هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان یک سوال:

بنده الان اکانت شخصیم روی کنسوله بعد چند تا بازی هم داره ، الان میخوام کنسول رو بفروشم اگه همینجور اکانت روی دستگاه باشه با بازیها بفروشم کسی میتونه پسورد رو در بیاره هک کنه اکانتمو؟ یا مشکلی ایجاد کنه؟
چون هر کاری که بخوایم روی اکانت انجام بدیم پسوردنیاز داره گفتم شاید مشکلی نباشه. ممنون
سلام
بله به پسوردت نیاز داره نمیتوانه با اکانتت کاری کنه حتما باید پسورد اکانتو داشته باشه که بتوانه ازش استفاده کنه

• Like
Reactions: xxxmah

mehdimehdi

کاربر سایت
Nov 10, 2010
45
با سلام هارد 3 ترا وسترن دیجیتال دارم که قبلا همه بازیها رامیخواند مجبور شدم فرمت کنم الان فرمت فت 32 کردم به لپ تاپ وصل می کنم اطلاعات را می خواند ولی بهps3 اتصال برقرار میشه اما اطلاعات را نمی خوانه نه پوشه GAMESو نه دیگر اطلاعات را میگه آنسورس است ممنون میشم راهنمایی فرمایید با تشکر

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
با سلام با چند تا نرم افزار پارتیشن بندی پارتیشن کردم حتی پارتیشن ایدی را هم 0x0B fat32 هم کردم اما انجام نمیشه
اگه اشتباه نکنم باید یه اولین پارتیشن 2 ترا باشه چون ps3 هارد اکسترنال بالای 2 ترا نمی خونه فرمت فت32 ( مطماً نیستم بازم بپرس)
دومی هر چی میخاد باشه

• Like
Reactions: se.phi.roth

mehdimehdi

کاربر سایت
Nov 10, 2010
45
اگه اشتباه نکنم باید یه اولین پارتیشن 2 ترا باشه چون ps3 هارد اکسترنال بالای 2 ترا نمی خونه فرمت فت32 ( مطماً نیستم بازم بپرس)
دومی هر چی میخاد باشه
سلام ممنون قبلا 3 ترا یک پارتیشن بود و جواب میداد الان 2تا پارتیشن هم کردم نشان نمیده ممنون میشم راهنمایی فرمایید

• Like

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
سلام دوستان
میخوام یه ps3 دست دوم کپی خورشده برای عموم بگیرم چندتا سوال دارم راهنماییم کنید ممنون میشم
1.فت یا اسلیم بگیرم فرق نداره؟جفتش همه بازیهارو اجرا میکنه؟؟
2.قیمتهای هرکدوم هم بگید ممنون میشم.قیمت نوش هم اگه تو بازار هست بگید
3.از همین سایت دیوار خرید کنم خوبه؟اگه جای بهتری مد نظرتونه ممنون میشم بگید
ممنون

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان
میخوام یه ps3 دست دوم کپی خورشده برای عموم بگیرم چندتا سوال دارم راهنماییم کنید ممنون میشم
1.فت یا اسلیم بگیرم فرق نداره؟جفتش همه بازیهارو اجرا میکنه؟؟
2.قیمتهای هرکدوم هم بگید ممنون میشم.قیمت نوش هم اگه تو بازار هست بگید
3.از همین سایت دیوار خرید کنم خوبه؟اگه جای بهتری مد نظرتونه ممنون میشم بگید
ممنون
سلام عزیز
1- اسلیم بگیر خرابیش کمتره بله تمام بازی ها هم اجرا میکنه مشکلی نداره
2- قیمت ها رو از 300 تومان به بالا در نظر بگیر قیمت دقیقی ندارند
3- از من به شما نحصیت جنسی که میخواهی بخری بهتره که حتما از نزدیک ببینیش و محلت تست هم بگیری چون دیگه اکبند توی بازار نیست هر چی هست دسته دوم می باشد
مگر اینکه کسی از خارج برات بیاره
موفق باشی

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
درود
توی PS3 چه جوری میشه DLC های Tekken Tag Tournament 2 که شامل شش تا پلیر جدید میشه رو اضافه کرد؟
دورد بر شما
با خریدش توی استو، شما یک کارت هم ریجن بازیت و هم ریجن اکانت میخری و بعد وارد دستگاه می کنی و میری خریداری می کنی همین
اگر چیزه بیشتری نیاز داری بگو تا راهنمایت کنم
سپاس

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,589
دورد بر شما
با خریدش توی استو، شما یک کارت هم ریجن بازیت و هم ریجن اکانت میخری و بعد وارد دستگاه می کنی و میری خریداری می کنی همین
اگر چیزه بیشتری نیاز داری بگو تا راهنمایت کنم
سپاس
دستگاه کپی خور هستش و بازی هم کپی هستش دوست عزیز.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر