Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
سریال جالبیه در مورد زندگی وایکینگ ها ، آداب و رسوم زندگیشون ، جنگ هاشون و ... صحنه های حشن هم زیاد داره البته. من خودم به شخصه با شخصیت رگنار لاتبروک خیلی حال می کنم الان هم فصل چهار رو دارم میبینم.

جذابیت سریال به GOT میرسه ؟

Pieliedie

کاربر سایت
Mar 25, 2016
84
من سریال Vikigns رو دانلود کردم ولی هنوز فرصت نکردم ببینم
ارزش داره وقت بزاریم ببینیم؟
نه فصل اخرش خیلی بیخود میشه سریال ولی 3 فصل اولش اره عالیه در کل اگه شروع نکردی پیشنهاد نمیشه از نظر من چیزای بهتر هم هست واسه دیدن

• Like
Reactions: playstation1

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
من سریال Vikigns رو دانلود کردم ولی هنوز فرصت نکردم ببینم
ارزش داره وقت بزاریم ببینیم؟
100 در 100 ارزش دیدن داره
از اولین تا آخرین قسمتی که پخش شده جذابه
برخلاف دوستی که گفت فصل چهار خوب نبود به نظرم اصلا این طور نبود سریال همچنان با کیفیت بالا داره جلو میره
شدیدا منتظر فصل جدیدم

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی

من GOT فقط فصل اولش رو دیدم به نظرم فصل اول وایکینگ چیزی کم نداره ار GOT و اینکه جذابیت فصل های بعدی سریال هم بالاست و خسته کننده نیست.

سلام

دوستان فصل سوم فارگو نسبت به فصلهای قبلیش چهطوری؟ شروع کنم به دیدن؟ :D

2 فصل قبلیو خیلی دوستداشتم :)

سلام
اگه فصل های قبل رو دوست داشتی حتما این فصل رو هم ببین هر چند هیچ فصلی برای من به اندازه ی فصل اول جذابیت نداشته تا الان.

• Like

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
به عنوان کسی که به نظرش GOT اورریت ترین سریالِ تاریخه ( تا وسط سیزن 3 دیدم دراپ کردم ) :D و شخصا از طرفدارای پروپاقرص واکینگ ها و افسانه ها و اساطیر نورس و اسکاندیناویه میگم که، حتی اگه از وایکینگ ها و اینا هیچی نمیدونی بازم سریال خیلی خوبیه و حتما ارزش دیدن داره.
فصل 4 هم که میگن خسته کننده س، 4 5 قسمت اول فصل 4 جاهای خسته کننده داره انصافا که جدا اضافه س ولی ادامه ش اینقدر جذابه که یادت میره اینا رو.
اما چند تا قسمت اول نیمه دومش ( قسمت های 11 تا 13 14 ) رو با این حال که روندش کندِ ولی اصلا خسته کننده نیست. یه جورایی سریال به همچین چیزی احتیاج داشت. مخصوصا بعد از اون پایان نیمه اولش. البته من بازم میگم تو همین قسمت ها هم چند تا جای اضافه داشت ( مثل قسمت های عاشقانه ش که خیلی از جاهاش خوب نبود اصلا. )
خلاصه پیشنهاد میکنم ببینی حتما.

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
fargo رو تازه فهمیدم اومده
بعد از تقریبا یک سال سریال ندیدن {به جز the nigh of , a there were none} شروع کردم دوباره به سریال دیدن
تازه سه چهار قسمتشو دیدم

یکی از چیزهایی که تو فارگو عاشقشم، شخصیت ها و بازی های فوق العاده از بازیگرهای ساده است
در عین سادگی ، به شدت واسه من جذابه
واسه من تا اینجا هر سه فصل عالی و دلنشین بودن

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
ساینفلد الان تموم شد.:D با اختلاف بهترین سیت کامی بود که دیدم.:D با اختلاف.:D باورم نمیشه واقعاً انقد خوب تموم شد.:D راضیم. راضیم. به نظر من واقعاً‌ با کیفیت بود. بر عکس بقیه سریالا که دیدم شخصیت‌ها واقعاً تا آخر با یه هارمونی درست پیش رفتن و به نظر من شاهکار بود این کارشون.:D چقد هم نویسندگی خوبی داشت. چقد.:D

3RFAN

کاربر سایت
Jul 6, 2014
84
نام
ERFAN
100 در 100 ارزش دیدن داره
از اولین تا آخرین قسمتی که پخش شده جذابه
برخلاف دوستی که گفت فصل چهار خوب نبود به نظرم اصلا این طور نبود سریال همچنان با کیفیت بالا داره جلو میره
شدیدا منتظر فصل جدیدم
حالا نظر شما محترمه ولی به نظرم بخش زیادی از جذابیت وایکینگز منحصر می شد به راگنار . به نظرم دیگه این فصل 5 سریالو ببندن و خلاص

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
fargo رو تازه فهمیدم اومده
بعد از تقریبا یک سال سریال ندیدن {به جز the nigh of , a there were none} شروع کردم دوباره به سریال دیدن
تازه سه چهار قسمتشو دیدم

یکی از چیزهایی که تو فارگو عاشقشم، شخصیت ها و بازی های فوق العاده از بازیگرهای ساده است
در عین سادگی ، به شدت واسه من جذابه
واسه من تا اینجا هر سه فصل عالی و دلنشین بودن
the night of همون یه فصل بود یا ادامه داره؟
==========================
Billions رو کسی دیده؟ چطوره؟

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر