Overwatch | PC

Overwatch نام بازی جدید بلیزارد است که اینبار در سبک شوتر آنلاین عرضه می شود. کلاس های بازی در چهار دسته Offense ،Defense ،Tank و Support تقسیم بندی می شوند که گیمر با انتخاب هر کدام از این کلاس ها در تیم های 6 نفره در مقابل هم قرار می گیرند. گفته می شود بازی از المان های بازی کنسل شده Titan بهره مند بوده و اتمسفری شبیه به آن دارد. داستان بازی در زمان آینده و بحران زده اتفاق می افتد که گروه مدافع صلح Overwatch منحل شده است.
شخصیت های بازی:
Tracer
نقش: Offense

Reaper

Pharah

Hanzo

Widomaker
نقش: Defense

Torbjörn

Bastion

Winston
نقش: Tank

Reinhardt
نقش: Tank

Symmetra
نقش: Support

Mercy

Zenyatta

لیست بازیکنان
Overwatch PC Players

آخرین ویرایش:

RevQ

کاربر سایت
Jun 22, 2012
121
نام
سروش
سلام دوستان

من تو هفته قبل بازي رو رايگان انجام دادم. مشکلي در رابطه با بازي نداشتم!

حالا ميخوام بخرمش منتها اگه لطف کنيد و يکجا مطمئن که نسخه Standard رو بفروشه معرفي کنيد. منظورم اينه برام پخ کنيد

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
سلام دوستان

من تو هفته قبل بازي رو رايگان انجام دادم. مشکلي در رابطه با بازي نداشتم!

حالا ميخوام بخرمش منتها اگه لطف کنيد و يکجا مطمئن که نسخه Standard رو بفروشه معرفي کنيد. منظورم اينه برام پخ کنيد
مستقيم از kinguin يا g2a با بيت بخريد ارزون دربياد براتون
يكي از فروشنده هاي بازارچه هم بدون سود خريد ميكنه براتون (سودش cashback ي هست كه خود سايت بهش ميده) و دركل خيلي ارزونتر از سايتاي ايراني كه همين سي دي كي هارو حداقل ١٠ت گرونتر ميكنن تو پاچه ملت درمياد

• Like
Reactions: RevQ

RevQ

کاربر سایت
Jun 22, 2012
121
نام
سروش
مستقيم از kinguin يا g2a با بيت بخريد ارزون دربياد براتون
يكي از فروشنده هاي بازارچه هم بدون سود خريد ميكنه براتون (سودش cashback ي هست كه خود سايت بهش ميده) و دركل خيلي ارزونتر از سايتاي ايراني كه همين سي دي كي هارو حداقل ١٠ت گرونتر ميكنن تو پاچه ملت درمياد

با تشکر از لطف شما

1- من حساب بيت کوين ندارم و تا بحال باهاش کار نکردم
2- فروشنده در بازارچه رو ميشه پخ کنيد!
3- راه ساده تري هم هست

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
با تشکر از لطف شما

1- من حساب بيت کوين ندارم و تا بحال باهاش کار نکردم
2- فروشنده در بازارچه رو ميشه پخ کنيد!
3- راه ساده تري هم هست
پس بهتره از فروشنده خريد كنيد پ.خ كردم
خودمم ميتونم براتون بگيرم ولي حوصله لاگ اين كردن تو والت بيت ندارم
سختي يا اسوني نداره اين فروشنده از همون سايتي ميخره كه سايتاي ايراني ميخرن و در هردو مورد تحويل سي دي كي از چند دقيقه تا يكي دو ساعت طول ميكشه دليلش هم انتقال بيت هست تنها تفاوتش اينه كه سايتا ١٠-١٥ت ميكشن روي قيمت جدا از سودي كه با cashback گيرشون مياد

• Like

RevQ

کاربر سایت
Jun 22, 2012
121
نام
سروش
با تشکر از zilyzal

يک سوال ديگه اکانتم مال ايرانه! تو بيشتر سايتا گفته بودن مشکلي نداره و ميشه رو اکانت ايران بازي رو فعال کرد! درسته؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
ايا نسخه ريجن ها هم فرق ميکنه؟ يعني بايد حتما eu بخرم؟
ريجنا هم فرقي نميكنن اصلا ريجناي مختلف نيست كلا يه نوع سي دي كي هست
ريجن بازيو از خود لانچر ميشه عوض كرد كه قائدتا ما فقط ميتونيم تو ريجن اروپا بازي كنيم

• Like

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,078
نام
Mohsen
ريجن بازيو از خود لانچر ميشه عوض كرد كه قائدتا ما فقط ميتونيم تو ريجن اروپا بازي كنيم

من با اینترنت ایرانسل میتونم تو سرور امریکا بازی کنم و با اینترنت خونه تو اروپا بازی کنم :D
سرور اسیا هم که هیچی ، اونجا اصلا یه تعریف دیگه دارن برای زمان و فضا :D اصلا نمیفهمید چطوری میمیرید اینقدری که اینا سریع هستن !!!

دوستان این سیستم 10 تا بازی اول رنک چطوری هست ؟ من خودم با 6 تا برد و 6 تا باخت گلد شدم ولی رفیقم با 7 تا برد 1500 شده !! LOL تازه با تیم هم بوده ...
البته دسته کم یه گلد رو داشتم تو هر بازی .

سیزن قبل با همین رفیقم رفتم شدم برنز بعد کردمش سیلور :D تا دایمند هم رفتم ...
ببینم این فصل هم میتونم ببرم بالا یا نه ..

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
من با اینترنت ایرانسل میتونم تو سرور امریکا بازی کنم و با اینترنت خونه تو اروپا بازی کنم :D
سرور اسیا هم که هیچی ، اونجا اصلا یه تعریف دیگه دارن برای زمان و فضا :D اصلا نمیفهمید چطوری میمیرید اینقدری که اینا سریع هستن !!!

دوستان این سیستم 10 تا بازی اول رنک چطوری هست ؟ من خودم با 6 تا برد و 6 تا باخت گلد شدم ولی رفیقم با 7 تا برد 1500 شده !! LOL تازه با تیم هم بوده ...
البته دسته کم یه گلد رو داشتم تو هر بازی .

سیزن قبل با همین رفیقم رفتم شدم برنز بعد کردمش سیلور :D تا دایمند هم رفتم ...
ببینم این فصل هم میتونم ببرم بالا یا نه ..
بازي كه ميشه كرد ولي پينگ مناسبي نميده
از تنظيمات پرفورمنس رو فعال كنيد پينگتون رو نشون ميده ببينيد چه پينگي دريافت ميكنيد؟ مطمئنا بالاي ١٨٠ هست توي ريجن امريكا
اگه ميتونستيم پينگ نسبتا خوبي داشته باشيم من به شخصه حاضرم كلي هزينه كنم و نتي بگيرم كه بتونم تو سروراي اسيا بازي كنم از شر اين نوب ها، بچه ها ، روس ها و احمقايي كه تو سروراي اروپا هستن خلاص بشم

آخرین ویرایش:
  • Like

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
اقا متاسفانه این سیزنم من توی MMR Hell افتادم. از اونجایی که کسی نیست باهاش کامپ بزنم Solo queue کردم و بعد 10 مچ افتضاحی که خورد بهم و تو 4 تاش لیور و اینا بود الان 1500 هستم و به معنی کلمه نمیتونم رنک آپ کنم. مهم نیست چی بازی کنم و چند تا مدال داشته باشم یا چقد On Fire باشم. همش همینه :|
چاره ای نیست واسش؟ کلا بیخیال کامپ شم؟

RevQ

کاربر سایت
Jun 22, 2012
121
نام
سروش
اقايون ببخشيد دو تا سوال که يکم نوب هستم:

1- چطور ميشه رنک زد؟ از کدوم قسمت؟
2- من تو بخش ارکين هر وقت سرچ ميکنم چيزي پيدا نميکنم منظور بخش find game هست ولي مدها مشکلي نداره (دوئل و پرچم و بقيه)

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
اقايون ببخشيد دو تا سوال که يکم نوب هستم:

1- چطور ميشه رنک زد؟ از کدوم قسمت؟
2- من تو بخش ارکين هر وقت سرچ ميکنم چيزي پيدا نميکنم منظور بخش find game هست ولي مدها مشکلي نداره (دوئل و پرچم و بقيه)

سلام
1 - واسه اینکه بتونی رنک بری اول باید به لول 25 رسیده باشی ، دوم توی همون قسمت PLAY یه گزینه Competitive Play داره
2 - توی بخش آرکید هم خب Mode مورد نظرت رو که انتخاب کتی شروع به find کردن میکنه ، اینکه چیزی پیدا نمیکنه خب تا 4 - 5 دقیقه صبر کن
ولی اگه بازم پیدا نشه احتمالا یه مشکلی داره

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر