PlayStation God Of War

gqhw_rsa3_gow_topic.png

0y2l_gowbox.png

10 نکته در مورد گاد آو وار

ld16_gow4.png

74829

کریتوس ، کسی که به خاطر انتقام خون خانواده ی خود المپ را بر سر المپیون خراب کرد ، اینبار به سراغ اساطیر اسکاندیناوی رفته. اما نه به عنوان کریتوس خشمگین و جویای انتقام قبل، بلکه به عنوان مردی با تجربه که نگاهش به زندگی تغییر کرده. و پس از سال ها،دوباره فرصتی به دست آورده تا طعم پدر بودن(گرچه خونی بودن این رابطه مشخص نیست!) را بچشد، در مسیر تعلیم و آماده کردن این پسر برای نسلی جدید،باید سعی کند خوی خشن خود را مهار کند.
زندگی نامه ی کریتوس تا پایان GOW III

74830

Atreus پسر کریتوس است که زیر دست پدر خود، در حال آموزش و آماده شدن برای عصری جدید است. برعکس کریتوس که یک خارجی در اسکاندیناوی محسوب میشود،این پسر به خوبی با زبان شمالی ها آشناست.(گرچه Atreus نیز نامی یونانی است) همچنین او قابلیت استفاده از جادوی رعد و برق را نیز دارد.

9pjt_gow5.png

• داستان بازی سال ها بعد از پایان GOW III ، در اساطیر اسکاندیناوی اتفاق می افتد، تیم سازنده به دقت تایم لاین دقیقی برای دنیای بازی ترسیم کرده اند و آگاهی دارند که چه اتفاقاتی در این دنیا می افتد و صرفا کریتوس را به محیط دیگری نبرده اند. گرچه شاید به تمام اتفاقات بین پایان GOW III و شروع این بازی اشاره نشود در بازی

• بر خلاف نسخه های قبل،دوربین به صورت ثابت نیست و به پشت سر کریتوس انتقال داده شده،زاویه ی دوربین قفل نیست و امکان چرخاندن آن وجود دارد

• در بازی،هیچ صحنه ای کات نخورده و انگار تمام بازی پشت سر هم فیلم برداری شده است

• در بازی علاوه بر Leviathan Axe و سپر ، سلاح های دیگری هم حضور دارند، اما این دو ستاره های بازی خواهند بود

• آترئوس جایگزین جادو در بازی شده ، او با تیرهای خود در مبارزات به کریتوس کمک میکند، به عنوان مثال میتواند دشمن ها را Stun کند

• چینش دکمه ها تغییر کرده و L1 و L2 برای ضربات سبک و سنگین و مربع برای کنترل آترئوس به کار میرود

• در مبارزات میشود از محیط کمک گرفت، به عنوان مثال با پرتاب تبر به سمت چراغ نفتی و انداختن آن به روی دشمن میتوان دشمن را به آتش کشید. یا میتوان با پرتاب تبر به طرف دشمن،او را به دیوار دوخت

• هنگامی که تبر در دسترس نیست، میتوان با دست خالی و مشت به دشمن حمله کرد. همچنین میتوان تبر را بعدا به دست خود فراخواند

• از سپر میتوان برای Parry کردن ضربات و همینطور در حملات استفاده کرد.

• در بازی سیستم گرفتن XP و Level Up کردن هم کریتوس و هم آترئوس وجود دارد

• امکان آپگرید Skillـها ، Armor و سلاح ها وجود دارد

• سیستم Craft کردن در بازی وجود دارد و امکان ساخت Armorـهای مختلف چه برای کریتوس و چه آترئوس در بازی وجود دارد

• Runeـهایی وجود دارد که با نصب آن ها بر روی تبر میتوان قدرت های آن را افزایش داد

• بر خلاف شماره های گذشته، قابلیت پرش و همچنین شنا کردن در بازی وجود ندارد

• امکان مرگ آترئوس در حین گیم پلی وجود ندارد

• Cory Barlog (کارگردان بازی)خود خواستار ادامه ی بازی بوده،و برای ساخت ادامه ی سری ، باید ایده و کار متفاوتی را به سونی پیشنهاد میداده تا اجازه ی ساخت ادامه ی بازی را بگیرد. همچنین با رویه ای که برای بازی در پیش گرفته شده، او خواهان جذب مخاطب های بیشتر برای سری است تا این سری بتواند به سطح بازی هایی مانند Uncharted و یا Assassin's Creed در داشتن فن بیس بزرگ برسد.
27x5_stm.png
yye5_gow_coll.png

1y7r_gow2.png

kt42_image_god_of_war-32160-3634_0001_thumb.jpg
3sii_image_god_of_war-32160-3634_0002_thumb.jpg
wevp_image_god_of_war-32160-3634_0003_thumb.jpg

kf41_image_god_of_war-35800-3634_0001_thumb.jpg
8jfi_image_god_of_war-35800-3634_0002_thumb.jpg
1qds_image_god_of_war-35800-3634_0003_thumb.jpg

gcnh_image_god_of_war-35800-3634_0004_thumb.jpg
atte_image_god_of_war-35800-3634_0005_thumb.jpg
qwuv_image_god_of_war-35800-3634_0006_thumb.jpg

ujrw_image_god_of_war-35800-3634_0007_thumb.jpg
8ybc_image_god_of_war-35800-3634_0008_thumb.jpg
fity_image_god_of_war-35800-3634_0009_thumb.jpg

3bpq_gow3.png

5rzs_gow1.png

Prologue : A Saga Borne of Ash

A Saga Borne of Ash

Chapter One : A Riddle of Rune

Chapter Two : The Creatures Arise

Rise of The Draugr
A Fire Troll Approaches
Manifestation of The Revenant

Chapter Three : The Dead Stone Mason

The Dead Stone Mason
---

در پست دوم تاپیک، اطلاعاتی که در ارتباط با اساطیر نورث توسط دوستان نوشته شده،جمع آوری شده!

و همچنین احسان @Kaine و کیان @.: Darkness :. برای آماده کردن تصاویر

Last edited by a moderator:

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
دوستانی که xbox x رو مسخره میکنن فکر میکنند مایکرو با کنسوله جدیدش داره میکنه تو پاچشون اما سونی با ps pro بهترین کنسول رو برایه گیمرا ساخته . خداوکیلی الان سونی که با این کنسوله جدیدش بیشتر کرده تو پاچه ملت چون تفاوتش با معمولی 10 درصد هم بزور میشه .:bored: من نه فن مایکرو هستم نه سونی اما ادم باید واقعیتو ببینه حالا وایسید رددد 2 رو xbox x اومد وقتی گرافیکشو دیدید بعد همتون میشینید به سونی فحش میدید . Xbox x فقط مشکلش نبود بازیهایه انحصاریه . درکل ببخشید بحثم از تاپیک خارج شد .

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
530
نام
مسعود
دوستانی که xbox x رو مسخره میکنن فکر میکنند مایکرو با کنسوله جدیدش داره میکنه تو پاچشون اما سونی با ps pro بهترین کنسول رو برایه گیمرا ساخته . خداوکیلی الان سونی که با این کنسوله جدیدش بیشتر کرده تو پاچه ملت چون تفاوتش با معمولی 10 درصد هم بزور میشه .:bored: من نه فن مایکرو هستم نه سونی اما ادم باید واقعیتو ببینه حالا وایسید رددد 2 رو xbox x اومد وقتی گرافیکشو دیدید بعد همتون میشینید به سونی فحش میدید . Xbox x فقط مشکلش نبود بازیهایه انحصاریه . درکل ببخشید بحثم از تاپیک خارج شد .
اگه گرافیک بازیها روی xbox one x بخواد خیلی بالاتر از xone باشه اونوقت این نشون دهنده ی خیانت مایکروسافت به جامعه ی 30 میلیونی xone هست.واسه همین جز اجرای 4k و چند تا اپشن گرافیکی ساده فرق انچنانی با one معمولی نداره.
به نظرم سونی در بحث کنسول بین نسلی هم سیاست درستی رو در پیش گرفت.مایکرو الان یک کنسول قوی و گرون داره ولی نمیتونه از تمام قدرتش استفاده کنه .

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
فقط مشکلش نبود بازیهایه انحصاریه
یه طور میگی تنها مشکلش اینه انگار چیز کمیه ما کنسول رو با این میشناسیم:D
در قدرت این کنسول شکی نیست ولی من یکی هر دو کنسول معمولی رو دارم ولی بذار عمق فاجعه رو زمانی بهت بگم که رو وان من میتونم برم اکثریت بازیا ea رو رایگان بازی کنم یا بازیا جدید رو با 10 درصد تخفیف بگیرم ولی میام رو psn براشون پول کامل میدم چرا؟ چون اونطرف 900pاجرا میشه:D
کنسول های میان نسلی فقط برا یه عده از گیمرهای خاصه چیزی که مهمه کنسول اولیس که اون سمت کاملا گند زده بهش قرار نیست همه از الان به بعد کنسول ایکس بگیرن تازه با قیمت 400 دلاری پرو باز از 5 نفر یکی میره پرو میگیره

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
یه طور میگی تنها مشکلش اینه انگار چیز کمیه ما کنسول رو با این میشناسیم:D
در قدرت این کنسول شکی نیست ولی من یکی هر دو کنسول معمولی رو دارم ولی بذار عمق فاجعه رو زمانی بهت بگم که رو وان من میتونم برم اکثریت بازیا ea رو رایگان بازی کنم یا بازیا جدید رو با 10 درصد تخفیف بگیرم ولی میام رو psn براشون پول کامل میدم چرا؟ چون اونطرف 900pاجرا میشه:D
کنسول های میان نسلی فقط برا یه عده از گیمرهای خاصه چیزی که مهمه کنسول اولیس که اون سمت کاملا گند زده بهش قرار نیست همه از الان به بعد کنسول ایکس بگیرن تازه با قیمت 400 دلاری پرو باز از 5 نفر یکی میره پرو میگیره
من حرف شما رو قبول دارم که ایکس باکس وان معمولی واقعا ناقصه اما بنظرم وقتی ادم یه کنسوله میان نسلی تهیه میکنه باید تفاوتش فاحش باشه که ارزش خرید داشته باشه . گرچه این به سیاست هایه سونی و مایکرو هم برمیگرده چون اینا اگه یسری جاها باهم هماهنگ نباشن هیچکدومشون درست حسابی سود نمیکنن . حالا باز باید بیاد تا ببینیم تفاوتش با پرو چقدره .

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
کریتوس احتمالا بعد از این سه سری جدید که تموم بشه دوباره میره تو فاز افسردگی:( تا این که نویسنده هایه توانمند و همیشه در صحنه سانتا$-) براش یه ماجرا درست میکنن اونم توکجا ؟؟؟ تو ایران اساطیری . فکرشو بکنید مثلا کریتوس تو قله دماوند داره برایه پهلوونایه ایران شاخو شونه میکشه:Ranting:که یدفه گرز رستم میخوره تو ملاجش:Shocked: . جدایه از شوخی خیلی باحال میشد کریتوس رو تو ایران اساطیری میساختن مگه ما چیمون از اسکاندیناوی کمتره :Frown:

Spartan AR

کاربر سایت
Jun 10, 2013
401
نام
علی
کریتوس احتمالا بعد از این سه سری جدید که تموم بشه دوباره میره تو فاز افسردگی:( تا این که نویسنده هایه توانمند و همیشه در صحنه سانتا$-) براش یه ماجرا درست میکنن اونم توکجا ؟؟؟ تو ایران اساطیری . فکرشو بکنید مثلا کریتوس تو قله دماوند داره برایه پهلوونایه ایران شاخو شونه میکشه:Ranting:که یدفه گرز رستم میخوره تو ملاجش:Shocked: . جدایه از شوخی خیلی باحال میشد کریتوس رو تو ایران اساطیری میساختن مگه ما چیمون از اسکاندیناوی کمتره :Frown:
چرا بايد كريتوس حالا تو ايران اساطيري باشه؟
شاهنامه ما در حد ويچر و حتي بيشتر پتانسيل داره
ميتونن يه بازي خدا ازش بسازن...
افسوس :((

Sent from my iPhone using Tapatalk

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
تصور بکن رستم با اون لحنی که تو شاهنامه صحبت میکرده بیاد برا کریتوس شاخو شونه بکشه:))
من جا کریوتس بودم سلاحمو مینداختم زمین فقط میخندیدم:))

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
دوستان یه سوال اون موقع که کریتوس داشته خدایانه یونان رو منفجر میکرده این خدایانه اسکاندیناوی کجا بودن ؟ :-w
بنظر من سانتا فقط بخاطر فروش بازی اومده کریتوس رو قرارداده وگرنه الان همه چیه بازی جدیده خوب شخصیتم جدید میکردن که یه ای پیه جدید بشه نه اینکه بخاطر فروش کریتوس رو بچپونن تو یه بازیه جدید . چون هرجور نگا کنیم کریتوس تو شماره 3 تموم شد حالا اینا شیردوشش دارن میکنن:pepsi:

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
اها، باشه
من نمیدونم چرا بعضی از دوستان تعصب بیجا دارن رو یه بازی . حالا اگه خداوکیلی این کارو یوبی سافت میکرد همه میگفتن پول پرسته اما میرسه به سونی پول پرستی نیست . الان این داستان گاد هم همینه . مطمئن باشید فروشی که اسم کریتوس برایه اینا میاره یه شخصیته جدید نمی اورد ، اینو دیگه یه بچه 5 ساله هم میفهمه .

• Like
Reactions: PRINCE.OF.IRAN

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
من نمیدونم چرا بعضی از دوستان تعصب بیجا دارن رو یه بازی . حالا اگه خداوکیلی این کارو یوبی سافت میکرد همه میگفتن پول پرسته اما میرسه به سونی پول پرستی نیست . الان این داستان گاد هم همینه . مطمئن باشید فروشی که اسم کریتوس برایه اینا میاره یه شخصیته جدید نمی اورد ، اینو دیگه یه بچه 5 ساله هم میفهمه .
داداش صبر کن بازی بیاد ببینیم چه توحیهی براش دارن یا اصلا داستان چیه
یوبی رو که میبینی ما کاراشو دیدیم دیگه سابقش در رفته ولی این سانتاس فرق داره بذار بازی بیاد بعد براش فکت صادر کن:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر