Gears of War 4 | PC

توسعه دهنده : The Coalition
ناشر : Microsoft studios
تاریخ انتشار : پاییز 1395
پلتفرم : XBOX ONE & Windows 10

در کنفرانس E3 مایکروسافت مشخص شد Gears of War 4 به صورت همزمان برای ویندوز 10 نیز عرضه میشود

همونطور که ما می دونیم GEARS OF WAR 3 با از بین رفتن کامل لوکاست ها و لمبنت ها توسط دستگاه Counter Measure آدام فینکس و کشته شدن کویین میراه توسط مارکوس فینکس به اتمام رسید و سیاره SERA بار دیگر بعد از گذشت نزدیک به 100 سال جنگ چهره آرامش رو به خود بگیرد اما مساله این است که این آرامش تا چه حد پایدار است؟

داستان Gears of War 4 بیست و بنج سال پس از اتفاقات شماره سوم بازی رخ خواهد داد,شخصیت اصلی بازیJD Fenix پسر مارکوس فینکس می باشد که به همراه 2 تا از دوستان خود kait و del به دنبال پیدا کردن سر نخ هایی از گم شدن احالی روستا هستند که در این بین پی خواهند برد که هیولاهایی ناشناخته به آن ها حمله می کنند که قهرمان های داستان به دنبال پیدا کردن ارتباط بین ناپدید شدن مردم و منشاء پیدایش هیولاها هستند.
ارتش COG در پایان GEARS OF WAR 3 به دلیل انبوه زیاد اجساد لوکاستها قادر به از بین بردن تمامی آنها نبودن و قهرمانان ما بر این باورند که منشا پیدایش این هیولاهای جدید که Swarm نام دارند در یکی از گورستان های جمعی لوکاستها می باشد.
Swarm ها بخشی از تحدید برای کاراکتر های جدیدی بازی می باشند زیرا جو وحشیانه ی جدید SERA این بار نقش جدی تری را ایفا می کند,همونطور که قبلا ذکر شد دستگاه کانتر مژر آدام فینکس باعث شد تا از رشد لمبنسی و ایمولژن جلوگیری و برای همیشه به آن خاتمه دهد اما این پایان کار نیست چرا که باعث بوجود آمدن تغییرات گسترد ه ای در اکوسیستم سرا شده است که حاصل آن پدید آمدن طوفان های آتشین که Windflare نام دارند,این طوفان ها در وقع در 4 نوع طبقه بندی خواهند شد,از وزش باد های ملایم گرفته تا طوفان های وحشی به همراه رعد هایی کشنده که پلیر باید خیلی محتاتانه عمل کنند
طبق گفته راد فرگوسن بازی قرار هست به ریشه های خودش که ترس از ناشناخته ها و اتمسفر تاریک و خشن هست برگردد.

اطلاعات تایید شده :
- داستان بازی در 1 روز اتفاق خواهد افتاد.
- 3 فکشن در بازی وجود خواهد داشت :
COG : بازمانده ی سربازان جنگ با لوکاست ها که در قلمرو جدید در شهرهایی با دیوارهای بلند زندگی می کنند.
The Outsiders : افرادی هستند که تابع قوانین خودشون و در طبیعت زندگی می کنند ( همانند stranded های GEARS ها پیشین)
Swarm : گونه ای جدید از هیولا ها هستن که شامل pouncers,juvies,snatchers,screamer,swarms
- تمامی Execution های نسخه پیشین در بازی هست به اضافه موارد جدید که شامل :
Yank&shank - Vault kick - knife Execution
صلاح های جدید بازی : Dropshot - Buzzsaw - Buzzkill
- بازی دارای سیستم آب هوایی به صورت داینامیک می باشد.
- هنگام درگیری قابلیت به وجود آمدن کاور جدید برای سنگر گیری هست.
- کمپین بازی 1080P و 30fps می باشد.
- بازی دارای Co-op آنلاین 2 نفره می باشد.

تصاویر :

Characters

Weapons

Enemies

تریلرها :

گیم پلی جدید
لینک : Gears of War 4 - Conquering the fort

Gears of War 4 E3 2015 Gameplay Demo
- لینک

...

TOMORROW- لینک

با تشکر از @Musician

آخرین ویرایش:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
بازی رو امروز روی Casual برای سومین بار البته به صورت Speedrun رفتم برای گرفتن اچیومنت The sound of Silence و اینکه بالاخره بهمون اچیومنت مسخره Ready for more رو بده ، Silence رو گرفتیم ، اما بازم برای اتمام بازی یه Ready for more نداد :)) دیگه Learned to hard way پیشکش اونم نداد :D نمیدونم دیگه چجوری باید تموم کرد بازی رو ، 3 بار روی Casual , Hardcore , Insane !!! این دفعه روی Casual یه کله Speedrun تایم که زدم 4 ساعت و 42 دقیقه شد تا شروع Credits .... تنها بازی ای بود که تا تقریبا 10 روز بعد از ریلیز 3 بار تمومش کردم :)
خوب بالاخره اچیومنت Ready for more و Learned to hard way رو با آپدیت آخر یعنی 9.9.0.2 گرفتم :D

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
اقا گسی می تونه انلاین بازی کنه؟ واسه من به هیچ سروری وصل نمیشه
من امروز چندین دست آنلاین بازی کردم ، بدون هیچ مشکلی ، اتفاقا نسبت به چندین ماه که پاکش کرده بودم خیلی خیلی بهتر و لذت بخش تر شده.

• Like
Reactions: WW_EA and sadegh93

WW_EA

کاربر سایت
Aug 5, 2010
199
نام
EHSAN
من امروز چندین دست آنلاین بازی کردم ، بدون هیچ مشکلی ، اتفاقا نسبت به چندین ماه که پاکش کرده بودم خیلی خیلی بهتر و لذت بخش تر شده.
با چیز شکن وصل میشین؟
چرا واسه من توی پیدا کردن سرور می مونه؟ بتوی هیچ حالتی وصل نمیشه. نه horde، نه versus نه quick match نه هیچی
ولی استور بازی کار می کنه

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
با چیز شکن وصل میشین؟
چرا واسه من توی پیدا کردن سرور می مونه؟ بتوی هیچ حالتی وصل نمیشه. نه horde، نه versus نه quick match نه هیچی
ولی استور بازی کار می کنه
نه ، عادی وصل میشم ، شاید مشکل از ISP باشه.

• Like
Reactions: WW_EA

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
آپدیت جدید بازی Rise of the Horde 3 روز دیگه منتشر میشه که فوق العاده ـست ، و کلی بخش دیگه که به گفته خودشون بزرگترین آپدیت بازی تا حالاست ، همچنین نسخه Trial بازی هم عرضه میشه.

• Like
Reactions: -Poormaz-

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
آپدیت جدید بازی Rise of the Horde 3 روز دیگه منتشر میشه که فوق العاده ـست ، و کلی بخش دیگه که به گفته خودشون بزرگترین آپدیت بازی تا حالاست ، همچنین نسخه Trial بازی هم عرضه میشه.

این آپدیت تو چه تاریخی میاد و برای سیزن پس دار هاست یا عمومی ؟
علی کل سورس بازیت تا الان با آخرین آپدیتها چند گیگه ؟ #:-S:-s[-o<

آخرین ویرایش:

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
این آپدیت تو چه تاریخی میاد و برای سیزن پس دار هاست یا عمومی ؟
علی کل سورس بازیت تا الان با آخرین آپدیتها چند گیگه ؟ #:-S:-s[-o<
گفتم که 3 روز دیگه میشه 6 June.
رایگانه برای همه.
125 گیگ.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
آپدیت خیلی مهمی هست..........
علاوه بر اینکه کلا UI جدیدی اضافه میشه....برا هر کلاس تو هورد دو تا کارت بنفش و یه کارت ابی اضافه میشه و قدرت تورتا ضعیف میشه تا ملت پشت تورت ها نتونن 50 ویو استراحت کنن......قیمت و قدرت خیلی از تجهیزات دیگه هم تغییر می کن و دو تا سختی جالب هم اضافه میشه

در کل اهل هورد باشین بزرگترین تغییر از ابتدای عرضه بازی هست:xلذت هورد خیلی بی پایان.....هر کی اهل هورد بود منو ادا کنه حتما....کلاس هام لول 10 هستن

.

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
نزدیک 30 گیگ آپدیت :-w
این آپدیت درواقع شامل کل آپدیت های قبلی هم هست
مثل اینکه اینها از روش جدیدی برای فشرده سازی آپدیت ها استفاده کردن برای همین هم شما باید همه آپدیت هارو یکبار از اول دانلود کنی
خوبیش اینه که حجم بازی بعد از این آپدیت کمتر میشه و آپدیت های ماه بعد حجم های به مراتب کمتری از آپدیت های قبلی خواهند داشت
Rise of the Horde - Update Compression | Announcements, News, and Rules | Forums | Gears of War - Official Site

آخرین ویرایش:

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
دوستان من این بازی رو هنوز بازی نکردم

بازی چطوره مثل نسخه اول جذاب هست؟
کرک شده بازی؟؟؟
من بازی رو خریدم فقط کمپینو دو بار رفتم و فروختمش. از مالتی خیلی اطلاع ندارم.
کمپینش خیلی خوبه البته از نظر داستان و اتمسفر به خصوص دو سه ساعت اولش اصلا به پای سه نسخه قبل نمی رسه. ولی کم کم عالی می شه.
روایت داستان و دیالوگ ها و کات سین ها هم یه مقدار ضعیف تر از سه نسخه قبل به خصوص نسخه 3 هست.
کرک نشده ولی در مجموع قطعا ارزش اشتراکی خریدنو داره (خواستی اشتراکی رایگانش هم پیدا می شه)

• Like
Reactions: ROONEY190

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
آپدیت بزرگ!آخه مایکروسافت مزخرف،بخاطر یه بخش کمپین که هر ماه میای 5 گیگ میندازی رو حجم بازی چرا باید 120 گیگ دانلود کنم؟+حجم آپدیت بزرگ!الان آپدیت های قبلی کوچیک بود؟من نمیدونم بخش مولتیش چقدر طرفدار داره که اینقدر آپدیت براش میدن بابا دیگه بسه جون مادرتون !
دانلود از استور=محال

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر