Dead Rising 4 |PC

dead-rising-4-dlc.jpg

بازی DEAD RISING 4 که ماه ها پیش همزمان با نسخه ی XBOX ONE روی استور ویندوز 10 نیز منتشر شده بود بالاخره برای استیم نیز عرضه شد تا کسانی که علاقه ای به خرید بازی در استور ماکروسافت ندارند فرصت خوبی برای خرید بازی پیدا نمایند.

بازی همچون نسخه های گذشته شما را در انبوهی از زامبی ها رها کرده تا با انواع و اقسام وسایل مختلف به تکه پاره کردن ان ها بپیردازید. داستان بازی به همراه تم طنز و شوخی که از فاکتورهای اصلی این سری بازی به شمار می رود در کنار داستانی جدی همچون گذشته روایت می شود. از تغیبرات این نسخه می توان به بهبود گرافیکی بازی بهبود صدا گذاری افزایش سرعت بازی و در نهایت افزایش محسوس سلاح های بازی مخصوصا سلاح های گرم نام برد.

لازم به ذکر است بازی از نسخه ی جدید قفل DENUVO استفاده می کند.

سیستم مورد نیاز بازی:

• CPU: Intel i5-2400 / AMD FX 6300
  • RAM: 6GB
  • GPU: GTX 760 (2 GB) / HD 7850 (2 GB)
  • DX: DirectX 11
  • Store: 50GB
  • CPU: Intel i7-3770 / AMD FX 8350
  • RAM: 8GB
  • GPU: GTX 970 (4 GB) / R9 290 (4 GB)
  • DX: DirectX 11
  • Store: 50GB

آخرین ویرایش:

Vahid Khazayi

کاربر سایت
Feb 20, 2017
17
نام
وحید خزایی
بازی بدی نیست ولی اصلا ارزش 60 دلار رو نداره ! این بازی خوراکش پایرت کردنه . من که به وقتش با جون و دل پایرتش میکنم B-)
بعضی از کاربران مثل s.1 که بازیهارو در همون روز اول بازی میکنن و بابت هر بازی 60 دلار پیاده میشن فکر میکنن خیلی زرنگن :smirk: درصورتیکه اینطور نیس :smirk: داداچ داری اشتباه میزنی :-j زرنگ ما هستیم که با اندکی تاخیر و بدون پرداخت حتی 1 قرون بازی هارو میزنیم به وجودمون :laughing:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
بازی بدی نیست ولی اصلا ارزش 60 دلار رو نداره ! این بازی خوراکش پایرت کردنه . من که به وقتش با جون و دل پایرتش میکنم B-)
بعضی از کاربران مثل s.1 که بازیهارو در همون روز اول بازی میکنن و بابت هر بازی 60 دلار پیاده میشن فکر میکنن خیلی زرنگن :smirk: درصورتیکه اینطور نیس :smirk: داداچ داری اشتباه میزنی :-j زرنگ ما هستیم که با اندکی تاخیر و بدون پرداخت حتی 1 قرون بازی هارو میزنیم به وجودمون :laughing: /
دوست عزیز پایرت می کنی نوش جونت، به خودت می خوای افتخار هم کنی بفرما، اما این حرف ها برای این تاپیک ها نیست. هرکاری دوست داری برای خودت با افتخار انجام بده!

مورد دوم اینکه این اولین و آخرین تذکری که به شما و یا هرکس دیگه که حداقل توی انجمن PC پست می ده هست، بحث و گفت و گو آزاد، کل کل هم توی چهار چوب ادب و شخصیت آزاد، اما تیکه پرونی و توهین و مخاطب قرار دادن شخص یا اشخاص به شدت ممنوع هست و قطعا در پی اون دسترسیتون رو از دست می دید! مثال بارز همون اسپویلر شماست! پاک نکردم که هم خود شما و هم افراد مثل شما ببینن.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اینکه 1 شخصی بخواد 1 بازی رو بخره یا نخره به خودش مربوطه هیچ ربطی هم به زرنگی نداره من خیلیم خوشحال می شم بازی کرک بشه همه بازی کنن اما الانم برای کسانی که نمی خوان بخرن راه هست می تونن اشتراکی بخرن.

بازی هم ممکنه فردا کرک بشه ممکنم هست 6 ماه تا 1 سال دیگه به خاطر اپدیت شدن قفل طول بکشه.

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
شروع بازی بدک نبود . به نظر داستان جالبی میتونه داشته باشه . اما انیمیشن ها و گرافیک تاریخ گذشتش بد رو مُخه.

• Like
Reactions: s.1

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
سلام دوستان
بازی من از چند دقیقه یبار فریز میشه البته فقط تصویر بعدش حل میشه روونه روون هی اینجوری میشه از چند دقیقه یبار
چه میشه کرد؟

Sent from my SAMSUNG using Tapatalk

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
سلام دوستان
بازی من از چند دقیقه یبار فریز میشه البته فقط تصویر بعدش حل میشه روونه روون هی اینجوری میشه از چند دقیقه یبار
چه میشه کرد؟

Solved

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
کسی نمی دونه چجوری میشه تو نسخه کرکی لباس dlc زامبی ها رو غیر فعال کرد آخه همه لباس کاج کریسمس سبز و کلاه بوقی دارند.....
بعد 25 ساعت بازی دیگه نمی شه تحمل کرد با اسلحه های بازی حس خورد کردن سالاد به آدم دست میده....
چند روز پیش یکی از فامیلامون اومد خونمون با لباس سبز و خالهای سفید و قرمز.....:o......دلم میخواست برم آشپزخونه دو چاقو با یک کفگیر و بزنم تنگ قهوه ساز بیام طرف رو به قطعات مساوی تقسیم کنم....=))

Pieliedie

کاربر سایت
Mar 25, 2016
84
کسی نمی دونه چجوری میشه تو نسخه کرکی لباس dlc زامبی ها رو غیر فعال کرد آخه همه لباس کاج کریسمس سبز و کلاه بوقی دارند.....
بعد 25 ساعت بازی دیگه نمی شه تحمل کرد با اسلحه های بازی حس خورد کردن سالاد به آدم دست میده....
چند روز پیش یکی از فامیلامون اومد خونمون با لباس سبز و خالهای سفید و قرمز.....:o......دلم میخواست برم آشپزخونه دو چاقو با یک کفگیر و بزنم تنگ قهوه ساز بیام طرف رو به قطعات مساوی تقسیم کنم....=))
همون اول تو منو میتونی غیر فعالش کنی من با دسته بازی میکنم کلیدش رو نمیدونم چیه رو کیبرد ولی تو منو اصلی میشه غیر فعالش کرد ۳ تا گزینه داره

• Like
Reactions: New Shredder

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
همون اول تو منو میتونی غیر فعالش کنی من با دسته بازی میکنم کلیدش رو نمیدونم چیه رو کیبرد ولی تو منو اصلی میشه غیر فعالش کرد ۳ تا گزینه داره

خیلی ممنون پیدا کردم کلید space بود جلو چشم بود همیشه من نمی دیدم و همش تو منو ها دنبالش می گشتم....حالا می تونم 30 ساعت دیگه تو بازی ول بچرخم ...باز هم تشکر.....:x

• Like
Reactions: Pieliedie

saeedx

کاربر سایت
Dec 29, 2007
205
نام
سعید
سلام
بعد از حدود 20 ساعت بازی کردن این عنوان ، خواستم نظرم را در مورد این بازی بگم:
به همه کسانی که علاقه به کشتن و قلع و قمع کردن زامبی ها دارند به شدت پیشنهاد میکنم که این عنوان رو تجربه کنند
من دو شماره قبل این سری رو هم بازی کرده بودم ولی بنظرم این شماره بازی به شدت سرگرم کننده تر و جذاب تر هست
بازی مثل شماره های قبل دارای تایم محدود نیست و هیچ محدودیتی در کشتن زامبی ها ندارید ... با انواع و اقسام سلاح ها چه سلاح سرد و چه سلاح گرم میتوانید ساعتها به درو کردن زامبی ها بپردازید
از نظر ساخت سلاحهای ترکیبی ( combo ) هم بسیار ساده تر و روانتر کار شده .. بعنوان مثال خود بازی بطور اتوماتیک ساخت یه سلاح combo رو که لوازم اون رو دارید به شما پیشنهاد میکنه و لازم نیست بخواهید دقت کنید که اجزا یه سلاح ترکیبی رو جمع آوری کنید
جزئیات محیط هم بسیار عالی کار شده .. داخل یه فروشگاه که میشید میتونید تک تک قفسه ها و کمدها رو بگردید و انواع و اقسام وسایل رو بردارید و تو سر زامبی ها بکوبید
انتظار یه بازی جدی رو نداشته باشید .. انتظار یه داستان قوی رو هم نداشته باشید ..... فقط و فقط برید جلو و زامبی ها رو قلع و قمع کنید و لذت ببرید

بطور خلاصه بگم فقط برای سرگرم شدن خوبه و در یک کلام : بازی فوق العاده fun هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر