دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

aaraa

کاربر سایت
Aug 29, 2006
41
مطمئنا سوالم تکراری هست صفحات قبل رو نگاه کردم جوابم رو پیدا نکردم ببخشید بابت تکراری بودی بطور مثال اپ 1.24 برا جی تی امده با psx لینک رو ک میگیرم میزارم برا اپ کلا همه فایلا رو میخاد دان کنه ولی در صورتی ک اپ خود کنسول 2 گیگ هست راهی داره ک فقط ی لینک دو گیگ دان کنیم ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
مطمئنا سوالم تکراری هست صفحات قبل رو نگاه کردم جوابم رو پیدا نکردم ببخشید بابت تکراری بودی بطور مثال اپ 1.24 برا جی تی امده با psx لینک رو ک میگیرم میزارم برا اپ کلا همه فایلا رو میخاد دان کنه ولی در صورتی ک اپ خود کنسول 2 گیگ هست راهی داره ک فقط ی لینک دو گیگ دان کنیم ؟
خير راهي نداره
اپديتاي كم حجم رو با خود كنسول دانلود كنيد راحتتريد

• Like
Reactions: Shazem and aaraa

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
فیفا17 رو تا 9گیگ دانلود کردم و بازی اجرا میشه. خواستم بدونم این حجم زیاد آپدیت هاش به چز داستان آنلاین چه تفاوتی توی کل بازی داره؟
پی نوشت:(
تست کردم تیمهاش محدوده!

Ali_Mutant

کاربر سایت
Jun 19, 2017
4
سلام وقت دوستان بخیر.
من آموزش رو خط به خط انجام دادم. موقع دانلود بازی به جای 1 لینک 6 تا لینک میبینم. همه لینکها هم 4 گیگی هستن.
اولین لینکی که برنامه بهم داد رو شماره گذاری کردم. فایل دانلودش مجموعا" شد 8.583 گیگ. در حالی که دیتای اولیه بازی که کنسول نمایش میده 10.450 گیگ هست و قسمت دوم بازی توی کنسول 9 گیگ هست (مجموعا 19.450 گیگ).
دوستان امکانش هست راهنمایی بفرمایید باید چجوری کل فایل های بازی رو دانلود کنم چون کاملا گیج شدم؟

psx jadid.jpg

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام وقت دوستان بخیر.
من آموزش رو خط به خط انجام دادم. موقع دانلود بازی به جای 1 لینک 6 تا لینک میبینم. همه لینکها هم 4 گیگی هستن.
اولین لینکی که برنامه بهم داد رو شماره گذاری کردم. فایل دانلودش مجموعا" شد 8.583 گیگ. در حالی که دیتای اولیه بازی که کنسول نمایش میده 10.450 گیگ هست و قسمت دوم بازی توی کنسول 9 گیگ هست (مجموعا 19.450 گیگ).
دوستان امکانش هست راهنمایی بفرمایید باید چجوری کل فایل های بازی رو دانلود کنم چون کاملا گیج شدم؟

View attachment 76570

سلام

ببین دوست عزیز اول مسئله حجم بازی با این صورته که حجم کلی بازی داخل PS4 میشه حجم دیتا بازی + حجم آپدیت بازی

توی برنامه PSX لینک دیتا بازی و لینک آپدیت بازی به صورت جداگانه داده میشه

اگه لینکهارو توی IDM بزاری یا توی فایل Text متوجه فرقشون میشی، فایل های آپدیت آخرش به این صورته A0XXX-V0100
که به جای X عدد هست

ولی فایل دیتا اینطوری نیست و آخرش این A0xxx وجود نداره

بعضی مواقع برنانه همون اول فایل آپدیت رو میده بعضی موقع ها هم اینطوری نیست، اول باید همه فایل دیتا رو دانلود کنی بعد که بخای انتقال بدی بعد از 4 5 گیگ که منتقل شه برنامه فایل آپدیت رو هم میده

• Like
Reactions: Ali_Mutant

Ali_Mutant

کاربر سایت
Jun 19, 2017
4
سلام

ببین دوست عزیز اول مسئله حجم بازی با این صورته که حجم کلی بازی داخل PS4 میشه حجم دیتا بازی + حجم آپدیت بازی

توی برنامه PSX لینک دیتا بازی و لینک آپدیت بازی به صورت جداگانه داده میشه

اگه لینکهارو توی IDM بزاری یا توی فایل Text متوجه فرقشون میشی، فایل های آپدیت آخرش به این صورته A0XXX-V0100
که به جای X عدد هست

ولی فایل دیتا اینطوری نیست و آخرش این A0xxx وجود نداره

بعضی مواقع برنانه همون اول فایل آپدیت رو میده بعضی موقع ها هم اینطوری نیست، اول باید همه فایل دیتا رو دانلود کنی بعد که بخای انتقال بدی بعد از 4 5 گیگ که منتقل شه برنامه فایل آپدیت رو هم میده

خوب اگه اینطور باشه باید 2 تا لینک بده. چرا الان 6 تا یا برای بازی های دیگه 7-8 تا میده؟
توی این موردی که براتون مثال زدم 3تا از لینک ها با توجه به گفته شما فایل آپدیت هستن و 3تای دیگه لینک های دیتای بازی.
سوال دیگه اینکه باید تمامی این تعداد لینکی رو که میده دانلود کنم؟
لینک های آپدیت هم باید مثل لینک های دیتا شماره گذاری شن یا خود برنامه براشون لینک جداگونه میده؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
خوب اگه اینطور باشه باید 2 تا لینک بده. چرا الان 6 تا یا برای بازی های دیگه 7-8 تا میده؟
توی این موردی که براتون مثال زدم 3تا از لینک ها با توجه به گفته شما فایل آپدیت هستن و 3تای دیگه لینک های دیتای بازی.
سوال دیگه اینکه باید تمامی این تعداد لینکی رو که میده دانلود کنم؟
لینک های آپدیت هم باید مثل لینک های دیتا شماره گذاری شن یا خود برنامه براشون لینک جداگونه میده؟
به تعداد لینکایی که میده نگاه نکنید وقتی دیتارو داشته باشید بخواید منتقل کنید صد بار لینک میده و خودش اتوماتیک فایل رو اون لینکو تشخیص میده
شما اصلا به اینکه چندتا لینک میده و اینا توجه نکنید
یه لینک مربوط به دیتا هست یکی هم اپدیت که دوستمون توضیح دادن چطوری میشه تشخیصشون داد
برنامه پارت اول (0) رو بهتون میده اونو بردارید بعدم با تغییر عدد بقیه پارتاشو دربیارید
لینک دانلود اپدیت جداس که برنامه به همین صورت بهتون میده باز شما با تغییر عدد بقیه پارتاشو درمیارید

Ali_Mutant

کاربر سایت
Jun 19, 2017
4
به تعداد لینکایی که میده نگاه نکنید وقتی دیتارو داشته باشید بخواید منتقل کنید صد بار لینک میده و خودش اتوماتیک فایل رو اون لینکو تشخیص میده
شما اصلا به اینکه چندتا لینک میده و اینا توجه نکنید
یه لینک مربوط به دیتا هست یکی هم اپدیت که دوستمون توضیح دادن چطوری میشه تشخیصشون داد
برنامه پارت اول (0) رو بهتون میده اونو بردارید بعدم با تغییر عدد بقیه پارتاشو دربیارید
لینک دانلود اپدیت جداس که برنامه به همین صورت بهتون میده باز شما با تغییر عدد بقیه پارتاشو درمیارید

واقعا سپاس از پاسخ هاي كامل و شفافتون.
يه سوال ديگه دارم كه اميدوارم آخرين سوال باشه.
من الان ميخوام بازي Rainbow Six Siege رو آپديت كنم. خود كنسول حجم فايل آپديتي رو ميزنه حدودا ٩٠٠ مگابايت اما با PSX كه ميخوام دانلود كنم چندين گيگ دانلود برام مياره. دليلش چيه؟
به اين معني هست كه بايد فايل هاي آپديت رو از ووز اولي كه اومدم دانلود كنم؟ يا دليل ديگه اي وجود داره؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
واقعا سپاس از پاسخ هاي كامل و شفافتون.
يه سوال ديگه دارم كه اميدوارم آخرين سوال باشه.
من الان ميخوام بازي Rainbow Six Siege رو آپديت كنم. خود كنسول حجم فايل آپديتي رو ميزنه حدودا ٩٠٠ مگابايت اما با PSX كه ميخوام دانلود كنم چندين گيگ دانلود برام مياره. دليلش چيه؟
به اين معني هست كه بايد فايل هاي آپديت رو از ووز اولي كه اومدم دانلود كنم؟ يا دليل ديگه اي وجود داره؟
psx به کل اپدیتا نیاز داره برای انتقال راه حلی هم نداره
اپدیتای کم حجمو با خود کنسول دانلود کنید

• Like
Reactions: Ali_Mutant

Ali_Mutant

کاربر سایت
Jun 19, 2017
4
psx به کل اپدیتا نیاز داره برای انتقال راه حلی هم نداره
اپدیتای کم حجمو با خود کنسول دانلود کنید
اگه من الان يكبار كل آپديتهارو دانلود كنم سري بعد كه آپديت مياد باز بايد كلشون رو از اول دانلود كنم يا اينكه ميشه فقط باقيمانده مورد نياز رو دانلود كنم؟

واقعا شرمنده از اين همه سوال

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
اگه من الان يكبار كل آپديتهارو دانلود كنم سري بعد كه آپديت مياد باز بايد كلشون رو از اول دانلود كنم يا اينكه ميشه فقط باقيمانده مورد نياز رو دانلود كنم؟

واقعا شرمنده از اين همه سوال
دفعه بعد باز باید همشو دانلود کنید

negrasombra

کاربر سایت
Sep 1, 2010
424
نام
یوسف
دوست عزیز من هم یه سوالی دارم احتمالا قبلا دوستان پرسیدن اما نتونستم همه ۱۶۷ صفحه رو مطالعه کنم. من یه پی سی دارم، یه مودم چهار پورته وای فای دار، یه پی اس ۴. میتونم با استفاده از کابل، پی سی رو به مودم و در نتیجه به اینترنت وصل کنم. سوال اینه که میتونم با استفاده از وای فای پی اس ۴ رو به مودم وصل کنم و در این صورت آیا اون تنظیمات اعداد و ارقام لازمه؟ اگر ممکنه برای یه یوزر مبتدی توضیح بدین.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دوست عزیز من هم یه سوالی دارم احتمالا قبلا دوستان پرسیدن اما نتونستم همه ۱۶۷ صفحه رو مطالعه کنم. من یه پی سی دارم، یه مودم چهار پورته وای فای دار، یه پی اس ۴. میتونم با استفاده از کابل، پی سی رو به مودم و در نتیجه به اینترنت وصل کنم. سوال اینه که میتونم با استفاده از وای فای پی اس ۴ رو به مودم وصل کنم و در این صورت آیا اون تنظیمات اعداد و ارقام لازمه؟ اگر ممکنه برای یه یوزر مبتدی توضیح بدین.
بله ميتونيد
سرعت انتقالش هم حدود ١٠مگ ميشه (با كنسول بازي كنيد باز مياد پايينتر)
وقتي نرم افزار رو باز ميكنيد بهتون يه اي پي پورت ميده اونو نگه داريد
بريد داخل كنسول قسمت كانكشن موقعي كه ميخوايد كنسولو به واي فاي وصل كنيد ازتون ميپرسه به چه روشي ميخوايد اين كار رو بكنيد شما گزينه custom رو بزنيد تنظيمات رو دست نزنيد (رو هموني كه هست ضربدر بزنيد بره جلو خودش حالت اتوماتيك ميذاره) تا برسيد به تنظيمات پروكسي
اونجا گزينه use بزنيد و بعد اي پي پورت برنامرو وارد كنيد و بعدم نرم افزار رو باز كنيد
برنامه متصل ميشه
بعد از اينكه كارتون تموم شد براي وصل كردن كنسول به نت دوباره بايد بريد توي تنظبمات و بصورت easy به واي فاي وصلش كنيد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر