امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
Hot Wheels
Forza Horizon 3

ckyz_a.png

گیم پلی : 10/10
گرافیک : 10/10
مسابقات خط داستانی : 6/10
صداگذاری و موسیقی : 9/10

کل : 7/10

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
عالیه بهترین بازی ایرانی ساخته شده تا الان هست

خیلی ازش لذت بردم

مرسی داداش :x
پس باید حتما بخرمش , قیمتی هم نداره 8 هزار تومنه که فروشگاه ها 5000 تا 6000 هزار تومن میدن
عکس کاور بازی دیدم بنظرم یه قابی براش در نظر میگرفتن یه دفترچه ای و ......... حداقل از نظر مارکتینگ و ........ بهتر بود
مولتی پلیرم داره؟
استیم اینا ندارم :D

بازی ها ایرانی خوب دیگه چی داریم؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

.:KATATONIA:.

کاربر سایت
Apr 22, 2012
554
نام
آرین
Shadow-Warrior-2-07-HD.png

Shadow Warrior 2
خب بالاخره بعد از 16 ساعت بازی روی درجه سختی آخر ( خدایی پدرم در اومد :(( ) تمومش کردم و باید بگم که واقعا از 15 ساعتو 59 دقیقش لذت بردم ! اون 1 دقیقه هم بخاطر Ending ـه Cliff Hanger ـش بود که واقعا اعصاب من و تقریبا همه رو بهم ریخت ! ولی در مجموع ارزش زیادی از بازی کم نمیکنه . توی خیلی از سایت ها دیدم که از داستانش کلی بازی ناراضین ! من که شخصا درکشون نمیکنم ، داستان بازی عالی نیست ولی آنچنان بد هم نیست ( بغیر از پایانش البته :D ) ! تازه از طرفی این بازی شباهت خیلی زیادی به DOOM داره . آیا کسی DOOM رو واسه داستانش بازی کرد ؟ نه !

ولی از گیمپلی هرچی بگم کم گفتم واقعا ، من روی درجه سختی پایینتر بازی نکردم ولی آخریش واقعا چیزی ماورای لذت بود :D
اینکه بتونی اسلحه هات رو سمی ، الکتریکی ، آتشی یا یخی کنی خیلی جالب بود و اینکه دشمن ها بعضی ها به هرکدوم از اینا حساس بودن و بیشتر دمیج میگرفتن واقعا مجبورم میکرد که اسلحم رو دائم عوض کنم . تعداد زیاد اسلحه ها هم خیلی خوب بود ( تا آخر بازی چیزی حدود 20 ، تا 25 اسلحه دیدم که هرکدوم قابلیت های خاصی رو داشتن . تنها ایرادی که از گیمپلی میتونم بگیرم باس های بازیه که بنظر من یکم حرکت هاشون محدود بود ! فقط خیلی HP داشتن همین .

در کل بازی رو به همه پیشنهاد میکنم ( البته حتما 1ـش رو بازی کنید چون شدید گیج میشین ! )

8/10 اگر پایان بازی رو نادیده بگیریم راحت 9/10

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
مرسی داداش :x
پس باید حتما بخرمش , قیمتی هم نداره 8 هزار تومنه که فروشگاه ها 5000 تا 6000 هزار تومن میدن
عکس کاور بازی دیدم بنظرم یه قابی براش در نظر میگرفتن یه دفترچه ای و ......... حداقل از نظر مارکتینگ و ........ بهتر بود
مولتی پلیرم داره؟
استیم اینا ندارم :D

بازی ها ایرانی خوب دیگه چی داریم؟

بازی شبگرد . شبیه مکس پینه گیم پلی بازی

ارتش فرازمینی مولتی نداره

• Like
Reactions: playstation1

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
Shadow-Warrior-2-07-HD.png

Shadow Warrior 2
خب بالاخره بعد از 16 ساعت بازی روی درجه سختی آخر ( خدایی پدرم در اومد :(( ) تمومش کردم و باید بگم که واقعا از 15 ساعتو 59 دقیقش لذت بردم ! اون 1 دقیقه هم بخاطر Ending ـه Cliff Hanger ـش بود که واقعا اعصاب من و تقریبا همه رو بهم ریخت ! ولی در مجموع ارزش زیادی از بازی کم نمیکنه . توی خیلی از سایت ها دیدم که از داستانش کلی بازی ناراضین ! من که شخصا درکشون نمیکنم ، داستان بازی عالی نیست ولی آنچنان بد هم نیست ( بغیر از پایانش البته :D ) ! تازه از طرفی این بازی شباهت خیلی زیادی به DOOM داره . آیا کسی DOOM رو واسه داستانش بازی کرد ؟ نه !

ولی از گیمپلی هرچی بگم کم گفتم واقعا ، من روی درجه سختی پایینتر بازی نکردم ولی آخریش واقعا چیزی ماورای لذت بود :D
اینکه بتونی اسلحه هات رو سمی ، الکتریکی ، آتشی یا یخی کنی خیلی جالب بود و اینکه دشمن ها بعضی ها به هرکدوم از اینا حساس بودن و بیشتر دمیج میگرفتن واقعا مجبورم میکرد که اسلحم رو دائم عوض کنم . تعداد زیاد اسلحه ها هم خیلی خوب بود ( تا آخر بازی چیزی حدود 20 ، تا 25 اسلحه دیدم که هرکدوم قابلیت های خاصی رو داشتن . تنها ایرادی که از گیمپلی میتونم بگیرم باس های بازیه که بنظر من یکم حرکت هاشون محدود بود ! فقط خیلی HP داشتن همین .

در کل بازی رو به همه پیشنهاد میکنم ( البته حتما 1ـش رو بازی کنید چون شدید گیج میشین ! )

8/10 اگر پایان بازی رو نادیده بگیریم راحت 9/10

لطفا توی توضیحات به هیچ عنوان به پایان بازی اشاره نکنین، حتی در حد کم و به صورت مبهم.

B.O

کاربر سایت
Feb 27, 2017
83
header.jpg

PREY
بازی یه جوریه که باید وجب به وجبشو بگردی تا بتونی بری جلو (حتما باید بگردی) تا keycard و پسورد و مهمات و ... بدست بیاری. این کار مستلزم اینه که همه دشمنا رو بکشی تا بتونی همه جا رو بگردی و همین یه عدم تعادل بزرگ تو بازیه. از یه جایی به بعد (بعد از 2 ساعت) دشمنا هم زیاد میشن هم خرجون(با 15 تا تیر شاتگان به زور می میرن). مهمات و جون هم که تو بازی خیلی کمه. محیط بازی هم یه چیز تو مایه های اویل هفته یعنی یه جای محدود و تو در تو که اینم خودش یه معضلیه. مخفی کاری هم اصلا جواب نمیده!!
بازی قبلیشون یعنی دیسانرد 2 اصلا این جوری نبود یعنی طرف می تونست هر جوری می خواد مرحله رو تموم کنه.
بهینه سازی هم با این که گرافیک نداره ولی خیلی هم عالی نبود حالا نمی دونم به کرک ربط داره یا نه. با 970 در حالت دویدن بعضی جاها لگ میزنه.
گرافیک:6/10
داستان:6/10
گیم پلی:5/10
صدا:6/10
کل: 5.75/10

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,721

PREY
بازی یه جوریه که باید وجب به وجبشو بگردی تا بتونی بری جلو (حتما باید بگردی) تا keycard و پسورد و مهمات و ... بدست بیاری. این کار مستلزم اینه که همه دشمنا رو بکشی تا بتونی همه جا رو بگردی و همین یه عدم تعادل بزرگ تو بازیه. از یه جایی به بعد (بعد از 2 ساعت) دشمنا هم زیاد میشن هم خرجون(با 15 تا تیر شاتگان به زور می میرن). مهمات و جون هم که تو بازی خیلی کمه. محیط بازی هم یه چیز تو مایه های اویل هفته یعنی یه جای محدود و تو در تو که اینم خودش یه معضلیه. مخفی کاری هم اصلا جواب نمیده!!
بازی قبلیشون یعنی دیسانرد 2 اصلا این جوری نبود یعنی طرف می تونست هر جوری می خواد مرحله رو تموم کنه.
بهینه سازی هم با این که گرافیک نداره ولی خیلی هم عالی نبود حالا نمی دونم به کرک ربط داره یا نه. با 970 در حالت دویدن بعضی جاها لگ میزنه.
آقا تیر و در کل هیچ آیتمی کم نمیاد اگر از دستگاه سازنده استفاده کنید . اسمش تو بازی دقت نکردم

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی

PREY
تقریبا با نقد موافقم
فقط : هر دشمنی تو این بازی یه نقطه ضعف داره نیازی نیست با شاتگان بیافتی به جونشون:D

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
سلام. تو این چند وقته یکم بازی کردم گفتم شاید شما هم دوست داشته باشین.
ss_c3cdc57a9e92f5e77388b4c52dbff772ff14ea0d.600x338.jpg

Domina
در رم باستان شما کنترل گروهی از برده ها رو به عهده دارید که با ارتقا دادن اونها به گلادیاتور اونها رو میدان جنگ میفرستید. 70% بازی به مدیریت افرادتون و 30% بقیش به جنگ با بقیه گلادیاتورها میرسه.(که میتونه جنگ AI ها باشه یا خودتون بجنگید) جنگ ها سرعتی و با خشونت بالا و بسیار لذت بخشته. گرافیک پیکسلی و قشنگه، موسیقی بازی مخصوصا هنگام جنگ ها بی نظیره و پیشنهاد میکنم به خاطر اینم که شده بازی رو دانلود کنید. تنها مشکل بازی تکراری شدن بازیه که البته نسبت به قیمت 10 دلاریش طبیعیه. نکته جالب اینجاست که OST بازی 8 دلاره :))

ss_08b1b103abb2e53facbcb4c3703836222c0a0f0f.600x338.jpg

Age of Gladiators
این بازی هم مثل بازی قبل به استخدام و مدیریت گلادیاتورها اختصاص داره ولی دیگه گیم پلی خاصی وجود نداره و فقط متن وجود داره. در حقیقت با یه بازی مدیریت خالص طرفیم که نسبت به بازی قبلی جزئیات بیشتری داره. به من زیاد نچسبید ولی برای طرفداراش شاید جالب باشه. قیمت بازی 10 دلاره.

ss_2d17c2600ff025aa86e30ad4bba89072d2588b2a.600x338.jpg

Production Line
این بازی هنوز تو early access قرار داره البته. تو این بازی مدیریت یه کارخونه ماشین را به عهده دارید که با پشت سر هم قرار دادن تکه های کارخونه میتونید یه ماشین بسازید. سختی بازی متوسطه و شاید یک بار ببازید تا بفهمید بازی چجوریه. بازی هنوز جای کار زیادی داره ولی شاید برای پر کردن وقت 2،3 ساعته مناسب باشه. قیمت بازی 16 دلاره.

ss_73c67b2e4cb4cfa07c2c478901b363d5080fbf7c.600x338.jpg

Youtubers Life
تو این بازی که تازه از EA خارج شده، همونطور که از اسمش پیداست باید یه یوتیوبر معروف بشید و با ساخت ویدیو و تبلیغ برای اون پول دربیارید. بازی در کل بد نیست ولی بعد چند ساعت بازی تکراری میشه. البته از لذت چند میلیون بازدید کننده از ویدیو هاتون هم نمیشه گذشت:)
بازی قرار بوده که اول 10 تا کانال داشته باشه ولی در حال حاضر سه نوع بازی، آشپزی و موسیقی داره، که منظور اینه ویدیوهایی که میسازین در کدوم ژانره. بازی بخش های دیگه ای مثل دوست پیدا کردن و ازدواج هم داره که عمق کافی و جذابیت لازم رو ندارن. قیمت بازی 25 دلاره.

ss_201049a032930053bd3b50c0bb5eb9befa72ead3.600x338.jpg

Punch Club
تو این بازی شما باید به خاطر درخواست پدرتون به هنگام مرگ یه بوکسور میخواهید بشید. بازی فقط مدیریتی به حساب میاد و گیم پلی خاصی نداره. شما با کار کردن و پول درآوردن و تمرین کردن و رفتن به مسابقات پیشرفت میکنید. هنگام مسابقات هم حدود 2،3 دقیقه میشینید دعوای دو AI رو میبینید که خیلی جذاب نیست. تنها جذابیت بازی تم طنز بازی و رفرنس ها به چیزهای مختلفه. از fight club تا لاک پشت های نینجا تو بازی هستن.
من خودم زیاد بازی نکردم ولی برای وقت پرکنی خوبه. قیمت بازی 10 دلاره.

ss_108838f20fbc05ab907f6dfe6261201926fb87cb.600x338.jpg

This Is the Police
تو این بازی شما مدیریت رئیس پلیس شهر رو به عهده دارید که برای اتفاقات مختلف نیروی پلیس ارسال میکنید.بخش homicide وجود داره که قتل های مختلف رو حل میکنید. گروه های مافیا هم تو بازی هستن و نکته جالبه بازی اینه که نمیتونید کاملا خوب یا بد باشید. اگر زیادی خوب باشید مافیا شما رو میکشه و اگه زیادی بد باشید برکنار میشید .
موسیقی بازی خیلی خوب و ملایمه و کاملا به بازی میخوره. از مشکلات بازی میشه به تاثیر یکم زیاد شانس(RNG) و یکم طولانی و تکراری شدن بازی اشاره کرد. ولی بازی ارزش وقتتون و تجربه کردنشو داره. قیمت بازی 15 دلاره.

پ.ن: چون تعداد بازیها زیاد بود خیلی خلاصه نوشتم. سوال یا توضیحی هم اگه بود در خدمتم.

آخرین ویرایش:

retro1911

کاربر سایت
Apr 30, 2017
65
Axiom Verge
10/10

ما بازی میکنیم که توش اکتشاف انجام بدیم. اگه قرار باشه یه خط مستقیم همینطور بگیریم بریم جلو که فرقی با فیلم نداره. Axiom Verge از جمه بازیهاییه که طعم واقعی گیمر بودن رو به شما القا میکنه. طوری که افتخار کنید جزئی از این جامعه گیمری هستید. این بازی یه فرصت دوباره است واسه کسایی که سری Metroid رو تو این سالها بهر دلیلی نتونستند تجربه کنند. واگر هم تجربه کردند بازهم شگفت زده خواهند شد. کاراکترهای بازی نسبت به کاراکترهای متروید از جمله خود Samus که خشک و بی روح هست، ملموس ترند. همینطور مشکلات مترویدهای کلاسیک مثل نبود مپ و چگ پوینت های مسخره با فاصله بسیار زیاد رو نداره. از هر نظر عالی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر