Multi Platform Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

crash-nsane-trilogy-logo-600x337.jpg

Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy

پلتفرم: PlayStation 4، Xbox One، Switch و PC

تاریخ انتشار: 9 تیرماه

قیمت: 39$

Crash N.Sane Trilogy نسخه ریمستر شده یا دوباره سازی شده سه نسخه اول سری Crash Bandicoot، یعنی Crash Bandicoot و Crash Bandicoot 2:Cortex Strikes Back و Crash Bandicoot:Warped است که توسط استدیو Vicarious Vision در دست ساخت بوده و سال آینده توسط Activison به صورت انحصاری برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

N.Sane طبق وعده سونی یک ریمستر ساده نبوده و تنها به رزولوشن و فریم ریت بالاتر بسنده نمی‌کند و همانند یک Remake‌ واقعای همه چیز مجدد و از نو طراحی شده است. با این حال به گفته سازندگان N.Sane Trilogy یک دوباره سازی نیست و برای توصیف بازی خود از عبارت Remaster Plus استفاده می‌کنند. Dan Tanguay کارگردان بازی می‌گوید:

"اولین گام برای بازسازی Crash اینه که تشخیص بدیم چه چیزی این بازی رو اینقدر خاص کرده و باعث شده فن‌ها بعد از گذشت این همه سال هنوز اون رو دوست داشته باشن. و بهترین راه برای این کار بازی کردن مجدد Crash های قدیمیه! ما انقدر سه شماره اول رو بازی کردیم که دکمه‌های دسته‌هامون از دم خراب شدن!! علاوه‌بر این ما مجدد همه کانسپت آرت‌های کرش‌های اورجینال و تبلیغاتشون رو بررسی کردیم. حتی برای بهتر شدن کار منابع الهام Naughty Dog زمان ساخت بازی (Who Framed Roger Rabbit و Looney Tunes) رو نگاه کردیم تا ببینیم این ایده‌ها از کجا امدن."

V2 برای رسیدن به یک بازسازی بی‌نقص کار خود را بر پایه سه اصل بزرگ بنا نهاده است:

طراحی مجدد همه مراحل و مدل سازی دوباره آبجکت‌ها، بر اساس طراحی اصلی

31280965751_d6a2c965b2_o-670x377.jpg

طراحی مجدد همه شخصیت‌ها، بدون دخل و تصرف در ظاهر (تا مدل‌ها بجای شماره‌های اخیر به بازی‌های اصلی وفادار باشن)

30574389754_136c81aa5b_o-670x377.png

طراحی و ساخت مجدد همه صحنه‌های نمایشی مطابق با نسخه‌های اصلی

31280965251_d3a36f6de5_o-670x376.png

اما با این حال V2 برای مدرن شدن گیم‌پلی تغییراتی را نیز در همه نسخه‌ها اعمال کرده است:

اضافه شدن سیستم دخیره سازی اتوماتیک و دستی (خداحافظ مموری کارت!)

طراحی منو‌‌های جدید که کلیه اطلاعات را یکجا و کنار هم در اختیار گیمرها قرار می‌دهد.

31280965101_bc1824597f_o-670x376.png

اضافه شدن مراحل زمانی به هر سه شماره بازی

31280964961_6507238d5f_o-670x376.png

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من ترجیح میدم بجایه ساخت بازیه جدید همون CTR رو ریمسترش کنند(البته اگه بتونند ریمیکش کنند بهتره:-":D)
این بازی باید تو اوج خداحافظی کنه:D البته این بازی خدایه پتانسیله شاید بشتر از هر بازیه دیگه ای پتاسیل یک شاهکار نسل جدید رو داشته باشه ولی نه بدست اکتیویژن یا بدن دست مدیا مولکول یا ناتی داگ 50 نفر از افراد کاربلد رو استخدام کنه با نظارتشون یه تیم بسازن یه چیز خیلی خوف بالاتر از تصوراتمون تحویل بدن:D ولی میدونم اینا همش خواب و خیاله دیگه اکتی سابقش در رفته:D
ولی جدا از خیال پردازی اکتی اگه یه خورده عقل تو سرش باشه نمیره ریسک کنه یه چیز جدید بسازه میره CTR رو ریمستر میکنه میده بیرون
خداحافظی چیه دیگه ! اگه قرار به این حرفا بود ماریو که باید ۱ قرن پیش خداحافظی میکرد اکتیویژن یک کمپای لش هست اکثر ip هاشون خودشون نابود کردن بجز COD که اونم با همین رویه نابودش میکنن گیتار هیرو و همین کرش و اسپایدر هم که خود مارول از دستشون دراورد انقدر کرش به مسیر استباه بردن و ندانم کاری و نابلد بازی دراوردن این ip رو به خاک کشیدن حالا هم میشه امیدوار بود کرش دوباره احیت بشه اتفاقا تو این سالها این مدل بازی ها طرفدارش زیادن و خواهان دارن سگا خم داره سونیک دوباره احیا میکنه

• Like
Reactions: voldmort

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
یکی از بچه ها میگفت تاریخ پری لود 29
برا من زده 28ام که:D
اعصابم ریخت بهم گفتم نمیشه 28 گیگ رو تو یه شب دان کنم ولی رفتم تاریخ رو نگاه کردم دیدم 2 روز قبل از ریلیز هست,خوبه راحت میشه دانلودش کرد
پ.ن: کسی اینجا باس Doctor Nefarious رو بادش میاد؟ یکی از خاطره انگیز ترین باس ها بود برام چی حالی میداد زدنش:((
aUU5aS1wV0Q2a3Mx_o_crash-bandicoot-warped-part-7-doctor-nefarious-tropy.jpg

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
البته برای باز کردن طبقه ی مخفی و مراحلش تو نسخه ی کلاسیک هم تایم ترایل Platinum نمیخواست:-" حتی Gold هم نمیخواست:D از این نظر تازه آوانس دادن:D

به نظرم درسته اکتی بسیار فلان فلان تشریف میدارد:D ولی حمایت از این بازی واجبه! :D ، ممکنه همینطور که گفتی برن سراغ یک بازی ساخت خودشون، با همون استانداردهای کلاسیک( که میشه مثل Crash Bandicoot: The Wrath of Cortex تا حدودی) و ما این رو نمیخوایم! :D
ولی احتمال دیگه هم هست که CTR و یا حتی Bash رو ریمستر کنند، چون درخواست ها مخصوصا برای CTR خیلی زیاده! :D من ترجیح روی این مورد ریسک کنم،چون ارزشش رو داره:))
البته اینکه به فکر ریمستر/ریمیک کردن Spyroـهای کلاسیک هم بیفتن هم احتمالش هست! :D این اتفاق هم بیفته عالی میشه! :D

در کل پیشنهاد میدم شما هم حمایت بنمایید:D ... به امید آینده ای روشن:-" (بعدشم هر بلایی خواستن سر کراش میارن، همونطوری که روی PS2 اوردن:| )
البته پیش فروش بازی خیلی خوب بوده! یحتمل تا حالا تصمیم گرفتن و یا حتی شروع کردن که چیکار کنند، شاید توی PSX حتی مشخص بشه وضعیت:D
اين موضوع حمايت فقط به كراش و اكتي بر نميگرده ! پيامش براي سوني و نگرشش به بازي هاي اين سبك هم اهميت داره

• Like
Reactions: 235matin235

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
یکی از بچه ها میگفت تاریخ پری لود 29
برا من زده 28ام که:D
اعصابم ریخت بهم گفتم نمیشه 28 گیگ رو تو یه شب دان کنم ولی رفتم تاریخ رو نگاه کردم دیدم 2 روز قبل از ریلیز هست,خوبه راحت میشه دانلودش کرد
پ.ن: کسی اینجا باس Doctor Nefarious رو بادش میاد؟ یکی از خاطره انگیز ترین باس ها بود برام چی حالی میداد زدنش:((
aUU5aS1wV0Q2a3Mx_o_crash-bandicoot-warped-part-7-doctor-nefarious-tropy.jpg
نفریوس، بدمنه رچت بود:D :-"
بسی هم بچه باحالی بود:D
بین باس های کراش، Tiny Tiger رو توی شماره سوم خیلی دویت دارم، به خاطر فضای گلادیاتوریش:))

اين موضوع حمايت فقط به كراش و اكتي بر نميگرده ! پيامش براي سوني و نگرشش به بازي هاي اين سبك هم اهميت داره
خوب دیگه، پس حمایت کنیم:D
سونی دست و پا شکسته هر از گاهی یه پلتفرمر خوب میده، ولی باز دوباره میره تا چند سال بعد!
کاش فروش این سبک خوب بود و بیشتر توی این سبک بازی میساختن:(

همچنان در حسرت دیدن دوباره ی Puppeteerم:(

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
نفریوس، بدمنه رچت بود:D :-"
بسی هم بچه باحالی بود:D
بین باس های کراش، Tiny Tiger رو توی شماره سوم خیلی دویت دارم، به خاطر فضای گلادیاتوریش:))
اره میدونم تو CRASH هم اسمش همین بود شک داری؟:D
تازه تو نت مقایسشون هم کردن:))

• Like

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,589
آقا بازی اومده توو بازار؟! :| یکی بازی رو توو یه سایتی گذاشته واسه فروش! تحویل فوری! من امروز توپخونه بودم هیچکس بازی رو نداشت! :|

wnth_untitled.jpg
صبح بخیر...حداقل به همین تاپیک سر میزدی داداش...چهار ، پنج روزه اومده خیلی ها پلتشم کردن رفت خود منم تجربه اش کردم، چند پست بالاتر نوشتم...

• Like

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
صبح بخیر...حداقل به همین تاپیک سر میزدی داداش...چهار ، پنج روزه اومده خیلی ها پلتشم کردن رفت خود منم بازیش کردم، چند پست بالاتر نوشتم...
دستت درد نکنه داداش. ممنونم بابت اطلاع رسانی. بازی ارزش خرید داره؟! یعنی جوری هست که بتونه سرگرم کننده باشه؟!

• Like

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
صبح بخیر...حداقل به همین تاپیک سر میزدی داداش...چهار ، پنج روزه اومده خیلی ها پلتشم کردن رفت خود منم تجربه اش کردم، چند پست بالاتر نوشتم...
من که چیزی ندیدم درباره بازی یک توضیح مختصر میدی چند و چون بازی

• Like

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
سلام رفقا.والا من شنبه خریدم 185 تومن رجین آل رو از پشت شهرداری و بازیش کردم بنظر من اصلا آش دهن سوزی نیست واقعا فقط نوستالوژی یک عده هستش وگرنه بنظر من knack خیلی بهتر از crash هستش.
سونی حق داشته این را کنار بگذارد.
فقط knack
4wyu_dsc_0385.jpg

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,589
دستت درد نکنه داداش. ممنونم بابت اطلاع رسانی. بازی ارزش خرید داره؟! یعنی جوری هست که بتونه سرگرم کننده باشه؟!
درود بر شما.
راستش من خودم دستگاه ندارم چنتا پست بالاتر نوشتم جایی بازی کردم.روی گیم پلی خیلی تغیرات ایجاد نکردن و تقریبا خالص مونده و صد البته کنترل با آنالوگها برای بعضی مراحل بهتر شده و رنگ بندی و نور و تصویر صدا عالی و فانتزی هستند فکر کنم یک پچ کوچولو هم براش اومد.اگر طرفدار بازی های پلتفرم هستید از دست ندهید.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,589
من که چیزی ندیدم درباره بازی یک توضیح مختصر میدی چند و چون بازی
درود.بازی رو اول اجرا میکنی میاد تو بازی خودش سه تا کرش رو میاره و انتخاب میکنی و شروع میشه.تو گیم پلی تغری ایجاد نشده و گرافیک و صدا گذاری و نورپردازی به شدت پیشرفت کرده.بعد از اتمام مراحل اگر برگردی به مرحله یک ساعت اول بازی اضافه شده که با گرفتنش بخش زمانی رو بازی میکنی.به نظر من کسانی که میخاهند بازی رو تست کنند ببیند دوست دارن یا نه.کرش پلی استیشن 1رو دانلود کنن با شبیه ساز اجرا کنند.اگر خوششون اومد بخرن.عینا همونه فقط گرافیک به روز شده.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
بنده هم امروز مقداری بازیش کردم فقط به یاد گذشته
اصلا ارزش نداره
نمیدونم چرا ....
شاید سونی بهتر باشه این بازو کامل بزاره کنار
حداقل دیگه تو سن بنده جالب نشد
منتظر نطر بقیه دوستان هستم

• Like
Reactions: ps34

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
دوستان میشه بگید انتظار چی داشتید؟:|
همون اول هم گفتن که بازی همون بازیه قدیمه و نمی خوان چیزیش رو عوض کنند کلمه ریمستر هم برا همینه:|
فکر کنم اکثریت کسایی که اینجا منتظر بازین فقط برا به یاداوردن خاطرت خوش اون دورانه و اون حس نوستالژیکش:D کسایی که منتظر یه گیم پلی خفن با زدن کامبت های مختلف بودن منتظر knack 2 بمونند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر