Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
gasht2new.jpg

3/10

یه مطلب خوندم که کاملا حق مطلب رو در مورد فیلم ادا میکنه:

"« گشت 2 » کمدی بسیار نازلی است که در نگارش فیلمنامه آن کوچکترین هوشمندی دیده نمی شود و سازندگانش تنها راه خندیدن مخاطب را در شوخی های به اصطلاح « پائین تنه ای » جستجو کرده اند و البته با برچسب " اثر مردمی " روانه سینماها کرده اند. شاید بازنده اصلی در اکران چنین فیلمی را بتوان خودِ مردم دانست که در نظر فیلمسازان داخلی تا این حد سطح سلیقه شان تنزل یافته که چنین اثر بی سر و تهی با عنوان " فیلم مردمی " به سینماهای کشور راه پیدا کرده است. شاید باید از یک جایی به بعد به فیلمسازان این نکته را تفهیم کرد که ساخت کمدی فقط شوخی های جنسی نیست و همانند هر اثر دیگری نیاز به نقد اجتماعی دارد تا در نهایت مخاطب ، اندکی هم پس از تماشای فیلم فرصت تفکر داشته باشد."

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
شاید باید از یک جایی به بعد به فیلمسازان این نکته را تفهیم کرد که ساخت کمدی فقط شوخی های جنسی نیست و همانند هر اثر دیگری نیاز به نقد اجتماعی دارد تا در نهایت مخاطب ، اندکی هم پس از تماشای فیلم فرصت تفکر داشته باشد."

مزخرف، چرا مثلا؟! اصلا چرا اینقدر لازم میدونن همه چی مردم رو توی هر فیلمی نقد کنن؟! واسه دو ساعت خندیدن حتما باید در مورد همه چیز مردم نظر داد؟ 8-| واسه تفکر و... فیلم فلسفی میسازن، نه کمدی!

نظر خودمم در مورد گشت 2، مسلما آش دهن سوزی نبود اما یه تعداد سکانسای خوب داشت.

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
View attachment 75926

3/10

یه مطلب خوندم که کاملا حق مطلب رو در مورد فیلم ادا میکنه:

به نظر من شما کلا دیدگاهت درباره فیلم کمدی اشتباه . خیلی وقته دوران کمدی های متفکر و پیام دار گذشته . یک نگاهی به مهم ترین کمدی های این چند سال اخیر (در سینمای بین المللی که دستش بازه ) بندازید می بینید همه اشون بیشتر از شوخی های این چنینی در چنته نداشتن حالا البته خب داستان کشش داری هم داشتن . مثل هنگوور - رئیس های وحشتناک و یا این پایان است . شما شوخی های این چنینی رو ازش بگیر ببین اصلا از فیلم چیزی میمونه ؟ یا نمونه اعلاش سری رجب .
. البته من خودم موافق بی داستان بودن کمدی هایی مثل نهنگ انبر 2 و یا همین گشت نیستم . ولی به نظرم مشکل این فیلم بیشتر از جایی می اومد که کارگردان سعی کرده بود با وجود عدم توانایی اش در این مسائل کمی هم رنگ و بوی انتقادی به کارش بده . یعنی اگه کل فیلم رو به شوخی می پرداخت کار بهتری بود . جاهای مثلا جدی اش اصلا در نیومده بود . وگرنه شوخی هاش کاملا جذاب بود . ولی خب فیلم مردمی نیست و واقعا برای خانواده مناسب نیست . چون شوخی هاش بیشتر از جنس شوخی های جوانانه و مجردی بود .

BitsandBytes

کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
به نظر من شما کلا دیدگاهت درباره فیلم کمدی اشتباه . خیلی وقته دوران کمدی های متفکر و پیام دار گذشته . یک نگاهی به مهم ترین کمدی های این چند سال اخیر (در سینمای بین المللی که دستش بازه ) بندازید می بینید همه اشون بیشتر از شوخی های این چنینی در چنته نداشتن حالا البته خب داستان کشش داری هم داشتن . مثل هنگوور - رئیس های وحشتناک و یا این پایان است . شما شوخی های این چنینی رو ازش بگیر ببین اصلا از فیلم چیزی میمونه ؟ یا نمونه اعلاش سری رجب .
. البته من خودم موافق بی داستان بودن کمدی هایی مثل نهنگ انبر 2 و یا همین گشت نیستم . ولی به نظرم مشکل این فیلم بیشتر از جایی می اومد که کارگردان سعی کرده بود با وجود عدم توانایی اش در این مسائل کمی هم رنگ و بوی انتقادی به کارش بده . یعنی اگه کل فیلم رو به شوخی می پرداخت کار بهتری بود . جاهای مثلا جدی اش اصلا در نیومده بود . وگرنه شوخی هاش کاملا جذاب بود . ولی خب فیلم مردمی نیست و واقعا برای خانواده مناسب نیست . چون شوخی هاش بیشتر از جنس شوخی های جوانانه و مجردی بود .
اولا باید بگم نظر شما محترمه.وقتی اون مطلب رو گذاشتم(که البته مطلب خودم نیست و نوشته منتقد moviemag هست)میدونستم ممکنه بعضی ها باهاش مخالف باشن و خوب یه چیز طبیعیه،ولی اون مطلب دقیقا حرف دل من بود و کاملا باهاش موافقم.ممکنه شما و دوستان دیگه باهاش موافق نباشین ولی من کاملا قبولش دارم.متاسفانه روی هر قسمت فیلم گشت 2 دست بذاری ضعفهای بزرگی میبینی.دیالوگ های فوقالعاده چیپ و آبکی،کارگردانی بد که از بازیگرهای شناخته شده هم نتونسته حتی نصف بازیشونو بگیره.فیلمنامه از هم گسسته و بدون جذابیت.و بازیگرهای خانومی که فقط به خاطر زیبایی ظاهری درون فیلم چپونده شدن.سکانس های عجیب فیلم که هرکدام 360 درجه با دیگری متفاوت هستن و به قول همون منتقد "هیچکس نمی داند قرار است سکانس بعدی حمله موجودات فضایی به عطا باشد یا مجددا رینگ بوکس!"گشت 2 به نظر من چه در بخش طنز و چه در بخش های دیگه یک عنوان شدیدا سطح پایین هست.

///////////////////////////////////////////////////////////

بببب.jpg

ابد و یک روز:
9/10

خدا رو شکر که برای دیدن فیلم خوب نباید همیشه منتظر آثار فرهادی باشیم.
برام قابل باور نبود که کارگردانی همچین فیلمی رو یک جوان 26 ساله عهده داره بوده.
از لحاظ کارگردانی و فیلمنامه،این فیلم یکی از برجسته ترین آثار چند سال اخیر بود.
برام عجیب بود که یک جوان 26 ساله چطوره تونسته از بازیگران فیلم همچین بازی بگیره.
نکته برجسته فیلم بازی های به یاد ماندنیِ شخصیت های فیلم هست.شخصیت هایی که به طور کاملا باور پذیری ساخته شده اند و از موضوعی هرچند تکراری یک کار به یادماندنی میسازن.

آخرین ویرایش:

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
گشت 2 خیلی داغون بود کلا. یعنی چند تا جوک خوب داشت و از این نظر مشکلی نداشت، ولی از نظر داستان و کاراکتر و کارگردانی و کلا همه چی به شدت ضعف داشت. واقعا نه معلوم بود قضیه چیه، نه چی می خواد بشه. پایانش هم که انگار یهو بودجشون تموم شد فیلمو تموم کردن. اما به نظرم به عنوان یه فیلم کمدی "فلسفی نبودن" نقطه ضعفش نیست اصلا. قرار نیست فلسفی باشه اصلا!

BitsandBytes

کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
گشت 2 خیلی داغون بود کلا. یعنی چند تا جوک خوب داشت و از این نظر مشکلی نداشت، ولی از نظر داستان و کاراکتر و کارگردانی و کلا همه چی به شدت ضعف داشت. واقعا نه معلوم بود قضیه چیه، نه چی می خواد بشه. پایانش هم که انگار یهو بودجشون تموم شد فیلمو تموم کردن. اما به نظرم به عنوان یه فیلم کمدی "فلسفی نبودن" نقطه ضعفش نیست اصلا. قرار نیست فلسفی باشه اصلا!
تو همون دیالوگهای غیر فلسفیشم کلی مشکل داشت.
در بخش طنز های پایین تنه ایشم مشکل داشت.جز در چند مورد معدود حتی در خندیدن مخاطب هم موفق نبود.

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
بحثی که Flame War نباشه دوست دارم:D بیا ادامه بدیم:D

از کمیک ها که تا جایی که خبر دارم فاصله زیادی داشت، کاراکتر رو از Old Man Logan گرفته بود، ولی نه لوگان بقیه رو کشته بود، نه هالک و اون فضای آخرالزمانی عجیب و غریب وجود داشت. مرگ هم از Death of The Wolverine گرفته بود که این دفعه هم لوگان پیره، هم اینکه کلا Villain ها و دلیل حذف قابلیت خوب شدنش و نحوه مرگ و همه چی فرق می کرد. در کل از هر دوی منابع اون به قدری فاصله گرفته که دیگه نمی شه گفت اونا منبع مستقیمن و نهایتا منبع الهام بودن. دوست دارم انتظاراتتون رو بدونم:D
فیلم از چند کمیک مختلف به عنوان منبع استفاده کرد
انتظارات هم گفتم من به دنبال حداقل یکی دو سکانس WOW دار بودم که اتفاقشو از قبل ندونم

• Like
Reactions: saphire

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,130
نام
حامد
5dn8jT3ii2i5xP1EBah6g9kdUKJ.jpg

Logan
8/10

برای کسی مثل من که در طول دو دهه اخیر با همچین شخصیت هایی بزرگ شده و از ابتدا با ابرقهرمانان همزادپنداری کرده و این فیلم یک پایان باشکوه و عالی بود.
آقای منگولد بسیار عالی تونسته بود یک اثر ابرقهرمانی به دور از کلیشه ها و نزدیک به بتمن نولان رو بسازه و البته این بار لوگان خیلی خوب از چنگالاش استفاده می کرد و ملت رو قلع و قمع می کرد.

فضای تاریک و جو سنگینش خیلی خوب و منسجم بود و به خوبی به ما مخاطبین کهنه کار کمک کرد تا با هیو جکمن وداعی با شکوه داشته باشیم.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
xxx return of the xander cage 2017
5/10
220px-Xxx_return_of_xander_cage_film_poster.jpeg

یکی دوتا بازیگر معروف میاریم، چند تا زن خوشکل، چندتا صحنه پارتی اضاف میکنیم، تیراندازی و انفجار که باید باشه، شخصیت چینی هم داریم که کاراته بازی کنه، یکمی هم خنگ بازی به چندتا شخصیت فرعی میدیم، فیلم اکشن مگه داستان میخواد ؟ ولی با این حال یک داستان چاسوس بازی ابکی از پیش پایان مشخص میزاریم نگن داستان نداشت .. امم دیگه چی کم داریم ؟ یک سری صحنه های مهیج مثل موتور سواری بر روی موج ( به پوستر مراجعه شود ) و...............................

چیز دیگه نگم بهتر هست

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,415
نام
علی
xxx return of the xander cage 2017
5/10
220px-Xxx_return_of_xander_cage_film_poster.jpeg

یکی دوتا بازیگر معروف میاریم، چند تا زن خوشکل، چندتا صحنه پارتی اضاف میکنیم، تیراندازی و انفجار که باید باشه، شخصیت چینی هم داریم که کاراته بازی کنه، یکمی هم خنگ بازی به چندتا شخصیت فرعی میدیم، فیلم اکشن مگه داستان میخواد ؟ ولی با این حال یک داستان چاسوس بازی ابکی از پیش پایان مشخص میزاریم نگن داستان نداشت .. امم دیگه چی کم داریم ؟ یک سری صحنه های مهیج مثل موتور سواری بر روی موج ( به پوستر مراجعه شود ) و...............................

چیز دیگه نگم بهتر هست
داداچم اشتبات اینجاس که این آشغالارو میبینی:| اکشنم فیلمه که میبینی؟:| همکارم تو گوشیش داشت گفت بیا ببین چه باحاله دیدم با یه تخته اسکیت سه رب مسخره بازی در میاره که یه آنتن بیاره فوتبال ببینن:|:| ینی گوشیش از این گرونا نبود میزدم خورد میکردم مردک مسخره:|:|:|لول

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
داداچم اشتبات اینجاس که این آشغالارو میبینی:| اکشنم فیلمه که میبینی؟:| همکارم تو گوشیش داشت گفت بیا ببین چه باحاله دیدم با یه تخته اسکیت سه رب مسخره بازی در میاره که یه آنتن بیاره فوتبال ببینن:|:| ینی گوشیش از این گرونا نبود میزدم خورد میکردم مردک مسخره:|:|:|لول
از سر بیکاری نگاه کردم (:|

• Like
Reactions: J. Constantine

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
john wick 2 8/10
John_Wick_Chapter_Two.png

داستان خوب و قابل قبول .. اکشن و مبارزات عالی بود
اما در اکشن بعضی جاها خوب و طبیعی کار نشده بود مثلا دشمن در فاصله 2 متری هست یا شلیک نمیکنه یا خطا میزنه .. یا اینکه تا تیرهای جان تموم میشه کسی نیست حمله کنه تا خشاب گذاری میکنه دشمن هاش پیدا می شوند .. که اگر به این نکات ریز توجه می کرد اکشنش خیلی بهتر میشد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر