کپی خور نرم افزاری ps2 ( اجرا بازیا با فلش مموری)

ali1991380

کاربر سایت
May 3, 2017
23
اگر میخوای بازی انلود کنی روی دیسک رایت کنی فرقی نداره چه ریجنی باشه
اگر میخوای با فلش و opl اجرا کنی باید بگردی ببینی این بازی اجرا میشه یانه؟ اگر اجرا میشه با فلش چه ریجنی باید باشه؟
از کجا بگردم سایتی هست بهم معرفی کنید؟ میخوام رو فلش بازی کنم.

ali1991380

کاربر سایت
May 3, 2017
23
ایشون برنامه و پکیجشو میفروشن دقیق یادم نیست چه قیمتی گذاشته بودن ولی فکر کنم نزدیک 100 هزار تومن بود
پس به درد ما نمیخوره صد هزار تومن اگر شد با فلش بازی میکنیم اگر نشد رایتش میکنیم رو سی دی

ali1991380

کاربر سایت
May 3, 2017
23
باید لیست ساپورت نرم افزار opl همون برنامه ای که بازی ها از روی فلش روی ps2 اجرا میکنه نگاه بندازی
شما از این طریق بازی اجرا کردید؟ چند تا بازی بهمم معرفی کنید که جواب میده.

mohsen_csharp

کاربر سایت
Feb 25, 2012
30

mohsen_csharp

کاربر سایت
Feb 25, 2012
30
ایشون برنامه و پکیجشو میفروشن دقیق یادم نیست چه قیمتی گذاشته بودن ولی فکر کنم نزدیک 100 هزار تومن بود

پس به درد ما نمیخوره صد هزار تومن اگر شد با فلش بازی میکنیم اگر نشد رایتش میکنیم رو سی دی
نه برادر قیمت 100 هزار تومن نیست
قیمت پکیج بنده نسخه فول که شامل مموری کارت شامل بیست نرم افزار و دی وی دی پر از بازی کنسول های قدیمی و جدید و نرم افزار های نصب بازی های پلی یک و پلی دو و آتاری و سگا و میکرو روی فلش به همراه دفترچه راهنما همراه با توضیحات مفصل و تکمیلی و پشتیبانی رایگان تلگرامی ، 50 تومن می باشد.
اگه فقط نرم افزار را بخواهید قیمت 25 تومن می باشد
شماره بنده جهت تماس 09367347651

• Like
Reactions: nimaazmayesh

mohsen_csharp

کاربر سایت
Feb 25, 2012
30
این نکته رو هم عرض کنم که چیزی که نرم افزار بنده رو از نرم افزارهای دیگه متمایز کرده این هست که علاوه بر نصب بازی های پلی استیشن دو ، امکان نصب بازی های پلی استیشن یک روی فلش را نیز دارا می باشد
نمونه عکس های برنامه بنده
این قسمت مخصوص نصب بازی های پلی استیشن دو روی فلش یا هارد اکسترنال می باشد
PS2 Installer.png

این هم مخصوص نصب بازی های پلی استیشن یک روی فلش یا هارد اکسترنال
PS1 Installer.png

آخرین ویرایش:
  • Like

ali1991380

کاربر سایت
May 3, 2017
23
این نکته رو هم عرض کنم که چیزی که نرم افزار بنده رو از نرم افزارهای دیگه متمایز کرده این هست که علاوه بر نصب بازی های پلی استیشن دو ، امکان نصب بازی های پلی استیشن یک روی فلش را نیز دارا می باشد
نمونه عکس های برنامه بنده
این قسمت مخصوص نصب بازی های پلی استیشن دو روی فلش یا هارد اکسترنال می باشد
View attachment 76040

این هم مخصوص نصب بازی های پلی استیشن یک روی فلش یا هارد اکسترنال
View attachment 76041
یعنی از طریق همین اموزش پلی استیشنم رو فلش خور کنم و فقط به جای استفاده از نرم افزار usb utill از نرم افزار شما استفاده کنم؟
ایا شما تضمین می کنید تمام بازی های ps2 و ps1 با هر ریجنی با برنامه ی شما بدون مشکل نصب و اجرا میشن؟
بازی های ps1 هم مثل بازی های ps2 با نرم افزار opl اجرا میشن؟
اگر فقط نرم افزار نصب بازی های ps1 و ps2 رو بخوام چند حساب میکنید؟

nimaazmayesh

کاربر سایت
Mar 20, 2017
162
یعنی از طریق همین اموزش پلی استیشنم رو فلش خور کنم و فقط به جای استفاده از نرم افزار usb utill از نرم افزار شما استفاده کنم؟
ایا شما تضمین می کنید تمام بازی های ps2 و ps1 با هر ریجنی با برنامه ی شما بدون مشکل نصب و اجرا میشن؟
داداش این که تضمین ۱۰۰ درصد بدن که فک نکنم چون این برنامه ها هنوز داره اپدیت میشه و ایشون که برنامه opl رو اپدیت نمیکنن بلکه نرم افزار هایی که خودشون مینویسن رو اپدیت میکنن

mohsen_csharp

کاربر سایت
Feb 25, 2012
30
با سلام. همانطور که دوستمان فرمودند من فقط نرم افزار نصب بازی ها رو نوشتم ولی دیگه نرم افزار OPL رو تغییری ندادم. نرم افزار OPL هم در حال بروزرسانی و آپدیت می باشد و هر چند ماه یک آپدیت خوب میده تا بازی های بیشتری رو ساپورت کنه. درضمن OPL برای بعضی بازی ها نیز تنظیماتی داره که واسه اجرای بهتر می تونم کمکتون کنم.
درصد اجرای موفق بازی های پلی دو از روی فلش 90 درصد هست.
درصد اجرای بازی های پلی یک از روی فلش 85 درصد البته گاها با تنظیمات خاص. سایت مخصوص Compatibility لیست هم داره. این نرم افزار هم در حال بروززسانی می باشد.
هسته اجرایی بازی های پلی یک POP Starter هست ولی از طریق OPL اجرا می کنیم. همچنین این برنامه هم برای بعضی بازی ها شامل تنظیمات می باشد.
فقط قیمت نرم افزار نصب بازی های پلی یک و پلی دو ، بدون مموری و بقیه موارد ، 25 تومن هست که البته قفل دارد و شما می تونید روی دو تا کامپیوتر نصب و رجیستر و استفاده کنید. همچنین در صورتی که آپدیت واسه نرم افزار بدم نسخه جدید به صورت رایگان برای شما ارسال خواهد شد.

ali1991380

کاربر سایت
May 3, 2017
23
با سلام. همانطور که دوستمان فرمودند من فقط نرم افزار نصب بازی ها رو نوشتم ولی دیگه نرم افزار OPL رو تغییری ندادم. نرم افزار OPL هم در حال بروزرسانی و آپدیت می باشد و هر چند ماه یک آپدیت خوب میده تا بازی های بیشتری رو ساپورت کنه. درضمن OPL برای بعضی بازی ها نیز تنظیماتی داره که واسه اجرای بهتر می تونم کمکتون کنم.
درصد اجرای موفق بازی های پلی دو از روی فلش 90 درصد هست.
درصد اجرای بازی های پلی یک از روی فلش 85 درصد البته گاها با تنظیمات خاص. سایت مخصوص Compatibility لیست هم داره. این نرم افزار هم در حال بروززسانی می باشد.
هسته اجرایی بازی های پلی یک POP Starter هست ولی از طریق OPL اجرا می کنیم. همچنین این برنامه هم برای بعضی بازی ها شامل تنظیمات می باشد.
فقط قیمت نرم افزار نصب بازی های پلی یک و پلی دو ، بدون مموری و بقیه موارد ، 25 تومن هست که البته قفل دارد و شما می تونید روی دو تا کامپیوتر نصب و رجیستر و استفاده کنید. همچنین در صورتی که آپدیت واسه نرم افزار بدم نسخه جدید به صورت رایگان برای شما ارسال خواهد شد.
بازی ها باید چه ریجنی باشه تا با نرم افزار شما نصب شه؟
برای نصب بازی با نرم افزار شما هم ایمیج iso از بازی باید باشه؟

• Like

mohsen_csharp

کاربر سایت
Feb 25, 2012
30
بازی ها باید چه ریجنی باشه تا با نرم افزار شما نصب شه؟
برای نصب بازی با نرم افزار شما هم ایمیج iso از بازی باید باشه؟
ریجن بازی مهم نیست هر ریجنی که باشه کار میکنه.
بله باید فایل ایزو بازی باشه که از روی آن داخل فلش نصب شود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر