طرفداران ژانر JRPG

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
9c_tumblr_ol0emr5xii1th6hu9o1_1280.png

توی اخرین قسمت Persona Stalker Club اعلام کردند که توی August یک کنسرت دارند.همین امروز اعلام کردند که اسم کنسرت جدیدشون Persona Super Live P-Sound Bomb!!!! 2017 هستش.

خودتون رو برای هر چه کوفت زهر ماری مثل P5 Skating All Night و این جور چیزا اماده کنید:D

البته من خودم از خدامه بیان یک نسخه ی Re Release یا Remake مثل P3FES و P4 Golden برای پرسونا 5 معرفی کنند:D

Persona Super Live P-Sound Bomb!!!! 2017 Announced - Persona Central

آخرین ویرایش:

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
خب یه افتخار دیگه تو عرصه گیمری نصیبم شد بعد از پلات کردن dead or alive xtreme 3 حالا senran kagura هم پلات شد:DB-):>

بازی را توی یک کلمه میشه خلاصه کرد و اونم boo....bs هستش.شما بازی dynasty warriors را در نظر بگیرید با یه مشت دختر خوشگل و مامان:D

بعد از دو هفته فان و عشق و حال الان دیگه فرصت میرسه به پلات پرسونا
البته بگم بازی full price اصلا نمیارزه من تو سیل ۱۷ دلار خریدم اگه یه موقع سیل خوب خورد بگیرید تفریح خوبیه:))

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من یک اسکرین شات از بازی MOBIUS FINAL FANTASY گرفتم
یعنی روی کامپیوتر گرفیکش خیلی بهتر از موبایل خیلی زیاد
البته قبلش رفته بودم سره شبیه ساز اندورید روی کامپیوتر بازی کنم دیدم گرافیکش خیلی بده ولی بعدش رفتم فقط به خاطر این بازی رفتم یک اکانت استیم ساختم و روی استیم بازیش کردم خیلی عالی ببینید نظر بدید و اگر دوست داشتید حتما بازی کنید
20170527114902_1.jpg

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
بازی جدید استدیوی Tokyo RPG Factory (سازندگان I Am Setsuna) معرفی شد <:-P
Twee PS4 RPG Lost Sphear from I Am Setsuna Makers Announced
اسمش Lost Sphear هستش و اوایل 2018 عرضه میشه...
حس و حال بازی هم مثل I Am Setsuna غم‌انگیز به نظر میرسه :((

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دیروز رفتم توی سایت یوتوب داشتم درباره بازی MOBIUS FINAL FANTASY بعد سفیروث دیدمممممممممم بعد دیدم داره با سفیروثثثثثثث بزرگ بازی می کنههههههه ننننننننننهههههههههه منو این همه خوشبختی محاله
ولی ولی بعد دیدم نوشته فقط برای ورژن ژاپنی بازی این امکان رو داره تا بتوانی از کارتر سفیروث استفاده کنییییییییییی نننننننننننهههههههههه اشکم در امد
دارم توی آپارت ابلودش می کنم وقتی تمام شد میذارم اینجا تا شماها هم بهرمند شید

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,954
نام
محمد
سلام دیروز رفتم توی سایت یوتوب داشتم درباره بازی MOBIUS FINAL FANTASY بعد سفیروث دیدمممممممممم بعد دیدم داره با سفیروثثثثثثث بزرگ بازی می کنههههههه ننننننننننهههههههههه منو این همه خوشبختی محاله
ولی ولی بعد دیدم نوشته فقط برای ورژن ژاپنی بازی این امکان رو داره تا بتوانی از کارتر سفیروث استفاده کنییییییییییی نننننننننننهههههههههه اشکم در امد
دارم توی آپارت ابلودش می کنم وقتی تمام شد میذارم اینجا تا شماها هم بهرمند شید
یه دو سه ماه صبر کن برا غرب هم میاد :D

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
یه دو سه ماه صبر کن برا غرب هم میاد :D
مطمئی جدییییییییی خوشحالم کردی :((:((:((:((
اینم فیلم هاش با کیفیت دانلود کردم که با کیفیت داشته باشم

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
شخصیتش که انگار همون نقش اصلی Drakengard 3 هست ولی این بازی موبایلیه. فکر نمی کردم انقدر هم موفق بوده باشه
کاش بازی جدیدشون بیاد. تارو هم اگه تو داستانش نقش داشته باشه که چه بهتر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر