Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

latest

Ghost Recon Wildlands یکی از بازی های در دست ساخت Open World و Tactical Shooter هست که توسط Ubisoft Paris ساخته و توسط Ubisoft برای PC, PlayStation 4, Xbox One منتشر خواهد شد. این دهمین قسمت Tom Clancy's Ghost Recon خواهد بود و اولین بازی با ویژگی محیط Open World هست. این بازی از setting عالی که در Ghost Recon: Advanced Warfighter معرفی شد استفاده میکند.

Game Setting

داستان بازی در بولیوی اتفاق میافتد که در بازی بزرگترین پخش کننده مواد مخدر از جمله کوکائین در سرار جهان است. محموله های این گونه مواد مخدر توسط کارتل Santa Blanca کنترل میشوند، یک موسسه قدرتمند که نفوذ آن منطقه را بی ثبات کرده. افزایش قدرت این Cartel های مواد مخدر به دلیل اینکه آنها به عنوان بک خطر جهانی تبدیل میشوند دولت آمریکا را نگران میکند پس ارتش آمریکا یک گروه حرفه ای سرباز ها به نام "The Ghosts" را برای نابودی و فاش کردن رابطه این Cartel ها و دولت محلی عازم بولیوی میکند.

Gameplay
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands یک بازی در سبک Tactical Shooter است که در بولیوی اتفاق میافتد. پلیر ها به جای اعضای تیم "The Ghosts" بازی میکنند که یک تیم حرفه ای در ارتش آمریکا هستند. بازی از ترکیب آینده محوری که در Future Soldiers و Adanced Warfighter استفاده شده بود بسیار دور شده، اما در کل زمان بازی در عصر مدرن است مانند بازی Tom Clancy's Ghost recon در نتیجه تسلیحات نظامی بازی واقع گرایانه هستند و بشتر به اسلحه هایی که هم اکنون ارتش ها در سراسر دنیا استفاده میکنند شباهت دارند ولی، بازی دارای برخی تجهیزات مانند، Drone ها که میتوان از آنها برای تگ کردن نیروهای دشمن و اهداف استفاده کرد. این بازی اولین ورودی به سبک Open World این سری است که دارای 9 اقلیم مختلف شامل: کوهستان، جنگل، صحرا، دشت نمکی و ... و همچنین سیستم آب و هوایی دینامیک و تغییر شب و روز را نیز ارائه میکند. اتمام مراحل در طول روز به بازیکن اجازه میدهد تا دشمن را سریع تر شناسایی کنند در حالی که بازی کردن در شب تاریک به آنها یک مزیت تاکتیکی میدهد از این جهت که شب به آنها کمک بزرگی برای مخفی شدن میکند. بازیکنان قبل از شروع ماموریت باید ابتدا محل را شناسایی کنند. وسایل نقلیه مختلفی نیز در بازی حضور خواهند داشت مانند Dirt Bike ، Helicopter و Dune Buggies و... . Wildlands برخلاف نسخه های قبلی دارای Side-Missions هم خواهد بود.

در زمان بازی مراحل، بازیکنان میتوانند از راه های مختلفی برای رسیدن به نقطه شروع هر مرحله بروند. بازیکنان میتوانند با چتر از هلیکوپتر پریده، پیاده روی کرده و یا به سمت Objective ها رانندگی کنند. بازیکنان میتواننداز روش های متنوعی برای اتمام هر Objective استفاده کنند، مثل استفاده از سبک Stealth، نبرد نزدیک (Melee) و یا استفاده از انواع اسلحه های دور برد و نزدیک بردی که در بازی قرار دارند. در بین مراحل بازیکنان میتوانند در محیط دنیا گشت و گذار نمایند و بازی دارای Outpost هایی است که میتوانید آنها را از بین ببرید. بازیکنان همچنین میتوانند دشمنان را از نزدیک برای دفاع با یک دست نگه داشته و با دست دیگر شلیک نمایند.

این پست آپدیت خواهد شد.
هرگونه کپی برداری ممنوع می باشد.

Last edited by a moderator:

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
دو بازيكن ديگه نيست سه تا هست كه كامپيوتر كنترل ميكنه خودتون هم ميتونيد يه سري دستورات بديد اپگريد هم دارن كه عملكردشون رو بهتر ميكنه
براي co-op محدوديتي نيست دو نفره هم ميشه بازي كرد
مگه تیم ۴ نفره نیست؟

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
خب تيم ٤ نفرس ديگه يكي خودتونيد ٣ تا هم كنترلش دست كامپيوتره اگه co-op بازي كنيد اون سه نفر پلير ميشن
براي co-op هم محدوديت پلير نميذارن اكثرا دو نفره بازي ميكنن
گفتم که دو نفره اگه بریم.
بحرحال بجواب رسیدم ممنون

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دوستان منم بازی رو گرفتم ریجن 2 قیمت 125 شیراز .

فقط کسی لینک آپدیت بازی رو نداره؟؟ ورژن 1.06 ریجن 2 . ممنونم
ريجن 2
CUSA02819
DP:
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...A02819_00-GRWEMEANORMAL000-A0106-V0100-DP.pkg
Update:
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...SA02819_00-GRWEMEANORMAL000-A0106-V0100_0.pkg
دوتا لينك ديگه هم بايد داشته باشه
اگه رو پي اس بازي ميكنيد خواستيد ادد كنيد: zilyzal
بازی تکراری و خسته کننده نمیشه؟
ارزش خرید داره؟
تا چند وقت جذابیت داره؟
بازي co-op base هست اگه كسيو داريد كه باهاش بازي كنيد مدت خيلي طولاني سرگرم كنندس و شدبدا ارزش خريد داره ولي اگه كسيو نداريد پيشنهاد ميكنم سمتش نريد تمام مراحلش تقريبا يه شكله و تكراريه

• Like
Reactions: Xenon360

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
ريجن 2
CUSA02819
DP:
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...A02819_00-GRWEMEANORMAL000-A0106-V0100-DP.pkg
Update:
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...SA02819_00-GRWEMEANORMAL000-A0106-V0100_0.pkg
دوتا لينك ديگه هم بايد داشته باشه
اگه رو پي اس بازي ميكنيد خواستيد ادد كنيد: zilyzal

بازي co-op base هست اگه كسيو داريد كه باهاش بازي كنيد مدت خيلي طولاني سرگرم كنندس و شدبدا ارزش خريد داره ولي اگه كسيو نداريد پيشنهاد ميكنم سمتش نريد تمام مراحلش تقريبا يه شكله و تكراريه

ممنون دادا .... لینک اولی برا دیتای خود بازی هست دیگه؟؟؟ نه؟؟

حتما دادا . ادت مبکنم ... اتفاقا ما خودمون 3 نفریم ... یه نفرر رو کم داریم برا تیم ... حتما مزاحم وقتت میشیم ...

ممنونم بابت لینک ها

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
ممنون دادا .... لینک اولی برا دیتای خود بازی هست دیگه؟؟؟ نه؟؟

حتما دادا . ادت مبکنم ... اتفاقا ما خودمون 3 نفریم ... یه نفرر رو کم داریم برا تیم ... حتما مزاحم وقتت میشیم ...

ممنونم بابت لینک ها
اولي فايل dp هست حجم خاصيم نداره تا جايي كه ديدم اون فايلم منتقل ميشه به كنسول اگرم نداشته باشيد خودش دانلود ميشه

• Like

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
بازیو پلات کردم، آشغالی بیش نیس، فقط خوشگله و بزرگ، همین، پولتونو هدر ندین
موافقم . و ما پولمونو هدر داديم .
ماموريت ها ك كلا تكراري و چرت و بي محتوا
داستان مسخره و معلوم ني چي ب چيه . فقط داستان كلي قابل دركه
با ٣ تا از دوستان امروز رو بازي كرديم
شوتينگ افتضاحه رسما . قشنگ ياد نسل ٦ ميفتم. حتي نه هفت
انيمشن ها داغون . در خور نسل ٨ نيست
رانندگي قابل تحمله ولي اصلا جالب نيست
بافت بازي هم ضعيفه ب نظرم

فقط امتياز بازي كوآپ بودنشه ك با دوستان باشي ك اونم تكراري نيشه ب لطف ماموريت هاي مسخره

كاش DIVISION گرفته بودم خيييلي بهتر از اينه
Sent from my iPhone using Tapatalk

aminmoradi

کاربر سایت
Dec 4, 2012
218
نام
امین
الان dlc فالن گوست رو تمومش کردم فوق العاده بودش مثل dlc قبلی.
یعنی 100 دلاری که بابت بازی و سیزن پس خرج کردم نوش جون یوبیسافت.
به شدت منتظر عرضه شدن بخش pvp بازی هستم
حالت خوبه داداش؟ من اهل این حرفا نیستم ولی تو یا عاشق یوبیسافتی یا ۱۰۰ دلار واست پولی نیس. من ۱۰ تومن دادم یه هفته کرایه کردم پلاتش کردم و پس دادم بازم پشیمونم. یه احتمال دیگه هس که یه تیم کامل و خوب و همیشه پایه داشتی که در این صورت منو اد کن واسه بازی های بعدی

• Like

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
حالت خوبه داداش؟ من اهل این حرفا نیستم ولی تو یا عاشق یوبیسافتی یا ۱۰۰ دلار واست پولی نیس. من ۱۰ تومن دادم یه هفته کرایه کردم پلاتش کردم و پس دادم بازم پشیمونم. یه احتمال دیگه هس که یه تیم کامل و خوب و همیشه پایه داشتی که در این صورت منو اد کن واسه بازی های بعدی
حالت خوبه داداش یعنی چی؟مگر شما یک مشت اراجیف و مزخرف پشت بازی گفتی من توهینی به شما کردم؟من بازی رو 2 بار کامل کردم و سیزن پسم براش خریدم و هر جفت dlc نارکو رود و فالن گوست رو با عشق تموم کردم.خیییلی از بازی راضیم و جزء بهترین و زیباترین بازی های عمرم بوده و 100 دلاری هم که خرج کردم بسیار راضیم چون لذتش رو بردم.
بازی بسیار عالی هست و چون به سلیقه شما خوش نیومده دلیلی نمیشه بازی برای بقیه هم بد باشه.مثلا بازی دیستنی عنوان فوق العاده ای هست و خیلی طرفدار داره اما من ازش متنفرم ولی این دلیل نشد برم توی تاپیکش بگم آشغاله چون فقط به سلیقه من خوش نیومد

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
از نظر من بازی خیلی گسترده تر از دویژن هست و اونایی که با دویژن حال کردن با این هم شدیدن حال میکنن البته بازی تک نفره هم میشه بازی کرد و لذت برد اما کوآپش فوق العادست مخصوصا که با دوستان خودتون بازی رو برید فکر نکنید با بازیه پشمی ای روبرو هستید:Dمثلا شما نمیتونید برید یه کارتل لول بالا رو بزنید باید خودتون رو لول آپ کنید با تجهیزات لول آپ شده برید فقط تنها چیزی که ناراحتم کرد از بازی سیستم کاور گیریه اصلا همچین سیستمی وجود نداره کاش مثل نسخه قبلی اون کاور گیری عالی رو روی این بازی بیارن

aminmoradi

کاربر سایت
Dec 4, 2012
218
نام
امین
از نظر من بازی خیلی گسترده تر از دویژن هست و اونایی که با دویژن حال کردن با این هم شدیدن حال میکنن البته بازی تک نفره هم میشه بازی کرد و لذت برد اما کوآپش فوق العادست مخصوصا که با دوستان خودتون بازی رو برید فکر نکنید با بازیه پشمی ای روبرو هستید:Dمثلا شما نمیتونید برید یه کارتل لول بالا رو بزنید باید خودتون رو لول آپ کنید با تجهیزات لول آپ شده برید فقط تنها چیزی که ناراحتم کرد از بازی سیستم کاور گیریه اصلا همچین سیستمی وجود نداره کاش مثل نسخه قبلی اون کاور گیری عالی رو روی این بازی بیارن
همه اینا یه "اگر" دارهههه... "اگر" تیم خوبی داشته باشین. من اومدم اینجا پیام دادم که ملت اد کنین بازی کنیم هیشکی جواب نداد. چن تا ایرانی پیدا کردم میکروفون نداشتن. ملت یا میکروفون ندارن یا بازیو ندارن یا کلا حالیشون نمیشه بازی چه خبره. اگه بازی محیط باز نبود خیلی حال میداد نفوذ به پایگاه ها الانم اون موقعایی که با خارجی ها بازی میکردم و همکاری داشتیم حال میداد. البته اگه ریستارت مرحله داشت که نداره

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
همه اینا یه "اگر" دارهههه... "اگر" تیم خوبی داشته باشین. من اومدم اینجا پیام دادم که ملت اد کنین بازی کنیم هیشکی جواب نداد. چن تا ایرانی پیدا کردم میکروفون نداشتن. ملت یا میکروفون ندارن یا بازیو ندارن یا کلا حالیشون نمیشه بازی چه خبره. اگه بازی محیط باز نبود خیلی حال میداد نفوذ به پایگاه ها الانم اون موقعایی که با خارجی ها بازی میکردم و همکاری داشتیم حال میداد. البته اگه ریستارت مرحله داشت که نداره
اتفاقا جهان باز خیلی بهتر از بسته هست شما کلی دستت بازه برای کارهای تاکتیکی کلی آزادی عمل داری تو بازی تو بازی خطی تاکتیکی وجود نداره بکش برو جلو مثل نسخه قبل هیچ لطفی هم نداره با رفیقات بازی کنی نمیدونم انکار شما به ماهیت بازی پی نبردید که اینطوری از بازی میگید بعضی بازیها رو باید درک کرد باید باهاش ارتباط برقرار کرد نه اینکه تو نیم ساعت اول بخوای ازش نتیجه بگیری

• Like
Reactions: ps34

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر