شایعه ریسمتر عنوان پلیسی LA Noire در دست‌ساخت است

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
1.png

به‌تازگی شایعه‌ای منتشرشده است که عنوان پلیسی/ جنایی استودیو Rockstar Games یعنی LA Noire، ممکن است در حال ریمستر شدن برای تمامی پلتفرم‌های و به همراه پشتیبانی از PlayStation VR باشد.

طبق گزارش‌های منتشرشده از سوی WWG، استودیو Rockstar Games در حال ساخت ریمستر عنوان L.A Noire برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ است.

شایعه‌های ریمسترشده عنوان جنایی L.A. Noire از ماه ژانویه شروع‌شده بود که برخی از منابع ادعا می‌کردند که قرار است ریمستر این بازی تابستان امسال با پشتیبانی از PlayStation VR منتشر شود و همچنین بازی نیز دارای دوربین اول‌شخص مانند Grand Theft Auto 5 نیز است.

این بازی در سال ۲۰۱۱ برای پلتفرم‌های ایکس باکس ۳۶۰، پلی‌استیشن ۳ و رایانه‌های شخصی منتشرشده بود و لازم به ذکر است که بازی به دست استودیو Team Bondi ساخته‌شده بود.

منبع

Read the whole post here.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
جدا كوچك ترين توجيهي بر ريسمتر بازي هاي مولتي نسل قبل نميبينم ،
روي pc كه موجودن روي x1 هم كه بكوارد هست ! يعني اينا فقط براي ps4 ريمستر ميكنن
تازه از انتشار بازي هم زماني نميگذره
........
حالا ريمستر انحصاري ها و كنسول هاي شكست خورده به خاطر تغيير پلتفورم و كاربراي جديد قابل توجيه ، ولي هر چي رسيد دم دستمون ريمسترش كنيم كه نشد كه بشه

• Like
Reactions: z2s sas

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,465
نام
نیما
من که واقعا با این بازی حال کردم:D حرکات صورت هنوزم که هنوزه خیلی طبیعیه!:D استقبال میشه! امیدوارم شماره بعدش هم ساخته شه ، که بعید میدونم راکستار گ*اد تر از این حرفاس :D

• Like
Reactions: king of north

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بازی خوبی بود ولی دو سه تا مشکل داشت یکی این کارهای تکراری هیچ کاری نبود تو شهر انجام بدی کلا ! یکی این بعضی کارهای تکراری مثلا هی دویدن دنبال یک مجرم و گرفتنش ! ولی دیالوگ ها داستان شخصیت اصلی حالت های موشن اسکن در بالاترین سطحش بود متاسفانه من اون موقع تا دیسک دومش رفتم دیسک ۳ اجرا نمیشد بدون راهنمایی خیلی عالی بود حدس میزدی ولی من اکثرش خونده بودم مثلا بین ۱ مجرم و دوستاشتباه انتخاب میکردی رییس بالادستت میومد داد میزد تو صورتت خیلی جالب بود

• Like
Reactions: ps4 only

3RFAN

کاربر سایت
Jul 6, 2014
84
نام
ERFAN
کلا بهترین بازی بود که تو اون سال انجام دادم -اصلا حرف نداشت -بازی جوری بود که واقعا آدم احساس میکرد کارگاهه .
نمی دونم چرا تو این سبک و به این شکل و در این حد دیگه بازی ساخته نشده :neutral:

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
جدا كوچك ترين توجيهي بر ريسمتر بازي هاي مولتي نسل قبل نميبينم ،
روي pc كه موجودن روي x1 هم كه بكوارد هست ! يعني اينا فقط براي ps4 ريمستر ميكنن
تازه از انتشار بازي هم زماني نميگذره
........
حالا ريمستر انحصاري ها و كنسول هاي شكست خورده به خاطر تغيير پلتفورم و كاربراي جديد قابل توجيه ، ولي هر چي رسيد دم دستمون ريمسترش كنيم كه نشد كه بشه
مساله فقط کسب درآمده ... وگرنه remaster این عنوان الان به چه درد میخوره ؟ هر کی از راه میرسه میگه یه remaster بدیم دورهمی ..

• Like
Reactions: vaan 2

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,519
نام
Mehrdad
بازی های خوب نسل هفت باید برای نسل های جدید(که یکپارچه شدند) ریمستر بشه دیر یا زود داره فقط :D

اما واقعا عجیبه چرا rdr ریمستر نمیکنند ؟
شاید میترسن اون هایی که عشق وسترن و بازی های راک استار هستند هجوم ببرند سمت بازی . در نهایت رو فروش rdr2 تاثیر بذاره:-? در واقع میخوان تشنگی rdr تو بازار باقی بمونه تا rdr2 یک فروش ماورایی تجربه کنه.

من فکر میکنم اگر می خوایم rdr ریمستر ببینیم باید تا انتهای این نسل صبر کنیم. وقتی rdr2 قشنگ جا افتاده باشه. قبل next gta در واقع..

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
کلا بهترین بازی بود که تو اون سال انجام دادم -اصلا حرف نداشت -بازی جوری بود که واقعا آدم احساس میکرد کارگاهه .
نمی دونم چرا تو این سبک و به این شکل و در این حد دیگه بازی ساخته نشده :neutral:

کلا بازیای راکستار همیشه عالیو تک بودن
The warriors
Bully
La noir
Midnightclub
همیشه دوست داشتم ادامه اینا معرفی بشه
حیف تو این نسل ۴ سال ازش گذشت هنوز یک بازی از این شرکت ندیدیم! متاسفانه بیشتر وقتشو صرف انلاین gta کنه احتمال زیاد rdr2 هم همینجوری میشه تازه شایعه شده قصد کراس پلی هم که داره دیگ عمرا حالا حالا بکشه بیرون از اینا:D

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
حالا فعلا در حد شایعه است دوستان:D
ولی با اون موشن کپچر و گرافیک نسل حاضر بازی بسیار طبیعی و زیبا درمیاد.
در این بین تو این سبک Beatcop بازی کنید تا روحیه کارآگاهیتون یکم سیراب بشه:D
ولی ای کاش بجای این RDR رو ریمستر میکردن مخصوصا که نسخه جدید قراره بیاد یه تجدید خاطره هم میکردیم رو فروشش هم صد در صد راکستار میتونست حساب کنه.

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
واقعن نمی دونید چرا rdr ریمستر نمیشه؟!
کاملن مشخصه، برای x1 هست، من مطمئنم مایکرو هماهنگ کرده با راکستار تا با قابلیت بکوارد یه جورایی rdr بشه انحصاری مایکرو برای کنسول های نسل هشتم!
پ ن: من اصلن هیتر مایکرو و ایکس باکس نیستم ، ولی هر طور که به مسئله نگاه می کنم دلیلی برای ریمستر نشدن rdr به جز این نمی تونم پیدا کنم!
(اتفاقن rdr2 باید یک دلیل و مشوق برای ریمستر نسخه ی قبلی اش باشه نه عامل باز دارنده)

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
این team bondi روی یک بازی دیگه به اسم w*hore of the orient اگه اشتباه نکنم داشت کار میکرد
از اون چرا خبری نمیشه ؟
یک تریلر ازش بیرون داده بودن اگر از اسمش چشم پوشی کنیم به نظر بازی جذابی میومد

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
مساله فقط کسب درآمده ... وگرنه remaster این عنوان الان به چه درد میخوره ؟ هر کی از راه میرسه میگه یه remaster بدیم دورهمی ..

یکی از اصلیترین اهداف بازیسازی یقینا کسب درامد هست بدون شک کسی برای رضای خدا بازی نمیسازه ! اما درباره بازسازی la noire اتفاقا دلیل های بسیار خوبی هست !

یک: خیلی PS4 و X1 اولین پلتفرم شون هست و فرصت تجربه این اثر رو تا به حال نداشتند!
دوم : اینکه اصلا ما عنوانی مشابه این بازی در چندین سال اخیر نداشتیم. در واقع یک تجربه یونیک و خالص هست که با بازسازیش برای نسل جدید مثل بالابردن رزولیشن خیلی ها شانس این رو پیدا میکنند تا این اثر رو برای اولین بار و یا برای چندیم بار تجربه کنند.

واقعن نمی دونید چرا rdr ریمستر نمیشه؟!
کاملن مشخصه، برای x1 هست، من مطمئنم مایکرو هماهنگ کرده با راکستار تا با قابلیت بکوارد یه جورایی rdr بشه انحصاری مایکرو برای کنسول های نسل هشتم!
پ ن: من اصلن هیتر مایکرو و ایکس باکس نیستم ، ولی هر طور که به مسئله نگاه می کنم دلیلی برای ریمستر نشدن rdr به جز این نمی تونم پیدا کنم!
(اتفاقن rdr2 باید یک دلیل و مشوق برای ریمستر نسخه ی قبلی اش باشه نه عامل باز دارنده)

برادر مایکروسافت این وسط کیلو چنده ؟ همین الان RDR روی PS4 با قابلیت PS Now قابل بازی هست ! هر دلیلی هست به تصمیم خود راک استار بر میگرده !

این team bondi روی یک بازی دیگه به اسم w*hore of the orient اگه اشتباه نکنم داشت کار میکرد
از اون چرا خبری نمیشه ؟
یک تریلر ازش بیرون داده بودن اگر از اسمش چشم پوشی کنیم به نظر بازی جذابی میومد

کلا استدیو سازنده این اثر به فنا رفت و ساخت اون بازی هم به طور کامل لغو شد !

Whore of the Orient cancelled: Producer details game's demise | finder.com.au

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
یکی از اصلیترین اهداف بازیسازی یقینا کسب درامد هست بدون شک کسی برای رضای خدا بازی نمیسازه ! اما درباره بازسازی la noire اتفاقا دلیل های بسیار خوبی هست !

یک: خیلی PS4 و X1 اولین پلتفرم شون هست و فرصت تجربه این اثر رو تا به حال نداشتند!
دوم : اینکه اصلا ما عنوانی مشابه این بازی در چندین سال اخیر نداشتیم. در واقع یک تجربه یونیک و خالص هست که با بازسازیش برای نسل جدید مثل بالابردن رزولیشن خیلی ها شانس این رو پیدا میکنند تا این اثر رو برای اولین بار و یا برای چندیم بار تجربه کنند.

من نگفتم برای رضای خدا بازی میسازن ... منظورم اینکه دیگه هر کی از راه میرسه یه ریمستر ول میده .

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
برادر مایکروسافت این وسط کیلو چنده ؟ همین الان RDR روی PS4 با قابلیت PS Now قابل بازی هست ! هر دلیلی هست به تصمیم خود راک استار بر میگرده !
کلا استدیو سازنده این اثر به فنا رفت و ساخت اون بازی هم به طور کامل لغو شد !

ولی خب همه هم میدونیم ps now کجا و بازی واقعی کجا!
الآن خیلی از عناوین ریمستر که اومدن برای ps4 قبلش روی ps now هم بودن! ولی باز هم ریمسترشون اومد و تفاوت بزرگ این دوتا رو نشون میده چه برای خود کاربر، چه از نظر سود برای کمپانی ها! (سودی بازی واقعی اصلن قابل قیاس با سرویس ps now نیست)
بله تصمیم خود راکستار هست و در این شکی نیست که سیاست خاصی وجود داره، الآن همین la noir اگه درست باشه، بنظرتون چرا باید راکستار ریمستر یه بازی بسیار مؤفق تر و با تقاضای زیاد( rdr) رو رها کنه، بره سراغ la noir ؟!
دیگه مثل روز روشنه یه دلیل خیلی خاص وجود داره برای اینکار! و چه چیزی مهم تر از مایکرو می تونه باشه؟ اینگونه روابط بین سونی و مایکرو با کمپانی ها اتفاقن اصلن چیز عجیبی نیست، همواره وجود داشته

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر