Kingdom Hearts III

Kingdom Hearts III

ko8w_kingdom_hearts_iii_logo-kingdom-hearts-3-play-as-donald-goofy-riku-or-lea-png-199122.jpg

اطلاعات منتشر شده

۱.پرسیدن چه بازه ی زمانی از 2018 بازی ریلیز میشه که نومورا گفته لطفا منتظر خبرهای بعدی باشین .

۲.نومورا دنیای Toy Story رو از زمان KH 2 میخواسته و برای وجود این دنیا تو نسخه ی ۳ مذاکرات متعدد شده چون یکی از الزامات بوده .

۳.دنیای Toy Story در این نسخه ، بعد از قسمت دوم انیمیشنه و دنیای موازی با سری اصلی محسوب نمیشه و اتفاقات KH 3 درواقع جزئی از داستان اصلی Toy Story ـه .

۴.سازنده های Toy Story از کیفیت ساخت کاراکترا تو KH 3 سوپرایز شدن .

۵.نومورا از همون اوایل ساخت بازی به تیمش گفته که سواری و مبارزه رو با Mech ( ربات عظیم الجثه و ... ) در بازی میخواد و یه مکانیزم متفاوت برای وقتی که به طبقه ای دیگه از Galaxy Toys میرین داره آماده میشه .

۶.دنیای Big Hero 6 هم داره به خوبی پیش میره ولی خبرای مربوط به اون رو باید منتظرش بمونین .

۷.درحالی که تعداد دنیاهای دیزنی در این نسخه نسبت به نسخه ی ۲ کمتره ولی محتوای هرکدوم بیشتره که شامل گیم پلی هم میشه این موضوع .

8-اشاره کردن که مردم هی میگن نومورا خیلی کار رو طول میده و ... که نومورا در جواب گفته تصمیم اینکه موتور بازی سازیشون رو ۱ سال بعد از شروع ساخت بازی به UE 4 تغییر بدن تو رده ی بالاتری از اون گرفته شد که باعث تاخیر زیادی شد و همچنین چالش هایی که از نظر زمان بندی و منابع در Square باهاشون مواجه بودن هم تاثیر داشته .

9-ادامه میده که دلیل این تاخیرها مشکل در تیم ساخت بازی و پروسه ی ساخت اون نبوده بلکه بعضی از تصمیم های کمپانی باعث شده که نتونن طبق زمانبندی مورد نظر پیش برن که از کنترل نومورا خارج بوده .

10-در ادامه در رابطه با دنیاهای دیزنی و سوپرایز نگه داشتنشون توضیح میده که قصد ندارن تا زمان انتشار بازی دنیایی رو مخفی نگه دارن و هدفشون اینه که این دنیاها رو تا زمان انتشار بازی معرفی بکنن همچنین اشاره میکنه به وجود DLC ها در زمان حال و اینکه میتونن با استفاده از اون ها بعد از انتشار بازی محتوا اضافه بکنن بنابراین دلیلی برای سوپرایز نگه داشتن نمیبینه .

11-درمورد DLC ازش سوال شده و اینکه آیا بازی قراره DLC داشته باشه که توضیح داده در حال حاضر هیچ چیز قطعی نیست و نمیتونه وارد جزئیات بشه اما به تیم گفته که در صورت نیاز به ساخت DLC آمادگیش رو داشته باشن . ادامه داده که نمیتونن یک دفعه سیستمی راه بندازن که در اون DLC بسازن برای همین به تیم گفته آمادگی برای این مورد داشته باشن و این نه به معنای تائید وجود DLC و نه به معنای رد اونه .

تشکر از Anonymous M3 بابت ترجمه

-نومورا گفته داستان kingdom hearts 3 تاریکتر و عمیق تر از نسخه های قبلی
-مشکلات چهره شخصیت ها درست میشه و اعضای سابق Organization XIII هم هستن تو بازی
-اون دنیا که Eraqus و Xehanort تو تریلر e3 2013 بودن دنیا اورجیناله
-دنیا Big Hero 6 اخرین دنیا بوده که واسه بازی تصمیم گرفتن و بخاطر همین بخاطر درخواستی که شده بوده تونستن تو 2015 فقط یه ارت اماده کنن
-نومورا گفته به غیر ff vii remake و KH 3 بازی دیگه ای رو کارگردانی نمیکنه ولی درگیر یه چند تا پروژه دیگه هم هست
-در مورد کایری هم گفته که تو یه محیط داره تمرین میکنه برای مبارزه های که پیش رو
-گفته که برای انتخاب دنیا های دیزنی تو بازی اول به چیزهایی نگاه میکنن که فن ها ازش لذت میبرن
-صحنه زمنس و سورا تو تریلر قبلی یه کمی بلندتره
-تنوع زیادی تو گیم پلی بازی هست و اون بخش مکا تو TOY STORY فقط یکی از بخش ها بود

ناشر: Square Enix
استدیو: osaka team
تهیه کننده: Rie Nishi
کارگردان ها: Tetsuya Nomura و Tai Yasue
پلتفرم: ps4,obox one
تاریخ انتشار: 29 ژانویه 2019​

آخرین ویرایش:

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,132
نام
حامد
ماکان یک ساعت توی مملکت شما 4 سال هم بیشتره؟ :D کاربران معترض شدن. پست اول رو درست کن یا واگذارش میکنم.
بریم تابعیت کشورشون بشیم منتظر بمونیم بلکه Half-Life 3 منتشر بشه. :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
ماکان یک ساعت توی مملکت شما 4 سال هم بیشتره؟ :D کاربران معترض شدن. پست اول رو درست کن یا واگذارش میکنم.

من نمیدونم چه علاقه ای تو این فروم هست که پست اول باید پیش نمایش باشه! در صورتی که این اطلاعات باید توی صفحه اصلی سایت و در قالب پیج بازی و یا پیش نمایش سایت باشه. تو همه جای دنیا تاپیک ها خیلی ساده شروع میشن و جایی برای بحث در مورد بازی هست نه این قبیل اطلاعات و هرکسی بخواد چیز بیشتری بدونه میره صفحه اصلی.

دقیقا چرا اصرار دارید پست اول رو بکنید پیش نمایش؟

پ.ن: فعلا یه عکس اضافه کردم اون یه ساعت دیگه بره کمتر ترول کنید!:D تا بعد یه سری دیتیل اضافه کنم بهش ولی انتظار پیش نمایش نداشته باشید.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Witch of Ashes

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
من نمیدونم چه علاقه ای تو این فروم هست که پست اول باید پیش نمایش باشه! در صورتی که این اطلاعات باید توی صفحه اصلی سایت و در قالب پیج بازی و یا پیش نمایش سایت باشه. تو همه جای دنیا تاپیک ها خیلی ساده شروع میشن و جایی برای بحث در مورد بازی هست نه این قبیل اطلاعات و هرکسی بخواد چیز بیشتری بدونه میره صفحه اصلی.

پ.ن: فعلا یه عکس اضافه کردم اون یه ساعت دیگه بره کمتر ترول کنید!:D تا بعد یه سری دیتیل اضافه کنم بهش ولی انتظار پیش نمایش نداشته باشید.
قربون شکل ماهت بشم لقمه رو که نمیخوایم دور سرمون بگردونیم :D . هر تاپیکی که زده میشه مثل تاپیک پرسونا ، مثل UC ، هورایزن کاربر فن بازی هم که نباشه لذت میبره کارای فن مید استارتر تاپیکو میبینه و همچنین زحمتی که برا بازی مورد علاقش کشیده . فکر کردی چطور با پرسونا آشنا شدم و الان چند وقته آواتارمو حتی عوض نکردمو فن دو آتیششم . بخاطر زحمات استارتر تاپیک بود که واقعا با خودم گفتم دنبالشو بگیرم ببینم چیه که انقدر فن میده تاپیک !! حال کردم .

تاپیکی که بهش رسیدگی بشه یه حالو هوای بهتری داره تا اینکه در حد یه عکس بروزرسانی بشه .

اینایی که گفتم نظران شخصیمه . مثلا تاپیکایی که فردین میزنه ببین چطور لایک میخوره . حتما حال کرده کاربر که لایکش کرده ، زحمت کشیده برا تاپیک دمش گرم نتیجشم میشه استقبال کاربرا . حالا اگه میخوای بگی طرفی که بازی رو بخواد بازی کنه به این چیزا نگاه نمیکنه و فلانه از نظر من باعث نمیشه تاپیکها رو به این شکل رها کنیم و مثالم از خودم آوردم . فدایی داری :D

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین

ماکان قبلا هم این بهانه ها رو سر از دست ندادن تاپیک در آورده بودی و اعتراضات بیجا کرده بودی. کسی نگفته تاپیک اول رو تبدیل به پیش نمایش بکنید اما کسی که میاد تو تاپیک انتظار داره یه ریز اطلاعاتی ازش بدست بیاره. الان بورو تاپیک دستنی 2 رو ببین. کجاش پیش نمایشه؟ فقط یه چند جمله کوتاه نسبت به دنیای بازی توضیح دادم همین.

منم نمیدونم این چه اصراریه که میخوای تاپیک دستت باشه؟ سودی چیزی داره برات؟ فرصت نداره تاپیک رو هدایت کنی بذار حداقل یکی دیگه هدایتش کنه. پوئن مثبت داره استارتر بودن؟ الان یه دونه عکس گذاشتن هم مهم نیست اینو ننم هم میذاشت :D جدا 2 روز فرصت داری پست اول رو درست کنی و الا انتقال میدم تاپیک رو. :D قانونی هست که قبلا نوشته شده و الان هم انجام میشه و همه هم راضی هستن ازش. :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
ماکان قبلا هم این بهانه ها رو سر از دست ندادن تاپیک در آورده بودی و اعتراضات بیجا کرده بودی. کسی نگفته تاپیک اول رو تبدیل به پیش نمایش بکنید اما کسی که میاد تو تاپیک انتظار داره یه ریز اطلاعاتی ازش بدست بیاره. الان بورو تاپیک دستنی 2 رو ببین. کجاش پیش نمایشه؟ فقط یه چند جمله کوتاه نسبت به دنیای بازی توضیح دادم همین.

منم نمیدونم این چه اصراریه که میخوای تاپیک دستت باشه؟ سودی چیزی داره برات؟ فرصت نداره تاپیک رو هدایت کنی بذار حداقل یکی دیگه هدایتش کنه. پوئن مثبت داره استارتر بودن؟ الان یه دونه عکس گذاشتن هم مهم نیست اینو ننم هم میذاشت :D جدا 2 روز فرصت داری پست اول رو درست کنی و الا انتقال میدم تاپیک رو. :D قانونی هست که قبلا نوشته شده و الان هم انجام میشه و همه هم راضی هستن ازش. :D

همونطور که خودت گفتی 4 روز گذشت و میبینی که اصلا برام اهمیتی نداره!:D همون عکس رو هم که گذاشتم بیش از اندازه انرژی برد!:D

FFXV رو هم چون بی اجازه منتقل کردید برگردوندم که حالتون رو بگیرم وگرنه اونم اصلا اهمیتی نداشت و نداره!:D

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,965
نام
محمد
همونطور که خودت گفتی 4 روز گذشت و میبینی که اصلا برام اهمیتی نداره!:D همون عکس رو هم که گذاشتم بیش از اندازه انرژی برد!:D

FFXV رو هم چون بی اجازه منتقل کردید برگردوندم که حالتون رو بگیرم وگرنه اونم اصلا اهمیتی نداشت و نداره!:D
اینا عوارض پیریه ها :D قبلا تاپیک میزدی ۶۰ متر تو پست اولش مینوشتی:D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین

واقعا ماکان؟ ریلی؟ :| از تو انتظار نداشتم. حال چی رو بگیری؟ خوبی؟ واقعا فکر میکنی حال گرفتی؟ حالت خوبه؟ :D

از این به بعد هم تاپیک نزن لطفا اگه برات اهمیت نداره وبی احترامی کردن به کاربرا و فروم برات راحته و اهمیتی نداره. من شخصا نمیذارم دیگه تاپیک بازی های جدید رو بزنی مگر اینکه طبق قوانین عمل کنی.

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
عالی بود نمایش! عالی! :x
هردفعه که تریلر جدیدی نشون میدن، پر از چیزای خفنه:D ولی فکر کنم موقع بازی دیگه چیز جدیدی نمونه:-"
اما با این حال...عالی بود:D
اصلا انتظار نداشتم Toy Story باشه دنیای جدیری که معرفی میکنند! فکر میکردم از کارهای جدیدترشون باشه! که همون بهتر نیست:D

و.... 2018 !!! امیدوارم تاخیر نخوره و بیاد سال دیگه!:x
عجب سالیه 2018 ! >:)

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
Nomura اشاره کرده که به غیر از Sora قصد دارن یک شخصیت قابل بازی دیگه هم داشته باشه بازی ، ولی هنوز نمیتونن اعلام کنن که چه شخصیتی .

So it would be tough to introduce many, multiple playable characters, but there is an intention of adding a playable character aside from Sora. Unfortunately we’re not able to disclose who it is yet, but there will be [another playable character]​

Tetsuya Nomura hints that another playable character besides Sora will be available in Kingdom Hearts III - Kingdom Hearts News - KH13.com

همچنین در رابطه با انتشار بازی برای Nintendo Switch هم توضیح داده که بعد از انتشار نسخه های PS4 و Xbox One امکانش هست .

Kingdom Hearts 3 director Tetsuya Nomura says a Nintendo Switch version of Kingdom Hearts 3 or Xbox One versions of the Kingdom Hearts HD I.5 and II.5 ReMix or Kingdom Hearts HD II.8 Final Chapter Prologue collections could be possible in the future, but only after existing versions of Kingdom Hearts 3 are complete.

Speaking to IGN at D23 Expo today, Nomura said he isn’t ruling out Kingdom Hearts 3 coming to Nintendo Switch eventually, but wants to fulfill the promise of the PS4 and Xbox One versions before the team focuses on additional platforms.

“The Nintendo Switch is definitely a very interesting piece of hardware, but if we lightly say, ‘Oh yeah, we’ll be on the Nintendo Switch,’ I’m sure people will come back and say, ‘But what about the PS4 and Xbox One? We want them out first. Don’t focus on other platforms,’” Nomura told IGN. “So for now, we want to focus on what platforms we’ve already announced we’re going to be releasing Kingdom Hearts 3 on. And so after, perhaps, maybe we can start thinking about other possibilities.”

Kingdom Hearts 3 Director: Switch Version 'Maybe' Possible After Xbox One, PS4 Versions Are Released - IGN

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
تریلر که عالی بود و چیزی برا گفتن نمیزاره :D

اون تاریخ 2018 هم من باورم نمیشه 3: تاخیر میره اوایل 2019

و اینکه کلا دیگه امیدم رو به طراحی مسخره و داغون سورا تو این شماره از دست دادم که بیان درستش کنن چون اگه میخواستن درستش کنن تا الان درست میکردن

تو گف که ملت زرت و زورت دارن میگن طراحیش خیلیی بده :|

واقعا رو اعصابمه

اون مدل سورا تو 0.2 معرکه بود و دقیقا برا 1 ساعت قبل شروع KH 3ئه از نظر زمانی بعد تو KH 3 همچین گوسفندی شده طراحیش :|

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
پارتی هم گویا تعدادش همینطور بیشتر میشه:-"
توی تریلر قبل از E3 ، دیدیم که 4 نفره شده بود!
توی این تریلر 5ـتایی شده بود(گرچه فکر کنم حداکثرش همین باشه!:-" )
خیلی هم عالی:D انتخاب سخت نمیشه برای اینکه کی رو بزاریم کنار:-" :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
عجب سیستم مبارزات خفنی داره، دمشون گرم :D تنوع تو گیم پلی هم خیلی خوبه، اونجایی که میشد Titanfall (!) عالی بود :D در کل با هر نمایش جدید به نظر میاد کیفیت بازی هی بالاتر میره! امیدوارم با همین فرمول ادامه بدن :D

• Like
Reactions: bezad

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر