Call of Duty: Infinite Warfare

Infinity Warfare آخرین شماره در حال ساخت از این سری هست که توسط استدیو Infinity Ward طراحی میشه.

call-of-duty-infinite-warfare-listing-thumb-01-ps4-us-28apr16-728x409.png

بعد از عنوان نچندان موفق Ghost استدیو IW سعی داشته با تمرکز بر روی کنسول‌های فعلی (و عدم عرضه بازی برای کنسول‌های نسل قبل) و به کار گیری یک تیم مجرب و حرفه‌ای، سری CoD را از ورطه تکرار نجات داده و بار دیگر نام خود را به عنوان غول‌های FPS دنیا مطرح سازد.

CoD:IW در تاریخ 4 نوامبر سال 2016 برای PS4 و X1 و PC عرضه خواهد شد.

پ.ن: اطلاعات تکمیلی سر فرصت اضافه میشه! الان بیشتر تاپیک رو زدم تا خبرهای بازی رو مستقیم بزارم اینجا.

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
شایعه شده اکتی میخواد مدرن وافر جدا هم بده بیرون .
آره 100درصد این جریان چون خیلی ها نمیتونن پول برا 2تا بازی بدن اکتی پول پرست اون موقع هم میگفت که احتمال داره mw1 رو جداگونه بعد مدتی بیرون بده اصلا باید اشانتیون میداد با اینفینیتی:|

• Like
Reactions: ps34

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
من چندروز پیش یه عکسی دیدم که پکیج فیزیکی بازی رو نشون میداد ولی احتمالا هر دو باشه.
drewlookinboy_2017_Jun_20.jpg
فیزیکی هم هست 6تیر برای ps4 و بعدش فکر کنم بعد یک ماه برای xbox و pc میاد و جالبه که اون چهار نقشه رو هم باید خرید و با بازی نیست:|انقدر آدم پول دوست؟/:)

• Like
Reactions: Jack cooper

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
فیزیکی هم هست 6تیر برای ps4 و بعدش فکر کنم بعد یک ماه برای xbox و pc میاد و جالبه که اون چهار نقشه رو هم باید خرید و با بازی نیست:|انقدر آدم پول دوست؟/:)
چهار نقشه ماله چیه ؟ قیمت ریمستر جدا هم 20 دلاره ؟

Uniq

کاربر سایت
Jul 19, 2015
80
بازی یه بار اومده، یه بارم ریمسترش اومده، حالا که دوباره ریمسترو عرضه کردم بازم ازش زدن و جدا می فروشن؟ دیده بودیم بازی ای که رو بورسه رو میلکش کنن ولی ندیده بودیم از است های قدیمی انقد شیر بدوشن تا شیر دونشون خشک شه.
رفع اسپم : اگه به جای WW2 همون کاد 2 رو دوباره ریمستر کنن راضی ترم. حداقل انیمیشناش بهتره:)

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بازی یه بار اومده، یه بارم ریمسترش اومده، حالا که دوباره ریمسترو عرضه کردم بازم ازش زدن و جدا می فروشن؟ دیده بودیم بازی ای که رو بورسه رو میلکش کنن ولی ندیده بودیم از است های قدیمی انقد شیر بدوشن تا شیر دونشون خشک شه.
رفع اسپم : اگه به جای WW2 همون کاد 2 رو دوباره ریمستر کنن راضی ترم. حداقل انیمیشناش بهتره:)
البته قیمتشم تقلیل دادن ۴۰ دلار شده ریمستر اونا رو هم زدن از روش واقعا دیگه حال بهم زن شدن اینا :-&

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
883
نام
محمد حسین
من نمیفهمم این استدیو ها این همه درآمد فروش بازی ها رو هر سال خرج چی میکنن که هیچ نسخه ای از کالاف نسبت به نسخه قبلش پیشرفتی نمیکنه :|

• Like
Reactions: Jack cooper

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
من نمیفهمم این استدیو ها این همه درآمد فروش بازی ها رو هر سال خرج چی میکنن که هیچ نسخه ای از کالاف نسبت به نسخه قبلش پیشرفتی نمیکنه :|
متاسفانه شرکتا خیلی پول پرست شدن . $-)
حالا امیدواریم این کال او جنگ جهانی این ای پی رو از یکنواختی دربیاره . باز خدا پدرمادر دایس رو بیامرزه که بتل جنگ جهانی زد وگرنه به جای کال او جنگ جهانی باید کال او جنگ ستارگان بازی میکردیم .

• Like
Reactions: .:HO3IN:.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر