بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
صحبت های استاد شینجی میکامی در رابطه با شخصیت های زن.استاد یک از معدود بازیسازایی هستش که کرکترهای قوی زن را خلق کرده است.شخصیت های زن نقش موثری تو داستان های میکامی داشتند.:*

نوسینده مطلب هم میگه که یکی از ویژگیهای عناوین میکامی شخصیت های قوی و به یادماندنی زن هست.درود بر شرف پدر ژانر ترس.استاد شینجی میکامی:*

Women, horror and video games

Aside from gothic architecture, lumbering monsters, sparse resources and jump shock, Mikami’s games have always been known for something else: strong female characters. The likes of Jill Valentine and Claire Redfield fought alongside their male counterparts in the Resident Evil games, dressed in similar combat fatigues, rarely succumbing to the usual overtly sexualised stereotypes.

It’s something Mikami is clearly passionate about. “I don’t know if I’ve put more emphasis on women characters, but when I do introduce them, it is never as objects,” he says. “In some games, they will be peripheral characters with ridiculous breast physics. I avoid that sort of obvious eroticism. I also don’t like female characters who are submissive to male characters, or to the situation they’re in. I won’t portray women in that way. I write women characters who discover their independence as the game progresses, or who already know they are independent but have that tested against a series of challenges.”

Shinji Mikami: the godfather of horror games

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
v7g0_download_(1).jpg

dw9a_rtre.jpg

واقعا بازی خوبی بود

mr.freeman

کاربر سایت
Jun 8, 2016
149
وندتا رو امروز دیدم.
ضعیف بود:(:(:(
.دیالوگ های ضعیف.کیفیت‍ ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍پایین انیمیشن حرکات محیر العقل.
موتور لیان سحر امیز بود:D
کریس هم هر چه مشت میخورد انگار نه انگار
بابا یکم بازی رو مطابق واقعیت میساختن
بازم صد درود به دمنیشن

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
منم امروز دیدم. برعکس خیلی خوشم اومد ازش. شاید باورتون نشه، اما با لیون خیلی حال کردم این دفعه :D
چون اون لیون مغرور و خودنمای همیشگی نبود. کریس هم دیگه اون قدرت ماورای طبیعی رو نداشت:D مبارزات تن به تن واقعا عالی ساخته شده بود. بهتر و رئال تر از دیجنریشن و دمنیشن بود. واقعا راضی بودم ازش. ربکا هم که :x

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
اتفاقا منم امروز نگا کردم :D
فقط همون اولش که وارد عمارت شدن یه حس خوبی به آدم میداد
ضعیف بود واقعا ضعیف بود
حرکات لیون که آدمو یاد فیلم های اکشن هندی مینداخت
دیالوگ ها کاملا بی روح بودن
تماشاش بی هیچ وجه توصیه نمیشه..

mr.freeman

کاربر سایت
Jun 8, 2016
149
منم امروز دیدم. برعکس خیلی خوشم اومد ازش. شاید باورتون نشه، اما با لیون خیلی حال کردم این دفعه :D
چون اون لیون مغرور و خودنمای همیشگی نبود. کریس هم دیگه اون قدرت ماورای طبیعی رو نداشت
چه عجب این دو نفر نیشاشون وا شد.کریس هم خیلی جذبه داشت .ولی بازم من میگم یه خورده توی مبارزان خیلی تخیلی و افراطی عمل کردن.لیون با موتورش همه کارها رو راست وریست میکرد عجب تبلیغ جانانه ای واسه موتور گذاشت این کپکام:))

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
چه عجب این دو نفر نیشاشون وا شد.کریس هم خیلی جذبه داشت .ولی بازم من میگم یه خورده توی مبارزان خیلی تخیلی و افراطی عمل کردن.لیون با موتورش همه کارها رو راست وریست میکرد عجب تبلیغ جانانه ای واسه موتور گذاشت این کپکام:))
موتور رو قبول دارم ولی این آرتیست بازیا همیشه توی سری RE بوده و هست. اون قسمت که بین زامبی ها گیر کردن واقعا عالی بود. واقعا صحنه های جذاب و رئالی خلق کرده بودن. کریس رو هم گفتم الان میزنه اون BOW آخری رو از وسط نصف میکنه که خدا رو شکر اینطور نشد :D

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
وندتا چقد خوب شروع شد چقد بد و چرت تموم شد
حاضرم شرط ببندم این سناریو قبلا برای بازی رزیدنت ایول 7 در نظر گرفته شده بوده که اعتراضات عوض کرد همه چیزو
ادامه داستان ربکا و سرنوشتش
حتی سبک داستانی بازی به شدت نزدیک به رزیدنت ایول 6 بود
قسمت های رانندگی و موتور سواری منو یاد مرحله های مزخرف 6 انداخت
برای همین می گم مطمئن باشید این قرار بود رزیدنت ایول 7 باشه

• Like
Reactions: OgIoN

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,292
نام
shahab
وندتا واقعا ضعیف بود:(
از داستان تکراری همیشگی که بگذریم دیگه این ارتیست بازی های لیون رو کجای رزیدنت جا بدم ((همین کار ها رو کردن دیگه زامبی ها ترسناک بودن خودشون رو از دست دادن دیگه.لیون شده بود یه پا جان ویک:D)
ربکا هم که تو شماره زیرو کجا و این جا کجا:(:((یکی بگه شما همون کارکتر جدید بسازید ولی به کارکتر های قدیمی گند نزنید)
==================
ولی عجیب با اون سکانس کریس تو عمارت حال کردم خیلی خوب درست شده بود ولی حیف که کوتاه بود.

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
باز خوب شد وندتا بعد از صد سال دوباره ما رو به این تاپیک فراخوانی کرد :D
لیون که :x

حقیقتش موقع دیدن فیلم خیلی سوال برام پیش اومد اول اینکه چطور لیون موهاش مشکی بود این سری :)) لیون از موی قرمز و طلایی و قهوه ای روشن شروع شد تا مشکی ؟ :D بعد دیگه اینکه کریس با اون جلیقه ش و دم و تشکیلات وارد یه کافه شده لیون تازه خطاب بهش میگه نمی دونم با مخفی کاری اومدی یه همچین چیزی :)) دیالوگها در حد فن فیکشن بود به جان خودم تازه الان فن فیکشن ها خیلی پیشرفت کرده و یه داستان حسابی برا خودشون دارن این دیالوگها من نمی دونم اصلن کی نوشته بود.

ویلین ماجرا خیلی سعی داشت مثه وسکر باشه ولی متأسفانه وسکر تک بود B-)

بعد اینکه احتمالن کارگردان عزیز خیلی با فیلم جان ویک حال کرده بود برای همین اون صحنه ی اکشن آخر قشنگ لیون کندی شده بود لیون *جان* ویک :)) اون طرز کشتن زامبی ها.

یه نکته ی دیگه هم این گلوله ها و مهمات بی نهایت این دو قهرمان بود :)) اینا احتمالن یا چیت زدن یا رو مد بی نهایت رفتن :D لیون که قشنگ من شمردم بعد از اون سگ ها توی اتوبان ( راستی گفتم اتوبان دیدین لیون چه بیخیال ماشین های آدمهای معمولی رو می ترکوند :)) یکی نیست بگه خب آخه لعنتی قهرمان بازی در میاری در بیار دیگه چرا با جون مردم بازی می کنی :)) یعنی تعداد آدمهای بی گناهی که به دست لیون کشته شدن بیشتر از تعدادی بود که زامبی شدن ) خلاصه داشتم می گفتم از بعد از اتوبان بدون ریلود کردن 24 تا تیر زد :))

اونم از آخرش که =)) واقعن حیف بعد از هزاران سال ربکا رو آورده بودن یکی نپرسید بانو جیل کجاست. تازه اایدا هم خبری ازش نبود :| مثل این کارتون های کلیشه ای دهه 90 هم یه ساید کیک سک...سی گذاشته بودن برای ویلینه که آخرش سیکوئل باشه. بابا جمعش کنین دیگه خدایی

mr.freeman

کاربر سایت
Jun 8, 2016
149
حقیقتش موقع دیدن فیلم خیلی سوال برام پیش اومد اول اینکه چطور لیون موهاش مشکی بود این سری
شاید رنگ میکنه موهاشو.چون دیگه سنش رفته ب الا و طبیعیه موهای سفید باید داشته باشه.:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Devil-Girl

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
نکته اینه که ویلین های الان که توی RE میاد هر ننه قمری هستن که یا زنشون مرده یا بچه شون یا با پدرش دعواش شده که چرا ماشین براش نخریده و ... و سریع رو میارن به ویروس و BOW :D
انصافا این یارو خیلی ستم بود. استایل خوبی داشت ولی اینکه چرا همچین هدفی داشت افتضاح بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر