دعوت به همکاری برای ساخت بازی .

Takavach

کاربر سایت
May 6, 2008
318
نام
تکاوچ
سلام به همه
از کسانی که تخصص لازم در ساخت بازی را دارن دعوت می کنم تا در صورت تمایل با اینجانب تماس بگیرن .
نیاز های حال حاضر شامل افراد زیر می باشد :
1- تخصص برنامه نویسی و ترجیحا آشنا به زبان اسکریپت نویسی موتور آنریل انجین .
2- طراح صحنه آشنا به محیط آنریل انجین و درست کردن صحنه و مپ بازی در آنریل انجین .
3-مذل ساز در زمینه Hard Surface و organic و آشنا به سیستم مدل سازی بازی و ساحت Displacement Map و عیره .

از دوستانی که تمایل به کار در این زمینه دارن و یکی یا چندتا از تحصص های گفته شده را دارن و مهمتر از همه توانایی کار گروهی را دارن درخواست می شود جهت همکاری همینجا به من اطلاع بدن .
توضیح :
این بازی به طور کاملاَ قانوی در راستای اجرای قانون کپی رایت جهانی در حال ساخت است و به همین صورت هم عرضه حواهذ شد و به همین دلیل از طریق هیچکدام از شرکت های داحل ایران پحش نخواهد شد و یک رزومه کاملاَ حوب و درست برای کسانی خواهد بود که در این پروژه همکاری کنن یا حواهند کرد و صد البته از نظر مالی هم کاملاَ با آنچه در داحل شاهدش هستید تفاوت حواهد داشت ضمن اینکه بر روی 3 پلتفرم اصلی یعنی pc و ps4 و xbox one عرضه حواهد شد .
در زیر تصاویری برای فهم گرافیکی و تصور گرافیک نهایی بازی براتون ارسال می کنم و برای اطلاعات بیشتر تماس با اینجانب الزامی می باشد .
eohl_1.jpg

hfcr_2.jpg

1xj6_5.jpg

7rum_9.jpg

آپدیت : کار به کندی در حال جلو رفتن است فقط حواستم اطلاع بدم هنوز داوطلب می گیریم ضمن اینکه این تصاویری که الان گذاشتم مربوط به سر یکی از کاراکترهای بازی هست که توسط خودم درست شده .
dczh_photo_2017-06-15_18-58-49.jpg

rnf_photo_2017-06-15_18-58-50.jpg
wztv_photo_2017-06-15_18-58-51.jpg
y9vw_1.jpg

آخرین ویرایش:

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
دوست گرام امیدوارم توی اینکار موفق باشید
دوستان بازی ساز خواهشا بخش داستان رو جدی بگیرند متاسفانه شاید 20درصد کاری که انجام میدن مربوط به داستان باشه که خیلی بده..............

Takavach

کاربر سایت
May 6, 2008
318
نام
تکاوچ
دوست گرام امیدوارم توی اینکار موفق باشید
دوستان بازی ساز خواهشا بخش داستان رو جدی بگیرند متاسفانه شاید 20درصد کاری که انجام میدن مربوط به داستان باشه که خیلی بده..............
ممنونم دوست عزیز داستان از قبل نوشته شده و همه چیز آمادست برای کار ضمن تایید حرف شما باید عرض کنم بهترین و با گرافیک ترین بازی های بدون داستان حوب و قوی و کارگردانی درست به هیچ دردی نمی خورن این حرف تمام بزرگان این رشته است .

Takavach

کاربر سایت
May 6, 2008
318
نام
تکاوچ
جدا برام سوال پیش اومده توی 3 تا سایت معتبر من این آگهی را زدم ولی دریغ از یکنفر داوطلب ، واقعاَ کسی هیچکدام از تخصص های بالا را در جد نرمال هم بلد نیست ؟ :o

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
جدا برام سوال پیش اومده توی 3 تا سایت معتبر من این آگهی را زدم ولی دریغ از یکنفر داوطلب ، واقعاَ کسی هیچکدام از تخصص های بالا را در جد نرمال هم بلد نیست ؟ :o
من بلد بودم میومدم :D
خیلی گرافیک بازی بالاست بنظر خوب میاد :D

• Like
Reactions: Takavach

helgast

کاربر سایت
Nov 30, 2014
230
نام
امرحسین
من خوپم دارم روی ظراحی سه بعدی ام کار میکنم الان من نمونه کار بفرستم فقط برا اینکه مثلا میخوای استخدامم کنی ببن چون هنوز به سطح استادی نرسیدم

باید توو سایت گیم جابز اگهی بفرستی

یکی دلیلیش اینکه تعداد قابل توجهی هستن کی میخوان بازیسازی یاد بگیرن وای بسترش کافی نیست مثلا فقط تو تهران هست

البته تا الان فک کنم مشکلت حل شده

• Like

Takavach

کاربر سایت
May 6, 2008
318
نام
تکاوچ
من خوپم دارم روی ظراحی سه بعدی ام کار میکنم الان من نمونه کار بفرستم فقط برا اینکه مثلا میخوای استخدامم کنی ببن چون هنوز به سطح استادی نرسیدم

باید توو سایت گیم جابز اگهی بفرستی

یکی دلیلیش اینکه تعداد قابل توجهی هستن کی میخوان بازیسازی یاد بگیرن وای بسترش کافی نیست مثلا فقط تو تهران هست

البته تا الان فک کنم مشکلت حل شده
ممنونم فعلاَ سه نفر هستیم داوطلب زیاد داشتیم ولی متاسفانه بچه ها اکثرا مشکل لایسنس دارن و بخاطر همین کشیدن کنار .

helgast

کاربر سایت
Nov 30, 2014
230
نام
امرحسین
ممنونم فعلاَ سه نفر هستیم داوطلب زیاد داشتیم ولی متاسفانه بچه ها اکثرا مشکل لایسنس دارن و بخاطر همین کشیدن کنار .
منظور قانونی کار کردن با نرم افزار های سبعدی ایناست ؟؟ اکثر بازیساز های مستقل از نسخه های معتبر مجانی استفاده میکنن مثل blander که یه نرم افزار سه بعدی رایگان معروفه

چون توو ایران قان.ن کپی رایت نیست همه چیمون کپیه

• Like

Takavach

کاربر سایت
May 6, 2008
318
نام
تکاوچ
منظور قانونی کار کردن با نرم افزار های سبعدی ایناست ؟؟ اکثر بازیساز های مستقل از نسخه های معتبر مجانی استفاده میکنن مثل blander که یه نرم افزار سه بعدی رایگان معروفه

چون توو ایران قان.ن کپی رایت نیست همه چیمون کپیه
بله منظورم همينه كه گفتيد . متاسفانه داوطلبان اكثر با نرم افزارهاي گران قيمت و كپي كار مي كردن و پيشنهاد خود من همين بود بهشون كه برن سراغ نرم افزارهاي رايگان يا ارزانتر ولي مورد توجهشون نبود .

mateo_1998

کاربر سایت
Jul 31, 2017
22
نام
؟؟؟؟؟؟؟؟
بله منظورم همينه كه گفتيد . متاسفانه داوطلبان اكثر با نرم افزارهاي گران قيمت و كپي كار مي كردن و پيشنهاد خود من همين بود بهشون كه برن سراغ نرم افزارهاي رايگان يا ارزانتر ولي مورد توجهشون نبود .
من توان کمک به شما را دارم
(گرافیستم ) علاقه شدیدی به بازی سازی دارم
قبلا با یونیتی کارکردم خوشم نیومد
الان هم میخوام با آنریل انجین کار کنم متاسفانه موفق به نصب نسخه 5.3 این نرم افزار نشدم یعنی نصب شد ولی وارد نمیشه
میتونم تو زمان کوتاهی دستم راه بیوفته و کمکتون کنم.
درضمن بخش ویدیو های بازی رو هم میتونم تدوین کنم یا صدا گذاری کنم
یا صدا های کارکتر ها را ظبت کنم بفرستم
نرم افزار هایی که با انها کار میکنم (افتر افکت-ادیوس و فتوشاپ) حرفه اصلیم جلوه های بصری هست و در سینما فعالیت میکنم.
خلاصه کمکی بود در خدمتم

• Like
Reactions: mohsen2012

hry

کاربر سایت
Feb 16, 2006
256
دوست عزیز فرق نداره با کدوم نرم افزار کار کنی چون طبیعتا خروجی همه این نرم افزارها برای استفاده داخل انجین obj و fbx هست و مشکل لایسنس پیدا نمیکنید.

naser196

کاربر سایت
Aug 8, 2017
7
دوست عزیز. گرافیکی که من می بینم نیاز به نیروی انسانی زیاد و کارده ای داره.
دوست ندارم ناامید کنم ولی چنین گرافیکی با این تعداد نیروی کار ،انجامش خیلی سخته و هر چی میره جلو تر به جای اینکه از کار بیشتر لذت ببرید،کار فرسایشی میشه و کندتر.
به نظرم اگر افراد کمی در اختیار داری روی بازی هایی تمرکز کنید که خلاقیت خاصی توش باشه تا بتونید کمبود نیرو رو با این عنصر جبران کنید.
نرم افزارهای رایگان اگر استفاده بشه عالی میشه ولی دوتا نکته:
مهم انجینه بازیه که رایگانه و نرم افزار سه بعدی می تونه رایگان نباشه. و اگر هم بتونید با بلندر کار کنید بازم به نرم افزارهای پولی برای تکسچر و ادیت نیاز دارید.
ببخشید صحبت هام ربطی به موضوع پست نداشت ولی حس کردم می تونه مفید باشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر