Call of Duty: WWII

eb0b2b57-508c-4f4e-a483-2b152305102c.jpg

اکتیویژن رسما نسخه بعدی بازی Call of Duty بنام Call of Duty: WWII را معرفی کرد. توسعه دهنده بازی استودیو Sledgehammer هست و بازی به زمان جنگ جهانی دوم برگشته.

Reveal Trailer
Download 1080p | Download 720p | Download 360p

===========================================

E3 2017 Trailer
news_e3_call_of_duty_wwii_reveals_its_multiplayer-19254.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

Call of Duty WWII: Story Trailer

news_call_of_duty_wwii_story_trailer-19524.jpg

Download HD 720p 60fps

تریلر رسمی مود زامبی بازی

catc_83d52509-c49b-4113-90cf-e6fd4effc33a.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

بازی در تاریخ 3 نوامبر (12 آبان) منتشر خواهد شد. همچنین بتای نسخه PS4 بازی در تاریخ 25 آگوست (3 شهریور) شروع میشه.

آخرین ویرایش:

mamad street

کاربر سایت
Mar 28, 2012
362
يه تريلر از مولتيش ديدم درسته كه هيچ رقمه به بتل نميرسه. نه از نظر گرافيك و جزئيات ونه از نظر تخريب پذيري و انفجار هاي بزرگ ولي هم چنان سرگرم كنندس و به نظرم ارزش خريد داره با توجه به اينكه سليقم به بازي هاي دستيني و استاروارز نميخوره و اكثر بازيهاي خوب رفتن برا 2018 از معدود بازيهايي هست كه پاييز امسال منتظرشم

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
يه تريلر از مولتيش ديدم درسته كه هيچ رقمه به بتل نميرسه. نه از نظر گرافيك و جزئيات ونه از نظر تخريب پذيري و انفجار هاي بزرگ ولي هم چنان سرگرم كنندس و به نظرم ارزش خريد داره با توجه به اينكه سليقم به بازي هاي دستيني و استاروارز نميخوره و اكثر بازيهاي خوب رفتن برا 2018 از معدود بازيهايي هست كه پاييز امسال منتظرشم
جالبه من میخوایسم دقیقا عین این کامنت رو الان بنویسم.
عجب تله پاتی ای داریم:D

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
گیم پلی ای که از مولتیش دیدم اصلا شبیه اون چیزی که به صورت تریلر نشون دادن نبود ... فک میکردم بازیه خیلی خوبی میشه ولی دقیقا همون انجین کد های قبلیه فقط چهرشو عوض کردن .حرکات کلا خیلی خشک و مصنوعیه... منو که خیلی جذب نکرد

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
مثل اینکه mw1 ریمستر از ماه بعد میخواد جداگونه فیزیکی منتشر بشه قیمتشم 39.99 دلار هست انتخاب سخت شد که wwll بگیریم یا mw1رو:Dاما دلم خیلی پیش mw1 هست خاطرات خوبی باهاش دارم:x

• Like

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
مثل اینکه mw1 ریمستر از ماه بعد میخواد جداگونه فیزیکی منتشر بشه قیمتشم 39.99 دلار هست انتخاب سخت شد که wwll بگیریم یا mw1رو:Dاما دلم خیلی پیش mw1 هست خاطرات خوبی باهاش دارم:x
من باندال اینفینیت وارفر 80 دلاری که مدرن وارفر بود رو خیلی وقت پیش خریدم.منم مثل خیلی ها اینقدر باهاش خاطره داشتم که حد نداشت مخصوصا اون زمان که توی گیم نت میرفتم.
اما متاسفانه اصلا بهم نچسبید نمیدونم چرا.حتی یه کلی از آیتم های نسخه اصلی رو توی ریمستر حذف کرده بودن.فقط بخش سینگل پلیرش چیز معرکه ای شده

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
جالبه الان چند ساله که هر نسخه میان هایپ شدید راه میندازن اینجوری میکنیم این نسخه بازگشت به ریشه جنگ جهانی تجربه فوق العاده میزاریم اخرشم تریلر که میدن کلا هایپ ملت میخوابه:D نباید به این هایپ هاشون اعتماد کرد کلا منم تریلر دیدم اونجوری که بزرگ میکردن نبود انیمیشن ها که همون دنباله رو قبلی ها و..:|

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
ایول از اول باید اینکارو میکردن :D یه تروفی دیگه تو لیست رفت:D

• Like
Reactions: amir_k2m

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
من باندال اینفینیت وارفر 80 دلاری که مدرن وارفر بود رو خیلی وقت پیش خریدم.منم مثل خیلی ها اینقدر باهاش خاطره داشتم که حد نداشت مخصوصا اون زمان که توی گیم نت میرفتم.
اما متاسفانه اصلا بهم نچسبید نمیدونم چرا.حتی یه کلی از آیتم های نسخه اصلی رو توی ریمستر حذف کرده بودن.فقط بخش سینگل پلیرش چیز معرکه ای شده
واقعا؟مثلا چیا رو حذف کردن تو مولتی؟چون بخاطر مولتیش میخوام بگیرم

• Like

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
واقعا؟مثلا چیا رو حذف کردن تو مولتی؟چون بخاطر مولتیش میخوام بگیرم
یادم نیست چندین سال پیش چی بوده که الان نیست ولی میدونم خیلی چیزها اون موقع برمیداشتم که الان نبودشون :D
بعد الانم که بازیش کنی احساس تاریخ مصرف گذشته بودن بازی بهت دست میده چون این بازی توی زمان خودش که رقیبی نداشت بی همتا بود .
به نظرم قیمتش تخفیف خورد معقول شد بگیریش خیلی بهتره

Spartan AR

کاربر سایت
Jun 10, 2013
401
نام
علی
LOL
LOL
LOL
تنها چيزي كه توي CoD براي من مهم بود
CoD Zombies
بود و داستانش و ايستر اگ هاش
حالا متوجه شدم اين احمق ها برداشتن Richthofen رو گذاشتن تو زامبي بازي و يه داستان و استوري جديد براش در نظر گرفتن و داستان بازي با زامبي هاي تريارك فرق داره
واقعا تف تو اكتيويژن و تك تك استوديو هاش
ديگه اين بازي هيچ ارزشي براي من نداره

Sent from my iPhone using Tapatalk

mohammad ps4

کاربر سایت
Jul 4, 2014
53
نام
محمد
LOL
LOL
LOL
تنها چيزي كه توي CoD براي من مهم بود
CoD Zombies
بود و داستانش و ايستر اگ هاش
حالا متوجه شدم اين احمق ها برداشتن Richthofen رو گذاشتن تو زامبي بازي و يه داستان و استوري جديد براش در نظر گرفتن و داستان بازي با زامبي هاي تريارك فرق داره
واقعا تف تو اكتيويژن و تك تك استوديو هاش
ديگه اين بازي هيچ ارزشي براي من نداره

خدا شفات بده رفیق خیلی بیکاری میای اینجا فکت صادر میکنی؟ خو لامصب تو که بتل بازی به تو چه این بازی داره چی کار میکنه...چند وقت تو تاپیک cod iw حالا هم اینجا اگه بازی برات ارزش نداره چرا میای تو تاپیکش؟
التماس شعور

Spartan AR

کاربر سایت
Jun 10, 2013
401
نام
علی
خدا شفات بده رفیق خیلی بیکاری میای اینجا فکت صادر میکنی؟ خو لامصب تو که بتل بازی به تو چه این بازی داره چی کار میکنه...چند وقت تو تاپیک cod iw حالا هم اینجا اگه بازی برات ارزش نداره چرا میای تو تاپیکش؟
التماس شعور
اولا فكتي صادر نكردم فكر هم نميكنم به شما ربطي داشته باشه من چه نظري در مورد بازي ميدم و فن چه بازي هستم
كه ميگي "به تو چه ربطي داره"
من با اين فرانچايز خاطرات زياد و خوبي دارم و صد ها ساعت وقت براش گذاشتم،همونطور كه گفتم بخش زامبي بازي هم براي من خيلي مهم بود و با اين گندي كه توش زدن نظرمو بيان كردم وقتي پلير هارو احمق فرض ميكنن و كاراكتري رو كه سال ها استوديو ديگه روش كار كرده و داستان خودشو داشته رو وارد يه نسخه ديگه ميكنن و يه داستان كاملا جديد براش ميسازن ( در حالي كه هنوزم ازون كاراكتر تو بخش زامبي CoD بعدي تريارك استفاده ميشه) بايد اينجوري در مورد اكتيويژن و استوديو هاش نظر داد
مردم كلي زمان براي فهميدن داستان و لور زامبي ميكنن اونوقت اينا به راحتي با اوردن كاراكتر محبوب مردم ى شروع داستان جديد سر مردم رو شيره ميمالن ( مردم هم حسابشونو ميرسن البته)
منم
همه بازي هارو هم بازي ميكنم،احمق نيستم سر فن بازي بازي ديگه رو بازي نكنم و ازش لذت نبرم

واقعا هم التماس شعور كه بي دليل وسط تاپيك شروع به توهين كردن ميكني
اگر دليلي داري از اين گندي كه زدن دفاع كني بگو اگر نه نيازي نيست پست بيخود و بي محتوا بدي كه توش چرند چولا و توهين باشه
بدرود!!

mohammad ps4

کاربر سایت
Jul 4, 2014
53
نام
محمد
اولا فكتي صادر نكردم فكر هم نميكنم به شما ربطي داشته باشه من چه نظري در مورد بازي ميدم و فن چه بازي هستم
كه ميگي "به تو چه ربطي داره"
من با اين فرانچايز خاطرات زياد و خوبي دارم و صد ها ساعت وقت براش گذاشتم،همونطور كه گفتم بخش زامبي بازي هم براي من خيلي مهم بود و با اين گندي كه توش زدن نظرمو بيان كردم وقتي پلير هارو احمق فرض ميكنن و كاراكتري رو كه سال ها استوديو ديگه روش كار كرده و داستان خودشو داشته رو وارد يه نسخه ديگه ميكنن و يه داستان كاملا جديد براش ميسازن ( در حالي كه هنوزم ازون كاراكتر تو بخش زامبي CoD بعدي تريارك استفاده ميشه) بايد اينجوري در مورد اكتيويژن و استوديو هاش نظر داد
مردم كلي زمان براي فهميدن داستان و لور زامبي ميكنن اونوقت اينا به راحتي با اوردن كاراكتر محبوب مردم ى شروع داستان جديد سر مردم رو شيره ميمالن ( مردم هم حسابشونو ميرسن البته)
منم
همه بازي هارو هم بازي ميكنم،احمق نيستم سر فن بازي بازي ديگه رو بازي نكنم و ازش لذت نبرم

واقعا هم التماس شعور كه بي دليل وسط تاپيك شروع به توهين كردن ميكني
اگر دليلي داري از اين گندي كه زدن دفاع كني بگو اگر نه نيازي نيست پست بيخود و بي محتوا بدي كه توش چرند چولا و توهين باشه
بدرود!!

والا من دیگه نمیدونم به شما امثال شما چی باید گفت...بازی میره زمان اینده میگید چه بد شده میاد زمان جنگ جهانی و برمیگرده به ریشه هاش باز یه بهونه دیگه میارید و میگید از بتل تقلید کرده...شما بفرمایید چی از کاد انتظار دارید من در اسرع وقت به اکتیویژن بگم...من از بچگی با این بازی خاطرات زیادی دارم و قبول دارم از زمان اوجش(مدرن و بلک اپس یک) یکم دور شده و اینکه از بتل و هم از کاد خوشم میاد و از جفتشون لذت میبرم از این بچه بازی ها هم خوشم نمیاد یه بازی رو بدون دلیل بکوبم
بعد میشه توضیح بدید الان اکتی چه گندی زده؟ جنگ جهانی خواستید خوب اینم از خواستتون

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
والا من دیگه نمیدونم به شما امثال شما چی باید گفت...بازی میره زمان اینده میگید چه بد شده میاد زمان جنگ جهانی و برمیگرده به ریشه هاش باز یه بهونه دیگه میارید و میگید از بتل تقلید کرده...شما بفرمایید چی از کاد انتظار دارید من در اسرع وقت به اکتیویژن بگم...من از بچگی با این بازی خاطرات زیادی دارم و قبول دارم از زمان اوجش(مدرن و بلک اپس یک) یکم دور شده و اینکه از بتل و هم از کاد خوشم میاد و از جفتشون لذت میبرم از این بچه بازی ها هم خوشم نمیاد یه بازی رو بدون دلیل بکوبم
بعد میشه توضیح بدید الان اکتی چه گندی زده؟ جنگ جهانی خواستید خوب اینم از خواستتون
از اینکه برگشته به گذشته عالیه اما کاش به زمان bo1 برمیگشت فکر کنم از جنگ جهانی 2 کمی هم عقبتره بخاطر اسلحه هایی که توی مولتی دیدم میگم یه ایراد دیگه که بهش وارده انیمیشنهای راه رفتن واقعا خجالت آوره بازیکنهاست واقعا نمیدونم چی بگم این کم کاری سازنده رو نشون میده و گرافیک افتضاح بازی که اصلا در حد نسل 8 نیست بنظرم sledgehammergame نمیتونه cod در زمان گذشته بسازه باید میدادنش دست treyarch

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر