Call of Duty: WWII

eb0b2b57-508c-4f4e-a483-2b152305102c.jpg

اکتیویژن رسما نسخه بعدی بازی Call of Duty بنام Call of Duty: WWII را معرفی کرد. توسعه دهنده بازی استودیو Sledgehammer هست و بازی به زمان جنگ جهانی دوم برگشته.

Reveal Trailer
Download 1080p | Download 720p | Download 360p

===========================================

E3 2017 Trailer
news_e3_call_of_duty_wwii_reveals_its_multiplayer-19254.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

Call of Duty WWII: Story Trailer

news_call_of_duty_wwii_story_trailer-19524.jpg

Download HD 720p 60fps

تریلر رسمی مود زامبی بازی

catc_83d52509-c49b-4113-90cf-e6fd4effc33a.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

بازی در تاریخ 3 نوامبر (12 آبان) منتشر خواهد شد. همچنین بتای نسخه PS4 بازی در تاریخ 25 آگوست (3 شهریور) شروع میشه.

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
خب حفظ 60 فریم اونم رو 1080 خیلی مهم برای این عنوان مولتی بتل 60 فریم نیست و کمتر از 60 هست اما cod همیشه ثابت 60 بوده
مولتی بتل رو 60 فریمه فقط جاهایی که انفجار های بزرگ رخ میده حدود 10 تا میاد پایین
در کل مقایسه این دوتا بنظرم احمقانس چون ادم خندش میگیره انفجارای کالاف و تخریب پذیری رو با بتل مقایسه کنه

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
متاسفانه کال 2 رو گرفتن ازش کپی کردن با کمی تغییر ریز به سبک استودیو خودشون...خجالت آوره....
چیزی که من دیدم cod3 با گرافیک بالا بود همین واقعا خجالت نمیکشن اینا؟خجالت نمیکشن که بتل انقدر داره هر سال پیشرفت میکنه اینا پسرفت؟:|

• Like
Reactions: gintoki

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
883
نام
محمد حسین
واقعا یا شوره شوره یا بی نمک بی نمکه این کالاف

اون بلک آپس 3 که واقعا با زجر کشیدن تمومش کردم اینقدر این بازی فاز 200 ساله آینده رفته بود :|
اینم از کالاف جدید که کلا فلش بک زدن 100 ساله پبش ! حالا کی حوصله داره دوباره اون جنگای قدیمی کالاف 2، 3 و 5 رو با سلاح های ساده دوباره تموم کنه

اینا کلا نمیتونن مثل مدرن وارفار میانه کار کنن، یه کالاف بسازن که نه تو جنگ جهانی باشه نه 200 ساله آینده .......

Spartan AR

کاربر سایت
Jun 10, 2013
401
نام
علی
لول =))
واقعا چه انتظاري داشتين وقتي استوديو سازنده بازي Sledgehammer هست؟!!!
همون اول هم من گفتم اميدي نيست به اين بازي كه يه چيز گولاخ بشه
چون سازنده هاي بازي همون كسايي هستن كه مضخرف ترين نسخه كالاف يعني Advanced Warfare رو ساختن
همه هم منو هيتر خوندن...
حالا صبر كنيد بياد بازي ببينيد چه مولتي مضخرفي خواهد داشت...
اميدوارم سال بعد Treyarch بره سمت جنگ ويتنام يا هرچي
اون موقع هست كه cod به دوران اوجش برميگرده

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: yonestm

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
چیزی که من دیدم cod3 با گرافیک بالا بود همین واقعا خجالت نمیکشن اینا؟خجالت نمیکشن که بتل انقدر داره هر سال پیشرفت میکنه اینا پسرفت؟:|
در واقع استودیوهای کالاف هنوز دارن از id tech 3 استفاده میکنن اما یه نسخه خیلی پیشرفته تر, ولی خوب هر کاری هم که بکنن, نمیتونن یه بازی نسل8ی رو ارائه بدن با این انجینا ...خیلی عجیبه با این پولی که از فرانچایز در میارن, یه موتور توپ ندارن واسه ساختن بازی .@-)

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
در واقع استودیوهای کالاف هنوز دارن از id tech 3 استفاده میکنن اما یه نسخه خیلی پیشرفته تر, ولی خوب هر کاری هم که بکنن, نمیتونن یه بازی نسل8ی رو ارائه بدن با این انجینا ...خیلی عجیبه با این پولی که از فرانچایز در میارن, یه موتور توپ ندارن واسه ساختن بازی .@-)
انقدر که خسیسه یادمه سر گوست اومد سر همه کلاه گذاشت گفت ما از انجن جدید داریم استفاده میکنیم و ....... اما بعد گندش دراومد که همون انجن قبلی بود اومدن تو تریلرشون دوتا خورشید گذاشتن که حسابی نورپردازی بره بالا مردم هایپ بشن اشتباه هم طرفداراش میکنن که بازیشو میخرن اونا به چیزی که میخواستن رسیدن اشغال تحویل بدن بیشترین فروش رو بکنن طرفدارها فقط گول برند cod رو میخورن هرسال

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
خداکنه کیفیت بازی بالا باشه ولی اخه این انمیشن ها واقعا خندهدار و مضحک اینا خجالتم نمیکشن هنوز با این انمیشن های نسل پیشی که تو ذوق میزنه بازی هاشون میدن بیرون من تریلرش دیدم البته شلوغ و خوب بود ولی انمیشن هاش از دور سوسو میزد مخصوصا دویدنهاشون این انجین بدردنخورشونم عوض نمیکنن

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
شنیدم که بخش داستانی بازی رو به صورت آفلاین میشه چند نفره بازی کرد ؟ درسته یا شایعه بوده !؟

اگه درست باشه که میترکونه مخصوصا تو ایران و تو گیم نت ها 8-}

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
انقدر که خسیسه یادمه سر گوست اومد سر همه کلاه گذاشت گفت ما از انجن جدید داریم استفاده میکنیم و ....... اما بعد گندش دراومد که همون انجن قبلی بود اومدن تو تریلرشون دوتا خورشید گذاشتن که حسابی نورپردازی بره بالا مردم هایپ بشن اشتباه هم طرفداراش میکنن که بازیشو میخرن اونا به چیزی که میخواستن رسیدن اشغال تحویل بدن بیشترین فروش رو بکنن طرفدارها فقط گول برند cod رو میخورن هرسال
وای از دست تریلرهای revealی که اینفینیتی وارد میسازه =))
4x4b_untitled-cod-ghosts-lighting-ghosts-1179930455.jpg

اینم از مقایسه خیلی جالب Build در برابر IW 6.0 Next Gen /:) :
gni7_maxresdefault.jpg

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
دوستان خیلی دارن کال او جدیدو میکوبن B-( ولی انصافا تریلرش که نشون میدادی یه کال او اصیله . اونوقت خداوکیلی بتل هم ورداشته بودن همون سری 4 رو جنگ جهانیش کرده بودن با کلی باگ . در مورد انیمیشنا هم بخش مولتی که نشون دادن جالب نبود اما تو بخش تک نفره قابله قبوله . حالا باز امیدوارم بیاد ببینیم چی میشه .

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
کال آو همیشه مولتیش خوب بوده کاری ندارم ک داستانی افت کرده واسه من هیچوقت مولتی بتل جذاب نبوده ، هر سال هم مثل امسال به خاطر مولتی جذابش میخرمش : دی

• Like
Reactions: Jack cooper

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر