DiRT4

z3ky_photo_2017-01-26_14-23-29.jpg

پلتفرم ها:PC-PS4-XONE
تاريخ عرضه:2017

بازی با یک تیزر معرفی شد.

آخرین ویرایش:

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,799
من و چندتا از بچه ها رو PC گرفتیم اما هنوز پریلود شروع نشده.
==========================
گیم پلی از بخش رالی بازی نسخه PS4 PRO

================

گیم پلی از بخش رالی کراس بازی نسخه PS4 معمولی

==============

گیم پلی از بخش "Land Rush" کراس بازی نسخه PS4 PRO

نسخه معمولی با پرو فرق میکنه ؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
نسخه معمولی با پرو فرق میکنه ؟
جملت سوالی بود؟:D
اگه آره که خب باید کمی فرق بکنه.
کدمسترز اعلام کرده که تفاوت ها شامل اینها میشه:
We have made a number of improvements for PlayStation 4 Pro. These include: Increased MSAA on the scene rendering, increased shadow map resolution, increased Image Based Lighting reflection resolution and accuracy. We have also increased the environment map resolution. The mirror rendering has MSAA enabled on Pro while the base PS4 doesn’t have MSAA at all.
With regards to Scorpio, it is too early for us to confirm anything but we are definitely excited by the new hardware and look forward to seeing what we can do with it to maximize the potential of DiRT 4 on consoles.
فکر کنم کامل مشخصه و نیاز به ترجمه نداشته باشه.
روی پرو 4k هست یا 1080 اجرا میشه ؟
اون دیگه باید دیجیتال فاندری آنالیز کنه.
در مورد 4k بودن رزولوشن اعلام رسمی از طرف کدمسترز نشده، احتمالا 1080 هست به اضافه اون تکنیکهای بالا.
چون بازی قرار هست که 60 فریم باشه.

آخرین ویرایش:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
نسخه سوم رو بر اساس میزان سختی و روشن بودن کمکها (Assist) مقدار شبیه سازیش فرق میکرد (در کل بیشتر آرکید بود کلا).
اما شما احتمالا سختی رو بالا برده بودی، دکمه بازگشت به عقب و... هم داشت. (دمت گرم ،تو رو سختی بالا تمومش کردی:D)
در مورد این نسخه باید بگم نه Rewind نداره، دلیل اصلیش هم اینه که بازی از سیستم لیدربورد استفاده میکنه (همون رده بندی رانندگان) واین ویژگی بدین منظور یکجورائی تقلب جساب میشه.

اما بازی 2 نوع مدل رانندگی داره که میشه انتخاب کرد:

1 - گیمر

برای راحتی بیشتر میشه مدل گیمر رو انتخاب کرد و تازه تو همین مدل رانندگی هم میشه کلی از Assist ها رو خاموش و روشن کرد
(البته با خامو کردن تمام Assist ها مدل رانندگی تبدیل به سیمولیشنم نمیشه، هنوز مقدار زیادی از کمک ها در پشت صحنه توسط بازی مدیریت میشه)

2- سیمولیشن
دوستانی که از مدل Dirt Rally و شبیه سازی چالش برانگیزش خوششون میاد، این نسخه از اون هم پا رو جلوتر گذاشته
ممنون از توضیحاتتون فکر کنم یک اشتباه شماره ای مرتکب شدم نسخه قبلی این درت 4 که تو این نسل اومد درت رالی بود فکر کردم اونو میگین!درت 3 ماله نسله قبل بود اون نسخه ها که حالت معمولیش جکی بیش نبود خودت که استادی میفهمی چی میگم نسبت به نسخه هایه این نسل!
من منظورم بازی قبلی درت بود که اسمش همون درت رالی،وای پسر این بازی زندگی بود زندگی باینکه دکمه بازگشت نداشت اولاشم خیلی خیلی بهت سخت میگذشت کم کم به بازی عادت میکردی به نحوه بازی کردنش!من هنوزم دارم میزنم واقعا لذت بخش بود.
وقتی که گفتین درت 3 ارکید بود خیلی تعجب کردم نگو شما درست گفتید من اسمه بازیو اشتباه گرفتم درت رالی شماره 3 نداشت این پس درت رسمیه شماره4!باید حتمی بگیرمش فعلا ریسینگ زیاد رو سرم ریخته یکی یکی تکمیلشون میکنم

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
امریکای شمالی امروز ریلیز شده احتمالا با چیز پی ان امریکا یا کانادا رفتی
چی میییگییی:|:D
چیز پی ان چیه بازی ششم ساعت 8:30 قرار بوده ریلیز بشه که شده چی برا خودت داری میگی:))
مگه من گفتم الان یه هفتس دارم بازی میکنم؟:))

• Like
Reactions: voldmort

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر