دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

bsat

کاربر سایت
Jun 5, 2017
4
سلام من بازی need for speed رو با این نرم افزار با سرعت ۱۲ مگ بر ثانیه ریختم تو کنسول اما بتل ۱ داره با سرعت ۱ مگ وارد کنسول میشه!! همه تنظیمات درسته اما زده 60 ساعت دیگه تموم میشه .همه چی درست وصل شده.چیکار کنم سرعت بره رو ۱۲ مگ؟؟؟ کلافه شدم!!

چندین بار pause و resume کردم بازم تا ثیری نداشته

Last edited by a moderator:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام من بازی need for speed رو با این نرم افزار با سرعت ۱۲ مگ بر ثانیه ریختم تو کنسول اما بتل ۱ داره با سرعت ۱ مگ وارد کنسول میشه!! همه تنظیمات درسته اما زده 60 ساعت دیگه تموم میشه .همه چی درست وصل شده.چیکار کنم سرعت بره رو ۱۲ مگ؟؟؟ کلافه شدم!!
اگه سرعتش ١مگه مطمئنا اصلا وصل نشده داره با نت خودتون دانلود ميكنه
چك كنيد ريجن ديتا و بازي يكي باشه
از تنظيمات برنامه هم شناسايي خودكار فايلارو فعال كنيد اگه خودش فايلارو برداره يعني مشكلي ندارن و درست هستن
اگه موقع انتقال وارد بازي ميشيذ بخاطر اون هم هست

bsat

کاربر سایت
Jun 5, 2017
4
اگه سرعتش ١مگه مطمئنا اصلا وصل نشده داره با نت خودتون دانلود ميكنه
چك كنيد ريجن ديتا و بازي يكي باشه
از تنظيمات برنامه هم شناسايي خودكار فايلارو فعال كنيد اگه خودش فايلارو برداره يعني مشكلي ندارن و درست هستن
اگه موقع انتقال وارد بازي ميشيذ بخاطر اون هم هست
آره از نت داره میگیره چون حجم اینترنتم تموم شد .نه تو بازی نرفتم در حین آ پدیت و ریجن بازی هم درسته. از اسیا دی ال گرفتم دیتا رو. شناسایی خودکار فعاله واقعا نمیدونم چرا اینجوریه این سری کلافه شدم. اخه همه چی درسته اما بازم از نت داره میگیره. هم کابل لن رو به کنسول زدم هم روش دوم یعنی با 2 تا کابل لن هم تست کردم که یه سر کابله هر دو رو به مودم زدم و اونسرشون رو به لپ تاپ و کنسول. به نظر دوستان گیر کار کجاست؟؟؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
آره از نت داره میگیره چون حجم اینترنتم تموم شد .نه تو بازی نرفتم در حین آ پدیت و ریجن بازی هم درسته. از اسیا دی ال گرفتم دیتا رو. شناسایی خودکار فعاله واقعا نمیدونم چرا اینجوریه این سری کلافه شدم. اخه همه چی درسته اما بازم از نت داره میگیره. هم کابل لن رو به کنسول زدم هم روش دوم یعنی با 2 تا کابل لن هم تست کردم که یه سر کابله هر دو رو به مودم زدم و اونسرشون رو به لپ تاپ و کنسول. به نظر دوستان گیر کار کجاست؟؟؟
ديتارو توي همون مسيري كه براي شناسايي اتوماتيك داديد ريختيد؟
كد ديتايي كه داريد رو با لينكي كه نرم افزار از ديتا ميده مقايسه كنيد ببينيد يكي هستن يا نه
اخرين اپديت بازيو داريد؟ چون حتما بايد اخرين اپديتو داشته باشيد قديمي باشه منتقل نميكنه و اپديت جديد رو دانلود ميكنه
يه عكس هم از نرم افزار موقع ريختن ديتا بفرستيد

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
سالم من تازه بازی دیجیتالی خریدم. از کجا بفهمم رجیون بازی خریداری شده چنده تا دیتاش رو از بیرون بخرم؟
پی نوشت:(
تست کردم فقط چند تیم محدود داره!

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سالم من تازه بازی دیجیتالی خریدم. از کجا بفهمم رجیون بازی خریداری شده چنده تا دیتاش رو از بیرون بخرم؟
ريجن بازي با ريجن اكانتتون يكيه اگه اكانتتون امريكا بوده ريجن ١ هست اگه اروپا ريجن ٢

• Like
Reactions: Saeedrz70

bsat

کاربر سایت
Jun 5, 2017
4
ديتارو توي همون مسيري كه براي شناسايي اتوماتيك داديد ريختيد؟
كد ديتايي كه داريد رو با لينكي كه نرم افزار از ديتا ميده مقايسه كنيد ببينيد يكي هستن يا نه
اخرين اپديت بازيو داريد؟ چون حتما بايد اخرين اپديتو داشته باشيد قديمي باشه منتقل نميكنه و اپديت جديد رو دانلود ميكنه
يه عكس هم از نرم افزار موقع ريختن ديتا بفرستيد
بله مهندس دیتا تو مسیر اتومات هست. کد دیتا ها هم با اونی که نرم افزار میده یکیه.
آخرین آ پدیت رو هم گرفتم از آسیا دی ال

Attachments

• IMG_4303.JPG
    IMG_4303.JPG
    189.7 KB · مشاهده: 10
  • IMG_4304.JPG
    IMG_4304.JPG
    207.6 KB · مشاهده: 8

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
بله مهندس دیتا تو مسیر اتومات هست. کد دیتا ها هم با اونی که نرم افزار میده یکیه.
آخرین آ پدیت رو هم گرفتم از آسیا دی ال
توي عكس مشخصه فايلارو قبول نكرده
اگه فكر ميكنيد فايلا درست هستن بصورت دستي مسير بديد (قسمت local يعني زير جايي كه نرم افزار لينك ميده مربوط به فايل ميشه اگه خودش برداره اسم فايلو اونجا ميبينيد كه تو عكس دوم مشخصه برنداشته كنارش select هست ميتونيد دستي فايلو بهش بديد)
اديت: اين فايلايي كه نرم افزار ميخواد منتقل كنه اپديت بازي هست چك كنيد ببينيد اخرين اپديت رو دانلود كرديد؟ اسيا دي ال معمولا دير پستاشو اپديت ميكنه و اكثر اپديتاش قديمين

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
من دیشب سعی کردم با ابنترنت ساعتی ایرانسل از سرور آسیا دی ال دانلود کنم. اما موقع دانلود با سرور ارتباط برقرار نمی کرد. با کلکی بازی رو گذاشتم واسه دانلود اما توی یکساعت فقط 2.5 گیگ دانلود کرده!
ایا نت 4G ایرانسل با سرور آسیا دی ال مثل سرور سونی مشکل داره!؟؟

bsat

کاربر سایت
Jun 5, 2017
4
بله منم با نظر شما کاملا موافقم که فایلها رو قبول نکرده. اسیا دی ال تنها خوبیش برا من اینه که چون مشترک آسیا تک هستم هر چی دانلود کنم مجانیه.تا حالا نزدیکه 1000 گیگ با سرعت دانلود 2 مگ بر ثانیه دانلود کردم از سایتش. امیدوارم بقیه دیتا های بازیهای دیگه مشکلی نداشته باشه
مهندس جان مرسی که با حوصله مطالب رو میخونی و بررسی میکنی. فدات

دوس
من دیشب سعی کردم با ابنترنت ساعتی ایرانسل از سرور آسیا دی ال دانلود کنم. اما موقع دانلود با سرور ارتباط برقرار نمی کرد. با کلکی بازی رو گذاشتم واسه دانلود اما توی یکساعت فقط 2.5 گیگ دانلود کرده!
ایا نت 4G ایرانسل با سرور آسیا دی ال مثل سرور سونی مشکل داره!؟؟
دوست عزیز آسیا دی ال برا مشترکین آسیاتک عالی جواب میده و اگه کیفیت خطت خوب باشه بالای 1 مگ بر ثانیه دانلود میکنی. اینترنت 4 جی بعضی وقتا افت سرعت داره

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Saeedrz70

h7_m19

کاربر سایت
Jul 8, 2009
9
سلام دوستان من الان دیتا و آپدیت 122 ops3 دارم ولی به تازگی آپدیت 123 هم امده که حجمش تو شاتلند 19 گیگه. حتما باید کل آپدیت 122 رو با 123 جایگزین کنم؟ هیچ راه دیگه نداره؟
تا نزدیک 13 گیگ با psx میریزه بعد از اینترنت دانلود میکنه.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام دوستان من الان دیتا و آپدیت 122 ops3 دارم ولی به تازگی آپدیت 123 هم امده که حجمش تو شاتلند 19 گیگه. حتما باید کل آپدیت 122 رو با 123 جایگزین کنم؟ هیچ راه دیگه نداره؟
تا نزدیک 13 گیگ با psx میریزه بعد از اینترنت دانلود میکنه.
بله حتما بايد اپديت جديد رو بگيريد اپديت قبلي ديگه به كارتون نمياد
دوستان چطوری لینک برنامه رو بگیریم؟ مثلا یه لینک 4 گیگ میده بقیه رو چه طوری به دست بیاریم؟
اخر لينك يه 0_ هست عددش رو تغيير بديد بقيه لينكارو بهتون ميده البته برنامه يه سري چيزاي ديگه مثل اي پي و اينجور چيزا ته لينكش اضافه ميكنه اونا اصلا چيزي نيست اونارو تا جايي كه برسيد به خود لينك پاك كنيد چندتا از لينكايي كه اينجا هست رو ببينيد متوجه ميشيد
براي راحتي بيشتر ميتونيد يه فايل نوت باز كنيد زير هم چند بار لينكو كپي كنيد بعد عددش رو تغيير بديد و بصورت bulk به دانلود منيجر بديد خودش لينكارو برميداره
يه برنامه هم يكي ساخته بود كه توي همين انجمن هست بگرديد احتمالا پيداش ميكنيد لينك اول رو بهش ميديد (لينك همونطور كه بالا گفتم اضافاتش بايد پاك بشه تا برنامه بشناسه) بعد حجم بازيو بهش ميديد بقيه لينكارو خودش خودكار ميسازه و اخر سر هم بصورت فايل تكست ميده بيرون كه به همون صورت قبلي ميديد به دانلود منيجر و لينكارو ميذاريد رو دانلود

• Like
Reactions: rezaa2016

h7_m19

کاربر سایت
Jul 8, 2009
9
سلام دوستان
سایتی هست که مشخص کنه آخرین آپدیت هر بازی ورژن چتده؟ خارجی یا ایرانی
من یسری دیتا و آپدیت دارم میخوام ببینم کدوم آپدیت ها قذیمی شده که جایگزین کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر