86854468417747649660.jpg

شرکت Telltale بالاخره از فصل سوم بازی The Walking Dead رونمایی کرد.

در این ویدئو شخصیت جدیدی در کنار "Clementine" دیده می شود که نام این شخصیت، Javier میباشد. در طول فصل، ما قادر خواهیم بود که با هر دوی آنها بازی کنیم اما نقش اصلی خود Clem است. بنظر میرسد حال برخلاف فصل اول و حتی فصل دوم، شاهد پختگی بیشتر او خواهیم بود.

• ناشر: Telltale
  • سازنده: Telltale
  • بازی در پاییز امسال عرضه خواهد شد.

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,876
نام
حسين
قسمت پنج هم تموم شد..بدترین فصل با اختلاف زیاد ! همه چیز در ابتدایی ترین حالت ممکن قرار داشت و یک پسرفت کامل بود.

نمیدونم وقتی تواناییش رو ندارن چرا بیخودی ادامه میدن ..

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Barcelona FC

کاربر سایت
Mar 24, 2013
3,415
وقتی اون فصل فوق العاده ۱ تموم شد و خبر تولید فصل ۲ اومد واقعاً خوشحال شدم. ولی بعد از بازی کردن فصل ۲ و حالا فصل ۳ دیگه واقعاً بازی افتاده تو یه سراشیبی و حتی نزدیک فصل اول هم نمیشه.
دیگه انگار هر چه قدر هم زور بزنن نمی تونن اون رابطه دوست داشتنی Lee و Clementine تو فصل ۱ رو به وجود بیارن.
البته این طور که متوجه شدم پایان های این فصل به مراتب متفاوت تر و تصمیم ها تو طول بازی تاثیر گذار تر بوده اما ای کاش می شد دیگه ادامش ندن.
ولی حیف که گفتن فصل بعد هم در کاره...

PS4 FAN

کاربر سایت
Sep 18, 2013
209
نام
Amin
برا من تو بازی هر چند لحظه ای تیک مینه برا شما هم همینطره یا بازی اینطوری ساخته شده راهیهست قفل کرد فریم ریت رو؟

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
من خودم عاشق فصل 1 و حتی فصل 2 رو هم خیلی دوست دارم. فصل 3 اینجا که چند روزه رفتم ( اواسط اپیزود دوم ) زیاد جذبم نکرده. با یک موضوع که اصلا نتونستم فعلا کنار بیام البته اگر تا آخر داستان تغییر نکنه که البته تغییر کردنش خنده داره :
و اونم مرگ کنی هست :| به مسخره ترین شکل ممکن، یکی از محبوبترین کارکتر های سری رو کشتند :|
سریالش که واقعا زد تو جاده خاکی و من نیم فصل قبلی دراپ کردم. امیدمون به بازیش بود، که اینم متاسفانه مثل اینکه گند زده شده بهش.
حیف. هنوزم وقتی به سیزن 1 و تک تک اتفاقاتش فکر میکنم لحظات عالی ای برام تداعی میشه اما الان، حداقل تا اینجا که چیزی برای نشون دادن نداشته سیزن سوم برای من.

SILICON POWER

کاربر سایت
Jan 30, 2015
285
باورم نمیشه بازی که دیونه وار عاشقش بودم و فصل اول و حتی دوم رو چندین بار (بیش از 5 بار یا حتی بیشتر) تموم کردم اما الان حتی حوصله ندارم فصل جدیدش رو دانلود کنم! دوتا سیزن فصل 3 رو بازی کردم اصلا اون حس فصل های قبلی رو نداره. اصلا یه بازی دیگه شده انگار.

وقتی شرکتش 10 تا بازی رو همزمان میسازه نتیجه اش میشه خراب شدن شاهکاری مثل TWD که فصل اول دومش من رو تو 24 سالگی مثل دوران کودکی محوه تو محیط بازی کرده بود.

آخرین ویرایش:

ROONEY190

کاربر سایت
Jun 24, 2012
233
نام
علیرضا
چه فرقی بین نسخه codex و fit girl هست حدود دوازده گیگ اختلاف حجم دارن!!!! حجم codex حدود 17گیگه و حجم fit girl حدود 5 تفاوتشون تو چیه؟؟؟

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
یه سوال اگه سیوهامون رو از اپیزودای قبلی ایمپورت نکنیم بازی کدوم مسیر و پایان رو به صورت پیش‌فرض در نظر می‌گیره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر