راهنمایی خرید ps4 pro و چند سوال دیگر

babakkhaen

کاربر سایت
Jun 24, 2013
60
نام
بابک
سلام. خسته نباشید خدمت دوستان عزیز.
دوستان قصد خرید ps4 pro رو دارم.
بعد از ps3 که 4 سال پیش سوخت از دنیا کنسول ها دور بودم . چند سوال دارم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

اول از همه من تلویزیون ای که دارم یکی از سری های قدیمی x-vision هست و قابلیت 4k نداره.
ولی خروجی HDMI داره ( که فعلا خراب شده ورودی باید تعمیر کنم )
با این شرایط با کابل معمولی ( فعلا بدون اچ دی ام ای ) من اصلا خروجی صدا و تصویر دارم ؟ رو تمام بازی ها ؟
( اخه قبلا یک جا خوندم که بعضی بازی ها دیگه با کابل های معمولی تصویر ندارن )

سوال بعد اینکه امکان بازی های COPY روی PS4 PRO هست ؟ یا فقط باید فعلا اورجینال خرید ؟

سوال بعد , من رو PS3 یک فایلی دانلود کرده بودم و با فلاش رو PS3 نصب کرده بودم , که باهاش میشد فیلم رو با زیرنویس جدا دید ( اسم اصطلاح ای که داشت یادم نیست ) این قابلیت رو PRO همچنین هست ؟

سوال اخر چند TV خوب بهم معرفی کنید که قابلیت 4K داشته باشه 45-50 اینچ
قیمت هم در رنج مختلف باشه . بین 2-3 بین 3-3.5 بین 3.5-4.5
ممنون میشم بگید چند مودل تو این رنج ها.
ممنونم.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام. خسته نباشید خدمت دوستان عزیز.
دوستان قصد خرید ps4 pro رو دارم.
بعد از ps3 که 4 سال پیش سوخت از دنیا کنسول ها دور بودم . چند سوال دارم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

اول از همه من تلویزیون ای که دارم یکی از سری های قدیمی x-vision هست و قابلیت 4k نداره.
ولی خروجی HDMI داره ( که فعلا خراب شده ورودی باید تعمیر کنم )
با این شرایط با کابل معمولی ( فعلا بدون اچ دی ام ای ) من اصلا خروجی صدا و تصویر دارم ؟ رو تمام بازی ها ؟
( اخه قبلا یک جا خوندم که بعضی بازی ها دیگه با کابل های معمولی تصویر ندارن )

سوال بعد اینکه امکان بازی های COPY روی PS4 PRO هست ؟ یا فقط باید فعلا اورجینال خرید ؟

سوال بعد , من رو PS3 یک فایلی دانلود کرده بودم و با فلاش رو PS3 نصب کرده بودم , که باهاش میشد فیلم رو با زیرنویس جدا دید ( اسم اصطلاح ای که داشت یادم نیست ) این قابلیت رو PRO همچنین هست ؟

سوال اخر چند TV خوب بهم معرفی کنید که قابلیت 4K داشته باشه 45-50 اینچ
قیمت هم در رنج مختلف باشه . بین 2-3 بین 3-3.5 بین 3.5-4.5
ممنون میشم بگید چند مودل تو این رنج ها.
ممنونم.
برای اینجور سوال ها اینجا پست بزنید هم سریعتر جواب میگیرید هم تاپیک الکی زده نمیشه
خروجی hdmi رو باید تعمیر کنید کنسول فقط با کابل hdmi وصل میشه
امکان کپی نیست
اورجینال مستقیم از استور میتونید بخرید یا با دوستاتون بخرید و با هم شیر کنید یا اکانت هکی بگیرید
در این مورد نمیتونم راهنمایی کنم فقط میدونم همچین کاری نمیتونید بکنید مگر اینکه خود کنسول بهتون اجازه بده خود کنسول هم تا جایی که میدونم اجازه نمیده بصورت جدا زیرنویس روی فیلم بذارید باز زیاد اطلاع ندارم من از سرویس های استریم ویدئو استفاده میکنم رو کنسول
اینجا سوال کنید راهنماییتون میکنن: بحث و گفت و گو برای خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4
اگه قصد خرید پرو دارید بهتره تی وی 4k هم بگیرید وگرنه اونقدری ارزش نداره که بخواید هزینه اضافی بکنید

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
تلویزیون XVISION خروجی HDMI داره؟؟!!
منظورتون ورودی هستش؟
تلویزیون 4K زیر 5 میلیون تومن فایده نداره.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر