نحوه خرید از Xbox live ( مخصوص Xbox one )

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
489
نام
master
کلا 2 راه داره یا ایکس 360 داشته باشی که از استور اون بخری
یا 50 دلار کردیت که خیلی گرون باهات در میاد تقریبا دلار 5 تومنه کردیت
الان بازی تخفیف خورده شده 20 دلار که تقریبا 100 تومن میوفته باهات
یا از امازون یا cdkey بخریش که اونم باید بگی کسی برات بخره

من خریدم مشکلی نباید داشته باشه
ریجن اکانتت با چیز شکن یکی باشه
اگه هنوز مشکلت حل نشده تو تلگرام pm بده
ĚMÄĐ
از کامپیوتر و ویندوز بخر و با کنسول دانلود والسلام.

• Like
Reactions: aminmoradi

Lord gamer

کاربر سایت
Aug 19, 2010
47
نام
OMID
کلا 2 راه داره یا ایکس 360 داشته باشی که از استور اون بخری
یا 50 دلار کردیت که خیلی گرون باهات در میاد تقریبا دلار 5 تومنه کردیت
الان بازی تخفیف خورده شده 20 دلار که تقریبا 100 تومن میوفته باهات
یا از امازون یا cdkey بخریش که اونم باید بگی کسی برات بخره

من با کردیت کارت یکی از دوستام که تو آمریکاس میخواستم خرید کنم بازم نشد،احتمالا IP اکانت من با آدرسی که تو مایکروسافت وارد کردم فرق داره واسه همین نمیتونم بازی بخرم بعدشم کلا به نظر من صرف نداره بخوای بازی رو دانلود کنی اگه فیزیکی بری بخری بیشتر میرزه ;)

s_violin

کاربر سایت
Aug 28, 2007
15
سلام
من از طریق برادرم که ساکن کانادا هست از سایت آمازون باندل هیلو 1 ترابایت رو خریدم و چند روز دیگه دستم میرسه ، خواستم ببینم واسه دانلود هیلو MCC که کدش داخل باندل هست یا فعال کردن اکانت گلد 14 روزه واسه دانلود بازی های مجانی این ماه نیاز به اتصال به وی.پی ان کانادا دارم ؟ یا میتونم با همین اینترنت ایران هم این کارها رو بکنم؟

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
اره، همین یه ماه پیش بدون مشکل استفاده کردم:| یه بنده خدایی میگفت باید Ip دقیقا برای همون ایالتی که وارد کردی باشه. اینجا میتونی ببینی

باید موقع واردکردن کردیت کارت اطلاعات ایالتی که باهش اکانت رو ساختی را وارد کنی . مثلا من کالیرفرنیا زدم تو اکانتم . موقع کردیت کارت هم همون ایالت و شهر و کدپستی رو وارد میکنم

• Like
Reactions: sajjad++

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
منم مشابه مشکل دوستان رو دارم
شک منو در آورد این ایکس باکس
از صبح درگیرم ۲۰ دلار بدم mortal combat x رو بگیرم

اکانت رو ۲۰ دلار شارژ‌کردم ولی درست یادم نیست فکر کنم با آی پی ایران بودم کد گیفت رو زدم شارژ‌ شد
اما بعدش اومدم خرید کنم از سایتش اول که نشون میداد از ۲۰ دلار حساب کم بشه و تایید میکردم و ارور میداد
باز کلی تست کردم نشد
آدرس اکانت رو با چیز شکن هم یکی کردم باز نشد
کنسول رو هم با کابل وصل کردم به لپ تاپ با چیز شکن وارد شدم و بازم زدم نمیشه
فقط الان میاره که با ۲۰ دلار اکانت حساب بشه و من تایید میکنم اما صفحه بعدی میگه یک راه پرداخت انتخاب کنید
و مستر کارت و پی پال و کد گیف کارت میخواد
دیوانه شدم رفت
۲۰ بار هم با پشتیبانی سایتشون حرف زدم الکی میپیچونن نامردا
میگن با پراکسی کنسولتو وصل کن که آی پی ایران نباشه مشکل حل میشه
اما منکه نتونستم
راه حلی نداره کسی ؟

با گیفت کارت نمیشه لایو خرید . باید از کردیت کارت ها استفاده کنی . ولی با کردیت کارت میشه گیفت کارت خرید

amir2100

Tech Team
کاربر سایت
Sep 28, 2011
457
نام
امیررضا
سلام
من از طریق برادرم که ساکن کانادا هست از سایت آمازون باندل هیلو 1 ترابایت رو خریدم و چند روز دیگه دستم میرسه ، خواستم ببینم واسه دانلود هیلو MCC که کدش داخل باندل هست یا فعال کردن اکانت گلد 14 روزه واسه دانلود بازی های مجانی این ماه نیاز به اتصال به وی.پی ان کانادا دارم ؟ یا میتونم با همین اینترنت ایران هم این کارها رو بکنم؟
با همین نت ایران هم میتونی

m_nazary2001

کاربر سایت
Oct 20, 2008
393
نام
محمد نظری
سلام تازه یه وان گرفتم یه سوال اینم ریجن بندی مثل 4 داره کارتاش؟ یکم روشن کنید منو مرسی کد رو کجا وارد می کنیم

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
سلام تازه یه وان گرفتم یه سوال اینم ریجن بندی مثل 4 داره کارتاش؟ یکم روشن کنید منو مرسی کد رو کجا وارد می کنیم

نه ریجن بندی نداره ایکس باکس . شماره کارت ها رو تو store برو یه جایی هست reedem card وارد کن . البته اگر کبنکت داشته باشی . کارت رو جلو چشم کینکت بگیری خودش اسکن و وارد میکنه

• Like
Reactions: m_nazary2001

amirabedi666

کاربر سایت
Apr 29, 2011
155
نام
امیر
سلام دوستان میشه یه راهنمایی کنید الان من میخوام از لایو خرید کنم این پیغامو میده فیلتر شکنم با ریجون اکانتم زدم باز کردیت کارت میخواد این پیغامو میده:-<
Untitled.png

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
سلام دوستان میشه یه راهنمایی کنید الان من میخوام از لایو خرید کنم این پیغامو میده فیلتر شکنم با ریجون اکانتم زدم باز کردیت کارت میخواد این پیغامو میده:-<
View attachment 78435
چرا داری از اینجا میخری . کارت اشتراک لایو از ایران بخر و بعد شماره اش رو تواکانتت وارد کن . خیلی راحتر و کم هزینه تره

saleh.p

کاربر سایت
Jul 19, 2014
60
نام
صالح
دوستان سوالی درباره نسخه های
Gears Of War داشتم
اینکه کدوم نسخه بازی [دیجتالی یا فیزیکی] باید تهیه کنم که میشه تمامی نسخه ها رو رایگان دانلود کنم؟

amirabedi666

کاربر سایت
Apr 29, 2011
155
نام
امیر
چرا داری از اینجا میخری . کارت اشتراک لایو از ایران بخر و بعد شماره اش رو تواکانتت وارد کن . خیلی راحتر و کم هزینه تره
میدونم من همیشه اینکاری که شما میگی میکنم ایندفه خریت کردیم اینطوری شد
اقا راستی کسی سایتی سراغ داره برا کردیت الان من از چالشگر یه 1دلاری گرفتم هنوز برام smsنزده

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
میدونم من همیشه اینکاری که شما میگی میکنم ایندفه خریت کردیم اینطوری شد
اقا راستی کسی سایتی سراغ داره برا کردیت الان من از چالشگر یه 1دلاری گرفتم هنوز برام smsنزده

ممکنه یه مقدار طول بکشه . منم جایی سراغ ندارم که یه دلاری بده مثل چالشگر

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام
دوستان هنوز از لایو میشه با فرمولی که تو پست اول نوشته شده خرید کرد؟ میشه از گیفت کارت برای خرید بازی استفاده کرد؟ من اکانتم رو با ip ایران ساختم و ظاهرا مایکروسافت ip ایران رو تحریم کرده! ( واقعا دلیل این کار رو نمیفهمم مثلا که چی؟) لطفا راهنمایی کنید چون به مسترکارت الان دسترسی ندارم

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
سلام
دوستان هنوز از لایو میشه با فرمولی که تو پست اول نوشته شده خرید کرد؟ میشه از گیفت کارت برای خرید بازی استفاده کرد؟ من اکانتم رو با ip ایران ساختم و ظاهرا مایکروسافت ip ایران رو تحریم کرده! ( واقعا دلیل این کار رو نمیفهمم مثلا که چی؟) لطفا راهنمایی کنید چون به مسترکارت الان دسترسی ندارم
سلام
آره یه Gift Card میخری و وارد اکانت میکنی، بعدش با یه فیلـــتر شکن و از طریق PC راحت میتونی بازی مورد نظر رو بخری.

• Like
Reactions: Lord Stark

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر