Life Is Strange

97jtvt6zxhtf9je2fwrb.jpg

سازنده: Dontnod Entertainment
ناشر: Square Enix
تاریخ عرضه:
اپیزود اول: 29 ماه January
لینک خرید

شرکت Square Enix ناشر بازی Life is Strange امروز اعلام کرد، اولین اپیزود بازی Life is Strange در تاریخ 30 ماه January منتشر خواهد شد. این بازی توسط استودیو Dontnod Entertainment که قبلا بازی Remember Me را ساخته، در حال توسعه است.

Life is Strange برای PC و کنسول های Xbox One, PS4, PS3 و Xbox 360 منتشر خواهد شد. اپیزود اول بازی با قیمت 4.99$ منتشر خواهد شد و بازیکنانی که اپیزود اول بازی را خریداری کنند، قادر خواهند بود Season Pass بازی که شامل 4 اپیزود باقی مانده بازی می شود را با قیمت 16.99$ خریداری کنند. همچنین کسانی هم که قصد دارند از همان ابتدا کل اپیزود های بازی را خریداری کنند، می توانند با پرداخت 19.99$ باندل کامل بازی را خریداری کنند (البته این باندل برای Xbox 360 منتشر نخواهد شد).

استودیو Dontnod Entertainment اعلام کرده است که اپیزود های بازی در فاصله 6 هفته ای نسبت به یک دیگر منتشر خواهند شد.

Life is Strange داستان دختری جوان به نام Max Caulfield روایت می کند. او پس از 5 سال به شهر Oregon که در شمال غربی اقیانوس آرام واقع شده است، باز گشته تا با دوست سابق خود به نام Chloe ملاقات کند. اما در ادامه آن ها متوجه می شوند که دوستشان Rachel Amber ناپدید شده و حال قصد دارند، با یک دیگر Rachel را پیدا کنند.
علاوه بر این Max در طول بازی متوجه می شود که دارای قدرتی است که که می تواند زمان را به عقب بازگرداند. استودیو Dontnod اعلام کرده است که در طول بازی بازیکنان با استفاده از قدرت بازگشت زمان و تصمیم هایی که می گیرند، مسیر داستانی بازی را رقم خواهند زد.

تریلر بازی

Last edited by a moderator:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
مثل اینکه یه Prequel برای Life is Strange در دست ساخته که توسط استدیوی Deck nine Games ساخته می‌شه و ربطی به پروژه‌ی خود Dontnod نداره...
اتفاقات بازی قبل از نسخه‌ی اوله و مثل اینکه تمرکزش روی رابطه‌ی کلویی و ریچل هستش :-?
به نظرم ایده‌ی خوبیه <:-P و منم تو بازی دوست داشتم از ریچل بیشتر بدونم ولی چون یه استدیو دیگه در حال ساختش هستش، شک دارم بتونه به اندازه‌ی نسخه‌ی اول موفق بشه...
اینم تصاویر لیک شده از بازی:
Life-is-Strange-Leak_06-01-17_009-600x338.jpg Life-is-Strange-Leak_06-01-17_006-600x338.jpg Life-is-Strange-Leak_06-01-17_003-600x375.jpg Life-is-Strange-Leak_06-01-17_001-600x565.jpg Life-is-Strange-Leak_06-01-17_002-600x341.jpg

توی این لینک تصاویر بیشتری هم هست:
Rumor: Life is Strange prequel by Deck Nine Games images leaked - Gematsu

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
خوب...یکم حس عجیبیه:D

این خوبه که بیشتر بعضی از کاراکترهای فصل اول رو میبینیم و بیشتر با گذشته ی کلوئی و ریچل آشنا میشیم:D
ولی!!!! اینکه استودیوی دیگه ای میسازه...خوب فکر کنم تقریبا همه ی طرفدارهای LIS نگران باشن:-"

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,092
نام
MohammadAli
مثل اینکه یه Prequel برای Life is Strange در دست ساخته که توسط استدیوی Deck nine Games ساخته می‌شه و ربطی به پروژه‌ی خود Dontnod نداره...
اتفاقات بازی قبل از نسخه‌ی اوله و مثل اینکه تمرکزش روی رابطه‌ی کلویی و ریچل هستش :-?
به نظرم ایده‌ی خوبیه <:-P و منم تو بازی دوست داشتم از ریچل بیشتر بدونم ولی چون یه استدیو دیگه در حال ساختش هستش، شک دارم بتونه به اندازه‌ی نسخه‌ی اول موفق بشه...
اینم تصاویر لیک شده از بازی:
View attachment 75747 View attachment 75748 View attachment 75749 View attachment 75750View attachment 75751

توی این لینک تصاویر بیشتری هم هست:
Rumor: Life is Strange prequel by Deck Nine Games images leaked - Gematsu
مشکل اینه که بخش مهمی از بازی اصلی استوار بر قدرت مکس بود و همین Rewind بود که بازی رو کاملا از هم سبک هاش متمایز کرده بود. حالا که میخان از ریچل و کلویی بازی بسازن به احتمال بسیار زیاد Rewind هم حذف میشه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
سلام

دوستان یه توضیحی در مورد بازی و سبکش میدین؟ چجوریاست؟ داستان محوره؟
و اینکه از PS Store باید خریدش؟

مرسی
سبک بازی مثل کارهای دیوید کیج و یا TellTale Games هست.
داستان محور و انتخاب دیالوگ و ... ، اما خوب یک قابلیت های خاصی توی گیم پلیش داره که خیلی هم ازش استقبال شد:D

دیجیتالی هست،فیزیکی هم هست!
اگر پلاس داری که سه شنبه ی بعدی به عنوان بازی پلاس قراره داده بشه! اگرم نداری... فکر کنم قیمتش 20$ باشه. (ولی کلا بازی زیاد تخفیف میخوره:-")

---

راستی در مورد این بازیه جدید...من برعکس اکثریت که شخصیت محبوب بازی براشون کلوئی بود، از طرفداران مکس بودم:D
مکس میخوااااام:(( نه کلوئی:(
البته فکر کنم اون بازی شخصیت اصلی ریچل باشه! و نه کلوئی:D

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
661
نام
امیرحسین
سبک بازی مثل کارهای دیوید کیج و یا TellTale Games هست.
داستان محور و انتخاب دیالوگ و ... ، اما خوب یک قابلیت های خاصی توی گیم پلیش داره که خیلی هم ازش استقبال شد:D

دیجیتالی هست،فیزیکی هم هست!
اگر پلاس داری که سه شنبه ی بعدی به عنوان بازی پلاس قراره داده بشه! اگرم نداری... فکر کنم قیمتش 20$ باشه. (ولی کلا بازی زیاد تخفیف میخوره:-")
من از Walking Dead خوشم نیومد، ولی مثلا از Until Dawn خوشم اومد، اونم انتخاب و ایناش زیاد بود دیگه، شبیه نیستن؟:D
نه پلاس ندارم، ولی گیفت کارت 20 دلاری حدود 80 تومنه، پلاس یک ماهه 40 تومن. پس همون پلاس یک ماهه رو بگیرم به صرفه تر بنظر میاد:D

B20EAST

کاربر سایت
May 14, 2017
199
نام
رامین
من از Walking Dead خوشم نیومد، ولی مثلا از Until Dawn خوشم اومد، اونم انتخاب و ایناش زیاد بود دیگه، شبیه نیستن؟:D
نه پلاس ندارم، ولی گیفت کارت 20 دلاری حدود 80 تومنه، پلاس یک ماهه 40 تومن. پس همون پلاس یک ماهه رو بگیرم به صرفه تر بنظر میاد:D
تا وقتی میتونی بازی های رایگان پلاس رو بازی کنی که پلاس داشته باشی و این کارت منطقی نیست چون با گذشت یک ماه که پلاست تموم بشه بازیت هم قفل میشه

• Like
Reactions: Nameless King

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
اومدم بگم 5 مین از بازی ُ زدم و واویلا :D! [ فعلاً تا گرویتی راش 2 تموم نشه نمیرم سمتش تا با تمرکز کامل بازی بشه ! )

همون چیزی بود که میخواستم ؛ مکس تو دبیرستان ؛ وسط کلاس ؛ توضیحات شخصیت ها تو دفترچه ؛ اون حالت مرموز بازی . انصافاً این مدل گیم ها عیارشون از کلهم اجمعین بازیهای دیگه جداست . خلاصه که اومدم بگم تا تموم کردن هر 5 اپیسود این تاپیک ُ روشنش میکنیم دوباره :D

چه تاثیر انتخابای ثانیه ای و خفنی هم داره !

پ.ن: موسیقی منوی بازی = " Literally LIFE itself " ...

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين
اومدم بگم 5 مین از بازی ُ زدم و واویلا :D! [ فعلاً تا گرویتی راش 2 تموم نشه نمیرم سمتش تا با تمرکز کامل بازی بشه ! )

همون چیزی بود که میخواستم ؛ مکس تو دبیرستان ؛ وسط کلاس ؛ توضیحات شخصیت ها تو دفترچه ؛ اون حالت مرموز بازی . انصافاً این مدل گیم ها عیارشون از کلهم اجمعین بازیهای دیگه جداست . خلاصه که اومدم بگم تا تموم کردن هر 5 اپیسود این تاپیک ُ روشنش میکنیم دوباره :D

چه تاثیر انتخابای ثانیه ای و خفنی هم داره !

پ.ن: موسیقی منوی بازی = " Literally LIFE itself " ...
شما این بازی رو تموم کن شک نکن جزو تاپ فایو این نسلت میشه :D

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
خبر خوشحال کننده ی امسال نسخه ی جدید بود ولی خب خبر ناراحت کننده ترم داشت. این نسخه ی جدید مشکلش اینه که Ashly Burch توش نیست. به جرات میتونم بگم 50 درصد جذابیت و گیرایی نسخه ی اول به خاطر هنر برچ بود ولی الان به خاطر اعتصاب قبول نکرده نقش کلویی رو و فقط نقش مشاور داره ظاهرا. کلویی بدون برچ نصف جذابیتشو نداره واقعا مثل این میمونه که توی فصل سوم تویین پیکس جای kyle maclachlan نقش کوپر رو میدادن سید جواد هاشمی :D

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
تاپیک بیا بالا :D ! خب اپیسود اول رو تموم کردم و باید بگم از انتظارم هم بهتر بود تا اینجا !

مکس ؛ کلویی ؛ وایولت و همه مخصوصاً Journal مکس و نوشته هاش از هر اتفاق واقعاً جذابه . قشنگ حس میکنی وسط یه High School / Teen drama هستی .

پ.ن : طوفانی در راه است :D

• Like
Reactions: NaViiDii

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
این کجا بود تا حالا که من نتونستم بازیش کنم؟:|شرم برمن باد
لعنتی چقد بازی خوبه مکس عجب شخصیت خوبی داره کلوئی خیلی خوبه.خیلی دوست دارم بدونم چه اتفاقی میوفته در ادامه. مکانیزمای گیم پلی خیییلی خوبن
کلا شرم برمن باد که تا حالا LIS رو بازی نکرده بودم شدید داره حال میده.
پ.ن: همتون مثل من این کرم رو دارید که هرانتخابی میکنید دوباره برمیگردید یه انتخاب دیگه میکنید ببینید چی میشه؟:|:D

• Like
Reactions: amooei

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
632
تاپیک بیا بالا :D ! خب اپیسود اول رو تموم کردم و باید بگم از انتظارم هم بهتر بود تا اینجا !

مکس ؛ کلویی ؛ وایولت و همه مخصوصاً Journal مکس و نوشته هاش از هر اتفاق واقعاً جذابه . قشنگ حس میکنی وسط یه High School / Teen drama هستی .

پ.ن : طوفانی در راه است :D

این کجا بود تا حالا که من نتونستم بازیش کنم؟:|شرم برمن باد
لعنتی چقد بازی خوبه مکس عجب شخصیت خوبی داره کلوئی خیلی خوبه.خیلی دوست دارم بدونم چه اتفاقی میوفته در ادامه. مکانیزمای گیم پلی خیییلی خوبن
کلا شرم برمن باد که تا حالا LIS رو بازی نکرده بودم شدید داره حال میده.
پ.ن: همتون مثل من این کرم رو دارید که هرانتخابی میکنید دوباره برمیگردید یه انتخاب دیگه میکنید ببینید چی میشه؟:|:D
تموم کردن بار اول بازی و منفجر شدن مغز به دلیل اتفاقایی که توی اپیزود های بعدی میفته فقط اول کاره:D مرحله بعد تموم کردن دوباره و دوباره و دوباره تا زمانی که دیالوگ ها رو کامل حفظ بشید و نتایج تمام انتخاب ها رو ببینید هست، و مرحله بعد رفتن سراغ reaction Video استریمر های معروف و دیدن قیافه هاشون توی لحظات حساسه:)) حتما بهتون پیشنهاد میکنم بعد از تموم کردن بازی به خاطر اینکه مطمئنم نمیتونید از فکر بازی و اتفاقاتی که افتاده و مهمتر از همه Chloe^:)^ بیرون بیاید این ویدیو ها رو هم ببینید که خودشون یه دنیا لذت بخشن:))

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
گفتم پایان اپیسود 1 چه جای خفنی تموم شد ؛ رسیدم به پایان اپیسود دوم و اون اتفاقی که نتونستم ازش جلو گیری کنم شوکه ام کرد . ولی دیشب نشستم پای اپیسود سوم ...

گشت و گذار مکس و کلویی ؛ قضیه ریچل ؛ مدرسه و استخر و بگو بخند و جایی که مکس انتها اون کار رو انجام میده ..

سوار اتوبوس ؛ دم در ؛ زنگ زدن و ورود ...

ساعت 4 و نیم صبح بود و خشکم زده بود ؛ و واقعاً تا پایان Credit فقط به صفحه نگاه میکردم ..

پ.ن: چجوری شماها 2 ماه منتظر موندید بعد اپیسود سوم واقعا ً !

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
منم به خاطر فری شدن بازیش رو ps4 دارم بازیش میکنم:D بازی بسیار قوی هست.. علاق مندان به این سبک ها از دست ندن
نسخه ی جدید هم انگاری بر میگرده به قبل از فصل اول بازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر