دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
اگر با کابل وصل کنیم چه سرعتی میده/؟
اگه جقتشونو با كابل به مودم وصل كنيد فكر ميكنم يه مقدار بيشتر ولي نميدونم چقدر
با كابل هم خود كنسولو به سيستم وصل كنيد تا ١٠٠سرعت ميده كه البته به يه سري چيزا هم احتياج داره

negrasombra

کاربر سایت
Sep 1, 2010
424
نام
یوسف
منظورتون اینه که با کابل به پی سی وصل کنیم؟ برای این کار فکر کنم به یه کارت شبکه هم نیاز داشته باشیم چون معمولا رو مادربرد یه پورت شبکه موجود باشه. آموزشی برای این کار هم سراغ دارین؟
و این که کانالی برای اکانت های هکی سراغ دارین؟ قیمت پایین ولی معتبر

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
منظورتون اینه که با کابل به پی سی وصل کنیم؟ برای این کار فکر کنم به یه کارت شبکه هم نیاز داشته باشیم چون معمولا رو مادربرد یه پورت شبکه موجود باشه. آموزشی برای این کار هم سراغ دارین؟
و این که کانالی برای اکانت های هکی سراغ دارین؟ قیمت پایین ولی معتبر
در این مورد اطلاع دقیق ندارم بهتره صبر کنید کس دیگه راهنمایی کنه
فكر كنم به يه كارت ديگه نياز داريد مگر اينكه لپ تاپ باشه و بتونيد به واي فاي متصلش كنيد
اموزشش توی سایتای ایرانی هم هست
اگه فقط برای انتقال بازیای خودتون میخواید همون وای فای کفایت میکنه یکم طول میکشه ولی بازم اهمیت زیادی نداره + خیلی از بازیا بعد از اینکه یه مقداریشون منتقل بشه قابل اجرا هستن
برای کانال توی تاپیک ps4 بگید اونجا موارد بهتری رو بهتون پیشنهاد میکنن

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
ps4 را به لب تاپ از طریق چی وصل کنیم؟ میشه از طریق وایفای به هم اتصال داشته باشند ؟ یا باید کابل لن باشه ؟
از هر روشی میشه ولی سرعتاش فرق میکنه
میتونید هردورو به وای فای وصل کنید که پایینترین سرعت رو بهتون میده و زیاد جالب نیست
میتونید سیستم رو با کابل وصل کنید کنسول رو با وای فای که حدود 10مگ سرعت میده و تقریبا خوبه
میتونید هردورو با کابل به مودم وصل کنید
بالاترین سرعت هم مربوط به وقتی میشه که سیستم به نت وصل باشه بعدم کنسول رو با کابل بهش وصل کنید (یه سری تنظیمات هم داره که باید انجام بدید)

radikal0120

کاربر سایت
Jul 2, 2014
140
نام
یزدان
اقا من جدیدا اومدم دیتا انتقال بدم هرکاری کردم تو قسمت تست کانکشن روی internet connection همش failed میده
قبلا درست بود
جدیدا سونی اپدیت داده باید کاری کنیم این درست شه؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
اقا من جدیدا اومدم دیتا انتقال بدم هرکاری کردم تو قسمت تست کانکشن روی internet connection همش failed میده
قبلا درست بود
جدیدا سونی اپدیت داده باید کاری کنیم این درست شه؟
ای پی برنامه رو چک کنید درست وارد کرده باشید
برنامه هم باید استارت بشه تا موقع تست کانکشن failed نشه
ممکنه موقع باز کردن برنامه فیلترشکنی چیزی باز بوده ای پی اشتباهی بهتون داده باشه تو جایی که ای پی رو میده کنارش یه فلش هست روی اون کلیک کنید اگه ای پی دیگه ای هست اونو تست کنید

• Like
Reactions: aliahmadi2

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
ای پی برنامه رو چک کنید درست وارد کرده باشید
برنامه هم باید استارت بشه تا موقع تست کانکشن failed نشه
ممکنه موقع باز کردن برنامه فیلترشکنی چیزی باز بوده ای پی اشتباهی بهتون داده باشه تو جایی که ای پی رو میده کنارش یه فلش هست روی اون کلیک کنید اگه ای پی دیگه ای هست اونو تست کنید

داداش لطفا به من ناشی مو به مو بگید چه کنم .
حتما باید بین ps4 و لبتاپ ارتباط سیم لن باشه ؟
اگه بدون سیم لن میشه. لطفا مو به مو بگید چطوریه.
من الان یک لبتاپ دارم که وایفای به مودم مبیننت وصله.
اون قسمت کار با برنامه را بلدم.
مشکل من ارتباط بین ps4 ,و پیسی .

راستی کسی میدونه لینک اخرین اپدیت بازی gta از کجا میتونم گیر بیارم؟

Last edited by a moderator:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
داداش لطفا به من ناشی مو به مو بگید چه کنم .
حتما باید بین ps4 و لبتاپ ارتباط سیم لن باشه ؟
اگه بدون سیم لن میشه. لطفا مو به مو بگید چطوریه.
من الان یک لبتاپ دارم که وایفای به مودم مبیننت وصله.
اون قسمت کار با برنامه را بلدم.
مشکل من ارتباط بین ps4 ,و پیسی .
نیازی نیست بینشون با لن ارتباط برقرار بشه اینکار فقط باعث میشه سرعت انتقال بالا بره
اگه لپ تاپ دارید من پیشنهاد میکنم موقع انتقال لپ تاپتون رو با کابل به مودم وصل کنید میتونید هم انجام ندید فقط بخاطر اینکه سرعت انتقال بالاتر میره گفتم تو انجام مراحل پایین هم تفاوتی ایجاد نمیکنه
کنسول رو با وای فای به نت وصل میکنید؟ اگه با وای فای وصل میشید اول برنامرو توی سیستم اجرا کنید بهتون ای پی پورت میده اون رو نگه دارید توی کنسول برید به قسمت set up connection بعد use wifi بزنید و بعد هم custom بعدش یه سری تنظیمات براتون میاره شما همینطور ضربدر بزنید برید جلو تا برسید به proxy اونجا گزینه use رو بزنید بعد ای پی و پورتی که برنامه بهتون داده وارد کنید توی برنامه گزینه استارت رو بزنید (کنار همون ای پی پورت بصورت بزرگ نوشته شده) و توی کنسول تست کانکشن بزنید اگه بدون مشکل کانکت شد وصل شده
gta هم اخرین اپدیتی که براش اومده 1.24 هست از اینجا میتونید بگیرید

• Like
Reactions: aliahmadi2

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
دوستان ببینید این امکانات منه.
من یک مو
نیازی نیست بینشون با لن ارتباط برقرار بشه اینکار فقط باعث میشه سرعت انتقال بالا بره
اگه لپ تاپ دارید من پیشنهاد میکنم موقع انتقال لپ تاپتون رو با کابل به مودم وصل کنید میتونید هم انجام ندید فقط بخاطر اینکه سرعت انتقال بالاتر میره گفتم تو انجام مراحل پایین هم تفاوتی ایجاد نمیکنه
کنسول رو با وای فای به نت وصل میکنید؟ اگه با وای فای وصل میشید اول برنامرو توی سیستم اجرا کنید بهتون ای پی پورت میده اون رو نگه دارید توی کنسول برید به قسمت set up connection بعد use wifi بزنید و بعد هم custom بعدش یه سری تنظیمات براتون میاره شما همینطور ضربدر بزنید برید جلو تا برسید به proxy اونجا گزینه use رو بزنید بعد ای پی و پورتی که برنامه بهتون داده وارد کنید توی برنامه گزینه استارت رو بزنید (کنار همون ای پی پورت بصورت بزرگ نوشته شده) و توی کنسول تست کانکشن بزنید اگه بدون مشکل کانکت شد وصل شده

لينك حذف شده
لينك ديگه نيست؟

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
بازی من رجیون all هست. میتونید بگید کدومشه.
cusa00419
cusa00411
چون الان مثل این لینک
Grand Theft Auto V Release Information for PlayStation 4 - GameFAQs

زده 419 واسه us
زده 411 واسه eu
زده 7010 واسه as
419 واسه ko

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086

negrasombra

کاربر سایت
Sep 1, 2010
424
نام
یوسف
دوستان یک سوال دیگه. آیا برای نصب آپدیت هم بعد از این که فایلهای آپدیت رو ریختیم داخل پوشه ای تو کامپیوتر، به همون روش نصب بازی عمل می کنیم یا روش دیگه ای داره؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
دوستان یک سوال دیگه. آیا برای نصب آپدیت هم بعد از این که فایلهای آپدیت رو ریختیم داخل پوشه ای تو کامپیوتر، به همون روش نصب بازی عمل می کنیم یا روش دیگه ای داره؟
روش یکیه
فقط حتما باید اخرین اپدیت باشه وگرنه منتقل نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر