Battlefield 3 MultiPlayer - نسخه ی هک شده

سلام .
همونطور که احتمالا می دونید حدودا دو هفته ای میشه که مولتی پلیر بتلفیلد 3 هک شده و تنها مزیتش برای ما اینه که می تونیم بالاخره با پینگ خوب از بازی لذت ببریم . 20 هزار تومن الان واقعا دیگه مبلغی نیست که بخوایم به خاطرش به بازی هک شده رو بیاریم پس لطفا قضاوت نکنید و اگر مایل به انجامش نیستید می تونید تاپیک رو ببندید . با تشکر
من فایلهای مورد نیاز رو از این سایت دانلود کردم . امیدوارم لینک دادن مشکلی نداشته باشه چون بهترین مرجع همونجا هست و هدف من هم از این تاپیک آموزش نبود . هر چند که کلا 3 مرحله بیشتر نیست و راحت می تونید انجامش بدید بغیر از عضویت در سایت روسی که گوگل کروم لازم داره .

تجربه ی دیروز من از بازی که واقعا لذت بخش بود هر چند که طرف مقابل واقعا پینگهاشون خراب بود و اکثرا 200-300 بودن و پینگ من هم 10 بود :d . البته فکر کنم پینگی که تو بازی نشون میده درست نیست و پینگ من حدود 40-50 باید باشه . در کل تونستم بالاخره بازی خودم رو بکنم و لذت ببرم هر چند که فکر کنم ادمین سرور منو بن کرد چون هر کاری می کنم دیگه نمی تونم به اون سرور کانکت بشم . احتمالا بزودی ما هم یک سرور ران بکنیم تا مپ و مود مورد علاقمون + پینگ خوب رو یکجا داشته باشیم . دوستانی که مایل به انجام این روش هستن اسمشون رو اینجا بنویسن تا ببینیم تقریبا باید انتظار چه تعداد از دوستان رو داشته باشیم . اسم خودم داخل بازی XerxeSJ9 هست

با تشکر :)

• Like
Reactions: oustaa

parsimod

کاربر سایت
Jul 11, 2014
6
با سلام من بازی رو قبلا انلاین بازی میکردم الان مجدد نصب کردم اما هرچی روی جوین میزنم اجرا نمیشه به صورت انلاین.
بعد چند بار که میزنم روی جوین این ارور رو میده.

دوستان گفتم همه نسخه های viuall c رو نصب کن نصب کردم ولی هیچ تغییری نکرده.بازم اجرا نمیشه میشه کمک کنین.
Screenshot_2_.png

Ali000069

کاربر سایت
Dec 6, 2017
1
سلام
خسته نباشید آقا انصافا شما که لطف کردید توی صفحه دوم لینک بازی رو گذاشتید پارت ۱۵ رو هم قرار برید چن تا جوون رو شاد کنید دمتون گرم

Khusro sozani

عضو جدید
Dec 11, 2021
1
آقا من یک سوال داشتم از دوستان و مدیر ابن سایت میخواستم بدونم این بازی هک شده اشم هست؟ منظور کد تقلب هستش؟؟ آخه یه جا دیدم نوشته بود هکر ویچ کینگ کد های تقلب بازی بتلفیلد واقعیهه؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر