Playstation VR Offical Topic

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
از دوستان کسی بازی Farpoint + تفنگش رو خریداری کرده یه امار بدن از کجا خریدن...بازیش هست ولی تفنگش نیست..اینجوری اصلا به درد بازی کردن نمیخوره.

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
از دوستان کسی بازی Farpoint + تفنگش رو خریداری کرده یه امار بدن از کجا خریدن...بازیش هست ولی تفنگش نیست..اینجوری اصلا به درد بازی کردن نمیخوره.

بدون تفنگش‌‌هم امکان بازی هست ولی تفنگ رو یعضی فروشگاه اینترنتی اورده بودن با قیمت گزاف ۶۰۰تومن میفروختن

• Like
Reactions: Black Roz

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
بدون تفنگش‌‌هم امکان بازی هست ولی تفنگ رو یعضی فروشگاه اینترنتی اورده بودن با قیمت گزاف ۶۰۰تومن میفروختن
این تفنگه بهش میخوره ؟

PS-Move-Sharp-Shooter-For-PS3-4_enl_enl.jpg

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
این تفنگه بهش میخوره ؟

PS-Move-Sharp-Shooter-For-PS3-4_enl_enl.jpg

نمیدونم ولی همون AIMهم همین بیشتر نیست

من خودم منتظرم تا Aimقیمتش بیاد پایین بخرم ۷۵دلاره قیمتش اینا ۶۰۰میدن نهایتا باید ۲۵۰ قیمت داشته باشه

• Like

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
متاسفانه از شارپ شوتر نمیشه داخل وی آر استفاده کرد تا اونجای که من میدونم
توی کنترل aim هم یه تفاوت اساسی که داره تاچ پد که قسمت بالای قرار داده شده و یکی هم دکمه r1 هست که متاسفانه توی شارپ شوتر نداریمش

• Like

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
یکی از دوستان نوشته بودن که اگر فقط برای تجربه میخوای این دستگاه رو کرایه کن.
از کجا ها میشه کرایه کرد؟

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام به همه
بخصوص روزبه
من هم امشب در طی یک فرآیند جو گرفتگی یه VR پسک استاندارد خریدم
ولی متاسفانه دیسک همراه که اتفاقاً پلمب بودش مشکل داشت و توی کنسولم نصب نمیشه
حکایتی شده !!!!!!
ولی یه نسخه از Call Of Duty بود اون رو تجربه کردم
همه چیز خوب بود
فقط یکم این قضه دیدن پیکسل ها و گرافیک پایینش همین اولش ضد توی ذوقم
حالا فردا یه تست اساسی بزنم ببینیم چی به چیه !

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
سلام به همه
بخصوص روزبه
حکایتی شده !!!!!!
همه چیز خوب بود
همه ی بازی ها همینن البته فکر کنم روی پلی استیشن معمولی بدتر هم باشه ! Batman Arkham VRبهترین بازی وی آری هست که انجام دادم و پیکسل ها در وضعیت خوب قرار دارند نکته جالب تو بتمن اینه وقتی زوم میکنی همه چیز کاملا شفاش به نظر میرسه ! قیمتش 20دلار!اما بر عکس RE7 که رسما حال بهم زنه و آدم کور میشه از طرفی مجبور بشینی رو صندلی بعد سرتو بچرخونی و اینور و اونور بری که حس تهوع به آدم دست و اگه با صندلی بچرخی و فقط با کنترلر کاراکتر رو به حرکت در بیاری موقع نمایش دمو انیمیشن دست ها بهم میریزه
اگه هم دوست داری بازی شوتر و با چندتا jump scare انجام بدی بازی until dawn rush of blood رو بخر قیمتش 20دلار،فقط باید بشینی رو صندلی و با دسته موو هدف ها رو بزنی این وسط چندتا زامبی هم هست که باید بکشی و تو بعضی مپ ها باس فایت هم داره ،خودم صرفا به جهت jump scareداشتن های مزخرفش سمت این بازی نمیرم XD XD XD XD

• Like
Reactions: nimaprince

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
اتفاقا بهترین بازی به نظر من برای VR رزیدنت اویل 7 هست..البته Farpoint رو بازی نکردم..RE7 اول بازی که محیط باز هست یکم گرافیک تو ذوق میزنه ولی وقتی وارد خونه میشه کیفیت خیلی خوب میشه و به نظر من اگر کسی سرش گیج نره میتونه بهترین تجربرو از VR رو این بازی داشته باشه....اما اگر سرش گیج بره واقعا هیچ لذتی نداره..من اون اولم سرم گیج می رفت ولی بعدا درست شد.
راش آو بلاد هم من تا اخرش رفتم و اون هم بسیار جذاب بود برای من..اما کلا VR رو اگر ادمی هستید که سرگیجه می گیرید و بعدا هم عادت نکنید بهش میتونه بدترین انتخابتون باشه.

دموی کیچن رو حتما بازی کن...عجب چیزیه خدایی..10 دفعه بازی کنی بازم حس ترس و ری اکشن رو نشون میدی با اون که کلا 4 دقیقم نمیشه.

به نظر من قدرت VR رو که بزاریم کنار چون هنوز این دستگاه خیلی فروش نرفته و در حد فکر کنم 1 ملیون خورده ای کمتر استودویی میاد بازی پر گرافیک و هزینه بر ارائه بده چون واقعا براش صرف نداره..فکرش رو بکنید بیاد کلی زمان بزاره رو بازی بشه اخر گرافیک و گیم پلی اونوقت چقدر قراره مگه بفروشه؟
به نظر من VR اول راه هست و باید منتظر فروش بیشتر این دستگاه باشیم تا شاهد عناوین بسیار با کیفیت تری روی VR باشیم...هرچند این احتمال هم میره تا 2 3 سال دیگه نسخه VR مثل پرو با یه آپدیت سخت افزاری جدید وارد بشه که قویتر از این باشه.

آخرین ویرایش:
  • Like

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
سلام به همه
بخصوص روزبه
حکایتی شده !!!!!!
همه چیز خوب بود
سلام نیما خوبی مبارکت باشه داداش

من‌‌تا الان که ۵بازی با VRانجام‌ دادم تجربه خوبی بوده برام‌‌ من کلا فقط میخوای مشکل تاری دید از بین بره برو تو سیتینگ این فوکوس رو درست کن مشکلت حل میشه

• Like

godofwar4

کاربر سایت
Sep 13, 2014
189
نام
Arash
سلام
دوستان قیمت وی ار هر روز داره بهتر میشه
این دوست که جدید خبرید کرده بیاید یکم در مورد تجربش بگه ...چون اولین حرفی که زد گفت یکم گرافیک کم بوده
خیلی ممنون

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
سلام
دوستان قیمت وی ار هر روز داره بهتر میشه
این دوست که جدید خبرید کرده بیاید یکم در مورد تجربش بگه ...چون اولین حرفی که زد گفت یکم گرافیک کم بوده
خیلی ممنون
منم خیلی میخواستم بدونم چطوریه. تا حدی که به خریدش فکر میکردم. ولی خوب یه چند باری رفتم کلوپ ها تستش کردم. واقعا تجربه ی خیلی خاص و فانی هست. مخصوصا راش اف بلاد.
ولی توصیه میکنم بدون تست اصلا نخرید. حد اقل شده یک بار هم تست کنید بعد اقدام به خرید کنید
در مورد گرافیک هم میشه گفت کیفیت تو بعضی از بازی ها خیلی پایین اومده. و بعضی هاشون هم قابل قبول هستن
در مورد میزان زاویه دید که همه ازش گلایه داشتن شخصا مشکلی نداشتم. و فکر میکنم ازار دهنده نبود
فقط میمونه دیده شدن پیکسل ها یا به اصطلاح SDE که اونم بعد حدودا 5 تا 10 دقیقه استفاده کمتر به چشم میاد

• Like
Reactions: godofwar4

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
این بازی تازه عرضه شده تو استور و مجانی هست

air force special oops

کسانی که move controller دارند می تونند بازی کنن...بازی تو سبک پریدن با چتر نجات هست.

درود دوستان.چنتا سوال مبتدی:
بدون Move نمیشه از VR استفاده کرد؟(الان مثلا همین بازی با Duelshock4 اجرا نمیشه؟یا بازی Carnival Games)
برای خروجی صداش میشه از هدست گلد استفاده کرد؟
لیست بازیهاش رو از کجا میتونم ببینم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر