Far Cry: Primal | PC

news_far_cry_primal_announced-17176.jpg

جزئیات:

• بازی توسط استدیو Ubisoft Montréal با همکاری Ubisoft Toronto ،Ubisoft Shanghai و Ubisoft Kiev ساخته می شود.
  • نسخه PS4 و Xbox One در 23 فوریه 2016 و نسخه PC دقیقا یک هفته یعد یعنی اول مارس 2016 عرضه خواهد شد.
  • Far Cry Primal تجربه ای کاملا تک نفره (فاقد بخش چندنفره) است، وقایع بازی 10,000 سال قبل از میلاد و زمان حکمرانی ماموت ها و ببرهای تیزدندان بر زمین رخ می دهد.
  • شخصیت اصلی TAKKAR نام داد، او تنها بازمانده یک گروه شکارچی است.
  • تنها هدف TAKKAR زنده ماندن در دنیایی است که انسان ها شکار به حساب می آیند. در جریان پیشبرد بازی شخصیت اصلی با افرادی آشنا می شود که در غلبه بر خطرات دنیای وحش او را همراهی خواهند کرد.
  • بازیکن ها در Far Cry Primal با اولین انسان های رام کننده حیات وحش که برای غلبه بر انقرض تلاش می کنند، همراه خواهند شد. در این مسیر برای غذا شکار می کنند، آتش می سازند با شکارچیان مقابله می کنند، با استفاده از استخوان های جانواران سلاح ابزار می سازند و برای مقابله با قبیله های دیگر و حاکمیت بر Oros (نام سرزمین بازی) تلاش می کنند.

تهیه کننده ارشد بازی یعنی Dan Hay در مورد Far Cry Primal می گوید: "مهم ترین ویژگی فرنچایز Far Cry، انعطلاف پذیری آن است. از این رو وقتی که تیم ایده یک Far Cry در عصر حجر را پیشنهاد داد، ما بالافاصله از آن استقبال کردیم و هر چقدر که در مورد این ایده می شنیدیم، به فوق العاده بودن آن بیشتر پی می بردیم."

کارگردان بازی یعنی Jean-Christophe Guyot نیز اظهار داشت: "عصر حجر گزینه خوبی برای سری Far Cry است. Far Cry معمولا شما را بر روی لبه دنیای شناخته شده قرار می دهد. مرزی میان زیبایی، خشونت و بی قانونی. عصر حجر نیز به نحوی اولین مرز انسان ها است، زمانی است که انسان ها بر روی زمین پا گذاشته و سرزمین ها را به مالیک خود در آوردند. آن زمان بود که آنها وارد زنجیره غذایی شدند. همه این اتفاق ها از طرفی با درگیری میان یکدیگر و از سوی دیگر با طبیعیت همراه بود."

حداقل سیستم مورد نیاز:

سیستم عامل: . (Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit
پردازنده: Intel Core i3-550 | AMD Phenom II X4 955 or equivalent
میزان حافظه مورد نیاز: 4GB RAM
کارت گرافیک:. (NVIDIA GeForce GTX 460 (1GB VRAM) | AMD Radeon HD 5770 (1GB VRAM
فضای مورد نیاز بر روی هارد: 20GB

سیستم پیشنهادی:

سیستم عامل: . (Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit
پردازنده: Intel Core i7-2600K | AMD FX-8350
میزان حافظه مورد نیاز: 8GB RAM
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 780 | AMD Radeon R9 280X
فضای مورد نیاز بر روی هارد: 20GB

منبع: Ubisoft blog

ویدیوها و تصاویر مربوط به مراسم The Game Award 2015:

تشکر از @armin_shadow بابت تصاویر و تریلرها.

آخرین ویرایش:

materooni

کاربر سایت
Sep 21, 2016
8
سلام . دوستان برای رفع مشکل failed توی اکثر مراحل چه راه حلی دارید ؟ من توی beast master جایی که باید گرگ سفید رو رام کنم گیر کردم هر بار که تمومش میکنم failed میزنه . توی فروم های خارجی هم چک کردم راه حلی نداره . فقط باید سیو بعد از اون مرحله رو دانلود کرد . کسی راه حلی داره یا سیو رو داره ؟ یا کرکی که مشکل رو حل کنه

hossein.m

کاربر سایت
Jun 16, 2017
6
سلام دوستان عزیز
شما که فارکرای پریمال رو تموم کردین اگر میتونین کمک کنین ممنون میشم
تو مرحله beastmaster که باید گرگ سفید رو رام کنیم آخر مرحله بجای تموم شدن و رفتن به مرحله بعد پیام faild میده هرکار هم میکنم رد میشه
باید چکار کنم؟؟؟
تلگرام:@hosseinmohamadi

hossein.m

کاربر سایت
Jun 16, 2017
6
سلام دوستان عزیز
تو مرحله beastmaster که باید گرگ سفید رو رام کنیم آخر مرحله بجای تموم شدن و رفتن به مرحله بعد پیام faild میده هرکار هم میکنم رد میشه
باید چکار کنم؟؟؟

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
سلام دوستان عزیز
باید چکار کنم؟؟؟
سیو بگیر و ردش کن

• Like
Reactions: sinasafari

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
سلام دوستان عزیز
باید چکار کنم؟؟؟

بنده هم همین مشکل رو دارم اگر سیو بعد این مرحله یا راه حلی دارید خوشحال میشم بشنوم
خودم طی جستجویی که داشتم چیزی پیدا نکردم و سیو های برای دانلود هم همه 100 درصد بودند

• Like
Reactions: kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بنده هم همین مشکل رو دارم اگر سیو بعد این مرحله یا راه حلی دارید خوشحال میشم بشنوم
خودم طی جستجویی که داشتم چیزی پیدا نکردم و سیو های برای دانلود هم همه 100 درصد بودند
این سبک بازی ها که خطی نیستند معمولا سیو مرحله ای که شما مد نظر دارید پیدا نمی شه . هر جا سیوی هست سیو 100 درصد هست

mahee

کاربر سایت
Aug 23, 2017
1
سلام دوستان شما که فارکرای پریمال رو تموم کردین من تمام منابع ارتقا روستام کاملن فقط هرچی میگردم blood of oros رو پیدا نمیکنم لطفا کمک کنید متشکرم:-??%-(~X(

• Like

saberss88

کاربر سایت
Sep 5, 2017
1
سلامو درود دوستان
من بازیو از مغازه خریدم بعدش فک کنم کرکcpy باشه. چند تا مرحله ای رو درست انجام دادم ولی همش میزنه faild !!! رفتم از توی هر چی سایت بوده سیو 100% شو گرفتم ولی یه سایت یه پوشه ایرو میگه بریز
یه سایت دیگ ادرس یه پوشه دیگ رو میده! ر دو پوشه رو هم سیوارو امتحان میکنم نمیاره!
من 7 % بازیرو رفته بودم بعد گرفتم اون پوشه هایی ک سیو بازی به گفته سایت ها محل سیو بازی هستو پاک کردم
ولی بازم وقتی داخل بازی میرم همون 7% قبلیم هست.
اگ کسی میدونه کمک کنه لطفا
سیو کامل بازی رو میخام ممنون میشم کمکم کنید.=((:Neutral:

• Like

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
جو منفی زیادی دور و بر این بازی هست . اما اصلا بازی بدی نیست ، حتی در بعضی پارامتر ها خیلی هم خوش ساخته.
طراحی محیط و وسعت محیط قابل قبوله. نورپردازی بازی هم سطح خوبی داره . یکی از نقاط قوت بازی ، بخش مخفی کاریشه که خیلی خوب از آب در اومده و دست بازیکن کاملا بازه ! تعداد اسلحه های بازی هم با توجه به بازه ی زمانی این نسخه ، خیلی خوبه .
اما روایت داستان ، شخصیت پردازی و تنوع مراحل میتونست خیلی بهتر باشه .

• Like
Reactions: kamyy and ROONEY190

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر