کوری بارلاگ : عنوان God of War نیاز به تغییرات داشت

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
god.png

درود

عنوان God of War در نمایشگاه E3 2017 حضور داشت و شاهد یک تریلر بسیار زیبا از ان در کنفرانس سونی بودیم.عنوانی که یک ریبوت برای سری به حساب می اید و تغییرات فراوانی کرده است.
Corey Barlog در مصاحبه با وبسایت یوروگیمر اشاره کرد که دوربین سینمایی عناوین پیشین به دوربین روی شانه تغییر کرده است.علاوه بر این صحنه های QTE هم از بازی حذف شده است.چون برای بازیبازان به امری خسته کننده تبدیل شده است.این تغییرات ممکن است برای تعدادی از طرفدران قدیمی سری ناامید کننده باشد.بر اساس صحبت های کوری بارلاگ میتوان دریافت مهم ترین تغییر ، تغییر دوربین بازی است.

کوری بارلاگ در ادامه از داستان بازی گفت:

وقتی که من برای این پروژه بازگشتم ، ارزو داشتم یک داستان شخصی تر از کریتوس بگویم.عنوان God of War با دوربین و صحنه های سینمایی خود معروف است اما من تلاش میکنم تا بیشتر در رابطه با شخصیت ها بدانم و متوجه شدم اگر با دیدی نزدیک به ان نگاه کنم بسیار جالب خواهد بود.
او زبان فیلم را قطع صحنه می داند و این چگونگی ارتباط فیلم با مخاطب است.اما بازی ها متفاوت هستند و ما نیازی به انجام چنین کاری نداریم ، ولی این کار را انجم میدهیم ، چون با ان اشنا هستیم.به تازگی متوجه این موضوع شده ام که این همان چالشی است که میخواستم ان را انجام بدهم.من به دنبال یک پروژه بودم که میتوانستم این کار را انجام بدهم و عنوان God of War همان پروژه است.هر چند مخالفانی نیز داشتم اما من با یکی از بهترین تیم های بازیسازی کار میکنم و ان ها نیز دوست داشتند تا با این چالش دیوانه وار روبرو شوند.داستان بازی در مورد کریتوس و پسرش است.این به این معنی نخواهد بود که همیشه کریتوس بر روی صفحه نمایش است.چیزهایی وجود دارند که انگیزه توجه کردن به ان ها وجود دارد اما ما همیشه تلاش میکنیم تا کریتوس محور داستان باشد تا همه چیز را که به دنبال ان هستیم ببینید.

در ادمه کوری بارلاگ به نیاز به تغییر در بازی ها و اینکه چرا عنوان God of War تغییر کرده است ، اشاره کرد و گفت:

بازی ها تغییر میکنند.نه تنها بازی ها تغییر میکنند بلکه نیاز به تغییر دارند.هنگامی که نخستین عنوان از سری God of War منتشر شد بازی های رایانه ای خشونت امیز بود اما در حال حاضر با وجود عناوینی مانند The Last of Us و دیگر عناوین متمرکز بر روایت داستان ،بازی ها تمایل بیشتری به توسعه ی شخصیت های عمیق تر دارند.

عنوان God of War در تاریخ نامشخص در سال 2018 عرضه میشود

آخرین ویرایش:

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
آخه نکته اینه که کلا نمایش جذابی و خیره کننده ای نداشت و اکثر سایت ها جزو بست آو شو انتخابش نکردن اصلا! فقط من نیستم.

و اینکه کلا باید پذیرفت این گیم پلی فعلی جذابیت و خفنی که از گاو انتظار میره رو خیلی نداره. البته بخشیش برمیگرده به نوع نمایش که چیز زیادی نشون ندادن و بیشتر دارن روی روابط کریتوس و پسرش مانور میدن. باید امیدوار بود خود بازی اینجوری نباشه. و خشونت+باس فایت های خیلی اپیک به قدر کفایت وجود داشته باشه.
بازی یک تریلر داشته فقط. Walkthrough نداشت که انتظاری داری گیم آو شو انتخابش کنند. به نظرم تغییرات اعمال شده به صورت فوق العاده صورت گرفته و نتیجه کار در نهایت شما و خیلی از هیتر هارو سورپرایز میکنه. هیچ شکی به بارلاگ ندارم.
توی این لینک نظرات برخی از منتقدهای معروف در مورد کامبت سیستم و... بازی هست برگرفته از دموی قابل بازی که پشت درهای بسته نشونشون دادن
God Of War: Combat is still fast, No QTE, spirit of a classic fantasy adventure game

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
تنها نگرانی من برا کساییه که با نمایش بازی هنوز به عظمت کار تیم بارلوگ شک دارن ، واقعا نمیتونم درکشون کنم ، چون فریم به فریم گیم پلی روانی کنندس ، مخصوصا اون قسمتی که عصبانی شد غول تشنو با یه ضربه تبر پرتش کرد سینه دیوار آدرنالینی بود که ازم ترشح میشد:-" ، اینکه این مثل قبلیا نیس یا قبلیا مثل این نیستن :D فرقی توی صورت مسئله ای که بارلوگ طرح کرده نداره ، خشم هس ، فریاد هس ، ضربات یه شدیدترین نحو (اشدا:D) ، راه میری باس میبینی ، اینکه کند شده بزارین روی دور تندش ببینین خوشتون میاد :D لذتی که الان بهم داد با همین نمایش ، گفتم کاشکی زودتر به فکرش میفتادن .

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
اینا یه مشت افراد استودیوی سرخورده سر کنسل شدن مرحوم IP جدیدشون هستن که حتی این سرخوردگی به کاراکتر بازیشون (Kratos) هم سرایت کرده. =)):D
افراد سرخورده:)) بهتره بدونی هیچکدوم از این کسایی که تو این تیمن از لیدهای تیم قبلی سانتا نیستن و همشون افرادین که GOW های قدیمی رو ساختن.
دیگه کار به جایی رسیده که تو این فروم سانتا مونیکا یکی از بهترین استودیوهای دنیا و کریتوس که یکی از محبوب ترین شخصیت های صنعته رو ترول میکنن
پ.ن: اگه نقل قول شدی فکرنکن خبریه کلا شاد باش واسه خودت.
پ.ن: مولتی اکانتی ها چقدر زیاد شدن.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
بازی ها تغییر میکنند.نه تنها بازی ها تغییر میکنند بلکه نیاز به تغییر دارند.هنگامی که نخستین عنوان از سری God of War منتشر شد بازی های رایانه ای خشونت امیز بود اما در حال حاضر با وجود عناوینی مانند The Last of Us و دیگر عناوین متمرکز بر روایت داستان ،بازی ها تمایل بیشتری به توسعه ی شخصیت های عمیق تر دارند.

عنوان God of War در تاریخ نامشخص در سال 2018 عرضه میشود

الان ميرن تو توييتر بارلوگ زيرش مينويسن بعني فيلم لوگان و جاده و اينها هم tlou الهام گرفتن !
اخه چرا اين نظرات حساسيت زا ميدن اين سازنده ها
............
ولي جدا از شوخي كارشون دست مريزاد داره من كه واقعا هايپم براي نسخه جديد !
هم تغيير گيم پلي هم تغيير داستان و شخصيت ها هم دوربين و تغيير همه چي كاملا ادم رو انگار با يه ip جديد مواجه ميكنه (كه از قضا از نشانه عاي سرخوردگي و شكست سانتامونيكاست)
در كل من از نتيجه كارشون شديدا راضيم خصوصا كه فيتيله فن سرويس هاي بازي رو به اندازه كشيدن پايين

آخرین ویرایش:

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
آخه نکته اینه که کلا نمایش جذابی و خیره کننده ای نداشت و اکثر سایت ها جزو بست آو شو انتخابش نکردن اصلا! فقط من نیستم.

و اینکه کلا باید پذیرفت این گیم پلی فعلی جذابیت و خفنی که از گاو انتظار میره رو خیلی نداره. البته بخشیش برمیگرده به نوع نمایش که چیز زیادی نشون ندادن و بیشتر دارن روی روابط کریتوس و پسرش مانور میدن. باید امیدوار بود خود بازی اینجوری نباشه. و خشونت+باس فایت های خیلی اپیک به قدر کفایت وجود داشته باشه.
طبيعتا وقتي نمايش spider-man و برخي بازي هاي ديگه كه نمايش كاملي رو فقط از گيم پلي داشتند شانس بيشتري براي بردن جايزه نسبت به GOW داشتن كه نمايشش مخلوط بود و درونش گيم پلي خيلي كم نمايش داده ميشد . هميشه هم همينطوره ، هر ساله بيشتر برنده ها نمايششون كامل و تكميله ، مثل نمايش سال پيش GOW و ديگر بازي ها و نمايش ٢ سال پيش uncharted 4 .
چيزي كه من به شخصه ديدم بين گيمرها اكثريت از GOWو تغييراتش هيجان زده هستند ، حتي اين مساله رو توي بزرگترين فروم جهان و در كل بازخورد هاي اكثر گيمر هاميشه فهميد .
منتقدا هم من تا حالا كس خاصي رو نديدم بد بگه ، دقيقا بعد از E3 بود كه IGN يه show داشت كه داشتن حرف ميزدن و نمايش GOW رو jaw dropping توصيف ميكردن ،
در كمال احترام به نظر شما ، اما من فكر ميكنم گيم پلي GOW خيلي جذاب هست و هنوز همون دشمن هاي بزرگ و عظيم الجسه وجود دارن ، مبارزات خيلي خوبه ، خشونت بازي هم به اندازه كافي هست ، در صحنه اي كه كريتوس سر اون ترول رو ميتركونه خشونت كمه يعني ؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
اون بخشی که کریتوس با سپر میره تو حلق طرف و چند ثانیه بعدش رو ببینید، بازم به گیم پلی شک دارید یعنی؟:-" خیلی خوفه:D

نمیتونم درک کنم چرا مخالفید:-" چون تیکه هایی که از گیم پلی نشون دادن امسال خیلی جذابه:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
در كمال احترام به نظر شما ، اما من فكر ميكنم گيم پلي GOW خيلي جذاب هست و هنوز همون دشمن هاي بزرگ و عظيم الجسه وجود دارن ، مبارزات خيلي خوبه ، خشونت بازي هم به اندازه كافي هست ، در صحنه اي كه كريتوس سر اون ترول رو ميتركونه خشونت كمه يعني ؟

میدونم نظر شخصیه و بحثی روش نیست. شایدم من انتظار خیلی بالایی داشتم. و تو ذهنم با نمایش های قبلی گاو مقایسه میکنم. مثلا نمایش گاو 3 تو ای تری. من اون موقع خیلی بیشتر تحت تاثیر قرار میگرفتم. مثلا منباب همین خشونت، به نظر من اونجایی که کریتوس شکم اون سنتورهارو پاره میکرد دل و رودشون رو میکشید بیرون یا بلاهایی که سر آپولون آورد خیلی اگرسیو تر از این گاو فعلی بود. مساله بعدی هم که باز به شدت نظر شخصی هست و قبول دارم کسی باهاش موافق نباشه اینه که من کلا این ایده جدید گاو رو نیستم. نمیدونم کلا یه حس مسخرگی برام داره. ایکاش کریتوس رو یا برای همیشه ول میکردن یا میزاشتن همونی که هست بمونه و گیم پلی رو عوض میکردن. همش از خودم میپرسم آیا اصلا نیاز بود که کریتوس تبدیل بشه به مردی که میخواد رابطش رو با گسرش بهتر کنه(؟) و کلا باقی موارد. نمیدونم. خلاصه هنوز من متقاعد نشدم که این گاو فعلی قراره یه بازی خیلی خفن تو کلاس GoW باشه! از نظر من تا الان صرفا یه بازی خیلی خوبه نه شاهکاری که باید باشه. حالا تا نمایش های بعدی یکم از صحنه های فک برانداز و مبارزات اپیک هم نشون بدن منم از این لیمبو خارج بشم!:D

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
من تنها نگرانیم اینه کریتوس با این بچه هرجایی نمیتونه بره و هر کاری رو نمیتونه انجام بده:D

امیدوارم کریتوس به موقع بچه رو پی نخود سیاه بفرسته :D

آخرین ویرایش:

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
من تنها نگرانیم اینه کیتوس با این بچه هرجایی نمیتونه بره و هر کاری رو نمیتونه انجام بده:D

امیدوارم کریتوس به موقع بچه رو پی نخود سیاه بفرسته :D
دوست عزیز اون صحنه ها و روابط مخصوص دیگه تو این شماره جدید نیست.خود گارگردان تایید کرده

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
از این حجم از تغییرات اونم در عنوان بزرگی مثل GOW واقعا جای تجلیل داره ولی من همچنان ترس این رو دارم که بازی حس و حال نسخه های قبلی رو نداشته باشه:(
داستان خیلی خوب به نظر میاد و گیم پلی بازی های توی صحنه هایی که نشون دادن عالیه ولی این ترس لعنتی برای من یکی تا زمانی که خودم بازی رو انجام ندم از بین نمیره8->
راجب شخصیت جدید کریتوس و اهمیت دادن به بچه ش تا اونجایی که یادمه با اینکه بخش کوتاهی توی نسخه ی سوم بود ولی در اواخر بازی واقعا کریتوس تغییر کرد... از اونجایی که از فدا کردن پاندورا پشیمون بود و یا نگاه پوچ کریتوس در پایان بازی که برمیگرده و به خرابی های پشت سرش نگاه میکنه همشون نشون دهنده ی اینن که شخصیت کریتوس تغییراتش از همون پایان نسخه ی سوم کلید زده شد:x

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
این نسخه از بازی به احتمال خیلی زیاد از اون بازیهای جنجالی ای میشه که یه منتقد بهش 10 میده و یکی دیگه میده 0 و خلاصه مشخصه که این نسخه بر خلاف نسخه های قبلیش ممکنه سلیقه ای باشه و همه کس پسند نباشه. البته اینا همه احتماله. طبیعتا اگه یه باس فایت خفن و یه چلنج درست و حسابی از گیم پلی بازی نشون بدن خیلی چیرا دستمون میاد.

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
دوست عزیز اون صحنه ها و روابط مخصوص دیگه تو این شماره جدید نیست.خود گارگردان تایید کرده
ای بابا ای بابا :D

حیف این همه گرافیک .چه چیزا میشد از دل این گرافیک کشید بیرون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر