Life Is Strange : Before the Storm

z99o_dims.jpg

سازنده: Deck 9 Games
ناشر: Square Enix
Platforms : PS4 , X1 , PC
تاریخ عرضه:
اپیزود اول : 31August 2017
ایپزود دوم : 19October 2017

بعد از موفقیت بازی Life Is Strange در سال 2015 و استقبال گیمرها از بازی ، درخواست های زیادی برای ادامه و یا روایت قضایای پیش از آمدن مکس (شخصیت اصلی نسخه ی اول) به Arcadia Bay مطرح شد.
هرچند LIS2 همان زمان تایید لفظی شد ، اما چندی پیش لیک هایی در رابطه با داستان گذشته به روی اینترنت رفت.

Before the Storm داستان کلوئی و ریچل را قبل سه سال از بازگشت مکس به شهر روایت میکند. هرچند پایان داستان برای آن هایی که LIS را بازی کرده اند مشخص است، اما روابط کاراکترها و احساساتی که در بازی وجود دارد ، تجربه ای جدید را رقم خواهد زد.
در BtS ما در نقش کلوئی بازی میکنیم، و خبری از کنترل زمان نیست! پس هیچ کدام از انتخاب های ما قابل برگشت نیست!

این عنوان در 3 ایپزود منتشر خواهد شد و توسط استودیو Deck 9 Games ساخته میشود.

آخرین ویرایش:

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
صداپیشه کلوئی هم دیگه Ashley Burch نیست
29773143880142722057_6nsa5zlti723paw1jhdc.gif

گویا صدا پیشه کلوئی توی این نسخه Rhianna DeVries هست، فقط امیدوارم بتونه نقش کلوئی رو به همون خوبی بیاره و صداشم شبیه باشه (به خاطر جوانتر بودن کلوئی میشه از تغییر جزئی صدا چشم پوشی کرد) تا به تجربه بازی لطمه نخوره:(

• Like
Reactions: Akiba

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,094
نام
مــاکــان
ربطی به آب نداره:D DLC هورایزن هم در هر صورت جزئی از بازی اصلی حساب میشه و با صداپیشه ها هم همون اول فرآیند ساخت برای هم بازی اصلی و هم متعلقاتش قرارداد بسته می شه.
در حالی که before The Storm با این که از نظر داستانی به LIS اصلی مرتبطه ولی یه بازی کاملا جدا محسوب می شه و دوباره باید با صداپیشه ها قرارداد ببندن که حالا به خاطر این جریانات اتفاق نیفتاده.
منم که گفتم شاید جدیدا پیوسته به این اعتصاب.
مثل اینکه اشلی تو تیم نویسندگی بازی حضور داره.
==============
عجیبه که خود DontNod ادامشو نمیسازه!
انگاری به ساخت ادامه برای بازیهاشون هیچ اعتقادی ندارن!
مطمئنا غیر از Vampyre روی بازی دیگه ای هم دارن کار میکنن، اینقدر درگیرشون کرده که همچین آی پی دوست داشتنی رو میدن استودیوی دیگه بسازه!

• Like
Reactions: Akiba

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
منم که گفتم شاید جدیدا پیوسته به این اعتصاب.
مثل اینکه اشلی تو تیم نویسندگی بازی حضور داره.
==============
عجیبه که خود DontNod ادامشو نمیسازه!
انگاری به ساخت ادامه برای بازیهاشون هیچ اعتقادی ندارن!
مطمئنا غیر از Vampyre روی بازی دیگه ای هم دارن کار میکنن، اینقدر درگیرشون کرده که همچین آی پی دوست داشتنی رو میدن استودیوی دیگه بسازه!
ادامه ( LIS2 ) رو اتفاقا خودشون و همون تیم LIS1 میسازن:-"
اما این رو خیر! کلا گویا انقدر گنده شدن میدن بازی هاشون رو بقیه براش اسپین آف بسازن:)) :-"

از این قابلیت DLCلباس و این چیزا اصلا استقبال نمیشه راستی:-" یک سبک بازی داشتیم از نظر DLC سالم مونده بود که راهش رو پیدا کردن:|

• Like
Reactions: m.d.makan

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,876
نام
حسين
من که قبلی رو بازی نکردم با این شروع کنم بعد برم سراغ قبلی بهتره نه؟
نه !

اول همون قبلی رو برو که با شخصیت کلوئی حسابی اشنا بشی و بفهمی چه جواهری بوده بعد با عشق بیا اینو پیش خرید کن :D

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
نسخه 1 قیمت 20$ بود با 5 اپیزود ، حالا این با 3 اپیزود و این قیمت /:)

شاید اپیزوداش بلنده :D

طبق چیزایی که گفتن هر ایپزود حدود ۶ تا ۹ ساعته و بازی از نظر تایمش با Season 1 فرقی نداره.

ادامه ( LIS2 ) رو اتفاقا خودشون و همون تیم LIS1 میسازن:-"
اما این رو خیر! کلا گویا انقدر گنده شدن میدن بازی هاشون رو بقیه براش اسپین آف بسازن:)) :-"

از این قابلیت DLCلباس و این چیزا اصلا استقبال نمیشه راستی:-" یک سبک بازی داشتیم از نظر DLC سالم مونده بود که راهش رو پیدا کردن:|

البته Life Is Strange Season 2 که توسط خود Dontnod ساخته میشه رو نمیشه اسمشو ادامه گزاشت چون خودشون گفتن دیگه خبری از مکس و کلوئی نخواهد بود و بازی هیچ ربطی به سیزن اول نداره.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
نمابش ۲۰ دقیقه ای بازی رو دیدم، به نظرم به خوبی تونسته همون اتمسفر گیرای نسخه اصلی رو بسازه، صدای کلویی هم احتمالا میشه باهاش کنار اومد در یک کلام حسابی به بازی امیدوار باشین!:D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
footageرو دیدم ، صدای کلویی جالب نیستو نتونستم باهاش کنار بیام ، حالا نمیدونم بدون نیرو لذت گیم پلی قبلو داره و حوصله سربر نیس .

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
منم گیم پلی رو دیدم. به نظر جالب میومد و شبیه همون نسخه ی اوله. صدای کلوئی رو نمیدونستم عوض شده تا اینکه تو کامنتا خوندم، خداییش تغییری احساس نمیشه تو صداش نمیدونم چجوری گیر داده بودن بعضیا. خلاصه اینکه شدیدا منتظرم :D

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
LIS اولی انقدر خوب بوده این بازی هرچقدرم بد دراد قطعا همه اونایی که اولی بازی کردن تجربش میکنن ، چون به دور از نقص هایی که ممکن به وجود بیاد ( و شاید نیاد بازی خیلی خوب باشه ! ) تعداد بازی هایی که به این صورت حق انتخاب به پلیر میده خیلی کمه و اصلا شاید سالی یدونه هم ساخته نشه :))
همگی منتظریم دیگه فقط من نسخه اول رو زمانی بازی کردم که هر 5 فصلش اومده بود با توجه به اینکه بین فصولش فاصله هستش احتمالا تحمل کردنش چندین برابر از تحمل کردن برای فصل جدید گیم اف ترونز هم سختتر باشه :))
اصلا نمیتونستم درک کنم اونایی که فصل 4 قسمت 1 تموم کردن و فصل 5 هنوز نیومده بود چجوری تونستن صبر کنن :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
LIS اولی انقدر خوب بوده این بازی هرچقدرم بد دراد قطعا همه اونایی که اولی بازی کردن تجربش میکنن ، چون به دور از نقص هایی که ممکن به وجود بیاد ( و شاید نیاد بازی خیلی خوب باشه ! ) تعداد بازی هایی که به این صورت حق انتخاب به پلیر میده خیلی کمه و اصلا شاید سالی یدونه هم ساخته نشه :))
همگی منتظریم دیگه فقط من نسخه اول رو زمانی بازی کردم که هر 5 فصلش اومده بود با توجه به اینکه بین فصولش فاصله هستش احتمالا تحمل کردنش چندین برابر از تحمل کردن برای فصل جدید گیم اف ترونز هم سختتر باشه :))
اصلا نمیتونستم درک کنم اونایی که فصل 4 قسمت 1 تموم کردن و فصل 5 هنوز نیومده بود چجوری تونستن صبر کنن :D
هیچی حدود 6هفته خودمون رو به در و دیوار میزدیم تا ایپزود آخر بیاد=))
کلا همه ی ایپزوداش چنین وضعی داشتیم:)) بد تو خماری میزاشت:|

• Like
Reactions: shayan1989

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
ویدیویی از گپ و گفت با آهنگ سازهای این بازی دادن بیرون ...

امیدوارم این هم مثل قبلی،توی این بخش بترکونه! یکی از مهم ترین نکات مثبت قبلی،آهنگاش بود! :x عالی بود این مورد اصلا! :x :x :x

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
با اینکه بازی عالی بود و یکی از بهترین تجربه‌های عمرم ولی صرف نظر از حق انتخاب‌هاش آخر بازی فقط دو تا انتخاب داشتی و مهم نبود که مثلا کیت رو نجات دادی یا ندادی!‌ اصلا هیجکدوم از کارهایی که طول بازی انجام دادی حتی ۱ درصد هم تو پایان تاثیر ندارن!‌ فقط تنها تفاوتی که میشه تو پایان Sacrifice Chloe دید همون بوسیدنش هست که زیاد تفاوتی هم ایجاد نمیکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر