نمایشگاه/رویداد EA PLAY 2017 Press Conference

به کنفرانس امسال Electronic Arts چه نمره ای می دهید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    51
  • نظرسنجی بسته شده است .

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
p0u5_ea_play_2017_-2.jpg

کمپانی Electronic Arts امسال هم در E3 کنفرانسی نخواهد داشت و به جای آن مراسمی مخصوص را برگزار خواهد کرد
این کمپانی سالن هالیوود شهر لس‌ آنجلس را برای مراسم اختصاصی خود به نام EA Play در نظر گرفته و تاریخ آن را کمی قبل‌تر از E3 قرار داده
  • تاریخ و ساعت برگزاری : 20 خرداد ساعت 23:30
  • لینک های پخش زنده : EA Play - YouTube - Twitch
  • بازی های قابل انجام در غرفه :
  • Star Wars Battlefront II
  • FIFA 18
  • Madden NFL 18
  • NBA LIVE 18
  • Need for Speed Payback
  • The Sims Mobile and The Sims 4
  • The latest Battlefield 1 expansion
  • New content from Star Wars Galaxy of Heroes and Titanfall 2
  • Madden NFL Mobile
  • NBA LIVE Mobile
  • EA SPORTS FIFA on the Nintendo Switch
آپدیت خبری :
نسخه جدید از فرانچایز نید فور اسپید به نام Need for Speed: Payback معرفی شد، این عنوان دو سال در دست ساخت بوده و در شهر Fortune Valley جریان دارد
اطلاعات کامل : تاپـیـک

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
من کلن از دوتا ip ea خوشم میومد یکی بتل که هیچی یکی nfs که واقعن بعد اون فاجعه بهش اعتقادی ندارم اگه بازی جدید امی هنینگ یا حداقل استاروارزش نباشه هیچ دلیلی برای خرید بازی های جدیدش ندارم 8-|

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
چقدر خلوته این تاپیک :D
توی بررسی که Windows Central از کنفرانس مایکرو داشته و پیش بینی کرده که شاهد چه چیزایی خواهیم بود یکی از قسمتایی که به EA مربوط میشه :
نمایش یک بازی معرفی نشده از EA ! ( البته اشاره هم شده که از صحت این موضوع اطمینان ندارن )
It's widely rumored that the next Assassin's Creed will have some form of partnership with Xbox, and I have also heard that another unannounced game from EA will be showcased on Microsoft's stage. Whether these rumors pan out remains to be seen, but these third-party marketing deals would certainly help aid Scorpio's visibility.

Everything we expect from Xbox's E3 2017: Rumors, Project Scorpio, and a whole heap of 4K games

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
این ea نمیخواد شاهکار black رو ادامه بده؟هیچ بازی هم شبیه بهش نداره که بخواد به مشکل بخوره.
بلک اون زمان شاهکار بود چون یه عنوان اول شخص خاص رو وارد دنیای کنسول ها کرد. الان دیگه فکر نکنم هیچ چیز خاصی برای ارائه داشته باشه اونم در حضور کله گنده های این سبک. :D همون سازنده ها یه بازی ساختن که ادامه معنوی بلک محسوب میشد، با کله خوردن زمین :D یادم نمیاد اسمش.

• Like
Reactions: Mostafa CJ

JACK KELLAR

کاربر سایت
May 5, 2017
71
بلک اون زمان شاهکار بود چون یه عنوان اول شخص خاص رو وارد دنیای کنسول ها کرد. الان دیگه فکر نکنم هیچ چیز خاصی برای ارائه داشته باشه اونم در حضور کله گنده های این سبک. :D همون سازنده ها یه بازی ساختن که ادامه معنوی بلک محسوب میشد، با کله خوردن زمین :D یادم نمیاد اسمش.
مسئله اينجاست که کله گنده های این سبک با این فرق دارن.با یه سینگل قوی خودشو از همشون جدا میکنه.

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
قطعا black از کله گنده های این سبک هم کله گنده تره به نظر من بهترین بازی اول شخص تاریخه اصلا یه چیز 100% جلوتر از زمان خودش بود!
اولین بار که بازیرو شروع کردم و گرافیکشو دیدم قشنگ حس کردم رفتم به اینده و نسل های بعد:D

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
یعنی من فقط امسال از ea انتظار یه nfs شاخ دارم \m/هرچند امیدم بهش از دست دادم8-|
نه قطعا اشخاص دیگیری هم هستند به نظرم . مثل شخصی که تقریبا از nfs 2 به بعد هر چی nfs بوده تجربه کرده .
هییییییییی
امیدوارم نا امیدمون نکنه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
اینجا نظرسنجی نمیزارید؟ :-" البته احتمال نابود بودن کنفرانس که زیاده،ولی بازم الکی خودمون رو هایپ کنیم بهتر از هیچیه:D

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
نه قطعا اشخاص دیگیری هم هستند به نظرم . مثل شخصی که تقریبا از nfs 2 به بعد هر چی nfs بوده تجربه کرده .
هییییییییی
امیدوارم نا امیدمون نکنه
اشخاص دیگه ؟!:| من با اشخاص دیگه کاری ندارم فقط بنظرم از وقتی ea بلک باکس بسته شده گست گندزده به سری واقعا اشتباه بزرگی کردن

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
اشخاص دیگه ؟!:| من با اشخاص دیگه کاری ندارم فقط بنظرم از وقتی ea بلک باکس بسته شده گست گندزده به سری واقعا اشتباه بزرگی کردن
شما مگه نگفتید فقط شما هستید که امسال انتظار یه nfs خفن دارید ؟
من میگم قطعا فقط شما نیستید . مثلا خود منم انتظار دارم یه nfs خوب بیاد (که گفتم از شماره 2 به بعد اکثر nfs ها رو من تجربه دارم) اما اینکه توسط ghost games یه nfs جدید و خفن بیاد ؟ نمیدونم . باید صبر کنیم به نظرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر