Friday the 13th: The Game

friday-13th-game-440x264.png
Developer: IIIfonic
Publisher: Gun Media
Platform: PC-Windows, Xbox One, PS4

عنوان Friday The 13th روز گذشته برای کنسول های نسل هشتم منتشر شد. بازی یک اقتباس مستقل از فیلمی با همین عنوان که در اون شخصیت منفی داستان، «جیسون» به کشتن افرادی که به کمپ تفریحی دریاچه کریستال سفر می‌کنند، به روشی فجیح برای انجام حرف مادرش مشغول میشه.
این عنوان با قرار دادن شما در نقش جیسون و یا یکی از بازماندگان به صورت چند نفره قابل بازی و در حال حاضر بازی فاقد بخش تک نفره است.
جیسون همانند فیلم باید بازماندگان را از بین ببرد و بازماندگان هم باید از دست جیسون به روش های مختلف فرار کنند.
به گفته سازندگان بازی با گذشت زمان کامل‌تر خواهد شد و حتی بخش تک نفره هم به اون اضافه خواهد شد.
فعلا فقط یک مد و سه نقشه برای بازی در دسترس است.
قیمت بازی: 40$
بازی فقط به صورت دیجیتالی منتشر شده است.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام. دوستانی که بازی تهیه کردند، گیمر تگ یا psn id خودشونو اینجا قرار بدن تا با هم بازی کنیم.
من خودم روی وان بازی می‌کنم.
گیمرتگ:
Bahram

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
این بازی دیشب من البته روی استیم بوده و تاپیک برای نسخه کامپیوتری وجود نداره اما حتما ببینید بازی با jasonخیلی حال میده XD
هست اقا
Friday 13th : The Game | PC
...
منم ديروز بازى رو توى تويچ ديدم بقيه بازى ميكردن. بنظر خيلى فان و جالبه:D . يچيزى تو مايه هاى ماد slasher بازى GTA V هست
زیر خاکی پیدا کردی تاپیکش مال 2 سال پیشه کسی هم توش فعالیت نمیکنه XD
:Dديروز كه بازى رو ديدم اومدم سايت يه تاپيك از اين بازى پيدا كنم به اين زيرخاكى برخوردم. خواستم ببينم كسى رفته طرف بازى يا نه ، ديدم سالهاست داره خاك ميخوره منم بيخيال شدم!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Coffee Addicted

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
هست اقا
Friday 13th : The Game | PC
...
منم ديروز بازى رو توى تويچ ديدم بقيه بازى ميكردن. بنظر خيلى فان و جالبه:D . يچيزى تو مايه هاى ماد slasher بازى GTA V هست
زیر خاکی پیدا کردی تاپیکش مال 2 سال پیشه کسی هم توش فعالیت نمیکنه XD

• Like
Reactions: stanley

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,295
نام
مهدی
بچه ها کسی بازی رو روی ps4 خریده؟؟؟
خواستم بازی رو بگیرم گفتم قبلش سوال کنم سرورهاش چطورن؟؟پلیر به اندازه کافی داره؟؟اصلا ارزش خرید داره؟؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
بچه ها کسی بازی رو روی ps4 خریده؟؟؟
خواستم بازی رو بگیرم گفتم قبلش سوال کنم سرورهاش چطورن؟؟پلیر به اندازه کافی داره؟؟اصلا ارزش خرید داره؟؟
من رو PS4 بازی نکردم اما روی Xbox One خیلی وضعیت خوبی نداره سرور هت فعلا و در حال اپدبت کردن بازی هستن سازنده ها. تو توییتر هم کامنت ها نشان دهنده وضعیت بد سرور ها روی PS4.
مثلا پینگ من معمولا بالای ۱۰۰ تو بازی (در حال که تو بقیه بازی ها کمتر از ۵۰ هستش).
پلیر هم خیلی زیاد داره و وضعیت بعد سرور ها هم به خاطر همین تعداد بالا پلیر. ارزش خرید فعلا نداره تا آپدیت ها بعدی منتشر بشه و ببینیم چه تغییری میکنه وضعیت سرور ها.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
بازی فعلا وضع خوبی نداره . سرور هاش زیاد تعریفی ندارن . در کل بازی هنوز ناقصه و باید منتظر بود تا بخش داستانی اش بیاد . در کل چیزی که من دیدم تا الان
گرافیک بازی تعریفی نداره . طراحی چهره ها غیر طبیعیه و افکت های خون هم توی مولتی پلیر اصلا خوب در نیومده . ولی برای یک کار مستقل از سازنده هایی که تجربه ی بازی aaa مهمی تو کارنامه اشون ندارن قابل قبوله . و مهم ترین نکته تونسته حال و هوای سری فیلم هاش رو زنده کنه و واقعا جیسون توش خوب در اومده .
ولی مشکلی که باهاش داشتم و امیدوارم اون رو به درستی پیاده کنن اینه که یک حالت لوکال پلی براش بگذارن . که فارق از این سروهای مزخرف بشه به هدف اصلی رسید . اونم لذت بازی کردن در نقش حیسون ورهیزه . من به زور 10 دست بازی کردم . هر دست هم شدم قربانی . حسرت جیسون شدن به دلم موند . و البته این که امیدوارم اسکین های بیشتری از جیسون به بازی اضافه شه اسکین هایی مثل فیلم 10-جیسون در جهنم-نسخه بازسازی و فردی علیه جیسون

• Like
Reactions: ps34

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
این بازی دیشب من البته روی استیم بوده و تاپیک برای نسخه کامپیوتری وجود نداره اما حتما ببینید بازی با jasonخیلی حال میده XD
ویدئوی جالبی بود.
اما بنظرم یکم ایراد داره بازی و جا داره تا کامل شه.
مثلا:
وقتی که داری در رو میشکونی با اون Machete...یهو میره جلو در و میزنه بهش انگار انیمیشنش مشکل داره...طبیعی نمیزنه نمیدونم منظورمو متوجه شدید یا نه.
بازی کامله ولی مشکلات خورده ریز داره...البته طبیعیه و اکثر بازی ها اوایل انتشارشون اینجورین.

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
ویدئوی جالبی بود.
اما بنظرم یکم ایراد داره بازی و جا داره تا کامل شه.
مثلا:
وقتی که داری در رو میشکونی با اون Machete...یهو میره جلو در و میزنه بهش انگار انیمیشنش مشکل داره...طبیعی نمیزنه نمیدونم منظورمو متوجه شدید یا نه.
بازی کامله ولی مشکلات خورده ریز داره...البته طبیعیه و اکثر بازی ها اوایل انتشارشون اینجورین.
اون مشکل نداره مشکل از منه XD
باید دکمه RTرو نگه داری تا خودش مرتب همراه با انیمیشن ضربه بزنه و در رو بشکونه اگه تند تند RTبزنی اینجوری میشه

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
بازي را امروز يه چند ساعتي تجربه كردم و به نظرم با توجه به فشارايي كه رو سازندش بوده ميشه از برخي مشكلات حتي بزرگش گذشت كلا يه بارم تونستم جيسون بشم و سر همون يه بار هم هر چي دق و دلي از زندگي روزمره بود سر ملت خالي كردم:D

چون خيلي از دوستان اشاره كردن و اونم اين كه بازي ناقصه و حتي قراره بعدا بخش داستاني بهش اضافه بشه. كلا اصلي ترين دليل اين اتفاق سوني و مايكروسافت بودن كه اجازه نميدادن بازي به علت خشونت بسيار زيادش رو كنسولاشون منتشر بشن و براي PC چون يه پلتفرم آزاده اين مشكل وجود نداشت ولي اصرار سازنده هاش اين بود كه بازي حتما بايد همزمان با PC رو كنسول ها هم عرضه بشه و دليل اين كه فعلا بازي بخش داستاني نداره و به اين شكل عرضه شده يكي همين مشكليه كه براش درست شده و اون يكي هم اصرار طرفدارا براي زودتر منتشر شدن بازي بوده، چون مدت ها بود هيچ خبري از بازي نبود

ولي خوب همين كه سوني و مايكروسافت مجوز انتشار بازي را با همين وضعيت هم دادن جاي شكر داره و اميدوارم سر اين بخش داستانيشم يه جورايي كوتاه بيان و بزارن سريع تز يه بخش تك نفره هم بهش اضافه بشه. چون قشنگ براي خالي كردن فشار زندگي ايراني جماعت ساخته شده:D

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,295
نام
مهدی
بازي را امروز يه چند ساعتي تجربه كردم و به نظرم با توجه به فشارايي كه رو سازندش بوده ميشه از برخي مشكلات حتي بزرگش گذشت كلا يه بارم تونستم جيسون بشم و سر همون يه بار هم هر چي دق و دلي از زندگي روزمره بود سر ملت خالي كردم:D

چون خيلي از دوستان اشاره كردن و اونم اين كه بازي ناقصه و حتي قراره بعدا بخش داستاني بهش اضافه بشه. كلا اصلي ترين دليل اين اتفاق سوني و مايكروسافت بودن كه اجازه نميدادن بازي به علت خشونت بسيار زيادش رو كنسولاشون منتشر بشن و براي PC چون يه پلتفرم آزاده اين مشكل وجود نداشت ولي اصرار سازنده هاش اين بود كه بازي حتما بايد همزمان با PC رو كنسول ها هم عرضه بشه و دليل اين كه فعلا بازي بخش داستاني نداره و به اين شكل عرضه شده يكي همين مشكليه كه براش درست شده و اون يكي هم اصرار طرفدارا براي زودتر منتشر شدن بازي بوده، چون مدت ها بود هيچ خبري از بازي نبود

ولي خوب همين كه سوني و مايكروسافت مجوز انتشار بازي را با همين وضعيت هم دادن جاي شكر داره و اميدوارم سر اين بخش داستانيشم يه جورايي كوتاه بيان و بزارن سريع تز يه بخش تك نفره هم بهش اضافه بشه. چون قشنگ براي خالي كردن فشار زندگي ايراني جماعت ساخته شده:D
لطفا از سرورهاشم بگو.منتظرم یک نفر چراغ سبز خوبی سرورها روی ps4 رو بده با کله بخرمش:D

• Like
Reactions: THE BEST BOY

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
لطفا از سرورهاشم بگو.منتظرم یک نفر چراغ سبز خوبی سرورها روی ps4 رو بده با کله بخرمش:D
سلام داداش

من كه چند دستي زدم و يكم اذيت ميكنه ولي به اون حادي اوايل انتشارش نيست البته گاهي وقتا بيخود و بي جهت از بازي پرتت ميكنه بيرون ولي چون پلير نسبتا زياد توش هست دوباره ميشه سريع يه دور ديگه را شروع كرد

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,295
نام
مهدی
سلام داداش

من كه چند دستي زدم و يكم اذيت ميكنه ولي به اون حادي اوايل انتشارش نيست البته گاهي وقتا بيخود و بي جهت از بازي پرتت ميكنه بيرون ولي چون پلير نسبتا زياد توش هست دوباره ميشه سريع يه دور ديگه را شروع كرد
سلام به روی ماهت :D
حالا من بخرم یا هنوزم صبر کنم اپدیت بیشتر بدن؟

• Like
Reactions: THE BEST BOY

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر