FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
من که 15و16 رو فقط تجربه کردم و قید17 رو زدم
گذاشتم تا18 بیاد همون پاییز بگیرم

به نظر من اول اینکه سرورها واسه انلاین توپ باشه هی شوت نشیم بیرون ضدحال بخوریم

و در ادامه به نظرم روی چهره مربی ها یعنی شبیه سازی هرچه واقعی ترشون اونم حداقل 30تیم مطرح اروپا و جهان چه رده ملی چه باشگاهی کار کنن

تشویق تماشاگران واقعی تر و شیوه تشویقشون نسبت به ورزشگاه‌های مهم قشنگ متفاوت بشه

داوری ها به نظرم ضعیف بوده خیلی بیخود اکثرا خطای پنالتی میگیرن رو این مورد کار بشه خیلی خوبه!
فعلا همینا به ذهنم رسید

• Like
Reactions: noorihamid99

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,551
نام
پوریا
فیفا17 برای من یکی از بهترین فیفاها بود. فیفا 18 اگه همین راهو ادامه بده و فقط یه نسخه ی کاملتر از فیفا17 باشه کاملا راضیم! مهمترین چیزیم که امیدوار بهبود بدن،سرورای fut champions هستش!
در مورد فیفا استریتم خیلی بعید میدونم همچین اتفاقی بیفته مگه اینکه نهایتش بخواد به عنوان دی ال سی بده وگرنه احتمال اینکه همراه بازی عرضه کنه تقریبا صفره!

• Like
Reactions: ehsas1 and BatiGoal

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
فیفا17 برای من یکی از بهترین فیفاها بود. فیفا 18 اگه همین راهو ادامه بده و فقط یه نسخه ی کاملتر از فیفا17 باشه کاملا راضیم! مهمترین چیزیم که امیدوار بهبود بدن،سرورای fut champions هستش!
در مورد فیفا استریتم خیلی بعید میدونم همچین اتفاقی بیفته مگه اینکه نهایتش بخواد به عنوان دی ال سی بده وگرنه احتمال اینکه همراه بازی عرضه کنه تقریبا صفره!
واقعا ای کاش میشد راهی داشته باشه این سرورا رو تغییر بدن ..مثلا امضایی جمع کرد یا تو تایپکای 18 تو فروم های اصلی فیفا بگیم شاید تغییری بدن..
البته ما تو ایران وضعیتمون اینطوره..وگرنه با اون اینترنتایی که تو امریکا یا اروپا استفاده میشه عمرا همچین دیلی رو حس نمیکنن و بعید میدونم همچین چیزیو خود ea به اسم مشکل ببینه ! وگرنه تا الان یه کاریش میکرد
تمام لذت التیمیت به نظرم fut champion هست..تو سیسن معمولی حتی لیگ 1 بازیاشون اصلا قابل مقایسه نیس با کسایی که اون تو بازی میکنن ولی حیف که با این وضعیت مزخرف برای ما اصلا نمیشه بازی کردش

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
Fifa 17 خیلی جلوتر از باقی نسخه های نسل هشتمی بود. تو تاپیک ای تری EA یکسری از خواسته های محدودم رو از Fifa 18 گفتم اینجا هم کپی میکنم

امیدوارم تو این نسخه نگاه ویژه ای به تاکتیک های داینامیک داشته باشند یعنی مثلا تیم خودکار دو هیچ جلو میافته در دقیقه70 ترکیب عوض بشه ( از قبل یک الگو تعریف کرده باشیم) و نیازی نباشه وسط بازی هی استوپ بزنیم و ...
اب و هوای داینامیک، چرخه شب و روز، فیس بیشتر برای تمام بازیکن ها و... فکر کنم از خواسته های قدیمی هست نسبتا. دیگه انتظارات خیلی زیاده مثل فیس چهره مربی های لالیگا و بوندس لیگا و تغییراتی که التیمت بازها میخوان و و و
یادم نره استوری فیفا17 اولش خوب شروع کرد ولی در ادامه خیلی خسته کننده شد. تو این نسخه باید یک فکری به حال کارگردانی و تنوع گیمپلی بیاندیشند.

پ ن : بعید میدونم EA وقتی میتونه Fifa Street رو در قالب یک بازی 60 دلاری بفروش برسونه بیاد مجانی و یا نهایتا یک DLC برای فیفای اصلی در نظر بگیرتش. ولی من خودم یک احتمال قویی میدم اگر Fifa street ساخته شد کاری که با BF کرد اینجا هم بکنه یعنی از منوی Fifa 18 بتونی بری به Street و یا برعکس

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
واقعا ای کاش میشد راهی داشته باشه این سرورا رو تغییر بدن ..مثلا امضایی جمع کرد یا تو تایپکای 18 تو فروم های اصلی فیفا بگیم شاید تغییری بدن..
البته ما تو ایران وضعیتمون اینطوره..وگرنه با اون اینترنتایی که تو امریکا یا اروپا استفاده میشه عمرا همچین دیلی رو حس نمیکنن و بعید میدونم همچین چیزیو خود ea به اسم مشکل ببینه ! وگرنه تا الان یه کاریش میکرد
تمام لذت التیمیت به نظرم fut champion هست..تو سیسن معمولی حتی لیگ 1 بازیاشون اصلا قابل مقایسه نیس با کسایی که اون تو بازی میکنن ولی حیف که با این وضعیت مزخرف برای ما اصلا نمیشه بازی کردش
همه این مشکل رو دارن حتی تو خود آمریکا. مثل اینکه این بخش کلا یه سرور داره که اونم تو آمریکاس. لگ و دیلی یه چیزه ولی اینکه من لگ و دیلی دارم ولی حریف نداره این دیگه خیلی بدتره و اصلا نمیشه اینجوری این بخشو رقابتی در نظر گرفت.
فیفا ۱۷ بیشتر مواقع فوق‌العاده اس ولی وقتی این لگ و باتن دیلی و مشکلات گیم پلی بعضی مواقع میاد وسط میشه بدترین. همینو درست کنن من که هیچی ۹۰ درصد راضین.

• Like
Reactions: aslirezahddd

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,463
نام
نیما
خدا کنه فیزیک حرکت بازیکنا یه تحول اساسی پیدا کنه باگها کمتر شه و بعضی فیس ها بهتر طراحی شه! به نظرم حتی اگه به جای اضافه کردن بخش های بیشتر رو این موارد کار کنند خیلی بهتره :D

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
همه این مشکل رو دارن حتی تو خود آمریکا. مثل اینکه این بخش کلا یه سرور داره که اونم تو آمریکاس. لگ و دیلی یه چیزه ولی اینکه من لگ و دیلی دارم ولی حریف نداره این دیگه خیلی بدتره و اصلا نمیشه اینجوری این بخشو رقابتی در نظر گرفت.
فیفا ۱۷ بیشتر مواقع فوق‌العاده اس ولی وقتی این لگ و باتن دیلی و مشکلات گیم پلی بعضی مواقع میاد وسط میشه بدترین. همینو درست کنن من که هیچی ۹۰ درصد راضین.
من هر جا خوندم راجب این مشکل بیشتر کشورای عربی و ایرانی بودن..تو یه سری تایپک تو فروم های ea ..نمیدونستم امریکایی ها هم اینطور وضعشون...اما اخه twitch اینا لایو میزارن اکثرا اروپایی امریکایی هستن خیلی روون بازی میکنن fut champion رو ! ...من نمیدونم چه ربطی داره اما من تونستم نزدیک 4 /5 ماه با ست کردن دی ان اس و دستکاری mtu فوت چمپیون رو بدون لگ و دیلی بازی کنم !!! دقیقا مثل سیسن و راحت بازی میکردم اما یهو باز وضعیتم شد مثل قبل..بعد اون هر کار میکنم دیگه درست نمیشه و دیلی مسخره وجود داره .. اینو نمیدونستم که یه سرور هستن فقط ! نشونه خوبیه ..چون شاید بخاطر اینکه سال اول بود اینطور شد و اینا امسال رو 18 بیان سرورا رو بیشتر کنن ..دقیقا مثل سیسن معمولی تو اتلتیمیت .. که ادم راحت بازی میکنه و حرص نمیخوره .. و یه چیز دیگم هست مثلا تو سیسن معمولی التیمیت واسم سواله اینا چرا خط کانکشن رو اینطور کردن.. برای من قبلا اکثرا سبز و زرد میومد قبل اپدیتی که دادن الان تغییر دادن کانکشن رو و فقط با ایرانیا سبزه وگرنه قرمزه..همون قرمز هم خودم به شخصه با دو تا خط میده راحت بدون دیلی و لگ بازی میکنم اما این 2 خط قزمز باعث میشه این عربا و اروپاییا قبول نمیکنن بازی کنن ..با اینکه بازی کنن بازی مشکل نداره اما اینقدر سبزه برای اینا فکر میکنن این لگ پیش میاره..ای کاش مثل قبل کنن اینو..من نمیدونم دلیل این کارشون چیه..ادم میخواد بره تو بازی 20 بار باید سرچ کنه هر بار لغو میکنن میان بیرون..دلیل اصلیشم همینه که گفتم ..فکر میکنن لگ میگیره بازی اما واقعا اینطور نیست
---
در کل ای کاش این حرفارو اینجا میگیم تو تایپکای خود ea هم بگیم..حداقلش اینه چک میکنن ..میشه امید داشت رو 18 بیشتر این ایرادا رو حل کنن

Amir81

کاربر سایت
Aug 11, 2014
62
کمپ نو رو یه طبقه نسازن :|
رونالدو رو با هرگلی که میزنه تا 95 نبرن و بارسا رو با هرگلی که میخوره از کل بازیکنا کم نکنن :|
یه تغییری هم توی سیستم ایستگاهی زدنش بدن...یه سال فقط ایستگاهی زدم و هنوز نفهمیدم سیستمش چی به چیه :|

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
هورا يه فيفاي ديگه. وقت وقت اينه كه اون احمقايي كه نزديك ١ ميليون تومان براي بازيكاناي فيفا ١٧ دادن بيان و دوباره بريزن براي اين فيفا. شايد مشكل منه كه اينا برام عجيب مياد. والا نميدونم.

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz

والا من حدود 3 ماهی هست که دارم آلتیمیت بازی میکنم...قبلش اصلا نمیدونستم چی به چیه و فقط سیزن آنلاین بازی میکردم...حالا که دارم بازی میکنم تازه میفهمم چه چیزیو از دست داده بودم...

من هفته پیش خود به خود نه رسیدم به دیویژن 1 نه توی کوآلیفای قهرمان شدم ولی رفتم فوت چمپیونز بازی کردم....هیچ دیلی و لگی هم نداشتم عادی عادی مثل بخش سیزن آلتیمیت بازی میکردم...با اینکه تیمم خوب نیوبد و یدونه بازیکن اینفورمم نداشتم 15 تا برد آوردم...

این یه مدتی که بازی میکنم توی سیزن آلتیمیت...بالای 95% وقتی با عربا بازی کردم دیلی و لگ داشتم...میگم عربا جون از آیدی و اسم تیمشون معلومه...برا همین دیگه تا آی دی طرف رو میبینم سریع برمیگردم تو منو که دوباره بزنم برا جستجو...

توی آلتیمیت سیزن هم بیشتر وقتایی که توی قسمت نمایش ترکیب گیر میکنه و وارد بازی نمیشه موقعی هستش که با ایرانیا میخوام بازی کنم که در نهایت وقتی من نت رو قطع میکنم باخت میزنه به نفع من...وقتیم که اون میزنه بازم باخت میزنه به نفع من :-??

توی فیفا 18 امیدوارم بخش آنلاین رو حسابی راستو ریستش کنن که دیگه از اینجور مشکلا نباشه...تقریبا فیفا 17 همه چیزش OK بود...این هندی کپی هم که میگید...بزارید باشه...که بعضی وقتا خدای ما در بیاد و بعضی وقتا هم خدای طرفی که داریم باهاش بازی میکنیم... :D:D

• Like
Reactions: ehsas1 and yonestm

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر