Call of Duty: WWII

eb0b2b57-508c-4f4e-a483-2b152305102c.jpg

اکتیویژن رسما نسخه بعدی بازی Call of Duty بنام Call of Duty: WWII را معرفی کرد. توسعه دهنده بازی استودیو Sledgehammer هست و بازی به زمان جنگ جهانی دوم برگشته.

Reveal Trailer
Download 1080p | Download 720p | Download 360p

===========================================

E3 2017 Trailer
news_e3_call_of_duty_wwii_reveals_its_multiplayer-19254.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

Call of Duty WWII: Story Trailer

news_call_of_duty_wwii_story_trailer-19524.jpg

Download HD 720p 60fps

تریلر رسمی مود زامبی بازی

catc_83d52509-c49b-4113-90cf-e6fd4effc33a.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

بازی در تاریخ 3 نوامبر (12 آبان) منتشر خواهد شد. همچنین بتای نسخه PS4 بازی در تاریخ 25 آگوست (3 شهریور) شروع میشه.

آخرین ویرایش:

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
سطح آموزش تاریخ کشور مارو نگاه کن تروخدا:| بلک آپس یک توی جنگ ویتنام بود که در جنگ سرد و وسط درگیری های غیر مستقیم آمریکا و شوروی بعد از جنگ جهانی دوم اتفاق میفته:|

Spartan AR

کاربر سایت
Jun 10, 2013
401
نام
علی
والا من دیگه نمیدونم به شما امثال شما چی باید گفت...بازی میره زمان اینده میگید چه بد شده میاد زمان جنگ جهانی و برمیگرده به ریشه هاش باز یه بهونه دیگه میارید و میگید از بتل تقلید کرده...شما بفرمایید چی از کاد انتظار دارید من در اسرع وقت به اکتیویژن بگم...من از بچگی با این بازی خاطرات زیادی دارم و قبول دارم از زمان اوجش(مدرن و بلک اپس یک) یکم دور شده و اینکه از بتل و هم از کاد خوشم میاد و از جفتشون لذت میبرم از این بچه بازی ها هم خوشم نمیاد یه بازی رو بدون دلیل بکوبم
بعد میشه توضیح بدید الان اکتی چه گندی زده؟ جنگ جهانی خواستید خوب اینم از خواستتون
LoL
داداش اشتباه گرفتي =))
من اولا از بتلفيلد ١ هم كلي گله دارم... كد و بتل هم اصلا قابل مقايسه نيستن...
چرا متوجه نميشي
اصن ميدوني داستان داره زامبي بازي؟ :|
اينهمه بالا توضيح دادم دوباره ميگي چه گندي زده؟ :|
بقيه مشكلات بازي رو هم دوستان ديگه تو تاپيك اشاره كردن منم قبل معرفي بازي گفتم بازي كه Sledgehammer بسازه قطعا پيس اف شتي بيش نيست
كه ماشالله روز به روز بيشتر ثابت ميشه اين حرف من

Sent from my iPhone using Tapatalk

HAMiD67S

کاربر سایت
Nov 4, 2015
40
نام
حمید صادق پور
كاش به جاي بازي جديد نسخه ٢-٣ رو ريمستر ميكردن ... من كه بعد از اون يه دونه cod هم نتونستم تحمل كنم و نسخه هايي رو هم كه بازي كردم نيمه كاره ول كردم
دوست عزیز نسخه 3 رو شما دقیقا کی بازی کردید ؟
من که هم رو 360 هم رو PS2 بازی کردم واقعا گرافیکشون هیچ فرقی با هم نداشت گرافیکش در حد یه بازی نسل 6 امی متوسط بود داستان تحفه ای هم نداشت همون CoD 2 سگش میارزید بهش
ضعیف ترین نسخه CoD
مولتیش هم که دیگه رسما از بتل اسکی رفته بود
وسایل نقلیه ، کیت

صد در صد موافقم.ادونس وارفر با وجود سینگل عالی ولی مزخرف ترین مولتی پلیر کل سری کال اف دیوتی رو داره.حتی اینفینیت وارفر با وجود انتقاد های فروان باز میشه تحملش کرد ولی این یکی رو به هیچ عنوان نمیشه.
پیش خرید نسخه جدید بازی که توسط این استادیو با سابقه بد قبلی در مولتی تا قبل از تجربه ی اوپن بتا کاملا کار اشتباهی هست هرچند عکس هایی که اومده بتا برای پیش خرید ها فقط پرایوت هست و فعلا خبری از اوپن بتا نیست
سابقه بد مولتی ؟ مولتی AW مشکلی نداشت فقط پلیر ها بهش کم لطفی کردن
درضمن مولتی MW3 هم دستپحت همین Sledge Hammer هستش که دارید چپ و راست ازش بد میگید

حس تیزاندازیی که ولفنشتاین داره سگش به این دو نسخه اخیر میارزه:|
کالاف یه بازیی مردس برایه من امیدارم با تریلر گیم پلی که قراره از این عنوان بیرون بیا اون حس نسخه های قبل رو دوباره برگردونه
کالاف یه بازی مردس ؟ شما برو Black Ops 3 رو ببین تعداد پلیراشو
خیلی جالبه
همین کالاف که ازش بد میگید از 2012 هستش که رفته تو eSport ولی Bugfield عزیز سابقه هیچ گونه مسابقات رسمی نداره
نمردیم و مقایسه کالاف با ولفن اشتین رو هم دیدیم 8->
دفعه بعد هم میخوای Gears of War رو با Goat Simulator مقایسه کنی ؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
درضمن مولتی MW3 هم دستپحت همین Sledge Hammer هستش که دارید چپ و راست ازش بد میگید

اتفاقا شما خیلی جالب هستید با حرف های ضد نقیضتون.
مولتی aw مشکلی نداشت فقط پلیرهاش بهش کم لطفی کردن؟؟؟ چقدر حرف مسخره ای واقعا ! خب اگر یه عنوان چرت نسازن کسی بهش کم لطفی نمیکنه مطمن باش.
در مورد mw3 هم بنده نظری ندادم که جنابعالی نقل گرفته میگی داری چپ و راست ازش بد میگی پس بهتره درست کامنت ها رو بخونی هرچند من خیلی وقت پیش اون پست رو داده بودم نه تازگی ها.
و اما در بلک اوپس3 که در جواب دیگری گفته بودید بره پلیرهاشو بگیره هم باید بگم اینو همه میدونن بلک اوپس3 بهترین مولتی پلیر نسل8 در حال حاظر هستش پس قطعا دلیلی نداره بخوان ادونس که اشغالترین مولتی کل سری کال اف هست رو بازی کنن یا برن گوست که منفورترین نسخه لقب گرفته رو بازی کنن یا برن سمت اینفینیت وارفر که رکورد یوتویب در دیسکلایک رو ثبت کرد بازی کنن.
حالا دست پخت جدیدشون ww2 رو هم با این وضع انیمیشن های نسل7 و صدای جیغ زن هاش که اینگار داری فیلم ... میبینی رو هم میچشیم.
در اخر هم بگم من خودم کل سری کود رو بازی کردم و خواهمم کرد و ww2 رو هم روز ریلیز خواهم خرید ولی هیچ دلیلی نمیبینم تعصب بیجا نشون بدم و بخوام از اکتیویژن پول پرستی دفاع کنم که فقط بلده بچاپه و به خودش زحمت نده سازنده رو مجاب به خلق انمیشن های بهتر کنه و فقط هر سال یا بپر بپر بده بیرون یا اینکه زما بازی رو ببرن گذشته و بدون کوچکترنی تغییری حتی در راه رفتن سرباز ها فقط لباس جدید تن سرباز ها کنن یا حتی کمی هزینه برای ساخت سرورهای اختصاصی نکنن ! وگرنه همه اینو میدونن شهرت call of جوری هست که دیسک خالی هم بده بیرون همه میخرنش !

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
خیلی جالبه
همین کالاف که ازش بد میگید از 2012 هستش که رفته تو eSport ولی Bugfield عزیز سابقه هیچ گونه مسابقات رسمی نداره
نمردیم و مقایسه کالاف با ولفن اشتین رو هم دیدیم 8-
چی میگی برا خودت
همین مونده یه فن نوب بیاد برا من بگه برو نسخه سوم بلک اوپس 3 رو باز کن:|
ولفنشتاین شوتره انتظار داری برم انچارتدو باهاش مقایسه کنم از بس تو بحثای نوب فن ها شرکت کردی فکر میکنی فقط بتل رو باید باید با کلاف مقایسه کرد
داری اینجا برا من مولتی بازی رو مقایسه میکنی نوب فن؟:| کالاف از نسخه دوم بلک دیگه یک ذره رو سینگل بازیش اهمیت نداده همش شده یه مشت سینگل بیخود که بگه ما هم تو بازیم بخش داستانی داریم:| چیزی که کالاف رو زبون همه انداخت بخش داستانیش بود نه مولتیش نوب فن

• Like
Reactions: SHANSER

mohammad ps4

کاربر سایت
Jul 4, 2014
53
نام
محمد
LoL
داداش اشتباه گرفتي =))
من اولا از بتلفيلد ١ هم كلي گله دارم... كد و بتل هم اصلا قابل مقايسه نيستن...
چرا متوجه نميشي
اصن ميدوني داستان داره زامبي بازي؟ :|
اينهمه بالا توضيح دادم دوباره ميگي چه گندي زده؟ :|
بقيه مشكلات بازي رو هم دوستان ديگه تو تاپيك اشاره كردن منم قبل معرفي بازي گفتم بازي كه Sledgehammer بسازه قطعا پيس اف شتي بيش نيست
كه ماشالله روز به روز بيشتر ثابت ميشه اين حرف من

این بازی همیشه هیتر های خودشو داشته حالا ب بهونه های مختلف...iw بسازه یه بهونه دارید تریارک و اسلدجهمر بسازه باز هم یه بهونه کاد از اول تا الان همین بوده
حالا واسه تحول بخش زامبی یه سری تغییرات ایحاد کرده مگه چش شده؟
بهت قول میدم اگه این کارو نمیکرد دقیقا میگفتی بخش زامبی هم تکراری شده و هزار جور حرف دیگه
بعدم سعی نکن از بخش زامبی الکی ایراد بگیری این بخش همیشه یه قسمت پرطرفدار بازی بوده و هست...گرافیک بازی هم که خوبه مگه انتظار چه گرافیکی دارید؟همش میگی در حد نسل هشت نیست...فک کنم الان گرافیک بقیه بازی ها به حدی پیشرفت کرده که قابل تشخیص با واقعیت نیست!!!
مولتی بازی هم کلی تغییرات داشته از بخش war و HQ(اگه نگی از BFتقلید کرده)
دیگه بهونه الکی نگیر

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
این بازی همیشه هیتر های خودشو داشته حالا ب بهونه های مختلف...iw بسازه یه بهونه دارید تریارک و اسلدجهمر بسازه باز هم یه بهونه کاد از اول تا الان همین بوده
اره دقیقا متا هم که اصلا خلاف حرفتو ثابت نمیکنه
اون دیس لایکایه تو یوتیوب هم اصلا اینو ثابت نمیکنه

• Like
Reactions: EHSAN1379U2

mohammad ps4

کاربر سایت
Jul 4, 2014
53
نام
محمد
اره دقیقا متا هم که اصلا خلاف حرفتو ثابت نمیکنه
اون دیس لایکایه تو یوتیوب هم اصلا اینو ثابت نمیکنه
من سبک و حالت کاد گفتم نه متا رو...
بحث ما الان رو cod ww2 هست نه cod iw مهندس!!!
وقتی iw معرفی شد خودم هم ازش بدم اومد مگه ازش تعریف کردم؟
اگه معیارت به دسلایک هست که الان cod iw پرفروشترین بازی در یکسال گذشته نباید میشد نه؟

Spartan AR

کاربر سایت
Jun 10, 2013
401
نام
علی
دوست عزیز نسخه 3 رو شما دقیقا کی بازی کردید ؟
من که هم رو 360 هم رو PS2 بازی کردم واقعا گرافیکشون هیچ فرقی با هم نداشت گرافیکش در حد یه بازی نسل 6 امی متوسط بود داستان تحفه ای هم نداشت همون CoD 2 سگش میارزید بهش
ضعیف ترین نسخه CoD
مولتیش هم که دیگه رسما از بتل اسکی رفته بود
وسایل نقلیه ، کیت

خیلی جالبه
نمردیم و مقایسه کالاف با ولفن اشتین رو هم دیدیم 8->
پلير ها به مولتي Aw كم لطفي كردن؟ :|
ازين ببد هر بازي بد بود پس بگيم پلير ها بهش كم لطفي كردن... :|
AW
مضخرف ترين CoD ساخته شده تا الان هست
حتي Ghost كه انقدر منفور هست مولتيش بهتر از AW هست
اين استوديو نشون داده هيچ استعدادي نداره
در مورد MW3 هم اسلج همر در ساختش دخيل بوده
وگرنه همه ميدونن اينفينيتي وارد اون شاهكارو ساخته و قبل تر ازون هم بهترين مولتي تو كل سري كد مال MW2 هست كه اسلج همر اصن وجود نداشته =))
ww2
هم مياد ميبينيم چي هست

Spartan AR

کاربر سایت
Jun 10, 2013
401
نام
علی
حالا واسه تحول بخش زامبی یه سری تغییرات ایحاد کرده مگه چش شده؟
بهت قول میدم اگه این کارو نمیکرد دقیقا میگفتی بخش زامبی هم تکراری شده و هزار جور حرف دیگه
بعدم سعی نکن از بخش زامبی الکی ایراد بگیری این بخش همیشه یه قسمت پرطرفدار بازی بوده و هست...گرافیک بازی هم که خوبه مگه انتظار چه گرافیکی دارید؟همش میگی در حد نسل هشت نیست...فک کنم الان گرافیک بقیه بازی ها به حدی پیشرفت کرده که قابل تشخیص با واقعیت نیست!!!
مولتی بازی هم کلی تغییرات داشته از بخش war و HQ(اگه نگی از BFتقلید کرده)
دیگه بهونه الکی نگیر
من هيتر اين بازي كه نيستم هيچ فن قديمي اين سري هم هستم
يه زمان تنها بازي هاي مولتي كه بازي ميكردم Halo 3 و MW2 بود
بالاي ١٠٠٠ ساعت تنها همين نسخه رو بازي كردم
ولي وقتي سال به سال بازي داره مضخرف تر از نسخه قبل ميشه انتظار نداشته باش مثل خودت چشممو بر روي اشكالات و اشتباهاتشون ببندم
تريارك هم در حال حاضر بهترين استوديو اكتيويژن هست و بايد WW2 رو ميدادن دست تريارك چون خودشو با شاهكار WaW ثابت كرده بود
من سال ها و ساعت ها مپ هاي زامبي رو قورت دادم و ايستر اگ تك تك مپ هارو ( به غير از Bo3 كه كسي نبود باهاش ايستر اگ برم) با هزاران بدبختي تموم كردم تا كات سين هاشو ببينم
ساعت ها ويديو يوتوب ديدم تا بتونم لور و داستان زامبي رو متوجه بشم براي خردين مپ هاي دي ال سي كلي پول خرج كردم
حالا اينا اومدن ريختوفن كه يكي از محبوب ترين و مهم ترين كاراكتر هاي زامبي تو داستان هست رو وارد زامبي WW2 كردن و كلا داستان قبلي كه مردم ساعت ها براي فهميدن داستانش وقت صرف كردنو پاك كردن و يك داستان جديد براش در نظر گرفتن حالا به اين ميگي يكسري تغييرات؟يا مسخره كردن مردم؟؟!
گرافيك بازي هم من هيچ ايرادي نگرفتم چون پشيزي هم گرافيك برام مهم نيست
تنها گيمپلي و داستان براي من مهمه كه ماشالله داستان زامبي رو به كل عوض كردن

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
اگه معیارت به دسلایک هست که الان cod iw پرفروشترین بازی در یکسال گذشته نباید میشد نه؟
والا کالاف گرافیک پیکسلی هم بده سر جریان فناش همیشه تو لیست پرفروشاست نمونه بارزش هم داریم تو همین تاپیک میبینیم

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من سبک و حالت کاد گفتم نه متا رو...
بحث ما الان رو cod ww2 هست نه cod iw مهندس!!!
وقتی iw معرفی شد خودم هم ازش بدم اومد مگه ازش تعریف کردم؟
عزیز بهتره بری مصاحبه مدیر اکتی ببینی تازه این فروشش انقدر براشون ناامید کننده بوده که گفتن این عنوان در جای نامناسب عرضه شده و بعد از بازخورد مردم به BF1 دیگه گفتن وقت رفتن به ریشه جنگ جهانی هست!!! عجب این عنوان هر نسخه همینجور داشت افت میکرد تو فروش و کاملا هم مشخصه نگاه نکن به چارت که مثلا تو Uk اول بوده

• Like
Reactions: ps34

saman98

کاربر سایت
Nov 21, 2013
299
نام
saman
سلام دوستان..
من یه مدت زیادی نبودم در بحث بازی ها و... :((
الان برگشتم به حمد الله:D
یه سوال دارم: به نظرتون میصرفه که اینو پیش خرید کنم؟ یا وایسم ببینم چه طور میشه بازی!!!

صبرم داره لبریز میشه من با cod 2 زندگی کردم رسما :D WaW رو که نگو شب و روز یک سره.....:D

حالا این که معرفی شد از یه طرف خوشحال شدم که رفته تو بجث جنگ جهانی! از یه طرف تریلر ها رو که دیدم رسما پوکیدم از غم! این چه تکسچر هایی هست مثلا نسل هشتیم! شبیه ps2 بودش بهضی جاهاش!

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
عزیز بهتره بری مصاحبه مدیر اکتی ببینی تازه این فروشش انقدر براشون ناامید کننده بوده که گفتن این عنوان در جای نامناسب عرضه شده و بعد از بازخورد مردم به BF1 دیگه گفتن وقت رفتن به ریشه جنگ جهانی هست!!! عجب این عنوان هر نسخه همینجور داشت افت میکرد تو فروش و کاملا هم مشخصه نگاه نکن به چارت که مثلا تو Uk اول بوده

البته برای هزارمین بار باید بگیم ساخت این نسخه بعد از عرضه AW اغاز شده و اون زمان اصلا بتفیلد 1 رونمایی نشده بود که بخواهند بر اساس بازخوردهای مردم برگردند به جنگ جهانی . در واقع ساخت این نسخه از اخرای 2014 اغاز شده و ...
در ضمن وقتی BO3 و IW قرار بود عرضه بشند وجود قسمت دوم AW معنی خاصی نمیده.

سلام دوستان..
من یه مدت زیادی نبودم در بحث بازی ها و... :((
الان برگشتم به حمد الله:D
یه سوال دارم: به نظرتون میصرفه که اینو پیش خرید کنم؟ یا وایسم ببینم چه طور میشه بازی!!!

صبرم داره لبریز میشه من با cod 2 زندگی کردم رسما :D WaW رو که نگو شب و روز یک سره.....:D

حالا این که معرفی شد از یه طرف خوشحال شدم که رفته تو بجث جنگ جهانی! از یه طرف تریلر ها رو که دیدم رسما پوکیدم از غم! این چه تکسچر هایی هست مثلا نسل هشتیم! شبیه ps2 بودش بهضی جاهاش!

من که حقیقتا بازی رو پیش خرید کردم اونم فقط به خاطره بخش داستانی، چون تجربه cod معمولا تو بخش داستانی قابل قبول هست. مخصوصا حالا که برگشته جنگ جهانی دوم و از این تم علمی تخیلی دور شده.

برای مولتی هم بعید میدونم این استدیو با توجه به سابقه اش در AW بتونه مولتی خوبی در بیاره مخصوصا که الان با تفنگ های جنگ جهانی دوم دست و پاشون بسته هست.

• Like
Reactions: ps34

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر