PlayStation Spider Man

p8ko_1.png

بازی جدید استودیو Insomniac games در کنفرانس E3 2016 تحت عنوان Spider Man معرفی گردید.
پیتر پارکر قهرمان سری اینبار بازگشته است تا ما شاهد ماجراجویی جدیدی باشیم،ماجراجویی که به ریشه های سری بازگشته است.کارگردان بازی در مورد بازی اینگونه میگوید"به طور شخصی یکی از اروزهایم کار برروی چنین بازی بود اینکه برروی IP کار کنیم که 22 سال در خانه خود نبوده است بسیار هیجان انگیز است.ما دوست داریم بازی بزرگی را با گیم پلی باورنکردنی،داستان عمیق و گرافیک چشم نواز بسازیم".
پیترپارکر کسی است که به عنوان قهرمان وظیفه دارد با جرم و جنایت مبارزه کند و به صورت هم زمان اتفاقات زندگی شخصی خودش را نیز حل کند و یک تعادل میان زندگی و شخصیت خود برقرار سازد.جان و زندگی میلیون ها افرادی که در شهر نیویورک زندگی میکنند در دستان اوست.

dos5_2.png

q32i_information.png
4jwc_5853bce2ec0c270fc2f62de9.png
نسخه جدید Spider Man بزرگترین بازی اینسامنیاک و بلندپروازانه‌ترین بازی برای مارول است.
این نسخه جهان‌باز خواهد بود
بازی طی مدتی 4 ساله در دست توسعه است.
این نسخه قرار نیست قسمتی از فیلم‌های انتشار یافته باشد
اینسامنیاک در حال انجام کارهایی است که خود میخواهد و همه چیز را به اندازه با یکدیگر مخلوط می‌کند.
داستان بازی ریشه دار است و برای استودیو فرصتی را پدید اورد تا جهان Spider Man را خودش بسازد.
بازی به سنت قدیمی فرانچایز احترام می‌گذارد توسعه‌دهندگان می‌توانند کمی آزادی در ساخت آن داشته باشند.تغییر در لباس اسپایدی مثال خوبی است.
با پیشرفت در توسعه نسخه جدید Spider Man این عنوان روز به روز بهتر و بهتر می‌شود.
داستان بازی در اصل برروی اینکه چه کسی در پشت ماسک قرار دارد و وقتی ماسک را برروی صورت خود قرار می‌دهد به چه چیزی تبدیل می‌شود تمرکز خواهد کرد.
نام بازی فقط Spider Man است.
اگر به سمت یک ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح ان ساختمان هم بدوید
در صورتی که سمت یه ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح اون ساختمان هم بدوید
در بازی امکان به قتل رساندن شخصی وجود ندارد اگر اسپایدر من کسی را از بالای ساختمان به پایین پرت کند، به صورت خودکار تار به طرف ان شخص پرتاب خواهد شد
این عنوان در تاریخ ۷ سپتامبر سال جاری مصادف با 16 شهریور ماه منتشر خواهد شد.

uvhm_1327327-spider-man.jpg

با تشکر از احسان عزیز برای زحماتش @Kaine

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
نمایش بازی خیلی سینمایی و باحال بود ولی خیلی QTE داشت....اینهمه QTE جالب نبود به نظرم.
باید دید همیشه بازی اینطوری خواهد بود یا فقط تو این ماموریت چون اسکریپت شده بود این حالت بود

.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
نمایش خوبی داشت گرافیکش که خوب بود استفاده المان های محیطی برای زدن دشمنان هم جالب بود حالا باید دید تنوع مراحل و باس هاش و. کلا چجوری هست تاریخ انتشارم که رفت برای 2018
حجم Qte و سینماییش خیلی زیاد از حد بود و زیاد جالب نیست انقدر Qte

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
من فوق‌العاده حال کردم با بازی.:D خیلی خیلی زیاد! تنها نکته منفیش برای من یه خرده QTE ها بود و این که به نظرم سیستم مبارزه بازی زیاد پیچیدگی نداشت و خیلی راحت میتونست تکراری شه.:D امیدوارم مثه سری آرکهام سادگی در کنار زیبایی باشه سیستم مبارزات.

• Like
Reactions: WCW

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
سیستم مبارزاتش که واقعا ساده بود با یک دکمه همه رو میزد ولی اون QTE های زیادیش خیلی رو مخ بود دیگه دوره اینقدر QTE و سینماتیک گذشته بهترین نکتش گرافیک نسبتا خوبش بود

• Like
Reactions: Adidas95

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
اتفاقا مبارزاتش حرف نداشت واقعا دور از انتظار بود برای این شخصیت بهتر از این نمیشد این نشون میده که سازنده هاش عالی عمل کردن فقط از این ویلیانش اصلا خوشم نمیاد حتی تو انیمیشناشم نتونستم درکش کنم :| اگه venom نشون میدادن خیلی بهتر میشد به هر حال خوبه که رفت 2018 . Dg امسال بیاد که سال بعد هزینه ها خیلی سنگین نشه:))

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,957
نام
آریا
من وسط کنفرانس نتونستم راحت ببینمش و از اواسطش به بعد هی قطع و وصل میشد. نظرات رو که میخوندم ملت خیلی از QTEها شاکی بودن، ولی خودم که گیم پلی رو دیدم بسی لذت بردم! :D
QTEهای بازی به نظرم جوری نیستن که به گیم پلی آسیب بزنن. بیشتر برای بخش های سینمایی هستن و سازنده های بازی به جای اینکه کاتسین بذارن، یه حالت فعل و انفعالی توش گذاشتن که گیمر هم یه نیمچه دخالتی داشته باشه. مثلاً اگه قرار بود QTE استفاده نشه، اینجا یا باید کلهم کاتسین بود یا گیمر فقط دستش رو بگیره روی آنالوگ و بدوئه که اون هم فرق زیادی با QTE نداره:

یا اینجا هم QTE داره، ولی خیلی لذت بخش به نظر میرسه و من همین حالت رو ترجیح میدم به اینکه فقط کاتسین اون قسمت رو ببینم:

البته من کلاً از QTE بدم نمیاد و برای همین کم پیش میاد که از این نظر با بازی ای مشکل داشته باشم. :D حالا Spider-Man باشه یا GoW و ...
در مجموع نمایش بازی رو به شدت دوست داشتم و تقریباً میشه گفت همون چیزی بود که انتظارش رو داشتم. فقط بدم نمی اومد از یه villain معروف تر استفاده کنن.
این Miles Morales آخر تریلر چیکار میکرد؟! :D من کمیک های Spider-Man رو دنبال نمیکنم و فقط میدونم این کاراکتر به عنوان یه Spider-Man سیاه پوست وارد دنیای کمیک شده و فکر نمیکردم توی این بازی هم حضور داشته باشه!

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,347
نام
محمدرضا
همه چی در بالاترین لول خودش قرار داره :x عجیب تخریب و افکت های دود عالی دراومده
تنها چیزی که اعصابمو خورد میکنه انتظاره ~X(،خدا کنه همین 2018 که میگن بیاد ، ای کاش سونی مثل بتسدا عمل میکرد ، معمولا بین 6 ماه کم و بیش قبل از عرضه بازی هاشو معرفی میکنه و ملت رو عذاب نمیده

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان
این Miles Morales آخر تریلر چیکار میکرد؟! :D من کمیک های Spider-Man رو دنبال نمیکنم و فقط میدونم این کاراکتر به عنوان یه Spider-Man سیاه پوست وارد دنیای کمیک شده و فکر نمیکردم توی این بازی هم حضور داشته باشه!
محبوبیتش این چند وقت انقدر زیاده شده که مارول از دنیای Ultimate وارد دنیای اصلیش کرده. :D بعید نیست اینجا بتونیم باهاش بازی کنیم. :D

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
بچه ها کسی امازینگ اسپایدرمن2 رو بازی کرده؟؟؟چون ممکنه بازی امشب تخفیف بخورده گفتم از شماها راهنمایی بگیرم اگر قشنگه بخرمش اگر نه هم که هیچ

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
بچه ها کسی امازینگ اسپایدرمن2 رو بازی کرده؟؟؟چون ممکنه بازی امشب تخفیف بخورده گفتم از شماها راهنمایی بگیرم اگر قشنگه بخرمش اگر نه هم که هیچ
اگه سازنده اکتی بود تخفیف میخورد ولی نیست بازیشم زمین تا اسمون با این فرق داره و خیلی زود تکراری میشه ارزش پول دادن نداره

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
چقدر نمایشش فوق العاده بود. 10 بار تا الان دیدمش. اون قسمت های QTE هم بنظرم برای هیجان دادن و خلق صحنه‌های فوق سینمایی نیازه ولی به شرطی که زیاده روی نشه!
کسی در مورد انجین بازی خبر داره؟ خیلی عجیب غریب cg like هستش! مخصوصا نورپردازی اونم تو یک محیط به این بزرگی. فکر کنم سونی انجین رو براشون فراهم کرده یا کمکشون میکنه نهایت استفاده رو از قابلیت های ps4 ببرن. درست مثل Ratchet and Clank .
image_spider_man-35807-3639_0009.jpg

image_spider_man-35807-3639_0012.jpg

image_spider_man-35807-3639_0016.jpg

Sorcerer 17

کاربر سایت
May 30, 2015
353
نام
Masoud
تا اونجایی که میدونم بعد از تموم شدن قرار داد اکتیویژن و مارول این بازی کلاً از استور پاک شد.
اگر به صفحه ی بازی مراجعه کنید، نوشته Not Available For Purchase

• Like
Reactions: ps34

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر