امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
Nioh_cover_art.jpg

از اروپا تا ژاپن.
نقاط قوت :
ترکیبی از دارک سولز ، بلادبورن و نینجا گیدن.
مبارزات سخت و نفس گیر.
سختی خوب که بعد از هر مبارزه و بُرد احساس پیروزی به آدم دست میده.
طراحی مراحل بینظیر.
باس فایت های نفس گیر.
گرافیک هنری خوب در طراحی مراحل ژاپن.
طولانی بودن بازی.
انیمیشن های خوب.
طراحی متنوع دشمنان.
شخصی سازی بینظیر شخصیت.

نقاط ضعف :
داستان ضعیف.
گرافیک متوسط.
موسیقی نه چندان دلچسب.
بعضی از مراحل به شدت اعصاب خرد کن و حوصله سر بر هستن

باز یه انحصاری زیبا از سونی . از ابتدای بازی تا انتهای اون میخکوب میشین . بازی به شدت اعتیاد آوره . دست کم 80 ساعت برای اتمام بازی وقت میخواد . طراحی مراحل بازی مثل یه تو در تو میمونه و خط مستقیم نیست . در کل همه باید یه بار هم شده اینو امتحان کنن . به من که بسیار چسبید .

alirez4

کاربر سایت
Mar 28, 2016
95
نام
AlirezA

خب یه جورایی میشه گفت اولین بازی نسل هشتم و کنسول پی اس فور محصوب میشه و بعد مدت ها وقت کردم و بعد یه عالمه بازی اکشن و ترسناک و .. گفتم این سبک بازی که به کرش شباهت خاصی داره رو تجربه کنم...
بازی همونجور که مشخصه بیشتر برای رده سنی پایین هم هست ولی بنظرم همه اینا حرفه مفته و ما بزرگسال ها هم میتونیم ازش کاملا لذت ببریم...
داستان بازی بسیار ساده و روانه ....
گیم پلی و افکت و کومبو ها هم همینطور ، شما کلا باید بپرید و مشت بزنید و همین
تنوع دشمنان بسیار بالاس ولی بعد از به اتمام رساندن نیمه بازی ، کاملا خسته کننده میشه
گرافیک هم خب تو این سبک خوبه
موسیقی متن هم خوب بود
بهرحال اگر از دنیای اکشن و ... خسته شدید و میخواید به خودتون تنوع بدید ، حتما نــَــک رو تجربه کنید ...
البته گفته میشد تو ای 3 امسال نک دو هم معرفی میشه که نشد
1f615.png
:/

نمره کل : 70/100

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین

خب یه جورایی میشه گفت اولین بازی نسل هشتم و کنسول پی اس فور محصوب میشه و بعد مدت ها وقت کردم و بعد یه عالمه بازی اکشن و ترسناک و .. گفتم این سبک بازی که به کرش شباهت خاصی داره رو تجربه کنم...
بازی همونجور که مشخصه بیشتر برای رده سنی پایین هم هست ولی بنظرم همه اینا حرفه مفته و ما بزرگسال ها هم میتونیم ازش کاملا لذت ببریم...
داستان بازی بسیار ساده و روانه ....
گیم پلی و افکت و کومبو ها هم همینطور ، شما کلا باید بپرید و مشت بزنید و همین
تنوع دشمنان بسیار بالاس ولی بعد از به اتمام رساندن نیمه بازی ، کاملا خسته کننده میشه
گرافیک هم خب تو این سبک خوبه
موسیقی متن هم خوب بود
بهرحال اگر از دنیای اکشن و ... خسته شدید و میخواید به خودتون تنوع بدید ، حتما نــَــک رو تجربه کنید ...
البته گفته میشد تو ای 3 امسال نک دو هم معرفی میشه که نشد
1f615.png
:/

نمره کل : 70/100
کی گفت نشد قسمت دوم تو psx پارسال و هم تو pre show e3 2017 نمایش داشت

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
Dark Souls 3

بازی خیلی خوبی بود منتها تنها ایرادش بهتر بود بجا 4 تا پایان بسیار کوتاه یه پایان بلندتر و مناسبتر برای سری آخر این مجموعه درست میکردند!
9/10
پایان دی ال سی ringed city جواب خیلی از سوالات مهم سری رو داد حتما دو تا دی ال سی رو بازی کن ارزش خرید رو داره از بازی اصلی بیشتر حال میده:D

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
Dishonored 2
بازی شاهکار بتسدا هست!
به جرات میتونم بگم توی سبک مخفی کاری یه سرگردن از بقیه بالاتره(از اسپلینتر بگیر تا هیتمن و...)
فکر کن ساعت های بازی و چپترهای مختلف رو بدون اینکه حتی دیده بشی(کشتن که جای خود)از هزاران مسیر میتونی به پایان ببری!
وقتی هم به بحث کشتن و ...میرسی هر دو کارکتر بازی به حدی قدرت های باحال و قابلیت های پرکاربردی دارن که ادم نمیدنه از کدوم استفاده کنه:D
بازی خیلی خیلی پیچیده میشه مخصوصا واسه کسایی که قصد پلات دارن
ولی خب ارزش وقت گذاشتن و پلات کردن رو هم داره
پ.ن:فن های سبک مخفی کاری حتما حتما اینو بازی کنید
9/10

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
Mafia-3.jpg

Mafia III : 7/10

مافیا 3 عنوانیست که پتانسیل بالایی برای تبدیل شدن به یک اثر ماندگار را داشت ولی به علت کم کاری سازنده(شما بخونید کمبود بودجه و عدم اعتماد ناشر به سازنده بازی و یا عدم علاقه به رقیب تراشی برای GTA)در حد یک عنوان متوسط باقی میماند.
بازی در دو زمینه بی نقص عمل میکند:1.داستان2.بخش صداگذاری و موسیقی.
با اینکه روند داستان بازی به صورت کلی،کلیشه ایست.ولی به لطف دیالو گ های پرمغز و شخصیت پردازی های کم نقص و شوک های منطقی داستانی راه خودشو از بازی های دیگه جدا میکنه.
روایت جالب داستان،به لطف کارگردانی بسیار حرفه ای کات سنس های بازی جز اتفاقات به یادماندنی بازیست.

بازی از لحاظ داستانی طوریست که انگار در حال تماشای یک فیلم سینمایی درجه یک هالیودی هستید.
داستانی که بارها و بارها جور گیم پلی تکراری بازی را نیز به دوش میکشد.
از لحاظ صداگذاری و موسیقی نیز بازی کم نقص عمل میکند.آهنگ های فوق العاده ای که از رادیو ماشین پخش میشود و صداگذاری شخصیت ها و آبجکت ها و اسلحه های داخل بازی باعث میشوند بازی در این زمینه نیز کمبودی نداشته باشد.
بزرگترین ضربه ای که به بازی وارد میشود از سمت گیم پلی و گرافیک بازیست.
جز دو ساعت اول و آخر بازی،تقریبا مجبورید در طول بازی ماموریت های یک شکل و تکراری بازی را تحمل کنید.
البته از گان پلی و طراحی خوب اسلحه ها نباید به سادگی گذشت که مرهمی( هرچند کوچک) بر این زخم بزرگ هستند.
از لحاظ گرافیکی بازی در حد عناوین متوسط نسل قبل هست.
کیفیت بد بافت ها چهره های یک شکل و طراحی تکراری شهر بازی(خیلی از مناطق بازی دقیقا از نسخه دوم بازی آورده شده اند)باعث شده اند بازی در این زمینه نیز حرفی برای گفتن نداشته باشد.
در هر حال بی شک اگر ناشر بازی اعتماد بیشتری به سازنده بازی و نام بزرگ مافیا میکرد
مافیا 3 میتوانست به جانشینی شایسته برای مافیا 1 تبدیل شود.

آخرین ویرایش:

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
Horizon Zero Dawn
نقد زیر بر اساس سلیقه خودم به عنوان یک فن RPG هست
وقتی معرفی شد و محیط بازی رو دیدم اصلا خوشم نمیومد و صرفا جهت اینکه RPG هست و کاراکترش دختره خریدمش XD
بازی یه خورده تو ذوقم خورد اول با کات سین های زیبا شروع میشه و وسط بازی تو رو بین کاراکتر هایی با انیمیشن های ضعیف رفتاری ول میکنه مثل طرز حرف کاراکتر ها بدون هیچ کات سینی قبل شروع مراحل یا در پایان آن...(انگار که داری یک ماموریت فرعی رو بازی میکنی)
بخش ماموریت های فرعی تعدادش کم ! لباس های بازی زشت و بد ترکیب !موسیقی هم فقط تم منوی بازیش خوب بود! گرافیک عالی ! داستان اوایلش خوب بعدش.................
نمره:6.5

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,939
نام
احمد
Horizon Zero Dawn
نقد زیر بر اساس سلیقه خودم به عنوان یک فن RPG هست
وقتی معرفی شد و محیط بازی رو دیدم اصلا خوشم نمیومد و صرفا جهت اینکه RPG هست و کاراکترش دختره خریدمش XD
بازی یه خورده تو ذوقم خورد اول با کات های زیبا شروع میشه و وسط بازی تو رو بین کاراکتر هایی با انیمیشن های ضعیف رفتاری ول میکنه مثل طرز حرف کاراکتر ها بدون هیچ کات سینی قبل شروع مراحل یا در پایان آن...(انگار که داری یک ماموریت فرعی رو بازی میکنی)
بخش ماموریت های فرعی تعدادش کم ! لباس های بازی زشت و بد ترکیب !موسیقی هم فقط تم منوی بازیش خوب بود! گرافیک عالی ! داستان اوایلش خوب بعدش.................
نمره:6.5
عجب |-: کل امید مارو که خواستیم بخریمش به باد دادی:D

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
Nioh
9/10
بازی خوبیه، پلاتش کردم
تنوع بالایی داره
اگه قبلا بلاد بورن بازی نکرده بودم 10 میدادم
تنها اشکال بازی سخت شدن در مراحل بالاهست، به جاهایی میرسی که اسلحه هات اصلا جواب نمیدن و کل تجهیزاتت رو باید عوض کنی و هر چه بری بالاتر ایتم خوب سخت تر پیدا میشه، به طوری که بعد چند وقت از بازی زده میشی
تجربش خوب هست.
گیم پلی هم بسیار متنوع و سریع هست و کمبوهای خیلی زیادی داره و حتی یاد گرفتن همش یکم سخته.

Ghost recon wildland
7.5/10
اینم از بی بازی یی نشستم پلات کردم
من اکثرا افلاین بازی میکردم
ولی در حالت کواپ خیلی بیشتر حال میده
در کل پیشنهاد نمیکنم، باگ زیاد داره وسایل نقلیه رو اعصابن، لول اپ و پیدا کردن ایتم های جدید هیچ تاثیری روی بازی نداره و با همون دوتا اسلحه اول میشه بازی رو تموم کرد، هوش مصنوعی در حد جلبک، حتی تو کواپ هم اگه 3 تا یار پایه پیدا کنی بازی در بعضی مراحل خیلی سخت هست، مخصوصا در مراحل مخفی کاری که به خاطر عدم هماهنگی مجبور میشی یه مرحله رو چند بار تکرار کنی.
ایده بازی عالی هست ولی خوب پیاده سازی نشده.
به نظرم همون division هست در فضایی جدید و با کلی پسرفت

Sent from my Xperia Z5 using Tapatalk

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
wxcr_gravity_rush%E2%84%A2_2_20170517114711.jpg
Gravity Rush 2

قبل از هر چیز باید بگم که برای تجربه بهتر این بازی حتما باید شماره اول رو انجام داده باشید , بازی رو بیش از 2 ماهه گرفته بودم ولی متاسفانه این وسط اینقدر بازی اومد و مشغولم کرد که یکم دیر شد اتمام GR2 . خب بریم سراغ بازی
گراویتی راش 2 نشون میده پیشرفت در تمام زمینه ها یعنی چی , شخصا شماره اول هم خیلی دوست داشتم ولی ایراداتی از نظره من داشت که اکثرش در این شماره بهتر شد . مثلا گیم پلی در شماره اول یکم محدود بود شاید در طی ساعت ها بازی یکم یکنواخت می شد ولی در این شماره واقعا پیشرفت و تنوع گیم پلی فوق العادس ! سه نوع style مختلف برای kat وجود داره که هر کدوم نه تنها کارایی و فنون خودشون رو دارند بلکه گیم پلی در هر کدوم حتی پریدن , راه رفتن تا ضربات فرق دارند :
Normal Style که استایل عادی kat هست مثل شماره اول , البته در همین استایل هم حتی بخش هایی اضافه شده مثلا ضربات نزدیک در صورت ارتقا تا 11 تا پشت هم میتونی بزنی , یه فینیشر کوچولو هم برا این حرکات نزدیک اضافه شده (مربع + ضرب در) که چه جداگونه چه آخره هر تعداد این ضربات که بخوای میتونی بزنی (چه بعد از 3 تا ضربه چه 5 تا چه 11 تا چه اصن هیچی همینجوری بزنی)
Lunar Style و Jupiter Style که در طی مراحل اصلی بازی اضافه میشن و هر کدوم gravity kick و stasis field و ضربات نزدیک مخصوص خودشون رو دارن که در شرایط مختلف به کار میان مثلا استایل Lunar Style لایت و نرم هست ضربات gravity kick در این استایل خیلی سریعه , Jupiter Style استایل سنگینه که gravity kick های خیلی سهمگینی داره مثلا اگر 5 ثانیه نگه داشته بشه با نهایت قدرت گراویتی کیک رو انجام میده اگر در مراحلی که با raven با هم باشیم میتونیم با این استایل gravity kick رو هر دو با هم بزنیم که به شدت هم حال میده :D stasis field این استایل مثل grenade عمل میکنه همچنین ضربات نزدیک با دمیج بالا , نکته دیگه اینکه هر کدوم از این استایل ها finisher های خاص خودشونو دارن که هر کدوم در وضعیت های مختلف بیشتر به کار میان البته فینیشر مورد علاقه خودم شخصا برا نرمال استایل هست . خلاصه اینا رو گفتم که بگم گیم پلی و تنوعش رو با نسخه اول مقایسه نکنید پیشرفت عالی داشته شخصا مشکل خاصی هم با دوربین و زدن ضربات نداشتم
گرافیک بازی از نظره من عالیه شاید کسی بگه wow نیست یا جا برا کار داره ولی برا این سبک بازی ها من ایرادی نمیبینم که هیچ اتفاقا خیلی هم خوبه مخصوصا گرافیک هنری بازی , دنیای بازی عالیه بیش از 2 برابره شماره قبل هست و هر کدوم از مکان ها وضعیت خاص خودشو داره با موسیقی های متن متفاوت , وضعیت زندگی متفاوت , مردم متفاوت , خلاصه در هر کجای دنیای این بازی همه چی متفاوته چه از نظره مالی چه از نظره بافت شهرها چه از نظره ظاهر چه اخلاقی و سبک و سیاق حرف زدن . یکی از نکات باحال بازی که اضافه شده قابلیت عکس گرفتن با دوربین Kat هست مخصوصا اینکه تنوع لباس خیلی بیشتر از شماره قبله و همش هم به خوشگله :D در ضمن در خیلی از مراحل بازی این دوربین کارایی داره و فقط برای قشنگی و اسکرین گرفتن با لباس های مختلف نیست .
حتی داستان و شخصیت پردازی و روایت داستان هم بهتر از شماره اول هست (با این حال که شماره اول هم در این زمینه خیی خوب بود) واقعا ادامه واقعی شماره اول هست قشنگ سوال هایی که در ذهنم بود جوابش رو گرفتم (حالا نمیگم که خودتون تجربه کنید) نکته هوشمندانه ای که سازندگان انجام داده بودند این بود که در بعضی ماموریت های اصلی دو سه تا ماموریت رو خودکار باید پشت هم بری یعنی بازی مجبور به این کارتون میکنه که از هسته اصلی داستانی دور نشید چون اگر بخوایید در دنیای بازی آیتم برا آپگرید جمع کنی یا ماموریت های فرعی (50تا) و یا challenge missions ها رو بری و یا چند تا treasure hunt و مثلا یه mining bolt برید قشنگ بعضی مواقع از داستان اصلی بازی دور میشید چون ساعت ها مشغولت میکنه صحبت از mining bolt و treasure hunt شد بگم که جدید به این شماره اضافه شدن فقط برید تو کف تنوع کارهایی که میتونید در جریان بازی انجام بدید:D شخصیت پردازی فوق العاده هست غیر از kat و raven که بهشون احساس پیدا میکنید و خیلی دوست داشتنی هستند شخصیت های این شماره عالین و در یادها میمونند cecie و lisa و syd و چندین شخصیت دیگه که وقتی بازی رو انجام بدید متوجه میشید
موسیقی بازی عالیه نمیگم بی نظیره ولی واقعا خیلی خوبه همونطور که گفتم موزیک متن های زیادی در بازی هست که تقریبا بعد از اتمام بازی حفظ خواهید شد , در کل این بازی نه تنها عالیه بلکه از همه نظر نسبت به شماره اول که خودش خیلی خوب بود پیشرفت داشته . اگر بخوایید تمام ماموریت های فرعی و چلنج ها و بقیه موارد که گفتم رو برید و kat رو تا آخر آپگرید کنید (که برا اینکار باید زیر و روی تک تک مناطق شهرها رو برا جمع کردن Gems بگردید) راحت 60 ساعتی مشغول میشید .
اگر بخوام ایرادی بگیرم با این حال که ماموریت های فرعی بازی خیلی زیاد و در عین حال متنوع بود ولی برخی از این مراحل فرعی تکراری میشد بنظرم یکم زیاد گذاشته بودن میتونستن ماموریت های فرعی رو با 30 تا تموم کنند ولی زیاد بودنش باعث شد بعضی از مراحل فرعی یکم حوصله سر بر بشه
من که همه بخش ها رو رفتم در عکس پایین میتونید مشاهده کنید که خستگیم در رفت :D
skx4_20170520_1749_07610_.jpeg
در کل عالی بود خوشحالم که هر دو شماره رو به صورت فیزیکی در آرشیو دارم , متاسفانه داستان بازی تموم شد و باید خداحافظی کنیم با gravity queen و دوستان :(
نمره : 9/10 amazing:D:x

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
wxcr_gravity_rush%E2%84%A2_2_20170517114711.jpg
Gravity Rush 2

قبل از هر چیز باید بگم که برای تجربه بهتر این بازی حتما باید شماره اول رو انجام داده باشید , بازی رو بیش از 2 ماهه گرفته بودم ولی متاسفانه این وسط اینقدر بازی اومد و مشغولم کرد که یکم دیر شد اتمام GR2 . خب بریم سراغ بازی
گراویتی راش 2 نشون میده پیشرفت در تمام زمینه ها یعنی چی , شخصا شماره اول هم خیلی دوست داشتم ولی ایراداتی از نظره من داشت که اکثرش در این شماره بهتر شد . مثلا گیم پلی در شماره اول یکم محدود بود شاید در طی ساعت ها بازی یکم یکنواخت می شد ولی در این شماره واقعا پیشرفت و تنوع گیم پلی فوق العادس ! سه نوع style مختلف برای kat وجود داره که هر کدوم نه تنها کارایی و فنون خودشون رو دارند بلکه گیم پلی در هر کدوم حتی پریدن , راه رفتن تا ضربات فرق دارند :
Normal Style که استایل عادی kat هست مثل شماره اول , البته در همین استایل هم حتی بخش هایی اضافه شده مثلا ضربات نزدیک در صورت ارتقا تا 11 تا پشت هم میتونی بزنی , یه فینیشر کوچولو هم برا این حرکات نزدیک اضافه شده (مربع + ضرب در) که چه جداگونه چه آخره هر تعداد این ضربات که بخوای میتونی بزنی (چه بعد از 3 تا ضربه چه 5 تا چه 11 تا چه اصن هیچی همینجوری بزنی)
Lunar Style و Jupiter Style که در طی مراحل اصلی بازی اضافه میشن و هر کدوم gravity kick و stasis field و ضربات نزدیک مخصوص خودشون رو دارن که در شرایط مختلف به کار میان مثلا استایل Lunar Style لایت و نرم هست ضربات gravity kick در این استایل خیلی سریعه , Jupiter Style استایل سنگینه که gravity kick های خیلی سهمگینی داره مثلا اگر 5 ثانیه نگه داشته بشه با نهایت قدرت گراویتی کیک رو انجام میده اگر در مراحلی که با raven با هم باشیم میتونیم با این استایل gravity kick رو هر دو با هم بزنیم که به شدت هم حال میده :D stasis field این استایل مثل grenade عمل میکنه ضربات نزدیک با دمیج بالا , نکته دیگه اینکه هر کدوم از این استایل ها finisher های خاص خودشونو دارن که هر کدوم در وضعیت های مختلف بیشتر به کار میان البته فینیشر مورد علاقه خودم شخصا برا نرمال استایل هست . خلاصه اینا رو گفتم که بگم گیم پلی و تنوعش رو با نسخه اول مقایسه نکنید پیشرفت عالی داشته شخصا مشکل خاصی هم با دوربین و زدن ضربات نداشتم
گرافیک بازی از نظره من عالیه شاید کسی بگه wow نیست یا جا برا کار داره ولی برا این سبک بازی ها من ایرادی نمیبینم که هیچ اتفاقا خیلی هم خوبه مخصوصا گرافیک هنری بازی , دنیای بازی عالیه بیش از 2 برابره شماره قبل هست و هر کدوم از مکان ها وضعیت خاص خودشو داره با موسیقی های متن متفاوت , وضعیت زندگی متفاوت , مردم متفاوت , خلاصه در هر کجای دنیای این بازی همه چی متفاوته چه از نظره مالی چه از نظره بافت شهرها چه از نظره ظاهر چه اخلاقی و سبک و سیاق حرف زدن . یکی از نکات باحال بازی که اضافه شده قابلیت عکس گرفتن با دوربین Kat هست مخصوصا اینکه تنوع لباس خیلی بیشتر از شماره قبله و همش هم به خوشگله :D در ضمن در خیلی از مراحل بازی بازی این دوربین کارایی داره و فقط برای قشنگی و اسکرین گرفتن با لباس های مختلف نیست .
حتی داستان و شخصیت پردازی و روایت داستان هم بهتر از شماره اول هست (با این حال که شماره اول هم در این زمینه خیی خوب بود) واقعا ادامه واقعی شماره اول هست قشنگ سوال هایی که در ذهنم بود جوابش رو گرفتم (حالا نمیگم که خودتون تجربه کنید) نکته هوشمندانه ای که سازندگان انجام داده بودند این بود که در بعضی ماموریت های اصلی دو سه تا ماموریت رو خودکار باید پشت هم بری یعنی بازی مجبور به این کارتون میکته که از هسته اصلی داستانی دور نشید چون اگر بخوایید در دنیای بازی آیتم برا آپگرید جمع کنی یا ماموریت های فرعی (50تا) و یا challenge missions ها رو بری و یا چند تا treasure hunt و مثلا یه mining bolt برید قشنگ بعضی مواقع از داستان اصلی بازی دور میشید چون ساعت ها مشغولت میکنه صحبت از mining bolt و treasure hunt شد بگم که جدید به این شماره اضافه شدن فقط برید تو کف تنوع کارهایی که میتونید در جریان بازی انجام بدید:D شخصیت پردازی فوق العاده هست غیر از kat و raven که بهشون احساس پیدا میکنید و خیلی دوست داشتنی هستند شخصیت های این شماره عالین و در یادها میمونند cecie و lisa و syd و چندین شخصیت دیگه که وقتی بازی رو انجام بدید متوجه میشید
موسیقی بازی عالیه نمیگم بی نظیره ولی واقعا خیلی خوبه همونطور که گفتم موزیک متن های زیادی در بازی هست که تقریبا بعد از اتمام بازی حفظ خواهید شد , در کل این بازی نه تنها عالیه بلکه از همه نظر نسبت به شماره اول که خودش خیلی خوب بود پیشرفت داشته . اگر بخوایید تمام ماموریت های فرعی و چلنج ها و بقیه موارد که گفتم رو برید و kat رو تا آخر آپگرید کنید (که برا اینکار باید زیر و روی تک تک مناطق شهرها رو برا جمع کردن Gems بگردید) راحت 60 ساعتی مشغول میشید .
اگر بخوام ایرادی بگیرم با این حال که ماموریت های فرعی بازی خیلی زیاد و در عین حال متنوع بود ولی برخی از این مراحل فرعی تکراری میشد بنظرم یکم زیاد گذاشته بودن میتونستن ماموریت های فرعی رو با 30 تا تموم کنند ولی زیاد بودنش باعث شد بعضی از مراحل فرعی یکم حوصله سر بر بشه
من که همه بخش ها رو رفتم در عکس پایین میتونید مشاهده کنید که خستگیم در رفت :D
skx4_20170520_1749_07610_.jpeg
در کل عالی بود خوشحالم که هر دو شماره رو به صورت فیزیکی در آرشیو دارم , متاسفانه داستان بازی تموم شد و باید خداحافظی کنیم با gravity queen و دوستان :(
نمره : 9/10 amazing:D:x
همین لحظه که پستت رو دیدم دارم بازیش میکنم ... حدود ۷۰ ساعت شده اصلا سیر نمیشم از بازی . وقتی شروع میکنم به بازی کردن همه چیزرو فراموش میکنم ... فقط دلم میخواد لذت و خوشی پرواز کرد و شناور شدن رو با تمام وجود حس کنم . بازی شدیدا خوش ساخته.
منم افتاد بین چند تا بازی دیگه هر وقت از بازی های دیگه و زندگی خسته میشم میام به دو سه ساعت گراویتی ریلکس و اروم میکنم خودم رو
اصلا دلم نمیخواد با کت خدافظی کنم:((

آخرین ویرایش:

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
887
نام
Ali
Cod : Infinite Warfare

6/10

بازی از لحاظ کیفیت نسبت به نسخه های قبلی خصوصا MW خیلی ضعیفتره اما در مجموع تا حدودی شوتر پسندهارو راضی نگه میداره
انجام دادن بازی به علت وجود نداشتن بازی خوب فقط برای یکبار توصیه میشه​

• Like
Reactions: mikelwar

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
Horizon: Zero Dawn
یکی از جالب ترین بازی هایی بود که تو این نسل بازی کردم، به جز داستان و شخصیت پردازی که به نظرم میتونستن بهتر باشن (کلیت داستان خوبه ولی نحوه روایت خیلی جالب نیست، تو شخصیتها هم من فقط از همون Aloy و Rost خوشم اومد)، بقیه بخش های بازی تو سطح خیلی خوب و عالی قرار دارن. گرافیکش که محشره و حرف نداره، موسیقی هم واقعا قشنگ ساخته شده. ولی از همه مهمتر سیستم مبارزات بازی هست که بسیار جذاب طراحی شده، در نگاه اول به نظر میاد که کاربرد زیاد تیر و کمان ممکنه باعث تکراری شدن مبارزات بشه ولی تنوع بالای تیر و کمان ها و دشمنان کاملا متنوع با نقاط ضعف مختلف، تا انتها مبارزات رو جذاب نگه میدارن. حیات وحش (!) فوق العاده هست، از طراحی محیط بگیر تا برسیم به ربات ها و حتی موجودات زنده، همشون عالی ساخته شده و یه محیط پویا رو به وجود آوردن که میشه ساعت ها بدون انجام هیچ ماموریتی از گشت و گذار و شکار تو این دنیا، لذت برد. ولی محیط های شهری طراحی خیلی خوبی ندارن و البته هوش مصنوعی دشمنان عادی هم ضعیفه و کلا انسان تو بازی نبود به نظرم جذاب تر میشد! :D ماموریت ها هم به صورت کلی خیلی خوب ساخته شدن ولی بازم جای بهتر شدن داشتن. در کل این عنوان واقعا یه تجربه خیلی خوب و جذاب رو به ارمغان میاره و باید تیم سازنده رو برای ساخت همچین دنیایی تحسین کرد. 9.0/10

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر