Battlefield 1 Multiplayer | PC [پست اول خوانده شود]

بنام خدا

تاپیک بازی بتلفیلد 1 (مولتی پلیر)
در این تاپیک به بحث و تبادل نظر در مورد بخش مولتی پلیر بازی بتلفیلد 1 خواهیم پرداخت

تاپیک به مرور آپدیت خواهد شد
برای یحث راحع به بخش campaign بازی به این تاپیک مراجعه کنید

large.img_copy.jpg

تاریخ عرضه بازی ۲۱ اکتبر ۲۰۱۶ (۳۰ مهر)‌ می باشد

آخرین ویرایش:

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
نه روي كنسول هم مشكلي نداره
تايتان سبكش فرق داره
من به شخصه پيشنهادش نميكنم مولتيش بعد مدت خيلي كوتاهي خسته كننده شد برام و دركل از خريدش اصلا راضي نبودم
بتل خيلي بهتره
البته بهتره با پرميوم پس بگيريد كه به نقشه ها و دي ال سي هايي كه اضافه شده و اضافه ميشه دسترسي داشته باشيد
نه فقط گفتن که قرار هست آخرای ماه june بیاد.

ممنون از همگی:-bd

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
چه dlc خوبیه این they shall not pass مخصوصا مود rush که منو یاد مود domination تو bf 3 انداخت
همه چیزش عالیه گرافیک هم که دیگه از سقف رد شده :o:*
بی صبرانه منتظر مپ Nivelle Night هستم .

spirit palsy

کاربر سایت
Sep 6, 2012
30
با رسم شکل توضیح میدی هر کدوم اینا چین ؟؟

حاجی گرفتی مارو؟ یا اینا واقعن واست سوالن؟؟؟

راست میگه این دوستمون رسم شکل نمی خواد که....همین عبارت ها رو توی گوگل به فارسی سرچ کنی توضیحاتش میاد: warbounds و Scraps

scrap battlefiled 1 - Google Search

• Like
Reactions: BucketHead

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
نفرین آمون بر EA پول پرست ...
اخه چند تا نقشه چیه که این رو هم پولی کرده
چرا کاربرا رو چند دسته میکنه
:|
انگار بقیه شرکتا بازیاشونو رایگان رد میکنن بره خب همه بازیا همینن
کسی که 60$ میده یه بازی به همون ارزش هم دریافت میکنه شما توقع دارید 60$ بدید یه سینگل پلیر و مولتی بدن که خودش به خودی خود کامله بازم بیان رایگان کلی مپ و نقشه بدن؟ اون تعداد از بازیایی مثل اورواچ و رینبو هم که اینکارو میکنن پولشو از خرید های درون برنامه ای درمیارن همین اورواچ سر ایونت آخر صدای همرو درآورده بود
کالاف هم نگاه کنید با سیزن پس هم قیمت بتل درمیاد
فقط فرق بتل اینه که انقدر دی ال سی های زیاد و خوب بهش اضافه میشه که کاربرا بابت هزینه اضافه کاملا راضی باشن

• Like
Reactions: Annunaki ™

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
:|
انگار بقیه شرکتا بازیاشونو رایگان رد میکنن بره خب همه بازیا همینن
کسی که 60$ میده یه بازی به همون ارزش هم دریافت میکنه شما توقع دارید 60$ بدید یه سینگل پلیر و مولتی بدن که خودش به خودی خود کامله بازم بیان رایگان کلی مپ و نقشه بدن؟ اون تعداد از بازیایی مثل اورواچ و رینبو هم که اینکارو میکنن پولشو از خرید های درون برنامه ای درمیارن همین اورواچ سر ایونت آخر صدای همرو درآورده بود
کالاف هم نگاه کنید با سیزن پس هم قیمت بتل درمیاد
فقط فرق بتل اینه که انقدر دی ال سی های زیاد و خوب بهش اضافه میشه که کاربرا بابت هزینه اضافه کاملا راضی باشن

من که ۶ ساعت سینگل گیم پلی رو یه بازی کامل نمیدونم‌ و ۶۰ دلار براش به نظرم کاملا ناعادلانه است.
استدیوهایی که اسم‌ بردید هم دست کمی‌ از دایس ندارن نمونه اظهر من الشمسش اکتیویژن!
یه قسمتی از نارضایتی گیمرای ایرانی هم به خاطر ارزش پایین پول ملیه و باید اندازه یه بازی کامل ۱۵۰ هزار تومنی خرج محتوای اضافه کنی!
وقتی این متنو مینوشتم یاد سی دی پراجکت بودم.
کاش بقیه یخورده از این استدیو یاد بگیرن.

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
من که ۶ ساعت سینگل گیم پلی رو یه بازی کامل نمیدونم‌ و ۶۰ دلار براش به نظرم کاملا ناعادلانه است.
استدیوهایی که اسم‌ بردید هم دست کمی‌ از دایس ندارن نمونه اظهر من الشمسش اکتیویژن!
یه قسمتی از نارضایتی گیمرای ایرانی هم به خاطر ارزش پایین پول ملیه و باید اندازه یه بازی کامل ۱۵۰ هزار تومنی خرج محتوای اضافه کنی!
وقتی این متنو مینوشتم یاد سی دی پراجکت بودم.
کاش بقیه یخورده از این استدیو یاد بگیرن.
6ساعت کمپین ؟ پس مولتی پلیرش چی میشه این وسط, اونم وقتی داری در مورد یه سری مولتی پلیر محور حرف میزنی ! اجباری به خرید پرمیوم پس نیست, پس بایدی هم به پرداخت 150تومن محتوای اضافه نیست.
ea هم که تو این یه سال اخیر , مپای سیزن پس تایتان فال1 و 2 و بتلفیلد4 و هاردلاین و مس افکت اندرومدا رو مجانی کرده, و برای بتل4 و هاردلاین هم مپای مجانی بیرون میومد, از کجا معلوم برای بتل1 هم این اتفاقات نیوفته ...

• Like
Reactions: mgh2225

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
نفرین آمون بر EA پول پرست ...
اخه چند تا نقشه چیه که این رو هم پولی کرده
چرا کاربرا رو چند دسته میکنه

ما داریم راجب منفورترین کمپانی گیم تو امریکا و اروپا صحبت می کنیم هرچند سی یاست های پول پرستانه ای داره اما هیچ وقت کم فروشی نکرده و همیشه غنی ترن محتوا رو در اختیار مشتری ها قرار داده از بازیهایی که شخصا از این کمپانی تجریه کردم مثل bf3 و 4 و bf1 و تایتان فال استاروارز و فیفا و ... اینقدر منو جذب خودش کرد که در نهایت برای هر کدوم سیزن پس بگیرم . همین دو شب گذشته مپ جدید Nivelle Night برای سیزن پس دارها اومد اون هم 2 هفته جلوتر واقعا عالیه این مپ .

از اون گذشته اسلحه های اضافه شده برای هر کلاس که احتیاج به آنلاک شدن داره خیلی خوبه مخصوا کلاس اسنایپ از شلیک هر گلولش لذت میبری . میخوام بگم محتوا اونقدر زیاده که شما در اضای 39.99 دلاری که برای سیزن پس میدی خیلی بیشتر دریافت خواهی کرد . و فقط چندتا نقشه نیست این اولین dlc بازی بود و هنوز 3 تای دیگه تو راهه که هر کدوم 4 تا مپ مجزا همراهش داره که در مجموع 16 مپ و به احتمال زیاد کلی اسلحه و متعلقات دیگه هم همراهش هست .

از طرفی بعد از اینکه فروش خودش رو کامل میکنه یک یا دو سال بعد اون بازی رو به صورت رایگان در اختیارت میزاره .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mgh2225

Internal

کاربر سایت
Feb 6, 2010
274
نام
مهدی
ما داریم راجب منفورترین کمپانی گیم تو امریکا و اروپا صحبت می کنیم هرچند سی یاست های پول پرستانه ای داره اما هیچ وقت کم فروشی نکرده و همیشه غنی ترن محتوا رو در اختیار مشتری ها قرار داده از بازیهایی که شخصا از این کمپانی تجریه کردم مثل bf3 و 4 و bf1 و تایتان فال استاروارز و فیفا و ... اینقدر منو جذب خودش کرد که در نهایت برای هر کدوم سیزن پس بگیرم . همین دو شب گذشته مپ جدید Nivelle Night برای سیزن پس دارها اومد اون هم 2 هفته جلوتر واقعا عالیه این مپ .

از اون گذشته اسلحه های اضافه شده برای هر کلاس که احتیاج به آنلاک شدن داره خیلی خوبه مخصوا کلاس اسنایپ از شلیک هر گلولش لذت میبری . میخوام بگم محتوا اونقدر زیاده که شما در اضای 39.99 دلاری که برای سیزن پس میدی خیلی بیشتر دریافت خواهی کرد . و فقط چندتا نقشه نیست این اولین dlc بازی بود و هنوز 3 تای دیگه تو راهه که هر کدوم 4 تا مپ مجزا همراهش داره که در مجموع 16 مپ و به احتمال زیاد کلی اسلحه و متعلقات دیگه هم همراهش هست .

از طرفی بعد از اینکه فروش خودش رو کامل میکنه یک یا دو سال بعد اون بازی رو به صورت رایگان در اختیارت میزاره .
یه مپ شب دیگه هم ماه بعد میاد یعنی در مجموع DLC اول TSNP دارای 6 مپه.
DLC بعدی ITNOT هم 6 تا مپ خواهد داشت.
4 تا مپ قول بدی بعد بکنیش 6 تا فکر نکنم پول پرستانه باشه.
این بازی واقعاً ارزششو داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر