Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,514
نام
کورش
سلام
مرسی گرامی
مورد اول 9 ایتم در حال حاضر دارم .. فقط 4 ایتم کم دارم که دوتا ازاین چهار ایتم رو قبلا در Kanai's Cube مصرف کردم(weapon و shield)
View attachment 70959
ممنون عزیز

من منظور شما رو متوجه نشدم. شما ست رو از یه بیلد و اسلحه رو از یه بیلد دیگه برداشتین. اینطوری نمیشه بیلد ساخت. تاکید کردم که یکیش رو باید انتخاب کنید و دقیقا به همون بچسبید. نمیشه هردوبیلد رو با هم ترکیب کرد. اگه بیلد اول رو انتخاب کردین حتما حتما باید ایتمهاتون ancient باشن بخاطر افکت اون دو انگشتر داخل بیلد. اگر هم بیلد دوم رو انتخاب کردین اون اسلحه بدرد نمیخوره. هم باید دنبال ایتمهای این بیلد باشید و هم باید کار با اسکیلهای این بیلد و کدوم رو کی بزنید رو یاد بگیرید که برای این بیلد بخصوص کار سختیه.
خلاصه اگه تورمنت 11 و 12 و 13 رو میخواهید و GR 50 به بالا حتما باید بیلتون دقیق باشه. دقیق بودن بیلد هم فقط به این نیست که فقط ایتمها درست باشن. اولویت استت های رو ایتمها رو هم باید دقیقا رعایت کنید.
یه مثال از کاراکتر خودم میزنم تا قضیه براتون کاملا جا بیفته
این قویترین کاراکتر منه که تورمنت 13 براش مثل اب خوردنه
eu.battle.net/d3/en/profile/Archangel-2222/hero/58018777
حالا اون رو مقایسه کنید با نمونه بیلد فایربرد ویزارد
Firebird Archon GR100+ - Wizard - Diablo III Builds - Diablo Fans
الان من اگه حتی یه انگشتر رو عوض کنم بیلد به هم میریزه یا اگه بیام به جای CDR رو این حساب که CHC دمیجم رو بالا میبره پس بهتره اولویت رو روی اون قرار بدم در ظاهر بیلدم شبیهشه ولی در واقعیت ارزشی نداره و خیلی ضعیفه. این بیلد حداقل 60 درصد CDR میخواد که من الان 62 درصد CDR دارم. الان ایتمی دارم که اگه استفاده کنم دمیجم بشدت بالامیره ولی CDR میاد روی 57% یعنی در ظاهر خیلی خوب بنظر میرسه ولی بدرد نمیخوره. شما هم اول باید سعی کنید به ویژگیهای اون بیلد کاملا مسلط باشد و بدونید ریزکاریهای اون بیلد چیه.

یه کاری که میتونه قضیه روبراتون اسونتر بکنه اینه که در بازی شیفت + L رو بزنید لیست بهترین کاراکترهای اون کلاس بالا میاد میتونید روشون کلیک کنید و دونه دونه ایتمها و اسکیلهاشون رو ببینید تا متوجه بشید چه ایتمی رو انتخاب و استفاده کردن و در هرایتم چه استتی رو عوض کردن. فقط یادتون باشه کارکترتون باید شبیه فقط یکی از اونها درست کنه نه مخلوطی از اونها چون در اون صورت بشدت ضعیف میشه حتی اگه ایتمهای عالی داشته باشه.

mom

کاربر سایت
May 9, 2008
190
من منظور شما رو متوجه نشدم. شما ست رو از یه بیلد و اسلحه رو از یه بیلد دیگه برداشتین. اینطوری نمیشه بیلد ساخت. تاکید کردم که یکیش رو باید انتخاب کنید و دقیقا به همون بچسبید. نمیشه هردوبیلد رو با هم ترکیب کرد. اگه بیلد اول رو انتخاب کردین حتما حتما باید ایتمهاتون ancient باشن بخاطر افکت اون دو انگشتر داخل بیلد. اگر هم بیلد دوم رو انتخاب کردین اون اسلحه بدرد نمیخوره. هم باید دنبال ایتمهای این بیلد باشید و هم باید کار با اسکیلهای این بیلد و کدوم رو کی بزنید رو یاد بگیرید که برای این بیلد بخصوص کار سختیه.
خلاصه اگه تورمنت 11 و 12 و 13 رو میخواهید و GR 50 به بالا حتما باید بیلتون دقیق باشه. دقیق بودن بیلد هم فقط به این نیست که فقط ایتمها درست باشن. اولویت استت های رو ایتمها رو هم باید دقیقا رعایت کنید.
یه مثال از کاراکتر خودم میزنم تا قضیه براتون کاملا جا بیفته
این قویترین کاراکتر منه که تورمنت 13 براش مثل اب خوردنه
eu.battle.net/d3/en/profile/Archangel-2222/hero/58018777
حالا اون رو مقایسه کنید با نمونه بیلد فایربرد ویزارد
Firebird Archon GR100+ - Wizard - Diablo III Builds - Diablo Fans
الان من اگه حتی یه انگشتر رو عوض کنم بیلد به هم میریزه یا اگه بیام به جای CDR رو این حساب که CHC دمیجم رو بالا میبره پس بهتره اولویت رو روی اون قرار بدم در ظاهر بیلدم شبهشه ولی در واقعیت ارزشی نداره و خیلی ضعیفه. این بیلد حداقل 60 درصد CDR میخواد که من الان 62 درصد CDR دارم. الان ایتمی دارم که اگه استفاده کنم دمیجم بشدت بالامیره ولی CDR میاد روی 57% یعنی رد ظاهر خیلی خوب بنظر میرسه ولی بدرد نمیخوره. شما هم اول باید سعی کنید اون به ویژگیهای اون بیلد کاملا مسلط باشد و بدونید ریزکاریهای اون بیلد چیه.

یه کاری که میتونه قضیه روبراتون اسونتر بکنه اینه که در بازی شیفت + L رو بزنید لیست بهترین کاراکترهای اون کلاس بالا میاد میتونید روشون کلیک کنید و دونه دونه ایتمها و اسکیلهاشون رو ببینید تا متوجه بشید چه ایتمی رو انتخاب و استفاده کردن و در هرایتم چه استتی رو عوض کردن. فقط یادتون باشه کارکترتون باید شبیه فقط یکی از اونها درست کنه نه مخلوطی از اونها چون در اون صورت بشدت ضعیف میشه حتی اگه ایتمهای عالی داشته باشه.
بله متوجه هستم اون عکس را به عنوان نمونه ایتم هائی که از نمونه اول دارم گذاشتم وگرنه با این بیلد که نمی تونم جائی برم

توضیحتان کامل و دقیق بود
مرسی

mom

کاربر سایت
May 9, 2008
190
سلام
ایتم هائی که دراپ می کنیم روی زمین چنانچه بدون برداشتن سویچ کنیم به هیروی دیگه به فنا میرن؟ یا جائی برای پیدا کردن انها در نظر گرفته شده

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
سلام
ایتم هائی که دراپ می کنیم روی زمین چنانچه بدون برداشتن سویچ کنیم به هیروی دیگه به فنا میرن؟ یا جائی برای پیدا کردن انها در نظر گرفته شده
فنا! باید بندازی توی stash! استش share میشه بین همه ی هیروها!

A5Dot

کاربر سایت
Nov 1, 2016
41
سلام دوستان من امروز بازی رو خریدم
خواستم ببینم الان هیرو واسه سیزن بسازم یا معمولی رو برم فعلا؟
توی سیزن داستان رو هم بازی میکنم یا کلا فرق میکنه؟
من دیابلو 2 رو چندسال پیش بازی کردم میخوام داستان رو بفهمم واسم مهمه خیلی

حل شد: نوشته بودن که هیرو های سیزن میرن جزو ممولیا آخره کارو شانس ایتم هم خیلی بالاتره، سیزن مانک ساختم کلی rare و یدونه لجندری خفن پیدا کردم فعلا (Leoric`s crown) :o در کل گلابیه نسبت به دو، شاید بعدا سخت میشه نمیدونم :-??

آخرین ویرایش:

FPS Douug

کاربر سایت
May 9, 2015
118
نام
محمد
سلام

اسلحه برای مانک فقط باید Fist Weapon باشه یا چیز دیگه هم میشه؟ اخه این فقط با مشت ضربه میزنه (:D).

N00bWarrior#21641
بستگی به بیلد داره ولی فک کنم تو اخرین پچ بیلد lashing tail kick یا wave of the light بود بهترین بیلد، اولی باید 3تا weapon میداشتی که یکی به صورت کیوب
بود, Scarbringer
vengful wind
in geom, crystal fist (یکی از این ها)
هر کدوم استتش بدتر بود کیوب میشن

wave of the light هم یک دایبو مخصوص داشت الان اسمش یادم نیست، ولی spirit cost رو 50% کم میکرد
در کل همه چی مربوط به بیلد هست :D

• Like
Reactions: Fratos

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
چپتر دوم فصل رو تموم کردم دوتا ایتم داد به گمونم، بلافاصله یه پیغام داد که رفته توی اینونتوری. الان چک میکنم خبری نیست! :D. مشکل چیه؟ رکب نزده باشن :D

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
چپتر دوم فصل رو تموم کردم دوتا ایتم داد به گمونم، بلافاصله یه پیغام داد که رفته توی اینونتوری. الان چک میکنم خبری نیست! :D. مشکل چیه؟ رکب نزده باشن :D
اگه ایتم ست بوده که mail میشه. پایین سمت چپ.

• Like
Reactions: Fratos

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
تو اپدیت 2.6 قراره ریفت چالشی! اضافه کنن پکیج نکرو هم عرضه میشه باهاش. اون روهم میخوان بفروشن. چقدر حریصه این بیلی :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر