بازی کارتی elder scrolls legends

با سلام خدمت دوستان عزیز
تقریبا یک هفته ای می شه که این بازی عرضه شده و تو سبک بازی hearthston هست اما با یک سری تفاوت هایی که به شخصه برای من که بازی HS مدتیه یک نواخت شده جالب و اعتیاد آور بود(در نظر داشته باشید که نام کاربری من هارت استون هست و از زمان عرضه بتای این شاهکار بلیزارد این بازی رو بازی میکنم)
مهمترین تفاوت بازی این هست که شما در دو لاین 4 کارته با حریفتون بازی می کنید که لاین سمت چپ یه خاصیت داره و اون این هست که اگه کارتتون تانت(که تو این بازی بهش گارد می گن) نداشته باشه به مدت یک نوبت مخفی هست(البته قابل هدف گیری با مجیک می باشد بر عکس HS )
3104885-legends.jpg
تفاوت بعدی تعداد کارت انتخابی هست که بجای 30 تا 50 کارت و یا بیشتر می تونین انتخاب کنین و در انتخاب کارت تا سقف 3 عدد هیچ محدودیتی ندارید حتی می تونید 3 تا لجندری یک نوع داشته باشید
تفاوت بعدی rune هست که شما وقتی میزان سلامتی حریف را 5 واحد کم کنید برای حریف یک کارت به صورت رندم از دک به دستش می گذارد و اگر کارت خاصیت prophecy داشته باشد می توانید به صورت رایگان وسط نوبت حریف آن را بازی کنید دلیل این سیستم جلوگیری از راش های aggro می باشد
تفاوت بعدی این است که در طول بازی که هیرو شما در اثر برد و باخت لول آپ می شود کارت های شما هم گاهن لول آپ می شوند
تفاوت بعدی انتخاب آواتار برای هیرو می باشد که بر اساس کلاس انتخابی (کاجیت، اورک،نورد،الف، و غیره ) شانس بیشتری برای دریافت آ کارت ها در پک های جایزه دارید
بجای اینکه مانند HS شما 9 هیرو داشته باشید در اینجا شما 5 مدل کارت تخصصی و یک مدل کارت خنثی برای انتخاب دارید حالا این یعنی چی؟
یعنی شما می توانید دو خصوصیت را انتخاب کرده (یا حتی یکی) و کارتهای آن را در دک تنها بگذارید برای مثال کارت های agility و int
که کلاس مانک را تشکیل میده یا willpower و str که فکر کنم واریور رو تشکیل میده
خوبی این بازی به نظر من وسعت متای بازی هست یعنی مثل الان HS که بعد از رنک 12 معمولا حداکثر 5 تا دک بیشتر نمی بینی
من که الان تو این بازی رنک 4 هستم دو تا دک شبیه هم ندیدم با اینکه استراتژی ها کلا مثل همونه یعنی کنترل اگرو مید رنج هست ولی اینجوری نیست که 5 تا کارت اول حریفت رو بیبینی و مطمئن شی نوع بازی حریف چیه

این همه سرتون رو درد آوردم که بگم بازیش ارزش وقت گذاشتن رو داره مخصوصا برای من که HS دیگه داره کم کم جذابیتش رو از دست می ده و منتظرم ببینم ungoro چه می کنه و فقط میام کوئست هاش رو انجام میدم
بازی هم نیاز به فیلتر شکن نداره خواستین منو اد کنین iranfnf

84274_2_0.jpg

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
325
سلام. من و چند نفر دیگه از بچه ها هم فعلاً توش اکانت ساختیم و چند لولی بازی کردیم. تا باز ببینیم هارت استون به کجا میره و خود لجندز چقدر محبوب و معروف میشه. آیدی ها رو مینویسم پایین :

Khashayar
Alameda
ali_nightmare
Demontor
Paxy

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
من موقع کلوز بتا کی گرفتم اما کلاینتش مشکل داشت
دوباره امتحان میکنم ببینم چطوریه

پ.ن: یه اکانت Smite Tactics دارم اما باش حال نکردم(بازی تو CB) کسی خواست پ.خ بده

HeartStone

کاربر سایت
Feb 22, 2014
568
بازی چند گیگه؟
لینک صفحه دانلود؟
1 سایت مرجع برای اطلاعات گرفتن هم معرفی کنید
اگه اشتباه نکنم 700 مگ هست(البته بعد دانلود اولیه یه پچ 120 مگی هم دانلود می کنه)
2- به سایت legends-decks.com یه سر بزن تو مایه های heartpown هست

• Like
Reactions: urahara07

behnam97

کاربر سایت
Feb 10, 2019
5
کسی این بازی play میکنه؟

لول 25 م
user = rohaa

والا من بازی میکردم بعد ی مدت تکراری شد برام همین دیروز پاکش کردم.قسمت پازلش رو مخم بود جوری برنامه نویسیش کردن ک کارتای مارو انالیز میکنه هرچی میندازی درجا ناک اوتت میکنه
20190206021323_1.jpg

آخرین ویرایش:

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
والا من بازی میکردم بعد ی مدت تکراری شد برام همین دیروز پاکش کردم.قسمت پازلش رو مخم بود جوری برنامه نویسیش کردن ک کارتای مارو انالیز میکنه هرچی میندازی درجا ناک اوتت میکنه
20190206021323_1.jpg

کارتهایی که داری پلی میکنی برای تازه کار ها هست خیلی ساده هست . و زود هم کسل کننده میشه . باید کارتهای یونیک uniqe بگیری کارتهای چند کاربرد و تاکتیکالی.
( تو rank 12 هستی هنوز مبتدی داری پلی میکنی با کارتهای ضعیف)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر