The Evil Within 2

198167

ناشر: Bethesda Softworks
استدیو: Tango Gameworks
تهیه کننده: Shinji Mikami
کارگردان: John Johanas
پلتفرم: PS4 ,XBOX ONE,PC
تاریخ انتشار: 13 اکتبر 2017 (21 مهر 1396)

بعد از سه سال انتظار نسخه دوم The Evil Within در کنفرانس E3 2017 شرکت bethesda معرفی شد. داستان نسخه اول سه سال بعد از اتفاقات نسخه اول اتفاق میفتد شخصیت اصلی بازی باز هم مانند نسخه اول سباستین کستلانوس هست. سباستین که همه چیز خود به علاوه دخترش "لیلی" را از دست داده بعد فهمیدن اینکه ممکن او زنده باشد باز هم به امید اینکه دخترش را نجات دهد وارد دستگاه stem میشود نجات دادن دخترش شاید اخرین امید سباستین برای این باشد که دوباره به زندگی قبلی خود برگردد.​

آخرین ویرایش:

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
یک ویدیو گیمپلی از بازی امده درکل به نظرم نکات مثبت طراحی دشمن ها و شخصی تر شدن داستان هست و نکته منفی اینکه نسبت به بازیهای خطی روز گرافی انچنان خفنی نداره
گیمپلی جدید ؟ :D چند دقیقه ای و اگه میشه لینک دانلودشم بزارین:D

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,347
نام
محمدرضا
فن های کارهای استاد اصلا به گرافیک خیلی بالا اهمیت نمیدن همین که فریم ریت ثابت باشه و تکسچر ها وضعیت مطلوب داشته باشن برای ما کافیه
خدا رو شکر بیشتر از انتظارم رو گرافیک کار کردن فقط چیزی که هنوز مشخص نیست عملکرد فریم ریت بازی هست که تو نسخه اول افتضاح بود ، در هر صورت تا زمانی که بازی عرضه نشه نمیشه نظر داد

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
تایید شد میکامی کارگردان بازی نیست ولی بازم رو ساخت بازی دخیل و محور ساخت بازی قرار داره
کارگردان بازی John Johanas که دو dlc کیدمن رو نوشته و کارگردانی کرده بود

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
عجیبه یک جا نوشته بود میکانی گفته نمیدونم من میخوام موارد ترسناک و.. بیشتری نسون بدم پس خودش نیست به عنوان کارگردان ؟ به بازی زیاد خوشبین نیستم به نظرم یک بازی متوسط میشه امیدوارم بهتر باشه

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
عجیبه یک جا نوشته بود میکانی گفته نمیدونم من میخوام موارد ترسناک و.. بیشتری نسون بدم پس خودش نیست به عنوان کارگردان ؟ به بازی زیاد خوشبین نیستم به نظرم یک بازی متوسط میشه امیدوارم بهتر باشه

میکامی بازم تو ساخت بازی دخیل فقط کارگردان نیست:D
و اینکه این John Johanas عالیه به نظرم نمیدونم بازی کردین اون دو dlc کیدمن رو ولی به نظرم بی نظیر بودن (تو داستان که به نظرم بهتر از نسخه اصلی هم بود)

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
تریلر بازی که فوق العاده بود و منی که نسخه اول رو هم دوست داشتم جذب کرد ولی الان که فهمیدم میکامی کارگردان نیست اصلا ناامید شدم. فارغ از شوخی ها و جوک ها، میکامی وجودش در راس هر پروژه ای یه نعمته.

• Like
Reactions: uriel

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
تایید شد میکامی کارگردان بازی نیست ولی بازم رو ساخت بازی دخیل و محور ساخت بازی قرار داره
کارگردان بازی John Johanas که دو dlc کیدمن رو نوشته و کارگردانی کرده بود
یه سری اطلاعات از بازی هم منتشر شده که دارم ترجمه میکنم نمیدونم چرا خیلی هم زیاده:|:D
یعنی میکامی خودش سر ی پروژه دیگه هستش ؟:| از E3 به بعد فقط خبرای بد میاد :(

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
یعنی میکامی خودش سر ی پروژه دیگه هستش ؟:| از E3 به بعد فقط خبرای بد میاد :(

نه میکامی بازم تو محور ساخت بازیه فقط کارگردان نیست
این چیزیه که Pete Hines گفته:
"Mikami is Executive Producer and not director, but his hands are all over it. He was still heavily involved in the sequel's development. It is his studio so he wanted to be involved"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر