خرید و تجربه متفاوت من از nintendo 3ds

mohammad hossein

کاربر سایت
Apr 10, 2017
8
نام
max payne
سلام اسکرین شات ها و عکس های قشنگی گذاشتی:x

من یه ماهی بیشتر میشه که یه old 3ds خریدم ورن 3 میخوام حک نرم افزاری کنم میتونی بهم کمک کنی
یه وقت دستگاه بریک نشه؟
مرسی اگه بشه تو تلگرام هم با هم در ارتباط باشیم خوب میشه

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
بازی Spirit Camera: The Cursed Memoir
سبک ادونچر

این بازی از سری بازی ها Fatal Frame برای کنسول nintendo 3ds هست

9da0_cover_large.jpg

htgv_large.jpg
h0lw_large_(2).jpg
qguc_70.jpg

4bd4_large_(3).jpg
ulnb_large_(4).jpg

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
سری بازی kid icarus یه ip انحصاری و زیبا نینتندوه
سبک این سری Action, platforming

نسخه 3ds این بازی به اسم Kid Icarus: Uprising هست که سبک بازیش Third-person shooter - Cabal shooter - Action

آیدی @mohammad hossein عزیز از اجرا این بازی ( اورجینال و فیزیکی ) روی کنسول 3ds خودشون فیلم گرفتن برای بنده فرستادن
من این کلیپ آپلود کردم داخل آپارات تا شما عزیزانم ازش لذت ببرید

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
سبک ادونچر

9da0_cover_large.jpg

htgv_large.jpg
h0lw_large_(2).jpg
qguc_70.jpg

4bd4_large_(3).jpg
ulnb_large_(4).jpg
ببخشید چندبار خصوصی پیام دادم جواب ندادی.میتونی واسه هک 3DS کمکم کنی.یجایی موندم.ممنون میشم

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
با کدوم روش هک میکنید و کجاش موندید برادر؟
یه کنسول هفته پیش خریدم وقتی دستگاه دستم رسید موقع روشن شدن گفتن دکمه پاور و ال1 رو نگه دار پشت صفحه عکس دانکی کنگ میومد هک میشد.بعدم گفتن که تم رو عوض نکنم ولی متاسفانه عوض کردم تم رو.قبلش بازیا میومد ولی الان از روش منوهکس که یکی از دوستان گفتن ویدیوهاشو دیدم و رفتم انجام دادم ولی وقتی کنسولو خاموش میکنم بعد که روشن میکنم و پاور و ال1 نگه میدارم تو منو هوم برو میاد.اونجا هم که نمیدونم چیکار کنم کلا. و وقتی برمیگردم تو صفحه اصلی بازیا نمیاد اصلا.هیچکدوم از بازیا نیستن درصورتی که نصف رم هم اشغال شده که بازیا توش بودن
موندم چیکار کنم.اگه میشه یه توضیح کامل بدین بفهمم چیکار کنم.هنگ کردم کلا~X(

• Like
Reactions: alisantori

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
یه کنسول هفته پیش خریدم وقتی دستگاه دستم رسید موقع روشن شدن گفتن دکمه پاور و ال1 رو نگه دار پشت صفحه عکس دانکی کنگ میومد هک میشد.بعدم گفتن که تم رو عوض نکنم ولی متاسفانه عوض کردم تم رو.قبلش بازیا میومد ولی الان از روش منوهکس که یکی از دوستان گفتن ویدیوهاشو دیدم و رفتم انجام دادم ولی وقتی کنسولو خاموش میکنم بعد که روشن میکنم و پاور و ال1 نگه میدارم تو منو هوم برو میاد.اونجا هم که نمیدونم چیکار کنم کلا. و وقتی برمیگردم تو صفحه اصلی بازیا نمیاد اصلا.هیچکدوم از بازیا نیستن درصورتی که نصف رم هم اشغال شده که بازیا توش بودن
موندم چیکار کنم.اگه میشه یه توضیح کامل بدین بفهمم چیکار کنم.هنگ کردم کلا~X(

وقتی رفتی توی homebrew گذینه rxTools پیدا کن و اجراش کن تا بری توی امونند ، باید اینجوری بری توی امونند !
فقط یادت باشه وقتی میری توی homebrew ، آهسته بری روی گذینه مد نظرت ( تا هنگ نکنه )

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
سبک ادونچر

9da0_cover_large.jpg

htgv_large.jpg
h0lw_large_(2).jpg
qguc_70.jpg

4bd4_large_(3).jpg
ulnb_large_(4).jpg
این عنوان بازی نیاز به دفترچه اون برای بازی کردن هست. به صورت کپی دانلود کردم. کسی راه کاری یا روشی برای اجرای بازی بدون دفترچه داره? یا اصلا کسی بصورت کپی بازی کرده تا بتونه راهنمایی کنه?

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
این عنوان بازی نیاز به دفترچه اون برای بازی کردن هست. به صورت کپی دانلود کردم. کسی راه کاری یا روشی برای اجرای بازی بدون دفترچه داره? یا اصلا کسی بصورت کپی بازی کرده تا بتونه راهنمایی کنه?
راه حل رو خودم پیدا کردم و برای کسانی که می خوان بازی کنن و همین مشکل رو داشتن : ارت بوک بازی قابل دانلود هست و روی تبلت میشه باز کرد و بازی رو اجرا وادامه داد.

• Like
Reactions: residen

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
این عکس هایی از اجرا بازی Super Mario 3D Land روی کنسول nintendo 3ds خودمه

uz1m_1.jpg
6cq_2.jpg

ar1n_3.jpg
7n57_4.jpg

جالب اینجاست این بازی Super Mario 3D Land سال 2011 عرضه شده - بازی برای کنسول خونگی نه بلکه برای کنسول دستی عرضه شده ( کنسول ها دستی کلی محدودیت تو قدرت سخت افزاری - مصرف بهینه برای کارکرد باتری و ..... دارن )
متاش 90 شده - من بازی دانلود کردم بازی با فرمت cia حجم کلش 222 مگابایت بود

• Like
Reactions: mkh-n71

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
آقا طریقه کپی خور کردنش چجوریاس ورژن دستگاهم 4.5 هست.

کپی خور نرم افزاریه
من کپی خور کردم راحت بود ولی یه چیزی حدود بین نیم ساعت تا 45 دقیقه طول میکشه

از این صفحه نوع 3ds انتخاب میکنی
Get Started
حتما مدل درست انتخاب کن

وقتی انتخاب کردی یه صفحه باز میشه که برای فریمور ها مختلف داره
اونی که فریمور توه انتخابش میخوای بکنی 2 تا گزینه دانلود داره
یکی (Browser) یعنی فایل دانلود کنی بریزی تو رم sd کنسول
یکی (MSET) یعنی با فلش کارت r4

هواست باشه sd card یا میکرو اس دی گوشی با خشاب میتونی به کنسول بزنی و رمی انتخاب کن حجمش خوب باشه حداقل 8 گیگ به بالا باشه
فایل که دانلود کردی روی اون رم بریز - چون قبلا من کپی خور کردم وقتی رو یه رم هک میریزی و کپی خور میکنی دیگه اون رم نمیتونی عوض کنی چون اطلاعات هک رو اون رم بود
پس همون اول رم حجم مناسب خودت تهیه کن

بعد مثلا (Browser) انتخاب کردی یه صفحه باز میشه میگه چنتا فایل کم حجم دانلود کنی
و خودش به ترتیب دونه به دونه گفته چیکار کنی فایل ها تو کدوم پوشه بریزی و ........
کارا درست انجام بدی یه چک میاد و تیک سبز میخوره و کنسول روش هوم برو اجرا میشه

از پایین صفحه میزنی میره صفحه بعد اونم چنتا فایله باید دانلود کنی و بریزی تو رم همونطور که آموزش تک تک گفته
بعد کنسول کپوی خور میشه
بازیا دانلود میکنی با فرمت cia میریزی تو رم - رم میزاری تو کنسول - تو کنسول صفحه اصلی یه برنامه نصب شده به اسم fbi
fbi اجرا میکنی فایلی که دانلود کردی توش نشون میده روش تایید میزنی وای میستی یه خطی پر میشه و بازی ور کنسول نصب میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر