PlayStation Yakuza 0 | PS4

خب ساعتی قبل سونی توی مراسم PSX در کنار تایید تاریخ عرضه Y5 از انتشار آخرین عنوان در سری یاکوزا برای غرب هم پرده برداری کرد! یاکوزا 0 که پیش در آمدی برای تمامی نسخه های قبلی سری به حساب میاد قراره سال آینده به صورت دیجیتالی و فیزیکی توی آمریکای شمالی بر روی PS4 عرضه بشه. از جمله مشخصه های تکنیکی نسخه PS4 این عنوان داشتن رزولوشن 1080p و همینطور فریم ثابت 60 ـه.

با اومدن اطلاعات جدید پست اول بروز خواهد شد.

تریلر معرفی: (1080P):
Yakuza 0 Announcement Trailer

تصاویر با تشکر از احسان عزیز:

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
خب منم بعد از یک مدت که از عرضه گذشت و نتونسته بودم بازی را تهیه کنم شروع کردم به بازی کردن.فعلا فکر کنم یک 7-8 ساعتی بازی کردم و فقط یک چپتر رفتم.بازی از بس چیزای جانبی برای انجام دادن داره ماشالا که اصلا وقت نمیشه مراحل اصلی را رفت.کیرو هم که گفتن نداره. مگه داریم ازش خفن تر؟

من بررسی نکردم ببینم توی 6 آیا این دیالوگ های بدون صدا را حذف کردن یا نه؟تو ذوق زن ترین چیز توی سری یاکوزا همینه.

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
سلام دوستان من فقط قسمت اول بازی کردم میگم این جدیداش که نیم ساعت کات سین نداره دو دقیقه فایت دارخ؟؟؟؟؟ :D

Soheil

کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
سلام دوستان من فقط قسمت اول بازی کردم میگم این جدیداش که نیم ساعت کات سین نداره دو دقیقه فایت دارخ؟؟؟؟؟ :D

نیم ساعت نه ولی خب کات سین های بلند داره.من خودم دقت نکردم ولی فکر کنم در حد 10-20 دقیقه هم داره.منتهی اگه داستان را کسی دنبال کنه لحظه شماری میکنه برای این کات سین ها.بعلاوه بازی دست گیمر را باز گذاشته.کات سین ها توی بخش داستانی بازی هست.شما میتونی 5 ساعت چیزهای جانبی بازی کنی که کات سینی نداره.

• Like
Reactions: jhoobin

saeed hs

کاربر سایت
May 21, 2015
539
نام
سید سعید
اقا من بعد چندین سال پیش یاکوزا بازی کردم فک کنم سال 85 بود اومد نسخه 1 بازی چی بود چقدر خوب بود با محتوا همه چی تموم
الان این یاکوزا 0 رو بازی کردم البته فهمیدم ریمستر هست نه ؟
چرا اینطوری شده کات سکانس ها رو اعصابه زیاد و دیالوگ ها زیاد وااای تو مخی هست خیلی :D
در کل 180درجه ذهنم رو تغییر داد :D
یاکوزا 6 هم برا پی اس 4 اومده ؟ تونم ژاپنی هست ؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
اقا من بعد چندین سال پیش یاکوزا بازی کردم فک کنم سال 85 بود اومد نسخه 1 بازی چی بود چقدر خوب بود با محتوا همه چی تموم
چرا اینطوری شده کات سکانس ها رو اعصابه زیاد و دیالوگ ها زیاد وااای تو مخی هست خیلی :D
این داستان قبل از شماره ی اول رو بیان میکنه! و جدیده!
Yakuza Kiwami کم کم خواهد اومد، اون ریمیک شماره ی اوله!
یاکوزا 6 هم اوایل 2018 برای غرب منتشر میشه!

هیچکدوم هم صداگزاریه غیر ژاپنی ندارن! اصلا بازی ژاپنی،اونم یاکوزایی...بعد با صدایی غیر ژاپنی؟ :D

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
یاکوزاهای قبلی هم همین طوری بودن :D
میاد سال ۲۰۱۸ برا ی غرب الان که برای ژاپن هست خاستی تو یوتوب گیم پلی اش هست
:D

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
نزدیک ۲۶ ساعت بازیش کردم حیلی عالی بود داستان کاملا قشنگی داره و

فقط‌‌ اونایی که حال حوصله دیدن کاتسینس ها طولانی و مکالمه های طولانی رو ندارن دنبال این بازی نیان که به سلیقشون نمیخوره

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
نزدیک ۲۶ ساعت بازیش کردم حیلی عالی بود داستان کاملا قشنگی داره و

فقط‌‌ اونایی که حال حوصله دیدن کاتسینس ها طولانی و مکالمه های طولانی رو ندارن دنبال این بازی نیان که به سلیقشون نمیخوره
کاش این پست رو زودتر میدادی.:D
من بازی رو گرفتم به خاطر همین کاتسینس ها زیاد و طولانی(اونم بدون صدا)سریع فروختمش

• Like
Reactions: SON OF HEAV3N

Soheil

کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
کاش این پست رو زودتر میدادی.:D
من بازی رو گرفتم به خاطر همین کاتسینس ها زیاد و طولانی(اونم بدون صدا)سریع فروختمش

دمت گرم که فروختی:D.

کات سین های داستان اصلی که همش صداگذاری داره.فقط ماموریت های جانبی صداگذاری نداره.من الان 25 ساعت بازی کردم خط داستانی تقربیا 60 درصد رفتم و چیزهای جانبی کلیش مونده (17% کل بازی را تکمیل کردم).

...................

به هرکس که میخاد بخره یا دوست داره توصیه میکنم که نقد Angry Joe را تماشا کنه.کل مطلب را کامل ادا میکنه.

دوستان بازی شبیه سگهای خوابالو هست؟؟؟رزمی و تو شهر آزاد؟؟

در مورد مافیای ژاپنه.

• Like
Reactions: ps3_360_wii

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084

نه کاملا
گیم پلیشون تا حدودی متفاوته ولی شباهت هایی هم داره
سبک مبارزاتش مثل sleeping dogs هست ولی خیلی پیشرفته تر و کاملتر و واقعا از مبارزات بازی لذت میبرید
اگه مبارزات sleeping dogs رو دوست داشتید فکر میکنم از این عنوان هم خوشتون بیاد
پیشنهاد میکنم یه گیم پلی از مبارزات بازی ببینید :-"

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان

نه دقیقاً :D سری باکوزا یه بازی بیت ام آپه توی یه محیط تقریباً اپن ورلد ولی اون یکی بازیای مشابه (مثل همین سلیپینگ داگز) اکشن ادونچر هستن :D یاکوزا میشه گفت در حال حاضر از تنها بازمانده ی این سبکه :D مثال بخوام بزنم نمونه های این سبک برمی گرده به دوران میکرو و سگا و این حرفها (و شنموی خدا بیامرز که داره دوباره احیا میشه) که یه کرکتر توی یه سری استیج حرکت میکرد و با مشت و لگد و حرکات اغراق شده ملتو کتلت میکرد تا برسه به باس آخر (مثل همون شورش) :D یاکوزا در واقع ورژن امروزی و به شدت پرفکت شده ی همون سبکه :D توی بازی بینهایت امکان برای مبارزات وجود داره و آزادی عمل توی مبارزات به شدت بالاس ، کلی ساید میشن و مینی گیم توی بازی هست که هر چی بری جلو میبینی اصن تمومی نداره ، اما یه ولی بزرگ اینجا هست اونم اینکه بازی همونطور که گفتم بازی بیت ام اپه نه اکشن ادونچر :D که یعنی خبری از گشت و گذار توی یه مپ بزرگ و سوار ماشین شدن و اسلحه کشیدن وسط شهر به جون مردم افتادن و ... نیست :D

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
دمت گرم که فروختی:D.

کات سین های داستان اصلی که همش صداگذاری داره.فقط ماموریت های جانبی صداگذاری نداره.من الان 25 ساعت بازی کردم خط داستانی تقربیا 60 درصد رفتم و چیزهای جانبی کلیش مونده (17% کل بازی را تکمیل کردم).

...................

به هرکس که میخاد بخره یا دوست داره توصیه میکنم که نقد Angry Joe را تماشا کنه.کل مطلب را کامل ادا میکنه.

در مورد مافیای ژاپنه.
به هرحال بعد از سالها فهمیدم سبک بازی هم وجود داره که من دوس نداشته باشم.(تمام سبک ها رو دوس دارم ولی با این سبک بازی که کلی مکالمه داره حال نمیکنم.به هرحال یاکوزا باعث شد پرسونا رو هم نگیرم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر