PlayStation Street Fighter V Arcade Edition

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
February 2016
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
68nc_sf_topic.png

rc7t_logo.png

vvqj_fsur_2.png

• در بازی مکانیک جدیدی به نام V-Trigger قرار داده شده که اجازه ی استفاده از Stance های مختلف برای هر کرکتر را فراهم می آورد​
  • نت کد های بازی نسبت به SF IV پیشرفت قابل توجهی داشته اند​
  • بازی در سیزن اول دارای 22 کرکتر است که درسیزن دوم 6 کرکتر دیگر به این تعداد اضافه می شود​
  • مکانیزم V-Trigger که پیشتر با پر شدن خط EX meter قابل فعال سازی بود هم اکنون دارای Gauge جدیدی به نام V-Gauge است​
  • با پر شدن V-Gauge پلیر می تواند از مکانیک V-Trigger استفاده کرده که ظاهراً بر روی Ultra Move های کرکتر نیز تاثیر گذار است. به عنوان مثال کرکتر ریو در حالت عادی از Shinku Hadouken به عنوان Ultra Move استفاده می کند که این Ultra Move در حالت V-Trigger به Denjin Hadouken تبدیل می شود​
  • مکانیزم جدیدی تحت عنوان V-Skill نیز برای بازی معرفی شده که به کرکتر هایی مانند ریو اجازه ی Parry کردن و M.Bison اجازه منعکس کردن Projectile های حریف را می دهد​
  • نام Ultra Move ها به Critical Arts تغییر کرده و اینبار همانند Super Move ها با پر شدن EX Meter قابل استفاده هستند​
  • کرکتر ها و کانتنت هایی که بعد از عرضه برای بازی منتشر می شوند را می توان به صورت رایگان و با جمع آوری امتیاز در داخل بازی بدست آورد. همچنین می توان مثل سابق با پرداخت پول واقعی نیز آنها را خریداری کرد​
  • Capcom Fighters Network​
6yuv_logo_cfn.png
این سیستم قابلیت های زیر را در اختیار پلیر ها قرار می دهد :
با توجه به "Heat Map" می توانید مشاهده کنید که هر مبارزه در کدام نقطه از جهان در جریان است
می توانید از پروفایل هر کاربر دیدن کرده و از جزییات هر مبارزه آگاه شوید
می توانید با مشخص کردن رقبای خود در سراسر دنیا ، عملکرد آنها را زیر نظر داشته باشید
می توانید دوستان خود را رجیستر کرده و پلیر های مورد علاقه ی خود را Follow کنید
می توانید در میان فایل های Replay جستجو کرده و Replay مورد نظر خود را مشاهده کنید
فرستادن دعوتنامه ی آنلاین
مشاهده ی آخرین پچ ها و اخبار تورنومنت ها
و بسیاری موارد کاربردی دیگر ...
ro5l_8.png

• فردین (FaRd!N) عزیز بابت انجام هماهنگی های لازم
  • دوست خوبم علی (Safety & Peace) عزیز به خاطر تمام زحماتی که برای تاپیک کشیده
  • حامد (Hamed 3594) عزیز بابت تریلر و ویدیوها

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
مشخص نیست که چند نفر دیگه اضافه میشن؟
هنوز 3تا کرکتر کاملا جدید از فصل دوم مونده.
فصل سوم هم 6 تا اضافه میشه. که مجموعا میشه 36 تا. اگر برنامه طولانی مدت برای بازی داشته باشن، همینجور تعداد کرکترها میره بالا.

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,437
نام
Nightwing
فصل سوم هم 6 تا اضافه میشه. که مجموعا میشه 36 تا. اگر برنامه طولانی مدت برای بازی داشته باشن، همینجور تعداد کرکترها میره بالا.
راضیم ازشون:D بازی زمین تا آسمون با نسخه day one فرق کرده
یه موضوع اینکه اگر یادتون باشه وقتی بازی معرفی شد . یعنی اولین تریلر گیم پلی که اومد
این رنگایی که دور هر کارکتر میومد موقع فعال کردن rage خیلی بیشتر بود:D مثلا برای ریو که مشکی رنگه خیلی غلیظ تر نبود قبلا؟:D کمش کردن انگار

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
اون سه تا هم لیک شدن حتی
نمیدونم اینجا کسی گذاشته بود یا نه:-?

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ادامه ی کاستوم های مدرسه ای برای SFV توو راهه ...

پ.ن : ایبوکی خودش لباس فرم مدرسه تنشه بعد براش کاستوم مدرسه میدن :| به اینا باشه مثلاً برای ساکورا هم DLC لباس مدرسه میدن !!!

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,437
نام
Nightwing
پشت جعبه بازی مگه نزده تمامی کارکتر های dlc قراره رایگان باشن؟! با این فایت مانی نمیشه خرید که :-t فقط آکومارو گرفتم :D

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
پشت جعبه بازی مگه نزده تمامی کارکتر های dlc قراره رایگان باشن؟! با این فایت مانی نمیشه خرید که :-t فقط آکومارو گرفتم :D
کاراکترهای dlc رو میتونی با فایت مانی بگیری دیگه! راه های درآروردن فایت مانی هم کم نیس تو بازی. character story ها و general story، بخش survival (رو easy و medium)، ماموریت های هفتگی (که هر جمعه صبح به روز رسانی میشه و بین 6 تا 12 هزار فایت مانی رو میذاره) + انجام Challenge Trials. با کمترین زحمت و تو عرض 1 ساعت میتونی فایت مانی 2 یا 3 تا کاراکترو جمع کنی. از 8 تا کاراکتر دی ال سی که تا الان دادن 6 تارو با فایت مانی گرفتم، فایت مانی بقیه اشون هم ذره ذره جمع شد. الان فایت مانی کاراکتر دی ال سی بعدی رو هم آماده دارم :D اگه تا پریروز تو بازی لاگین می کردی، خود بازی 50 هزار تا فایت مانی به عنوان هدیه بهت می داد :D
خواستی فایتر آیدی ـت رو بذار اینجا. فایتر آیدی منم اد کن و یه فرند ریکوئست از داخل بازی بفرست: YerAlma

• Like
Reactions: ps3_360_wii

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,437
نام
Nightwing
کاراکترهای dlc رو میتونی با فایت مانی بگیری دیگه! راه های درآروردن فایت مانی هم کم نیس تو بازی. character story ها و general story، بخش survival (رو easy و medium)، ماموریت های هفتگی (که هر جمعه صبح به روز رسانی میشه و بین 6 تا 12 هزار فایت مانی رو میذاره) + انجام Challenge Trials. با کمترین زحمت و تو عرض 1 ساعت میتونی فایت مانی 2 یا 3 تا کاراکترو جمع کنی. از 8 تا کاراکتر دی ال سی که تا الان دادن 6 تارو با فایت مانی گرفتم، فایت مانی بقیه اشون هم ذره ذره جمع شد. الان فایت مانی کاراکتر دی ال سی بعدی رو هم آماده دارم :D اگه تا پریروز تو بازی لاگین می کردی، خود بازی 50 هزار تا فایت مانی به عنوان هدیه بهت می داد :D
خواستی فایتر آیدی ـت رو بذار اینجا. فایتر آیدی منم اد کن و یه فرند ریکوئست از داخل بازی بفرست: YerAlma
چشم حتما ادد میکنم
فعلا که درگیر آپدیت های بازی هستم
بازی رو آپدیت میکنی میری تو main menu باز آپدیت میشه یه چیزی :| که اونم زمان میبره
استوری که ۸ گیگ اونم باید دانلود کنم :)) بدیشم اینه که بدون آپدیت هیچ FM نمیده (:|

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,437
نام
Nightwing
دوستان یه مشکلی پیش اومده من بازی رو آپدیت کردم
اما اون آپدیت داخلی که وقتی تو منوی بازی هستیم میزنه همش failed میشه دانلود نمیکنه محتوارو
چیکارش باید کرد؟
پ.ن: این همه آپدیت میدن پشت هم واقعا به چه دردی میخوره؟:|

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
دوستان یه مشکلی پیش اومده من بازی رو آپدیت کردم
اما اون آپدیت داخلی که وقتی تو منوی بازی هستیم میزنه همش failed میشه دانلود نمیکنه محتوارو
چیکارش باید کرد؟
پ.ن: این همه آپدیت میدن پشت هم واقعا به چه دردی میخوره؟:|
جدیدا آپدیت های داخل بازی خیلی کوتاه شده، سریع یه چی میگیره و رد میشه. احتمالا موقع server maintenance آپدیت کردی، دوباره امتحان کن.
آپدیت های بازی خیلی شیکم درده اما همینان که بازیو زنده نگه داشته :D اگه بازی عین روز اولش باقی میموند، تا الان SF5 کاملا فراموش شده بود.

• Like
Reactions: Destro

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید

@HamidoOs

به این اکشن فیگور چند میدی؟
کیفیتش خیلی خوبه ولی زیادم بهش نمره بالایی نمیدم :-?
چون به نظرم این چیزا نباید جوری باشه که هر دفعه بهش نیگا میکنی، حسّ بدی از چشم‌هاش بهت منتقل بشه.

• Like
Reactions: Kainé

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ظاهراً توی سیزن 3 فقط ساکورا و ساگات 100% ـن و الباقی کرکترهای لیک شده توی سیزن 3 حضور ندارن :D از اونجایی که طرف اد رو درست پیش بینی کرده بوده به نظر میاد باقی لیک هاش هم درست باشه :D با این حساب 3 کرکتر باقی مونده از سیزن 2 هم قطعاً همیناییه که گفته :

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر