خونی بودن این رابطه مشخص نیست!) را بچشد، در مسیر تعلیم و آماده کردن این پسر برای نسلی جدید،باید سعی کند خوی خشن خود را مهار کند.
زندگی نامه ی کریتوس تا پایان GOW III

74830

Atreus پسر کریتوس است که زیر دست پدر خود، در حال آموزش و آماده شدن برای عصری جدید است. برعکس کریتوس که یک خارجی در اسکاندیناوی محسوب میشود،این پسر به خوبی با زبان شمالی ها آشناست.(گرچه Atreus نیز نامی یونانی است) همچنین او قابلیت استفاده از جادوی رعد و برق را نیز دارد.

9pjt_gow5.png

• داستان بازی سال ها بعد از پایان GOW III ، در اساطیر اسکاندیناوی اتفاق می افتد، تیم سازنده به دقت تایم لاین دقیقی برای دنیای بازی ترسیم کرده اند و آگاهی دارند که چه اتفاقاتی در این دنیا می افتد و صرفا کریتوس را به محیط دیگری نبرده اند. گرچه شاید به تمام اتفاقات بین پایان GOW III و شروع این بازی اشاره نشود در بازی

• بر خلاف نسخه های قبل،دوربین به صورت ثابت نیست و به پشت سر کریتوس انتقال داده شده،زاویه ی دوربین قفل نیست و امکان چرخاندن آن وجود دارد

• در بازی،هیچ صحنه ای کات نخورده و انگار تمام بازی پشت سر هم فیلم برداری شده است

• در بازی علاوه بر Leviathan Axe و سپر ، سلاح های دیگری هم حضور دارند، اما این دو ستاره های بازی خواهند بود

• آترئوس جایگزین جادو در بازی شده ، او با تیرهای خود در مبارزات به کریتوس کمک میکند، به عنوان مثال میتواند دشمن ها را Stun کند

• چینش دکمه ها تغییر کرده و L1 و L2 برای ضربات سبک و سنگین و مربع برای کنترل آترئوس به کار میرود

• در مبارزات میشود از محیط کمک گرفت، به عنوان مثال با پرتاب تبر به سمت چراغ نفتی و انداختن آن به روی دشمن میتوان دشمن را به آتش کشید. یا میتوان با پرتاب تبر به طرف دشمن،او را به دیوار دوخت

• هنگامی که تبر در دسترس نیست، میتوان با دست خالی و مشت به دشمن حمله کرد. همچنین میتوان تبر را بعدا به دست خود فراخواند

• از سپر میتوان برای Parry کردن ضربات و همینطور در حملات استفاده کرد.

• در بازی سیستم گرفتن XP و Level Up کردن هم کریتوس و هم آترئوس وجود دارد

• امکان آپگرید Skillـها ، Armor و سلاح ها وجود دارد

• سیستم Craft کردن در بازی وجود دارد و امکان ساخت Armorـهای مختلف چه برای کریتوس و چه آترئوس در بازی وجود دارد

• Runeـهایی وجود دارد که با نصب آن ها بر روی تبر میتوان قدرت های آن را افزایش داد

• بر خلاف شماره های گذشته، قابلیت پرش و همچنین شنا کردن در بازی وجود ندارد

• امکان مرگ آترئوس در حین گیم پلی وجود ندارد

• Cory Barlog (کارگردان بازی)خود خواستار ادامه ی بازی بوده،و برای ساخت ادامه ی سری ، باید ایده و کار متفاوتی را به سونی پیشنهاد میداده تا اجازه ی ساخت ادامه ی بازی را بگیرد. همچنین با رویه ای که برای بازی در پیش گرفته شده، او خواهان جذب مخاطب های بیشتر برای سری است تا این سری بتواند به سطح بازی هایی مانند Uncharted و یا Assassin's Creed در داشتن فن بیس بزرگ برسد.
27x5_stm.png
yye5_gow_coll.png

1y7r_gow2.png

kt42_image_god_of_war-32160-3634_0001_thumb.jpg
3sii_image_god_of_war-32160-3634_0002_thumb.jpg
wevp_image_god_of_war-32160-3634_0003_thumb.jpg

kf41_image_god_of_war-35800-3634_0001_thumb.jpg
8jfi_image_god_of_war-35800-3634_0002_thumb.jpg
1qds_image_god_of_war-35800-3634_0003_thumb.jpg

gcnh_image_god_of_war-35800-3634_0004_thumb.jpg
atte_image_god_of_war-35800-3634_0005_thumb.jpg
qwuv_image_god_of_war-35800-3634_0006_thumb.jpg

ujrw_image_god_of_war-35800-3634_0007_thumb.jpg
8ybc_image_god_of_war-35800-3634_0008_thumb.jpg
fity_image_god_of_war-35800-3634_0009_thumb.jpg

3bpq_gow3.png

5rzs_gow1.png

Prologue : A Saga Borne of Ash

A Saga Borne of Ash

Chapter One : A Riddle of Rune

Chapter Two : The Creatures Arise

Rise of The Draugr
A Fire Troll Approaches
Manifestation of The Revenant

Chapter Three : The Dead Stone Mason

The Dead Stone Mason
---

در پست دوم تاپیک، اطلاعاتی که در ارتباط با اساطیر نورث توسط دوستان نوشته شده،جمع آوری شده!

و همچنین احسان @Kaine و کیان @.: Darkness :. برای آماده کردن تصاویر

Last edited by a moderator:

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
داداش صبر کن بازی بیاد ببینیم چه توحیهی براش دارن یا اصلا داستان چیه
یوبی رو که میبینی ما کاراشو دیدیم دیگه سابقش در رفته ولی این سانتاس فرق داره بذار بازی بیاد بعد براش فکت صادر کن:)
دوست گلم من منظورم این نیست که بازی بخواد بد دربیاد یا داستانش بد باشه ، اتفاقا مطمئنم یکی از بهترین بازیهایه زندگیم میشه حتی از لحاظ داستانی چون سانتا کارش درسته ولی در کل حرفم این بود سانتا که تونست یکی مثل کریتوس رو بوجود بیاره پس میتونه یه شخصیت جدیده خوبه دیگه هم درست کنه

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
وقتی کریتوس یکی از محبوبترین شخصیت‌های دنیای گیم هستش، وقتی میتونن یه ادامه‌ی خوب واسش بسازن با یه ایده‌ی خوب، وقتی میتونن تغییرات خوبی ایجاد کنن که اکثرا راضی هستند و خشنود، خب چه کاریه ادامه نسازن ؟ فعلا که از داستان بازی بی خبریم و نمیدونیم چی شد که به اینجا رسیده اما قطعا توجیه مناسبی خواهد داشت، ضمن اینکه به شخصه این حجم تغییرات رو نمیتونم اسمش رو دوشیدن بذارم، همیشه نیاز نیست یه اسم جدید به عنوان کرکتر اصلی وارد بازی بشه، همین الانم شخصیت خود کریتوس به کل تغییر کرده و این خیلی جذابه !

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
@Jack cooper

انصافا تلاش هاي چند گانه شما براي به حاشيه كشوندن اين تاپيك قابل تحصينه
........
اگه فكر ميكنيد با بازي حال نميكنيد ايگنور كنيد بره
عزیزم کدوم تلاش احتمالا توهم توطئه زدی :Laughing:. این یه انتقاده دوست عزیز ، مطمئن باش منم علاقم به این بازی کمتر از شما نیست . بعدشم قرار نیست همه به به چه چه کنن واسه بازی .

• Like
Reactions: PRINCE.OF.IRAN

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
عزیزم کدوم تلاش احتمالا توهم توطئه زدی :Laughing:. این یه انتقاده دوست عزیز ، مطمئن باش منم علاقم به این بازی کمتر از شما نیست . بعدشم قرار نیست همه به به چه چه کنن واسه بازی .
اول اون بحث tlou - بعد بحث xbox - بعدم كه شير دوشي ، خدايان اسكانديناوي كجا بودن (رفته بودن وكيشن )
..............
اينا كه كريتوس چرا ريش داره ! چرا از در و ديوار خون نميچكه ! چرا كريتوس اينطوري راه ميره ! يا چرا سلاحش اين شكليه اينا نه ربطي به انتقاد داره نه ايراد حساب ميشه و از قضا تا عرضه و حتي پسا عرضه هم بايد اين غرغر ها و نظرات و علايق شخصي در مقام فكت رو اينجا بخونيم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Adidas95

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
اول اون بحث tlou - بعد بحث xbox - بعدم كه شير دوشي ، خدايان اسكانديناوي كجا بودن (رفته بودن وكيشن )
..............
اينا كه كريتوس چرا ريش داره ! چرا از در و ديوار خون نميچكه ! چرا كريتوس اينطوري راه ميره ! يا چرا سلاحش اين شكليه اينا نه ربطي به انتقاد داره نه ايراد حساب ميشه و از قضا تا عرضه و حتي پسا عرضه هم بايد اين غرغر ها و نظرات و علايق شخصي در مقام فكت رو اينجا بخونيم
عزیزم قرار نیست چون شما عشق سونی هستی هرکی بازیهاشو نقد کنه دشمنه بازیهایه سونی باشه . بعدم میگم خدایانه اسکاندیناوی کجا بودن بخاطر اینه که شما الان فرض کنید بیان بازیه رستمو بسازن بعد تو یونانه باستان باشه خوب بنظرت مسخره نیست ؟ اونوقت عزیزه دلم من خیلی جاها از این بازی طرفداری کردم . مطمئن باش علاقم به این بازی از شما بیشتر هم است .
کلا ما ایرانی جماعت تحمل یذره نقد رو هم نداریم اگرم جواب هست ادم باید منطقی بده نه از رو تعصب . برایه مثال بعضی از دوستان جواب من رو داده بودن چون منطقی بود من لایکشونم کردم

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
عزیزم قرار نیست چون شما عشق سونی هستی هرکی بازیهاشو نقد کنه دشمنه بازیهایه سونی باشه . بعدم میگم خدایانه اسکاندیناوی کجا بودن بخاطر اینه که شما الان فرض کنید بیان بازیه رستمو بسازن بعد تو یونانه باستان باشه خوب بنظرت مسخره نیست ؟ اونوقت عزیزه دلم من خیلی جاها از این بازی طرفداری کردم . مطمئن باش علاقم به این بازی از شما بیشتر هم است .
کلا ما ایرانی جماعت تحمل یذره نقد رو هم نداریم اگرم جواب هست ادم باید منطقی بده نه از رو تعصب . برایه مثال بعضی از دوستان جواب من رو داده بودن چون منطقی بود من لایکشونم کردم
بازی تو یونان نیست تو همون نورس هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: Jack cooper

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
اين حرفاي شما دقيقا مثل اين ميمونه كه رستم كه سيستاني بود چرا تو شمال ايران با توراني ها ميجنگيد ، يا چرا در حوالي كابل كشته شد
،،،،، يه جور ميگي انگار تحت تاثير فيلم اونجرز فكر ميكنيي خدايان نورث تو يه سياره ديگه بودن و دست كريتوس ازشون كوتاه

بازي رو بزاريد عرضه شه اگه كريتوس همين جور هلوپي از اسمون افتاد وسط نورث بدون دليل ! بيايد ايراد بگيريد من خودمم پستتون رو لايك ميكنم !

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
اين حرفاي شما دقيقا مثل اين ميمونه كه رستم كه سيستاني بود چرا تو شمال ايران با توراني ها ميجنگيد ، يا چرا در حوالي كابل كشته شد
،،،،، يه جور ميگي انگار تحت تاثير فيلم اونجرز فكر ميكنيي خدايان نورث تو يه سياره ديگه بودن و دست كريتوس ازشون كوتاه

بازي رو بزاريد عرضه شه اگه كريتوس همين جور هلوپي از اسمون افتاد وسط نورث بدون دليل ! بيايد ايراد بگيريد من خودمم پستتون رو لايك ميكنم !
دادشه گلم من اصلا تو اینکه این بازی شاهکار میشه شکی ندارم . مطمئن هستم سانتا میدونه چی داره میسازه اما اینم باید قبول کنیم که فشار ناشر هم باعث میشه سازنده یسری تغیراتو ایجاد نکنه . اگرم پستام باعث بی احترامی به شما شد معظرت میخوام .:Flowers:

• Like
Reactions: ps3_360_wii

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
دوستان یه سوال اون موقع که کریتوس داشته خدایانه یونان رو منفجر میکرده این خدایانه اسکاندیناوی کجا بودن ؟ :-w
بنظر من سانتا فقط بخاطر فروش بازی اومده کریتوس رو قرارداده وگرنه الان همه چیه بازی جدیده خوب شخصیتم جدید میکردن که یه ای پیه جدید بشه نه اینکه بخاطر فروش کریتوس رو بچپونن تو یه بازیه جدید . چون هرجور نگا کنیم کریتوس تو شماره 3 تموم شد حالا اینا شیردوشش دارن میکنن:pepsi:
توی مصاحبه ها توضیح دادن!:D
گفتن قدرت خدایان محدود به قلمرو خودشون میشه، یعنی یه جورایی خداها مثل سیاست مدارهای کشورها میمونند!
و توی کار هم دخالت نمیکنند ، همینطور توضیح دادن این فجایعی که اتفاق افتاد، مثلا بالا اومدن سطح آب و طوفان و ... ، توی همون قلمرو و یونانه که فقط به فنا رفته:D

در مورد اینکه چند سال اختلاف داره دو بازی هم یک چیزی گفتن، ولی من تو متن مصاحبه دقیقا چنین چیزی ندیدم و صرفا توی تیتر بود، برای همین زیاد بهش اعتماد نمیکنم و میگم شاید برداشت اشتباه بوده:D (به دلیل اسپویل چیزی نمیگم:-")

اما خوب...در مورد کریتوس احتمالا خدایان اسکاندیناوی اطلاع دارن! دیدیم که تو تریلر کوزه با طرح کریتوس و BoC اونجا یافت شد!
حالا چرا اونجاست باید صبر کنیم برای بازی! ولی اگر بدونند کریتوس بوده که خدایان المپ رو کشیده پایین، حتما میدونند که کریتوس یه تهدید بالقوه ست و میتونه ماشه ی راگناروک باشه:D

-----
در مورد کاراکتر اصلی، اگر آترئوس شخصیت پردازیه خوبی داشته باشه به نظرم به راحتی همه برای بازی بعدی باهاش کنار میان و حتی حمایتم میکنند:D
ولی اگر سر این نسخه کریتوس رو برمیداشتن بازخوردها یکم منفی میشه، چون اونجوری کاملا یک IP جدید بود! و سری GOW هم تا اینجا هیچ کاراکتری غیر از کریتوس نداشته که پتانسیل ادامه با اون باشه(برعکس آنچارتد که پر از کاراکترهای مختلفه:-")یه دیموس بود که مرحوم شد رفت:-"
بعد از ترکیدن اون پروژه ی سانتا هم، ریسک IP جدید زیاد بوده و GOW با فروش تضمین شده ش، بهترین گزینه برای برگردوندن هزینه بوده:D
فعلا هم که اکثرا از تغییرات راضی بودن، سانتا قدم درستی برداشته گویا:D

آخرین ویرایش:

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
گفتن قدرت خدایان محدود به قلمرو خودشون میشه، یعنی یه جورایی خداها مثل سیاست مدارهای کشورها میمونند!
و توی کار هم دخالت نمیکنند ، همینطور توضیح دادن این فجایعی که اتفاق افتاد، مثلا بالا اومدن سطح آب و طوفان و ... ، توی همون قلمرو و یونانه که فقط به فنا رفته:D

در مورد اینکه چند سال اختلاف داره دو بازی هم یک چیزی گفتن، ولی من تو متن مصاحبه دقیقا چنین چیزی ندیدم و صرفا توی تیتر بود، برای همین زیاد بهش اعتماد نمیکنم و میگم شاید برداشت اشتباه بوده:D (به دلیل اسپویل چیزی نمیگم:-")

اما خوب...در مورد کریتوس احتمالا خدایان اسکاندیناوی اطلاع دارن! دیدیم که تو تریلر کوزه با طرح کریتوس و BoC اونجا یافت شد!
حالا چرا اونجاست باید صبر کنیم برای بازی! ولی اگر بدونند کریتوس بوده که خدایان المپ رو کشیده پایین، حتما میدونند که کریتوس یه تهدید بالقوه ست و میتونه ماشه ی راگناروک باشه:D
خداوکیلی حال کردم با جوابت:-bd . جوابی که ادمو کاملا روشن میکنه و کاملا منطقی . مرسی دوست گلم .:happ:

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261

-----
در مورد کاراکتر اصلی، اگر آترئوس شخصیت پردازیه خوبی داشته باشه به نظرم به راحتی همه برای بازی بعدی باهاش کنار میان و حتی حمایتم میکنند:D
ولی اگر سر این نسخه کریتوس رو برمیداشتن بازخوردها یکم منفی میشه، چون اونجوری کاملا یک IP جدید بود! و سری GOW هم تا اینجا هیچ کاراکتری غیر از کریتوس نداشته که پتانسیل ادامه با اون باشه(برعکس آنچارتد که پر از کاراکترهای مختلفه:-")یه دیموس بود که مرحوم شد رفت:-"
بعد از ترکیدن اون پروژه ی سانتا هم، ریسک IP جدید زیاد بوده و GOW با فروش تضمین شده ش، بهترین گزینه برای برگردوندن هزینه بوده:D
فعلا هم که اکثرا از تغییرات راضی بودن، سانتا قدم درستی برداشته گویا:D
لینک این مصاحبه رو میشه بدید؟ممنون پیشاپیش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر